Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Nekem valami olyasmi rémlik, hogy van egy ilyen megállapodás még régről.

Hogy Ukrajna lemond az atomfegyverekről (amik ott maradtak a Szu széthullása után) cserébe a nyugat (NATO, EU, nem tudom pontosan ki) garantálja a területi integritását.

Szerintem ez valami nemzetközi szerződésben le van írva.
Jan
Az oroszok elismerik, de ott mindenki el akarta venni toluk a fegyvereket.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Nekem valami olyasmi rémlik, hogy van egy ilyen megállapodás még régről.

Hogy Ukrajna lemond az atomfegyverekről (amik ott maradtak a Szu széthullása után) cserébe a nyugat (NATO, EU, nem tudom pontosan ki) garantálja a területi integritását.

Szerintem ez valami nemzetközi szerződésben le van írva.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Mondjuk Észak-Korea szerintem max. néhány Kim fotóval tud fizetni nagyjából.
somoskovig
Meg kriptoval, rengeteggel...szerinted miből van nekik pénzük hadi fejlesztésekre.
Oroszország is eléggé rajta van a szeren, volt vmi cikk, hogy a ransomware bevételek nagy része orosz csoportokhoz köthető.


Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
ahogy mi is 56-ban
Amadeus
Az egy picit más volt mint ez.
De tény, hogy itt kommunikálva lett, hogy nem lesz katonai beavatkozás se a NATO, se az USA részéről.
Ha viszont csak nyomást gyakorol Zelenszkij, akkor jól csinálja.
Az a baj, hogy akármi lesz a kimenetel, a Nyugat vezetői mossák kezeiket, a szégyen meg rajtunk marad.

Bezzeg az USA tud felszabadítást szervezni sok helyen, csak pont most nem...
Solymi
157 halott, nem varhat katonakat ha ok maguk nem hajlandoak eszmeletlen mennyisegu vert aldozni. Nem mondom hogy azt kellene, de jelenleg 2 afrikai torzs kocsmai verekedes utani veraldozat van. Sok igy is es borzaszto, nehogy felreertheto legyek.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Lavrov eleg kemenyeket mond oda, felebredt a mult heti csipkerozsika alombol mikor meg nem ertett egyet semmivel. Ha elkapjak Zelenszkijt elve akkor kivegzik sztem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Mondjuk Észak-Korea szerintem max. néhány Kim fotóval tud fizetni nagyjából.
somoskovig
Meg kriptoval, rengeteggel...szerinted miből van nekik pénzük hadi fejlesztésekre.
Oroszország is eléggé rajta van a szeren, volt vmi cikk, hogy a ransomware bevételek nagy része orosz csoportokhoz köthető.


Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
ahogy mi is 56-ban
Amadeus
Az egy picit más volt mint ez.
De tény, hogy itt kommunikálva lett, hogy nem lesz katonai beavatkozás se a NATO, se az USA részéről.
Ha viszont csak nyomást gyakorol Zelenszkij, akkor jól csinálja.
Az a baj, hogy akármi lesz a kimenetel, a Nyugat vezetői mossák kezeiket, a szégyen meg rajtunk marad.

Bezzeg az USA tud felszabadítást szervezni sok helyen, csak pont most nem...
Solymi
miben volt mas?
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 513
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Mondjuk Észak-Korea szerintem max. néhány Kim fotóval tud fizetni nagyjából.
somoskovig
Meg kriptoval, rengeteggel...szerinted miből van nekik pénzük hadi fejlesztésekre.
Oroszország is eléggé rajta van a szeren, volt vmi cikk, hogy a ransomware bevételek nagy része orosz csoportokhoz köthető.


Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
ahogy mi is 56-ban
Amadeus
Az egy picit más volt mint ez.
De tény, hogy itt kommunikálva lett, hogy nem lesz katonai beavatkozás se a NATO, se az USA részéről.
Ha viszont csak nyomást gyakorol Zelenszkij, akkor jól csinálja.
Az a baj, hogy akármi lesz a kimenetel, a Nyugat vezetői mossák kezeiket, a szégyen meg rajtunk marad.

Bezzeg az USA tud felszabadítást szervezni sok helyen, csak pont most nem...
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
A kerdes hogy Kina melle all vagy sem. Nyiltan. Tamogatni kerskedni fog vele de a volume nem az lesz ha sutyiba kell csinalni.

Uj vasfuggony, amitol lehet kereskedni egymassal majd de lehetoseg szerint kerulni fogjak. Kina egy nagy kerdes hova szeretne tartozni. A Ruszkik megkapnak a tobb polusu vilagot ahol akarmit csinal max 3. ero tud lenni.
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Ez az üzenet már Krím óta.
Ukrajnát nyugat ütközőzónának tartja.
Ezért hitegeti őket, ezért nyomja belepjuk a védelmi pénzt / fegyvereket.
Ezért nem is veszi fel NATO tagnak.
Amíg vannak mindenki nyugodt.
Toca
És most, hogy úgy látszik, hogy többé nem lesznek, jönnek a problémák.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Mondjuk Észak-Korea szerintem max. néhány Kim fotóval tud fizetni nagyjából.
somoskovig
Rengeteg asvanyi kincs van ott.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Ez az üzenet már Krím óta.
Ukrajnát nyugat ütközőzónának tartja.
Ezért hitegeti őket, ezért nyomja belepjuk a védelmi pénzt / fegyvereket.
Ezért nem is veszi fel NATO tagnak.
Amíg vannak mindenki nyugodt.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
 telex.hu/kulfold/2022/02/25/putyin-kesz-targyalodelegaciot-kuldeni-minszkbe-hogy-ukrajnaval-egyeztessen-az-orszag-demilitarizaciojarol
Beki
hátha le tuggyák egybül tartóztatni őket, ősi orosz szokás szerint


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
te meg keress rá a kommunista direktívákra, a nácítlanítás az az

s még képesek csodákozni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
ahogy mi is 56-ban
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 telex.hu/kulfold/2022/02/25/putyin-kesz-targyalodelegaciot-kuldeni-minszkbe-hogy-ukrajnaval-egyeztessen-az-orszag-demilitarizaciojarol
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Mondjuk Észak-Korea szerintem max. néhány Kim fotóval tud fizetni nagyjából.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 513
Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
bazze, magyarorszagot az elsok kozt lehetne lerohanni akkor
Amadeus
Légyszi ne adj nekik tippeket

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
Elég erős ott ez a vonal, az tény. Másrészt a nácizmus nem összekeverendő azzal, hogy rühellik az oroszokat, miután cirka 1000 évet éltek orosz uralom alatt. Emellett mondjuk a holodomor nem volt még olyan nagyon régen.

több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
Akárcsak az orosz neonácikra, vagy németre meg úgy általában mindegyik népre. Lavrov csak az oroszoknak dumál, azokra még hatással van az ilyen ostoba prop, lásd itt ozibozit.
több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
Bocs, akkor csak béke fenntartanak az oroszok.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
“ az Egyesült Államok és a NATO hosszú ideje figyelmen kívül hagyta Oroszország jogos biztonsági aggályait, több alkalommal megszegték ígéreteiket, és folytatták a terjeszkedést keleti irányba".

nacik….
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
bazze, magyarorszagot az elsok kozt lehetne lerohanni akkor
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
Mindenhol vannak idiotak. De akkor jogos ez az egesz tehat?

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 050 — nabege2@yahoo.com
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Az ukránok rakétákkal megszórtak egy orosz repteret 🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.