USA és a világ
32 feliratkozó
több mint 4 éve
Ha megnezed, nem emeltem ki a baloldalt.Igen, felesleges puffogni, de a race baiting hatalmas uzlet. A legtobb kabel csatornan top musorokat visz el a hatan csak az ilyen jellegu hirszerkesztes.nem csak a race baiting hatalmas üzlet
undisputedly
2 noname ember tweetjéből csinált napokig fesztivált az amerikai konzervatív média amin volt összesen kemény 20 like
lehet vagy még1x annyi követőjük
de ez mindkét oldalra igaz a fox-cnn ugyanannak a mainstreamnek a része
Negritis
több mint 4 éve
Igen, felesleges puffogni, de a race baiting hatalmas uzlet. A legtobb kabel csatornan top musorokat visz el a hatan csak az ilyen jellegu hirszerkesztes.nem csak a race baiting hatalmas üzlet
undisputedly
2 noname ember tweetjéből csinált napokig fesztivált az amerikai konzervatív média amin volt összesen kemény 20 like
lehet vagy még1x annyi követőjük
de ez mindkét oldalra igaz a fox-cnn ugyanannak a mainstreamnek a része
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Az meg van, hogy:Lehet okoskodni egy olyan helyzetrol ami 500-600 eve kezdodott.feherek elmeni amerika, kiirtani nepeket.elrabolni feketeket.allatkent tartani oket.60-70 es evekig kb semmi joguk nem volt.És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁Hihetetlenek az ilyen blm hienak. A nap 24 orajaban lesik a hireket mire lehet rasultni, hogy rasszizmus. Kozben mondjuk az olyan eseteket, ahol a fekete srac, akinek akkora a bunlajstroma, mint Budapesthez a tenger, a "rassziszta" rendszer hagyja szabadon maszkalni, hogy az kedvtelesbol halalra keseljen egy feher lanyt:
warr_b
www.dailymail.co.uk/news/article-10429189/Brianna-Kupfer-murder-suspect-Shawn-Laval-Smith-formally-charged-murder.html
Vagy az a masik fekete ferfi aki nemreg New Yorkban kiprovokalaltlanul a metroszerelveny ele lokott egy azsiai not, aki szornyethalt?
www.the-sun.com/news/4473810/simon-martial-admits-pushing-woman-subway-tracks/
Hol van a rasszizmus abban az ugyben pl, amikor ez a fekete tini iskolai lovoldozest tartott, de 2-3nap mulva mar ovadekkal szabadon is engedtek?
www.npr.org/2021/10/08/1044340122/mansfield-arlington-texas-timberview-high-school-shooting-released?t=1645197430734
Vagy mondjuk az az eset ami a fentiekkel ellentetben nem iden esett meg, de most kertek ra halalbuntetest, mert a fekete srac fejbelotte az udvaron biciklizo 5 eves feher kisfiut?
www.witn.com/2022/01/25/state-seeking-death-penalty-man-accused-killing-5-year-old-wilson-boy/
Erdekes, ezeken senki sem rugozott, csak a BLM fanatikusoklesik, hogy azonnal rasuthessek valamire a rasszizmus belyeget. De ugye pont ez a lenyeg, hogy a napi 1 millio rendor-eljaras ala vont esetbol, vagy barmilyen eltero rasszu vs afro szemely interakciojabol megtalaljak azt az 1-2-t amire ra lehet sutni (akar full kontextusbol kiragadva), hogy itt bizony rasszizmus all a dolog mogott es lehet hergelni a nepet, holott az ellenkezojere tobbszoros pelda lenne, de azt valahogy nem hozzak a mediumok szalagcimekkel. El kellene fogadni, hogy nincs rendszer szintu rasszizmus, de vannak rasszista emberek, es, hogy az egyennel nem azert tortennek 99.9%-ban azok amik tortennek, mert a bore szine ilyen vagy olyan, hanem azert, mert a sajat magatartasa okozata.
undisputedly
Kicsit tul vannak tolva a dolgok elismerem, de a blm nem errol szol h minden fekete artatlan barmit is csinal.
Beleszaladtam mar a blm kialakulasaba egy konyv altal.ez nem 1-2 eves dolog am az ugye megvan?
Es mi ujsag azokkal a dolgokkal ahol pl hirtelen sok fekete halt meg elozetesben vagy halalra vertek egy graffitist mert firkalt.
Ez egy melyen gyokerezo dolog.lehet itt puffogni de nincs ertelme.
YoungZeeZee
1) indian torzsek folyamatosan haboruztak es oltek egymast? Az, hogy a telepesek megjelentek es az osszeset legyoztek, annak a kornak a gyarmatosito kontextusaban semmi extrat nem jelentett. A nemzetek/etnikumok versengtek egymassal es ez haborus konfliktust okozott. Btw., afrikaban es a kozel-keleten a mai nalig ez a tarsadalmi fejlodesi szint maradt meg. Az indianok a masik torzsbelieknek volt, hogy a szivet/szemet kivagtak, plusz skalpolast is sok torzs csinalta. Plusz annak ellenere, hogy egyszeruen alulmaradtak az erosebb technikaval es neppel szemben, eleg jol kompenzalva lettek. Kaszinouzemeltetesi jog, szuveren joghatpsag, rezervatumok stb.
2) kik adtak el a feketeket afrikaban? Mas fekete torzsek. Abban a korban ez sem volt tul extrem. Mai szemmel undorito, minden joerzesu ember eliteli, de mikor is szuntettek be a rabszolgatartast? Tessek utana nezni.
3) ugyanugy fehereket/redneckeket is agyonvertek rendorok, nem a rasszizmus all a dolog hattereben
Igen, felesleges puffogni, de a race baiting hatalmas uzlet. A legtobb kabel csatornan top musorokat visz el a hatan csak az ilyen jellegu hirszerkesztes.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Attól, hogy ég csomó fekete bűnöző van, attól ez normális? Nem tudom, hogy biztosan csak ennI történt e, de ami itt van a felvételen, az gyomorforgató. Én csak ennyit állítok és nem vedek egyetlen fekete, vagy bármilyen bűnözőt!
több mint 4 éve
YoungZeeZee
9 845
Lehet okoskodni egy olyan helyzetrol ami 500-600 eve kezdodott.feherek elmeni amerika, kiirtani nepeket.elrabolni feketeket.allatkent tartani oket.60-70 es evekig kb semmi joguk nem volt.És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁Hihetetlenek az ilyen blm hienak. A nap 24 orajaban lesik a hireket mire lehet rasultni, hogy rasszizmus. Kozben mondjuk az olyan eseteket, ahol a fekete srac, akinek akkora a bunlajstroma, mint Budapesthez a tenger, a "rassziszta" rendszer hagyja szabadon maszkalni, hogy az kedvtelesbol halalra keseljen egy feher lanyt:
warr_b
www.dailymail.co.uk/news/article-10429189/Brianna-Kupfer-murder-suspect-Shawn-Laval-Smith-formally-charged-murder.html
Vagy az a masik fekete ferfi aki nemreg New Yorkban kiprovokalaltlanul a metroszerelveny ele lokott egy azsiai not, aki szornyethalt?
www.the-sun.com/news/4473810/simon-martial-admits-pushing-woman-subway-tracks/
Hol van a rasszizmus abban az ugyben pl, amikor ez a fekete tini iskolai lovoldozest tartott, de 2-3nap mulva mar ovadekkal szabadon is engedtek?
www.npr.org/2021/10/08/1044340122/mansfield-arlington-texas-timberview-high-school-shooting-released?t=1645197430734
Vagy mondjuk az az eset ami a fentiekkel ellentetben nem iden esett meg, de most kertek ra halalbuntetest, mert a fekete srac fejbelotte az udvaron biciklizo 5 eves feher kisfiut?
www.witn.com/2022/01/25/state-seeking-death-penalty-man-accused-killing-5-year-old-wilson-boy/
Erdekes, ezeken senki sem rugozott, csak a BLM fanatikusoklesik, hogy azonnal rasuthessek valamire a rasszizmus belyeget. De ugye pont ez a lenyeg, hogy a napi 1 millio rendor-eljaras ala vont esetbol, vagy barmilyen eltero rasszu vs afro szemely interakciojabol megtalaljak azt az 1-2-t amire ra lehet sutni (akar full kontextusbol kiragadva), hogy itt bizony rasszizmus all a dolog mogott es lehet hergelni a nepet, holott az ellenkezojere tobbszoros pelda lenne, de azt valahogy nem hozzak a mediumok szalagcimekkel. El kellene fogadni, hogy nincs rendszer szintu rasszizmus, de vannak rasszista emberek, es, hogy az egyennel nem azert tortennek 99.9%-ban azok amik tortennek, mert a bore szine ilyen vagy olyan, hanem azert, mert a sajat magatartasa okozata.
undisputedly
Kicsit tul vannak tolva a dolgok elismerem, de a blm nem errol szol h minden fekete artatlan barmit is csinal.
Beleszaladtam mar a blm kialakulasaba egy konyv altal.ez nem 1-2 eves dolog am az ugye megvan?
Es mi ujsag azokkal a dolgokkal ahol pl hirtelen sok fekete halt meg elozetesben vagy halalra vertek egy graffitist mert firkalt.
Ez egy melyen gyokerezo dolog.lehet itt puffogni de nincs ertelme.
több mint 4 éve
csak tronorokost kellett bealdozni 😊pfefenek lesznek igaza tamadnak az ukranok | gondolom ugyanugy mint a vadaszat soran a Southparkban |Mennyivel egyszerubb volt casus bellit hazudni/krealni 80-100 evvel ezelott. Franya internet.
telex.hu/kulfold/2022/02/18/a-lakossag-evakualasat-jelentettek-be-a-kelet-ukrajnai-szakadarok
csebi
undisputedly
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
pfefenek lesznek igaza tamadnak az ukranok | gondolom ugyanugy mint a vadaszat soran a Southparkban |Mennyivel egyszerubb volt casus bellit hazudni/krealni 80-100 evvel ezelott. Franya internet.
telex.hu/kulfold/2022/02/18/a-lakossag-evakualasat-jelentettek-be-a-kelet-ukrajnai-szakadarok
csebi
több mint 4 éve
pfefenek lesznek igaza tamadnak az ukranok | gondolom ugyanugy mint a vadaszat soran a Southparkban | telex.hu/kulfold/2022/02/18/a-lakossag-evakualasat-jelentettek-be-a-kelet-ukrajnai-szakadarok
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Konkrétan fizetik ezeket az emberek, hogy minden ilyen hírt kapjanak fel és szórják szét, ahol csak tudják.
több mint 4 éve
És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁Hihetetlenek az ilyen blm hienak. A nap 24 orajaban lesik a hireket mire lehet rasultni, hogy rasszizmus. Kozben mondjuk az olyan eseteket, ahol a fekete srac, akinek akkora a bunlajstroma, mint Budapesthez a tenger, a "rassziszta" rendszer hagyja szabadon maszkalni, hogy az kedvtelesbol halalra keseljen egy feher lanyt:
warr_b
www.dailymail.co.uk/news/article-10429189/Brianna-Kupfer-murder-suspect-Shawn-Laval-Smith-formally-charged-murder.html
Vagy az a masik fekete ferfi aki nemreg New Yorkban kiprovokalaltlanul a metroszerelveny ele lokott egy azsiai not, aki szornyethalt?
www.the-sun.com/news/4473810/simon-martial-admits-pushing-woman-subway-tracks/
Hol van a rasszizmus abban az ugyben pl, amikor ez a fekete tini iskolai lovoldozest tartott, de 2-3nap mulva mar ovadekkal szabadon is engedtek?
www.npr.org/2021/10/08/1044340122/mansfield-arlington-texas-timberview-high-school-shooting-released?t=1645197430734
Vagy mondjuk az az eset ami a fentiekkel ellentetben nem iden esett meg, de most kertek ra halalbuntetest, mert a fekete srac fejbelotte az udvaron biciklizo 5 eves feher kisfiut?
www.witn.com/2022/01/25/state-seeking-death-penalty-man-accused-killing-5-year-old-wilson-boy/
Erdekes, ezeken senki sem rugozott, csak a BLM fanatikusoklesik, hogy azonnal rasuthessek valamire a rasszizmus belyeget. De ugye pont ez a lenyeg, hogy a napi 1 millio rendor-eljaras ala vont esetbol, vagy barmilyen eltero rasszu vs afro szemely interakciojabol megtalaljak azt az 1-2-t amire ra lehet sutni (akar full kontextusbol kiragadva), hogy itt bizony rasszizmus all a dolog mogott es lehet hergelni a nepet, holott az ellenkezojere tobbszoros pelda lenne, de azt valahogy nem hozzak a mediumok szalagcimekkel. El kellene fogadni, hogy nincs rendszer szintu rasszizmus, de vannak rasszista emberek, es, hogy az egyennel nem azert tortennek 99.9%-ban azok amik tortennek, mert a bore szine ilyen vagy olyan, hanem azert, mert a sajat magatartasa okozata.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
a rendőrcsaj odamegy, gondolom mondja neki, hogy nyugi és maradjon a helyén, a bezsákolás után visszamegy hozzá és a kölök emeli a kezét - csak itt el van vágva, mer jött a bilincseléses ha 3szor vkit elkaptak mar vmiert akkor egy sima garazdasagnal egyik felet el kell engedni, masikat meg bilincsbe verni?És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁pont ezt akartam mondani, hogy már megint jönnek a fórum BLM aktivistái, aztán minden fajta tudás nélkül rögtön megállapítják, hogy mi történt
warr_b
aztán majd 3 nap múlva kiderül, hogy emberünket már 3x elkapták lopásért és ismerik mert folyton beleköt mindenkibe
NB2
csebi

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
es ha 3szor vkit elkaptak mar vmiert akkor egy sima garazdasagnal egyik felet el kell engedni, masikat meg bilincsbe verni?És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁pont ezt akartam mondani, hogy már megint jönnek a fórum BLM aktivistái, aztán minden fajta tudás nélkül rögtön megállapítják, hogy mi történt
warr_b
aztán majd 3 nap múlva kiderül, hogy emberünket már 3x elkapták lopásért és ismerik mert folyton beleköt mindenkibe
NB2
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁pont ezt akartam mondani, hogy már megint jönnek a fórum BLM aktivistái, aztán minden fajta tudás nélkül rögtön megállapítják, hogy mi történt
warr_b
aztán majd 3 nap múlva kiderül, hogy emberünket már 3x elkapták lopásért és ismerik mert folyton beleköt mindenkibe
több mint 4 éve
És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Érdekes....birom h van kb 10-15 gyerek ott, mki videozik de senki sem szedne oket szed ... de tenyleg rohej h azonnal bilincselik az egyiket mig a masikat nem hanem nezik h jol van-e
Klaci79
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Ez kristálytiszta és félremagyarázhatatlan...Érdekes....
This happened at Bridgewater Mall in New Jersey. Two kids get into a fight and the police show up. They pull the white kid to the side and proceed to handcuff and arrest the BLACK child only. This young man's name is Z’kye. He's just 14. He was kept in cuffs for 30 minutes, 😤. pic.twitter.com/GqUlMG7oqp
— Charles Cox 🇺🇸 (@closequarters92) February 15, 2022
Klaci79


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Érdekes....This happened at Bridgewater Mall in New Jersey. Two kids get into a fight and the police show up. They pull the white kid to the side and proceed to handcuff and arrest the BLACK child only. This young man's name is Z’kye. He's just 14. He was kept in cuffs for 30 minutes, 😤. pic.twitter.com/GqUlMG7oqp
— Charles Cox 🇺🇸 (@closequarters92) February 15, 2022
több mint 4 éve
Nem tudom, csak én vagyok hülye, ha úgy értétkelem a helyzetet, hogy az USA a határaitól x ezer kilométerre védi az "érdekeit", miközben Moszkvának a határai mellett sem szabad? Pedig alapvetően Wash-párti voltam-vagyok:_)Mármint a NATO érdekeit? Mert az nem x ezer kilométerre van, hanem pont ott ahol védeni próbálják. Ha nem tennék, akkor a mi derék országunk is nagyon gyorsan orosz bőrben találhatná magát. Nem beszélve arról az országról, amelyik inkább a NATO-hoz csatlakozna, de ezt nem engedi neki egy másik ország, amelyik amúgy minket is kiléptetne onnan. Csak mert neki ehhez fűződik érdeke. Az meg hogy 20+ éve ki mit mondott az baromira lényegtelen egy olyan világban, ahol nem 2 évtized, hanem fél év alatt gyökeresen megváltoznak a dolgok globálisan. Majd 2100-ban is arra hivatkozik valami orosz vezető, hogy 1900-as évek végén azt ígérte a NATO blablabla..nevetséges.
Fungus
Esetleg bele lehetne gondolni abba is, hogy miért nem akar mindenáron csatlakozni a szenzációs orosz politikához, értékrendhez a sok egykori tagország. De mivel az ő döntésük fenyegeti a medvét, ezért ejnye-bejnye nem dönthetnek. Majd dönt a medve.. Pont az az erősebb baszik szitu lenne mindenben, ha nem lenne itt a NATO vagy nem lenne NATO tagország némelyik állam.
több mint 4 éve
Még hogy az amerikaiak buktak ezen....24.hu/kulfold/2022/02/17/oroszorszag-orosz-ukran-valsag-amerika-viszontvalasz/
Az amerikai külügyminisztérium jóváhagyta 250 darab M1A2 Abrams SEPv3 páncélos eladását Lengyelországnak - erősítette meg pénteken Mariusz Blaszczak lengyel nemzetvédelmi miniszter.
Jövő héten találkozik Európában Lavrov és Blinken...a piacok most örülnek.
Közben azért az orosz keménykedések is maradnak:
Oroszország ismételten felhívta a figyelmet, hogy az orosz javaslatok egyetlen csomagot képeznek, nem lehet csak az egyes összetevőkre összpontosítani. Megismételték azt a követelést is, hogy a NATO vonja ki csapatait a szövetséghez 1997 után csatlakozott országokból (így például Magyarországról is).
Klaci79
hát erre kíváncsi leszek.
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
Még hogy az amerikaiak buktak ezen....Az amerikai külügyminisztérium jóváhagyta 250 darab M1A2 Abrams SEPv3 páncélos eladását Lengyelországnak - erősítette meg pénteken Mariusz Blaszczak lengyel nemzetvédelmi miniszter.
Jövő héten találkozik Európában Lavrov és Blinken...a piacok most örülnek.
Közben azért az orosz keménykedések is maradnak:
Oroszország ismételten felhívta a figyelmet, hogy az orosz javaslatok egyetlen csomagot képeznek, nem lehet csak az egyes összetevőkre összpontosítani. Megismételték azt a követelést is, hogy a NATO vonja ki csapatait a szövetséghez 1997 után csatlakozott országokból (így például Magyarországról is).
Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
"olcsó gáz" 😀Játék határok nélkül.Azért Putin nem a korábbi orosz vezetők buta pénzügyi politikáját játssza.
Az amerikaiak csak a mexikói határt ismerik, a többi nem szokta érdekelni őket...
Az oroszok meg sose tudták hol vannak a határaik, csődbe is mentek párszor.
Belső Ázsiában meg max a marhapásztorok tudják a határokat. Ott az a határvonal, ameddig az Uzi elvisz
Willie Parker
Ő tudja pontosan, hogyan kell úgy politizálni, hogy közben ő és a környezete baromira meggazdagodjon:
www.portfolio.hu/global/20220218/orult-jo-uzlet-a-100-dollaros-olajar-vlagyimir-putyinnak-egy-puskaloves-nelkul-is-hatalmas-penzt-szakit-oroszorszag-527345
Klaci79
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Játék határok nélkül.Azért Putin nem a korábbi orosz vezetők buta pénzügyi politikáját játssza.
Az amerikaiak csak a mexikói határt ismerik, a többi nem szokta érdekelni őket...
Az oroszok meg sose tudták hol vannak a határaik, csődbe is mentek párszor.
Belső Ázsiában meg max a marhapásztorok tudják a határokat. Ott az a határvonal, ameddig az Uzi elvisz
Willie Parker
Ő tudja pontosan, hogyan kell úgy politizálni, hogy közben ő és a környezete baromira meggazdagodjon:
www.portfolio.hu/global/20220218/orult-jo-uzlet-a-100-dollaros-olajar-vlagyimir-putyinnak-egy-puskaloves-nelkul-is-hatalmas-penzt-szakit-oroszorszag-527345
több mint 4 éve
Az egy valid érv a mai politikában 2022-ben, hogy a szavad azért nem ér semmit mert hogy régen mi volt???Mint az oviban?
Kezdjük el sorolni, hogy ki, kit és mikor baszott át az elmúlt 100 évben?
C’mon man
Oliver Stone likes it…
több mint 4 éve
Játék határok nélkül. Az amerikaiak csak a mexikói határt ismerik, a többi nem szokta érdekelni őket...
Az oroszok meg sose tudták hol vannak a határaik, csődbe is mentek párszor.
Belső Ázsiában meg max a marhapásztorok tudják a határokat. Ott az a határvonal, ameddig az Uzi elvisz
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, csak én vagyok hülye, ha úgy értétkelem a helyzetet, hogy az USA a határaitól x ezer kilométerre védi az "érdekeit", miközben Moszkvának a határai mellett sem szabad? Pedig alapvetően Wash-párti voltam-vagyok:_)Már az első mondatod mindent elmond rólad: íme az "elit", aki mindenkivel toleráns , természetesen csak akkor ha pont egyezik a másik véleménye a tiéddel😊 2021-et írunk és te egy "vitába" belekevered a fasisztákat és a szovjeteket😊 Majd most jössz azzal hogy m1-es propagandát terjesztek😊 Szerintem tök kulturált formában folyt a beszélgetés, ki így ki úgy látja a helyzetet. Erre jössz te az igazságosztó, aki azt képzeli hogy megmondhatja ki ír ide és mit írhat ide. Majd a moderátorok eldöntik és döntenek. Úgy érzem semmi propaganda vagy bántó sem volt amit írtam, de ha az oldal úgy dönt és kizár, azt is elfogadom szó nélkül. Azt viszont nem fogadom el tőled, hogy ítéletet mondj rólam és minősíts ilyen módon. Kinek képzeled magad? egyszemélyes megmondóembernek? akinek ha nem tetszik más(koránt sem szélsőséges véleménye) ,akkor helyreteszed és vered a nyálad? Röhögök rajtad és a szánalmas gondolataidon, azon meg végképp, hogy azzal, hogy valamiféle felsőbbrendűséggel a szavaidban hogy majd meg akarod szabni mit írhatok és mit nem.te kis szaros, ne húzd már rám a hüje ideáidatEgy egybites szemellenzős vagy aki nem érti meg, hogy miről beszélek. Ráadásul azért mert nem szopok be mindent amit a nyugat állít és egyes dolgokban inkább hiszek az oroszoknak ezért oroszbarátnak gondolsz. Ráadásul idekevered a szovjeteket és a nácikat😊 Akkor keverd ide az például az amcsikat is: az indiánok feketék, latinok, arabok, stb tudnak neked mesélni ők is a vendégszeretetről. az egybites szemellenzősök hangos példánya vagy, akinek a világ jobb és baloldalból áll, akinek a világ szovjet és náciból áll(már ha nem egyezik a véleménye a tiéddel), akinek a világ nyugat és keletről szól, stb. Nincs átmenet, ha valaki kételkedik abban hogy nem minden nyugati tett rózsás és igaz, akkor az már neked náci, szovjet propagandista, stb.az egybites te vagy mikor tolod az oroszbarát fake-eketés ezzel még is mit akarsz bizonyítani? Hol mondtam olyat, hogy az oroszokat szeretni kell, vagy elhinni minden szavukat, vagy el kell felejteni a múlt sérelmeit? Például hogy jön ide az általad említett eset a mostani történésekhez? Ez az egybites gondolkodás a legszánalmasabb amit itt előadsz. Míg az egyik oldal a patás ördög, addig a másik oldal a grál lovagjai. Sajnállak egy picit."Részt vett a szovjet hadsereg Magyarországról történő kivonásáról kezdett tárgyalásokon. November 3-án este a tököli szovjet bázison Szerov tábornok letartóztatta."karpathir.com/2022/02/17/az-orosz-hadsereg-pontonhidat-epitett-a-pripjaty-folyo-belorusz-szakaszan/Szentesen voltam katona, építettünk egy pár pontonhidat. Akkor tehát innen támadnak az oroszok. Csak igaza volt a nyugati sajtónak és politikusoknak😊
Vrij6
pfefe8
nakia tekis moszkovita?
csak nem az igazság meg az egyenesség bajnokai?
bazmeg ijeneket azér nem kéne elfelejteni
szerencsére valahun nem felejtik el
mennyit ér a szavuk
mennyit ér a kézfogásuk
szartse
sutianap
pfefe8
és én is igazán sajnállak, hogy nem élheted át azt a nosztalgiát ami után vágyódsz talán kérdezd meg a felmenőidet milyen kibebaszott faszányos is volt - én nem akarom megérteni sem a szovjeteket sem a nácikat, de remélem lesz majd időgép amikor az erre ácsingózókat átlőhetik oda és dízsinapszemüveg, janem...
sutianap
pfefe8
1. nyilván idekeverem a szovjeteket, mikor az államalakulat vezetője egy KGB tiszt
2. jajmá egy Nato tagország tagjaként, ne kelljen magyaràzkodnom a nyugatbarátságról
3. nyilván faszán leelemeztél, hogy mi alapján és hogyan gondolkodom és ez alapján papám telibetaláltad, imperialista ügynök vagyok és a békaemberek üzengetnek ürgebőrbe varrva
4. a sajtó igazat mond vagy nem mond igazat - a sajtó nem független, erősen manipulatív és jó sokat kell hámozni, hogy ki vedd a lényeget - sajnos előremenve egyre egyszerűbb pépesrerágott szénegyszerű politikai eszköz
5. mindezért gondova a társaságra, mely a csevegésér keresi fel eme helyet - de kezdenek elharapózni a m1 politikai szájbarágott üzenetek, így kifejezem mindig a nemtetszésemet
6. ezér egybites lettem, kommunista, libsi, négerbuzicigány
7. más meg fasiszta, szaros fasiszta vagy csak szaros
8. esse la vita
sutianap
pfefe8