Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.
Bazzani
Ez egy propaganda kép. Mi értelme lenne városban az út közepén fekve várni bármiféle támadást, amikor ott a rengeteg épület fedezéknek?
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.
Bazzani
főleg ha valaki benyögi a koordinátákat, aztán messziről pár rakétával/gránáttal megtisztítják az utat 😊
NB2
Ez olyan haverokkal AirSoftozunk 20 a 20 ellen kép. Meg úgy az összes video ami eddig kijött, mind olyan aminél többet "vártam" valahogy.
Szerencsére.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.
Bazzani
visszavált, ablaktörlő bekapcsol

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 050 — nabege2@yahoo.com


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.
Bazzani
főleg ha valaki benyögi a koordinátákat, aztán messziről pár rakétával/gránáttal megtisztítják az utat 😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
 twitter.com/DefenceU/status/1497182117259739141?s=20&t=MeN01k5TyVbRlxdIjy0Z5w
clbass
bakker... :/
Vrij6
Még egykét ilyen és nagy baj lesz.
Bazzani
Moldáv hajó, szóval egyelőre nem NATO tagállamba sikerült belefutni.
Jughead
Egyre jobban azt érzem, hogy itt hamarosan lesz egy szikra ami lángra lobbantja az erdőt.

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Az ilyen képeket sosem értem. Fekszenek az autópályán, hátul valaki beszélget, a háttérben autók mennek, a fotós kiposztolja (nagy meglepetés lesz így).
Szóval ez ilyen béna propaganda.
Kivéve persze ha Dózsa László (1942- )

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
 twitter.com/DefenceU/status/1497182117259739141?s=20&t=MeN01k5TyVbRlxdIjy0Z5w
clbass
bakker... :/
Vrij6
Még egykét ilyen és nagy baj lesz.
Bazzani
Moldáv hajó, szóval egyelőre nem NATO tagállamba sikerült belefutni.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 www.vadhajtasok.hu/2022/02/24/ti-hol-voltatok-akkor-mikor-halomra-lottek-az-orosz-ajku-kisebbseg-tizezreit
NB2
Mindig van lejjebb, Bede Zsoltiéknál. Remélem ezért linkelted Te is. 😊
Jughead
És ezt mennyien osztják meg a fészen....tényleg megérett az emberiség a kihalásra 😕
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
 telex.hu/assets/images/20220225/1645785709-temp-jDAnNp_cover@4x.jpg

Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
úgy harcolnak ahogy tudnak


built for this shit

több mint 4 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
 twitter.com/DefenceU/status/1497182117259739141?s=20&t=MeN01k5TyVbRlxdIjy0Z5w
clbass
bakker... :/
Vrij6
Még egykét ilyen és nagy baj lesz.

több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
 twitter.com/DefenceU/status/1497182117259739141?s=20&t=MeN01k5TyVbRlxdIjy0Z5w
clbass
bakker... :/

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
 www.vadhajtasok.hu/2022/02/24/ti-hol-voltatok-akkor-mikor-halomra-lottek-az-orosz-ajku-kisebbseg-tizezreit
NB2
Mindig van lejjebb, Bede Zsoltiéknál. Remélem ezért linkelted Te is. 😊
több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
több mint 4 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Segítségnyújtás (Ukrajna) csoport Fb-on. Ez valami csodálatos.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 050 — nabege2@yahoo.com
 www.vadhajtasok.hu/2022/02/24/ti-hol-voltatok-akkor-mikor-halomra-lottek-az-orosz-ajku-kisebbseg-tizezreit
több mint 4 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Ez a Porosenko interjú kemény volt a CNN. Elképzelem ahogy Sólyom László felemelné a kalasht hogy akkor jöhetnek az oroszok ő várja őket.
csebi
Nyugi, nemsokára már Novák Katalin fogja széttárt lábakkal mondani, hogy akkor jöhetnek az oroszok, ő várja őket.
somoskovig
Oh b+ valaki ebéd közben olvasná ezt a fórumot...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
tegnap este jutott eszembe, hogy Sobri mennyire nem nyilvánult meg az ügyben
NB2
Most erre mit lehet mondani?
Max. annyit, hogy baszodjon meg az ilyen agybeteg faszfej, aki háborút indít és kihathat az én életemre is.
Jobban szeretek úgy megnyilvánulni és jobban szórakoztat ha olyan dolgokról írogathatok, amelyek marginálisak, vagy simán csak érdekesek, szórakoztatóak, mint a foci, sportok, politika, közélet, filmek, zenék, stb.

Én akkor voltam Somogyban, katona, és szolgálatban, amikor a szerb gép kicsit nagy ívben fordult, és belavírozott a magyar légtérbe. Elég para volt. Ez a háború a szomszédben is elég para.
Mivel nulla ráhatasunk van a történésekre, és csak rossz vagy mégrosszabb történhet.
Ennyit tudok megnyilvánulni ezügyben, a híreket követem, de egy ilyen valóban durva valóságszituációban én minden mást csak háborús bulvárnak tartok, az meg nem igazán érdekel.
Sobri Jóska
Meg különben is, az erkélyről nem is látszik mindez.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Ez a Porosenko interjú kemény volt a CNN. Elképzelem ahogy Sólyom László felemelné a kalasht hogy akkor jöhetnek az oroszok ő várja őket.
csebi
Nyugi, nemsokára már Novák Katalin fogja széttárt lábakkal mondani, hogy akkor jöhetnek az oroszok, ő várja őket.