USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Biden egyik kutyaja megharapott egy Feher Hazban dolgozo biztonsagit, gondolom Secret Service-est, igy ki kellett koltoznie a rezidenciarol.

 nymag.com/intelligencer/2021/03/bidens-german-shepherd-major-bites-white-house-security.html

Bezzeg Trump sajat kutya hijan amikor 4 labut invitalt a Feher Hazba, az egy hos kutya volt aki segitett egy terrorista vezert likvidalni.

Szoval Biden kutyaja a sajat embereit harapdalja, Trump "kutyaja", Conan meg egy hos. Veletlen lenne? Nem hiszem 😀

| Ha erted, erted. |
undisputedly
Elaltatni azért remélem nem fogják a kutyát...
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Biden egyik kutyaja megharapott egy Feher Hazban dolgozo biztonsagit, gondolom Secret Service-est, igy ki kellett koltoznie a rezidenciarol.

 nymag.com/intelligencer/2021/03/bidens-german-shepherd-major-bites-white-house-security.html

Bezzeg Trump sajat kutya hijan amikor 4 labut invitalt a Feher Hazba, az egy hos kutya volt aki segitett egy terrorista vezert likvidalni.

Szoval Biden kutyaja a sajat embereit harapdalja, Trump "kutyaja", Conan meg egy hos. Veletlen lenne? Nem hiszem 😀

| Ha erted, erted. |
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
a parler vs amazon per elemzése a rendelkezésre álló információk alapján
azt pl nem is tudtam h már jóval az egész előtt kiment a felszólítás a parlernak hogy nem ártana moderálni


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
ez megint a legalja gondolkodás amúgy


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
😀



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Mikorra alakul ki egy atlag szavazoban a valos kep a politikai vezetokrol? 30-35 eves kor?
undisputedly
Bennem már 16 évesen kialakult, hogy mind egykutya, egy kalap szart se ér egyik se.
Biztos sok Brechtet olvastam.
Aztán ez árnyalódott 1-2 kivétellel, akik ugyanakkora szarháziak, csak úgy hozta az élet, hogy lett némi társadalmi hasznosságuk.
Sobri Jóska
En mondjuk 16 evesen meg csak ismerkedtem a modern politikai toresvonalakkal 😊
undisputedly
Én csajoztam....de hát kinek a pap, kinek a papné 😉🤣
Klaci79
csatlakozom, 16 évesen babák nemláttamkiafarkammögül
sutianap
Mert politikáról diskurálva nem lehet ugyanúgy csajozni? Dehogynem.
Sobri Jóska
ezzel egyetértek, csak jól kell előadni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Mikorra alakul ki egy atlag szavazoban a valos kep a politikai vezetokrol? 30-35 eves kor?
undisputedly
Bennem már 16 évesen kialakult, hogy mind egykutya, egy kalap szart se ér egyik se.
Biztos sok Brechtet olvastam.
Aztán ez árnyalódott 1-2 kivétellel, akik ugyanakkora szarháziak, csak úgy hozta az élet, hogy lett némi társadalmi hasznosságuk.
Sobri Jóska
En mondjuk 16 evesen meg csak ismerkedtem a modern politikai toresvonalakkal 😊
undisputedly
Én csajoztam....de hát kinek a pap, kinek a papné 😉🤣
Klaci79
csatlakozom, 16 évesen babák nemláttamkiafarkammögül
sutianap
Mert politikáról diskurálva nem lehet ugyanúgy csajozni? Dehogynem.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Cuomo ellen meg szexuális zaklatási ügy is van most már tánNegritis
Ez meg annyira amerikai sztori, hogy már vártam mikor jön az első megzaklatott. 😊 (Azzal együtt is, hogy simán lehet, hogy van az ügyben igazság, de ettől még nagyon jellemző, hogy ilyenkor borul a bili. 😊 )
peterk2005
sztem ha Biden bukik akkor a #metoo őt is elsöpörte volna mert onnantól nincs miért védeni
valszeg Cuomo esete is hasonló

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az egyik(?) legnagyobb texasi energiaszolgáltató közben csődöt jelentett. Hét nap alatt 2.1 milliárd dolláros energiaszámlát nyújtottak be nekik. ötször akkorát, mint a történelmi csúcs volt eddig. 😊

(Texas ugye azt választotta, hogy saját energiahálózatot épít, csak becsatlakozik, de nem integrálódik az országos gridbe. És teljesen magánosította és piaci alapúvá tette a rendszerét. Ennek az egyik eredménye, hogy a működő energia termelők - akik nem estek ki a fagyások miatt - helyenként százszoros(!!!) árat kérnek mostanság az elektromos áram kilowattorájáért. Ez a lakosságot is érinti - sokaknak lesz a szokásos pár száz dolláros havi áramszámlájuk sokezer dolláros februárban - és a szolgáltatókat is, akik átalánydíjra szerződtek a lakosokkal. A full piacosítás ugye. Ha a kereslet megugrik, az árak is megugranak. Ha nagyon megugrik, nagyon megugranak. 😊 Persze mindenről a szélerőművek és a green new deal tehet. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.bbc.com/news/world-us-canada-56230998
nem lesz patriot party ezek szerint
Negritis
Jelenleg még ő van kerítésen belül, miért is akarna kimenni a pártból?

Cuomo ellen meg szexuális zaklatási ügy is van most már tánNegritis
Ez meg annyira amerikai sztori, hogy már vártam mikor jön az első megzaklatott. 😊 (Azzal együtt is, hogy simán lehet, hogy van az ügyben igazság, de ettől még nagyon jellemző, hogy ilyenkor borul a bili. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
 www.bbc.com/news/world-us-canada-56230998
nem lesz patriot party ezek szerint


Cuomo ellen meg szexuális zaklatási ügy is van most már tán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mikorra alakul ki egy atlag szavazoban a valos kep a politikai vezetokrol? 30-35 eves kor?
undisputedly
Bennem már 16 évesen kialakult, hogy mind egykutya, egy kalap szart se ér egyik se.
Biztos sok Brechtet olvastam.
Aztán ez árnyalódott 1-2 kivétellel, akik ugyanakkora szarháziak, csak úgy hozta az élet, hogy lett némi társadalmi hasznosságuk.
Sobri Jóska
En mondjuk 16 evesen meg csak ismerkedtem a modern politikai toresvonalakkal 😊
undisputedly
Én csajoztam....de hát kinek a pap, kinek a papné 😉🤣
Klaci79
csatlakozom, 16 évesen babák nemláttamkiafarkammögül
sutianap
Jaja, szex pia rákenról


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Mikorra alakul ki egy atlag szavazoban a valos kep a politikai vezetokrol? 30-35 eves kor?
undisputedly
Bennem már 16 évesen kialakult, hogy mind egykutya, egy kalap szart se ér egyik se.
Biztos sok Brechtet olvastam.
Aztán ez árnyalódott 1-2 kivétellel, akik ugyanakkora szarháziak, csak úgy hozta az élet, hogy lett némi társadalmi hasznosságuk.
Sobri Jóska
En mondjuk 16 evesen meg csak ismerkedtem a modern politikai toresvonalakkal 😊
undisputedly
Én csajoztam....de hát kinek a pap, kinek a papné 😉🤣
Klaci79
csatlakozom, 16 évesen babák nemláttamkiafarkammögül


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Mikorra alakul ki egy atlag szavazoban a valos kep a politikai vezetokrol? 30-35 eves kor?
undisputedly
Bennem már 16 évesen kialakult, hogy mind egykutya, egy kalap szart se ér egyik se.
Biztos sok Brechtet olvastam.
Aztán ez árnyalódott 1-2 kivétellel, akik ugyanakkora szarháziak, csak úgy hozta az élet, hogy lett némi társadalmi hasznosságuk.
Sobri Jóska
En mondjuk 16 evesen meg csak ismerkedtem a modern politikai toresvonalakkal 😊
undisputedly
Én csajoztam....de hát kinek a pap, kinek a papné 😉🤣
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sokszor mondtam már ezt: a jelenlegi posztmodern demokrácia kiútját jelenleg a minél gyorsabb váltógazdaságban látom. És így mindaddig így lesz, amíg úja policy központú nem lesz a politika, és újra nem a középosztályra koncentrál. Voltak olyan évtizedek amikor így volt, most már 20 éve nem így van. Így még az értelme is megszűnik a hosszabb ciklusoknak, mert nincsenek hosszabb kifutású programok sem, amihez érdemes lenne időt adni egy hatalomnak.

Szóval váltogassák csak egymást odakint is 4 évente. Meg idehaza is.
peterk2005
Elég beteg egy logika.
Volt egy volt osztálytársam, akinek az volt a faszsága, hogy ő mindig arra szavaz, aki aktuálisan hatalmon van, mert ő a folytonosságban, a hosszan tartó kiteljesedésben hisz.
Úgy véltem ez az igazi elvi alapú baromság, de elismerem, a tied túltesz ezen.
Szerinted a házasság intézményének is jót tesz, ha minél gyorsabb váltásban pörgeti valaki a feleségeket?
Ha nem, akkor miért nem? Az miért más, mint az államvezetés?
Sobri Jóska
Furcsállom, hogy nem triviális számodra a válasz. A házastársadnál elismerően beszélnél arról, ha maffia módszerekkel uralkodna rajtad? A házasság anatómiája is az, mint a politikai hatalomé, hogy csak magára koncentrál, csak a saját érdekei vezérlik, kihasználja a másik felet? Ha igen, akkor azt is minél hamarabb cserélni kell. De nálam a házasság az igazi megtalálásáról, a másikról való gondoskodásról, és a "közjó" (egymás és a gyerekek) érdekében a lemondásról szól. Ha a politika eljut idáig, hogy a közjó érdekében lemond a saját érdekeiról, azt a politikát érdemes lesz megtartani hosszú távon is. Amíg viszont magára koncentrál csak, és ezt tudjuk is, sőt a természetrajzába tartozónak gondoljuk, addig állandóan váltani kell.

Egyébként ezt nem én találtam ki, furcsállom, hogy furcsállod a dolgot. Évszázados hagyománya van, hogy a "jobb" helyeken az alkotmányba / törvényekbe is beírják, hogy egy adott rezsim csak 4-6-7 évig, 1-2 ciklusig maradhat, aztán mennie kell. Okkal. Pontosan azért, ami miatt én is úgy gondolom, hogy mennie kell.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
a repik elmorzsolódását - kell elkerülni mindenképpen.
peterk2005
Miért kéne?
Neked hiányoznának?
Miért probléma, ha a fiatalok nem akarnak begyöpösödött, avétos eszméket képviselő, azzal kampányoló, azokat hangoztató politikusokra szavazni?
Sobri Jóska
Sokszor mondtam már ezt: a jelenlegi posztmodern demokrácia kiútját jelenleg a minél gyorsabb váltógazdaságban látom. És így mindaddig így lesz, amíg úja policy központú nem lesz a politika, és újra nem a középosztályra koncentrál. Voltak olyan évtizedek amikor így volt, most már 20 éve nem így van. Így még az értelme is megszűnik a hosszabb ciklusoknak, mert nincsenek hosszabb kifutású programok sem, amihez érdemes lenne időt adni egy hatalomnak.

Szóval váltogassák csak egymást odakint is 4 évente. Meg idehaza is.
peterk2005
Elég beteg egy logika.
Volt egy volt osztálytársam, akinek az volt a faszsága, hogy ő mindig arra szavaz, aki aktuálisan hatalmon van, mert ő a folytonosságban, a hosszan tartó kiteljesedésben hisz.
Úgy véltem ez az igazi elvi alapú baromság, de elismerem, a tied túltesz ezen.
Szerinted a házasság intézményének is jót tesz, ha minél gyorsabb váltásban pörgeti valaki a feleségeket?
Ha nem, akkor miért nem? Az miért más, mint az államvezetés?

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
a repik elmorzsolódását - kell elkerülni mindenképpen.
peterk2005
Miért kéne?
Neked hiányoznának?
Miért probléma, ha a fiatalok nem akarnak begyöpösödött, avétos eszméket képviselő, azzal kampányoló, azokat hangoztató politikusokra szavazni?
Sobri Jóska
Sokszor mondtam már ezt: a jelenlegi posztmodern demokrácia kiútját jelenleg a minél gyorsabb váltógazdaságban látom. És így mindaddig így lesz, amíg úja policy központú nem lesz a politika, és újra nem a középosztályra koncentrál. Voltak olyan évtizedek amikor így volt, most már 20 éve nem így van. Így még az értelme is megszűnik a hosszabb ciklusoknak, mert nincsenek hosszabb kifutású programok sem, amihez érdemes lenne időt adni egy hatalomnak.

Szóval váltogassák csak egymást odakint is 4 évente. Meg idehaza is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Mikorra alakul ki egy atlag szavazoban a valos kep a politikai vezetokrol? 30-35 eves kor?
undisputedly
Bennem már 16 évesen kialakult, hogy mind egykutya, egy kalap szart se ér egyik se.
Biztos sok Brechtet olvastam.
Aztán ez árnyalódott 1-2 kivétellel, akik ugyanakkora szarháziak, csak úgy hozta az élet, hogy lett némi társadalmi hasznosságuk.
Sobri Jóska
En mondjuk 16 evesen meg csak ismerkedtem a modern politikai toresvonalakkal 😊
undisputedly
Én a rendszerváltás gyermekeként ki se tudtam volna kerülni akkor a politikát. 😊
Belvárosi gimibe jártam, ott mindenki politizált, a dísztermünkben vitázott Orbán/Fidesz/ - Aratóval/KISZ, most DK/ (89-90 környékén), mindenki vagy Beszélőt árult vagy az MDF-el szimpatizált, a Köztársaság kikiáltására az egész suli kiment a Kossuth térre, Nagymarosra senki se akart vízlépcsőt, a taxisblokádkor ment a kiageci-vita, A Pető-Kónya vitáról napokat vitáztunk a suliban, ésatöbbi.


a repik elmorzsolódását - kell elkerülni mindenképpen.
peterk2005
Miért kéne?
Neked hiányoznának?
Miért probléma, ha a fiatalok nem akarnak begyöpösödött, avétos eszméket képviselő, azzal kampányoló, azokat hangoztató politikusokra szavazni?

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mikorra alakul ki egy atlag szavazoban a valos kep a politikai vezetokrol? 30-35 eves kor?
undisputedly
Bennem már 16 évesen kialakult, hogy mind egykutya, egy kalap szart se ér egyik se.
Biztos sok Brechtet olvastam.
Aztán ez árnyalódott 1-2 kivétellel, akik ugyanakkora szarháziak, csak úgy hozta az élet, hogy lett némi társadalmi hasznosságuk.
Sobri Jóska
En mondjuk 16 evesen meg csak ismerkedtem a modern politikai toresvonalakkal 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincsenek elottem a szamok, de ugye most rekordmennyisegu szavazo ment voksolt. Szrintem sikerult bevonni egy jelentos reteget akik amugy apolitikusak, vagy koruknal fogva lettek aktivabbak, mert most ertek abba a korba. Szerintem siman vannak ilyen naivak.

Mikorra alakul ki egy atlag szavazoban a valos kep a politikai vezetokrol? 30-35 eves kor?
Most 18 evesekrol beszelek, akik elsokent leptk a politikai csataterre. Szerintem nekik nagy csalodas lesz, mert olyan narrativa volt uge, hogy Trump maga az eredendo gonosz, ahhoz kepest sok mindenben maranak a policy-jei.
undisputedly
Ezek akikre gondolsz, már akkor csalódtak, amikor nem Sanders nyert a demokrata primary-n. Aztán mégis elmentek Bidenre szavazni. Sokan egyszerűen azért, hogy ne Trump.

Majd meglátjuk, hogy 4 év múlva mi lesz. Én most erre nem akarok jósolgatni, rengeteg dolog befolyásolhatja, motiválhatja a szavazótáborok egyes csoportjait. Motiválhatha valóban a csalódottság, de motiválhatja a protest hangulat is. (Protest szavazni bőven lehet hatalomból is. A Fidesz szavazótábor egy jelentő része pl. mindig is protest szavazott a Fideszre, ma is protest szavaz.)

Szerintem ne a demokrata tábor miatt aggódj. 😊 Bidenék vagy tudnak valamit csinálni vagy nem, ezt majd meglátjuk. A fontos, hogy ha nem tudnak, akkor bukjanak meg, és ebben a saját szavazótáboruk csalódásánál fontosabb kérdés, hogy lesz-e olyan állapotban a republikánus párt, hogy ezt kihasználja. Ezek a fiatalok akikről beszélsz már akkor csalódtak, amikor nem Bernie vitte el a primary-t, hanem Biden. Mégis el lehetett őket vinni a fülkébe, elsősorban Trump miatt. A repi táborral viszont ember nem képes megmondani, hogy mi lesz ebben a pillanatban. Megette a fene, hogy a fiatal demokrata szavazók nem mennek majd el, ha a repi tábor elmorzsolódik a következő években. Akkor amikor úgy viszik el Georgia-t, hogy Atlanta-ban 39% megy el szavazni, a republikánus megyékben meg 75%+, akkor utóbbit - a repik elmorzsolódását - kell elkerülni mindenképpen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Mikorra alakul ki egy atlag szavazoban a valos kep a politikai vezetokrol? 30-35 eves kor?
undisputedly
Bennem már 16 évesen kialakult, hogy mind egykutya, egy kalap szart se ér egyik se.
Biztos sok Brechtet olvastam.
Aztán ez árnyalódott 1-2 kivétellel, akik ugyanakkora szarháziak, csak úgy hozta az élet, hogy lett némi társadalmi hasznosságuk.

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Erdekes lesz amugy, hogy az a szeles fiatal reteg, akik ugy csatlakoztak be a nemzeti politikai diskurzusba eletuk soran eloszor, hogy azt hallottak Trump hazudik es utana minden jo lesz, talalkozik majd a realitassal, nevezetesen azzal, hogy minden politikus hazudik.

Kiabrandulnak vajon vagy szamonkerik a vezetoket?
undisputedly
Szerintem nincs olyan réteg, amelyik ennyire naív lenne. Azok a fiatalok tudják a realitást, ők tették lehetővé, hogy Tump elnök legyen, amikor b*sztak elmenni Clintonnéra szavazni. Volt már ilyen, lesz is ilyen. Ha Bidenék lóf*szt se fognak produkálni, akkor az lesz, mint 4 éve, ismét nem mennek el ezek a fiatalok voksolni.

Mondjuk jelentleg szerintem nagyobb baj az USA-nak, ami a republikánusoknál történik. Borzasztóan nehezen mozdítható az ottani hatalmi rendszer, de egyre kevésbé tudom eldönteni, hogy lesz-e ebben még valami jövő, vagy ők lesznek száz-tudomisénhány év után a következő tea party?
peterk2005
Nincsenek elottem a szamok, de ugye most rekordmennyisegu szavazo ment voksolt. Szrintem sikerult bevonni egy jelentos reteget akik amugy apolitikusak, vagy koruknal fogva lettek aktivabbak, mert most ertek abba a korba. Szerintem siman vannak ilyen naivak.

Mikorra alakul ki egy atlag szavazoban a valos kep a politikai vezetokrol? 30-35 eves kor?
Most 18 evesekrol beszelek, akik elsokent leptk a politikai csataterre. Szerintem nekik nagy csalodas lesz, mert olyan narrativa volt uge, hogy Trump maga az eredendo gonosz, ahhoz kepest sok mindenben maranak a policy-jei.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erdekes lesz amugy, hogy az a szeles fiatal reteg, akik ugy csatlakoztak be a nemzeti politikai diskurzusba eletuk soran eloszor, hogy azt hallottak Trump hazudik es utana minden jo lesz, talalkozik majd a realitassal, nevezetesen azzal, hogy minden politikus hazudik.

Kiabrandulnak vajon vagy szamonkerik a vezetoket?
undisputedly
Szerintem nincs olyan réteg, amelyik ennyire naív lenne. Azok a fiatalok tudják a realitást, ők tették lehetővé, hogy Tump elnök legyen, amikor b*sztak elmenni Clintonnéra szavazni. Volt már ilyen, lesz is ilyen. Ha Bidenék lóf*szt se fognak produkálni, akkor az lesz, mint 4 éve, ismét nem mennek el ezek a fiatalok voksolni.

Mondjuk jelentleg szerintem nagyobb baj az USA-nak, ami a republikánusoknál történik. Borzasztóan nehezen mozdítható az ottani hatalmi rendszer, de egyre kevésbé tudom eldönteni, hogy lesz-e ebben még valami jövő, vagy ők lesznek száz-tudomisénhány év után a következő tea party?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
egyébként az is érdekes hogy elvileg a fox newst, newsmax-t meg az oant bannolni akarják a kábel szolgáltatóknál
ez is egy rossz vicc sztem

 deadline.com/2021/02/house-democrats-fox-news-newsmax-oan-1234698262/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
egyébként a kisebb balos médiumok számonkérik Bident és a mainstream media-t az álszentségenNegritis
A CNN is egyébként, még ha nem is tolják túl.

Meg is akartam undi-tól kérdezni, hogy mi ez az általánosító "bezzeg a média, ha Bidenről van szó". 😊 Mert ilyen bezzeg média nincs. Texasban fejreállt az energiaszolgáltatás, és mi ment a Foxon 24 órában? Hogy a green new deal meg a szélerőművek. Cseppet sem zavarta őket, hogy green new deal még nincs is, szélerőművek is csak módjával, és a baj nem az volt, hogy honnan/miből jön az anyag, szélkerékből vagy olajkútból, hanem az, hogy elfelejtették fagyvédeni. 😀 Ezt is, azt is. Na, ez kimaradt a Foxból. 😊

Szóval hagyjuk. Fölösleges bezzegmédiázni. Nézze mindenki amit akar, de ne csináljunk már úgy, hogy csak ez vagy csak az az oldali média cancelez vagy hallgat el, vagy tematizál hülyén dolgokat.

Médiáról inkább azt érdemes megjegyezni, hogy szerencsétlen newsmax úgy közvetítette a cpac-ról a beszélgetéseket, hogy húsz percenként olvastak be "statementet" arról, hogy a megszólalók állításai az ő véleményük, a Newsmax nem feltétlenül ért velük egyet. 😊 Na ez az a helyzet, ami már vérciki, amikor akkora a hazugság, hogy fosni kell, hogy a gatyát is leperelik róluk. 😀 Tucker Carlson vagy Don Lemon legalább eddig nem jut. Manapság már ezt is értékelni kell. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)