USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Még jó, hogy Magyarországon élek, mert itt simán lehetek antifasiszta hazafi, nem okoz se önellentmondást, se nem kell rámozdulnom a tükörre.
Nekem korosztályom meg az amcsi filmek miatt mindig Amerika egyfajta vágyálomkép volt, de ez a rengeteg faszság, ami az utóbbi időben a mindent lekamerázó telefonok révén elibém kerül, bizony azt hozta, hogy már nem úgy tekintek az USA-ra, mint Woody Allen New Yorkjára, a beverly hillsi zsaru LA-re, vagy a vígjátékok Seattlejére. Módfelett lehangoló.

több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 276 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
ezért jobb a focibunyó, ott azért látod ki van kivel 😊
néha a bőrszín segít 😊
NB2
Ja, a demokrata/antifa/blm részen akkora keveredés van, hogy ott ideológiailag nagyon képzettnek kell lenni, hogy tudják, kit kell ütni. A repi/patriots/pb oldalon ez egyszerűbb: aki nem fehér férfi, az szabad préda 😊
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
ezért jobb a focibunyó, ott azért látod ki van kivel 😊
néha a bőrszín segít 😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
iktriad
BLM protested peacefully 😀 😀 😀 😀 😀


Kampman
Óriási😂😂🙆‍♂️
kristóf17
"Jobbára ártalmatlan" 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
iktriad
BLM protested peacefully 😀 😀 😀 😀 😀


Kampman
Óriási😂😂🙆‍♂️
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 931
Buli van 😊

Szép, bátor ko volt itt a végén hátulról...
warr_b
mindkét oldalon vannak ilyen bátor hősök, csak valahogy az nem fér a fejükbe, hogy ezzel a saját "ügyet" járatják le

amit mondjuk különösen rühellek, az az, amikor ilyen ötvenkilós nők elkezdenek keménykedni, tudván, hogy nem fognak nekik visszaütni, mert az instant TKO lenne, utána meg lincselés.
slowmotion
Ha elkezdenének gondolkodni ilyesmin el sem jutnának ide. Pont ez a lényege, hogy olyan emberek kellenek, akik nem gondolkoznak. Azok mutatják igazán a tömeg erejét. Egy békés demonstráció kit erdekel már ebben a világban...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
Buli van 😊

Szép, bátor ko volt itt a végén hátulról...
warr_b
mindkét oldalon vannak ilyen bátor hősök, csak valahogy az nem fér a fejükbe, hogy ezzel a saját "ügyet" járatják le

amit mondjuk különösen rühellek, az az, amikor ilyen ötvenkilós nők elkezdenek keménykedni, tudván, hogy nem fognak nekik visszaütni, mert az instant TKO lenne, utána meg lincselés.
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
 www.youtube.com/watch?v=C43_sORhF88

Steelers fan
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Anbtifakislányok. 100-szoros túlerőben leütnek egy embert. Amikor odaállnak eléjük akkor már az aszfaltba harapnak😊. Bohócok gyülekezete.

Steelers fan
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem kell félteni itt egyik oldalt se



Wester
Buli van 😊

Szép, bátor ko volt itt a végén hátulról...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Nem kell félteni itt egyik oldalt se



Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 931
Alakul ez...
John Aravosis 🇺🇸🇬🇷🏳️‍🌈 (@aravosis) tweetelte: Donald Trump’s Proud Boys rioting in downtown DC tonight. Where is @DCPoliceDept?  t.co/T4cfgradem
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott


😀

 www.scytl.com/en/fact-checking-regarding-us-elections-debunking-fake-news/#
petey
igen, vszínű, hogy Californiát behúzta Donnie.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
iktriad
BLM protested peacefully 😀 😀 😀 😀 😀

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Donnie remélem büszke a tábora B közepére.


Mindeközben a másik oldalon.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bill Maher kifejti mit kéne a demokratáknak tennie, hogy elkerüljenek újabb nagy pofonokat 2022-ben/2024-ben.

Kár, hogy mostanában dívik ők is nem szeretni a kék csapat egyes részein(részben joggal, részben mert baromira őszinte, ami elvben szép dolog, de ugye sokszor a tükröt hibáztatják sokan, ha valami nem teszik, amit mutat benne...)
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár


😀

 www.scytl.com/en/fact-checking-regarding-us-elections-debunking-fake-news/#

Szerkesztette: petey

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Puzsér egy tehetséggel megáldott fasz. Kár érte.
nagylaza
Ez egy, az emberi kvalitásait érintő minősítés.
Indifferens.
Ettől még a szórakoztatófaktora nem kevesebb.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Bidennek már majdnem 78 millió szavazója van, 72.610 ezer körül Trump
306-232 a legvalószínűbb végeredmény, Georgia itt NC ott.
Klaci79
Ha igaz, hogy 97%-nál járnak, akkor Biden át fogja lépni a 80 milliót is a végére.
peterk2005
Soha nem szavaztak még ennyien a demokraták ellen, mint 2020-ban. (via Puzsér)
Sobri Jóska
Puzsér meg a kurva nagy mondásai... Ennek annyi jelentősége van, mint hogy 2016-ban Hillary kapta a több szavazatot: lényegtelen.
Gyurma Pappa
Azért ha végighallgatod, vannak jó meglátásai.
Nyilván mindig próbál hátrébb lépni, nagyobb struktúrákban gondolkodni, amit egy-egy konkrét eset könnyen megzavarhat, eltántoríthat, de érdekesek és szórakoztatóak az elemzései.
Sobri Jóska
Puzsér okos fazon, sokszor jókat mond, szerintem is vannak jó meglátásai. De nekem az a bajom vele, hogy egy ideje már túlságosan elcsúszott a mindent IS tudok, mindent IS kritizálok, mindenhez IS hozzászólokba. Veszélyes vizekre is evez ezzel, mert tulajdonképpen mindegy, hogy direkt akar-e hazudni, vagy csak nem emlékszik jól / nem készült fel eléggé. Ha egy hibás tényre épít fel egy hosszú monológot, az így is meg úgy is kártyavár lesz. Féligazság. Populizmus. Egy kritikus ne legyen ilyen, vegye észre, hogy a kevesebb időnként több.
peterk2005
Puzsér egy tehetséggel megáldott fasz. Kár érte.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Elképesztő milyen konteók mennek már
Most a Dominion-t veszik elő 😀 😀 😀 Hugo Chaveznek lett gyártva, hogy nyerje meg a választást, és a többi szilícium-völgyi balos libsi megmanipulálta hogy Bidenre rakja a voksokat, plusz az US Army lefoglalt szervereket Németországban, amin ott vannak a bizonyítékok, és ROBBANNI FOG A BOMBAHÍR!!!!444!!!

ezeknek teljesen elmentek otthonról bazdmeg.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
Hallgattam. Az a baj, hogy megint beleesik a saját tévedhetetlenségébe vetett hit csapdájába, miközben konkrétan az axiomái is tévések.Gyurma Pappa
Sokkal jobban megfogalmaztad, mint én. Éppen ezt akartam írni.
peterk2005
Igazatok van, de ettől még engem szórakoztat.
És én ezért hallgatom, nem azért, hogy okosabb legyek vagy irányba rakjon, hiszen én IS tudok mindent. 😊
Sobri Jóska
engem is sűrűn szórakoztat, de néha nekem is fárasztó
főleg az amennyire komolyan mondja a téves mondatait

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Hallgattam. Az a baj, hogy megint beleesik a saját tévedhetetlenségébe vetett hit csapdájába, miközben konkrétan az axiomái is tévések.Gyurma Pappa
Sokkal jobban megfogalmaztad, mint én. Éppen ezt akartam írni.
peterk2005
Igazatok van, de ettől még engem szórakoztat.
És én ezért hallgatom, nem azért, hogy okosabb legyek vagy irányba rakjon, hiszen én IS tudok mindent. 😊

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hallgattam. Az a baj, hogy megint beleesik a saját tévedhetetlenségébe vetett hit csapdájába, miközben konkrétan az axiomái is tévések.Gyurma Pappa
Sokkal jobban megfogalmaztad, mint én. Éppen ezt akartam írni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bidennek már majdnem 78 millió szavazója van, 72.610 ezer körül Trump
306-232 a legvalószínűbb végeredmény, Georgia itt NC ott.
Klaci79
Ha igaz, hogy 97%-nál járnak, akkor Biden át fogja lépni a 80 milliót is a végére.
peterk2005
Soha nem szavaztak még ennyien a demokraták ellen, mint 2020-ban. (via Puzsér)
Sobri Jóska
Puzsér meg a kurva nagy mondásai... Ennek annyi jelentősége van, mint hogy 2016-ban Hillary kapta a több szavazatot: lényegtelen.
Gyurma Pappa
Azért ha végighallgatod, vannak jó meglátásai.
Nyilván mindig próbál hátrébb lépni, nagyobb struktúrákban gondolkodni, amit egy-egy konkrét eset könnyen megzavarhat, eltántoríthat, de érdekesek és szórakoztatóak az elemzései.
Sobri Jóska
Puzsér okos fazon, sokszor jókat mond, szerintem is vannak jó meglátásai. De nekem az a bajom vele, hogy egy ideje már túlságosan elcsúszott a mindent IS tudok, mindent IS kritizálok, mindenhez IS hozzászólokba. Veszélyes vizekre is evez ezzel, mert tulajdonképpen mindegy, hogy direkt akar-e hazudni, vagy csak nem emlékszik jól / nem készült fel eléggé. Ha egy hibás tényre épít fel egy hosszú monológot, az így is meg úgy is kártyavár lesz. Féligazság. Populizmus. Egy kritikus ne legyen ilyen, vegye észre, hogy a kevesebb időnként több.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
de effektive még egyetlen amerikai elnökválasztáson se volt az, hogy a demokrata jelölt ellenfele cca. 73 millió voksot kapott volna, és ez a jövőre nézve elgondolkozásra kellene késztesse a demokrata establishmentet, stb.
Sobri Jóska
nem a 73 millió voks kéne hogy elgondolkoztassa a copr dem-eket mert ha megnézed így is 3.6%al nyerték a popular vote-t
szóval 5.5 millával kapott többet a dem elnökjelölt, ez inkább megerősít mint elbizonytalanít
Trump számai onnan jönnek hogy mennyien mentek el szavazni

a dem-eknek azon kell elgondolkozni
Trump tudott erősödni mindenhol vidéken, feketéknél, latinoknál
Sobri Jóska
és ugye itt jön elő Andrew Yang mondása
 www.washingtonpost.com/politics/2020/11/06/what-andrew-yang-misunderstands-about-working-class-voters-democratic-party

amit a wapo kapásból el is tud azzal hogy
Many liberals took issue with his comments, which seem to ignore the fact that most working-class people of color back the Democratic Party
ergo már a kérdésfelvetést is elhessegetik a tévhitükkel hogy igenis a bőrszín számít csak
az hogy a munkászosztálynak mondani kéne valamit az nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!