Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
1,5 éve még én is voltam itt...hónapokra előre kellett bejelentkezni...most meg 😊 😕
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Klaci79
Az ugye megvan Donnie, hogy te hívtad őket ide?


Nem, abszolut nem igy van. A BLM langba boritott tobb belvarost, kb 5-6 ember meghalt a rendbontas es gyujtogatas soran, megsem lottek le a rendorok egyet sem.
undisputedly
Kivéve azt a párat, akiknek a (videóra vett) halála miatt a BLM elindult...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
Inkább komoly dolgokat nézzetek:  babylonbee.com/news/soviet-flag-flies-over-capitol-marking-democrat-control-of-presidency-house-and-senate/?utm_content=buffer08759&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 956 — The only discipline that lasts, is self discipline
de ez tudod a másik oldalról is vicces, mert most azok is óbégatnak a rendőrökért, akik anno a leginkább üvöltözték, hogy "DEFUND THE POLICE"
r.baggio
Ez biza igaz. Meg az is, hogy ha a kirendelt rendfenntartók nem szívodtak volna fel (tudja fene, hogy előre megtervezve vagy azért mert rájöttek, hogy kevesen vannak), akkor meg a law and ordert féltők óbégattak volna, hogy a rendőrök erőszakosak. Ahogy tették is, amíg a rendfenntartók a helyükön voltak.

Szerintem ezt meg kell hagyni a twitternek, nem szabad hagyni, hogy ez alakítsa az ember véleményét.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De ma kevés a rendőr, mikor a büszke fehér fiúk jöttek...


Mostanra már bodycount lenne, ha ezt feketék vagy mondjuk barna bőrűek csinálták volna meg, amit ez a "30-40 örült"....
iktriad
de ez tudod a másik oldalról is vicces, mert most azok is óbégatnak a rendőrökért, akik anno a leginkább üvöltözték, hogy "DEFUND THE POLICE"
r.baggio
Arra nem kell a rendorseg h megoljon valakit egy kozuti ellenorzesen vagy az otthonaban.

De a mostani helyzetben szerintem pl indokolt lenne a kozbelepes.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
De ma kevés a rendőr, mikor a büszke fehér fiúk jöttek...


Mostanra már bodycount lenne, ha ezt feketék vagy mondjuk barna bőrűek csinálták volna meg, amit ez a "30-40 örült"....
iktriad
Hagyjuk mar a rasszizmus kartyat... A Proud Boys Washingtoni vezetoje amugy fekete btw.
undisputedly
Mert nem így van? A BLM kb emiatt alakult, mert ez intézményesítve volt. Ha fekete vagy, már akkor is rád lönek, ha mondjuk az igazolványodért nyúltál...

Örülök, hogy a büszke fiúknak vannak kisebbségi tagjai, mondjuk 1-et se látok jelenleg a tüntetők közt...
iktriad
Nem, abszolut nem igy van. A BLM langba boritott tobb belvarost, kb 5-6 ember meghalt a rendbontas es gyujtogatas soran, megsem lottek le a rendorok egyet sem.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
de ez tudod a másik oldalról is vicces, mert most azok is óbégatnak a rendőrökért, akik anno a leginkább üvöltözték, hogy "DEFUND THE POLICE"
r.baggio
Az nagyon ironikus. De az is, hogy a "blue lives matter" ma valahogy nem számít Trump híveinek annyira.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ot erdemes kovetni:

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De ma kevés a rendőr, mikor a büszke fehér fiúk jöttek...


Mostanra már bodycount lenne, ha ezt feketék vagy mondjuk barna bőrűek csinálták volna meg, amit ez a "30-40 örült"....
iktriad
Hagyjuk mar a rasszizmus kartyat... A Proud Boys Washingtoni vezetoje amugy fekete btw.
undisputedly
Mert nem így van? A BLM kb emiatt alakult, mert ez intézményesítve volt. Ha fekete vagy, már akkor is rád lönek, ha mondjuk az igazolványodért nyúltál...

Örülök, hogy a büszke fiúknak vannak kisebbségi tagjai, mondjuk 1-et se látok jelenleg a tüntetők közt...
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
De ma kevés a rendőr, mikor a büszke fehér fiúk jöttek...


Mostanra már bodycount lenne, ha ezt feketék vagy mondjuk barna bőrűek csinálták volna meg, amit ez a "30-40 örült"....
iktriad
de ez tudod a másik oldalról is vicces, mert most azok is óbégatnak a rendőrökért, akik anno a leginkább üvöltözték, hogy "DEFUND THE POLICE"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 956 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kevered a cenzus szerinti elitet meg a politikait.
undisputedly
Nem keverem, nekem mindkettővel bajom van, és nem hiszem, hogy egyik megoldható a másik megoldása nélkül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
De ma kevés a rendőr, mikor a büszke fehér fiúk jöttek...


Mostanra már bodycount lenne, ha ezt feketék vagy mondjuk barna bőrűek csinálták volna meg, amit ez a "30-40 örült"....
iktriad
Hagyjuk mar a rasszizmus kartyat... A Proud Boys Washingtoni vezetoje amugy fekete btw.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 956 — The only discipline that lasts, is self discipline
30-40 őrültnél minek is tennék ezt meg? Szép színjáték az egész az establishmenttől, most mindenki látHASSA, hogy "lám, ide vezetett trump trollkurzusa", lehet rajta csodáskodni egy kicsit, aztán így nagy felüdülés lesz biden kinevezése, mint a normális ügymenet helyreállítása. Szinte kísérettel mentek el az emberek egészen a chamberig.
r.baggio

Klaci79
Hát ide tényleg feleslegesnek tűnik a nemzeti gárda. 😀 Végülis tök normális, hogy a civil ruhás biztonságiak az ülésterem ablakain lövöldöznek ki. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Kevered a cenzus szerinti elitet meg a politikait.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De ma kevés a rendőr, mikor a büszke fehér fiúk jöttek...


Mostanra már bodycount lenne, ha ezt feketék vagy mondjuk barna bőrűek csinálták volna meg, amit ez a "30-40 örült"....
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician



The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 956 — The only discipline that lasts, is self discipline
En ezt szornyen sajnalom, mivel ugy latom, hogy az elitellenes, utalkodo osztallyal szemben kritikus hangulat es mozgalom ami Trumpot az elnoki szekbe ropitette az nem mult el, viszont Trump a mostani minosithetetlen viselkedesevel teljesen delegitimizalja.

Novemberben rekord szamu latinot sikerult megszolitani, szelesitette a GOP tarsadalmi elfogadottsagat, jo dolgok kezdodtek a veteseg ellenere is, de most mindenki fogja a fejet, hogy egy orult emberre es a partjara szavazott.

Ismetlem magam, Trump borzasztoan rossz politikus, es most mat azt is tudjuk, hogy felig bolond minimum, de az elozo 4 eve szerintem sikeres volt.
undisputedly
Hát én aztán - ha lehet ilyent mondani - radikálisan elitellenes vagyok, de olyan messze van az elképzeléseimtől az, amit Trump csinált, mint Makó Jeruzsálemtől. 😊 Eleve nonszensz számomra, hogy egy arany kanállal született, egész életében a kivételezett státuszából hasznot húzó, a szabályokat kerülgető embert, akinek a legmaradandóbb tette az volt elnökként, hogy történelmi mélypontra nyomja a kivételezett elit adóterheit, és négy évig harcolt azért, hogy ha lehet a föld színéről is eltöröljön minden szociális intézkedést amit az Obama adminisztráció összehozott, azt én elitellenesnek, uralkodó osztállyal szemben fellépőnek gondoljak. Ne vicceljük, ez az ember csak emelvényről tud az átlagemberrel beszélni, egyébként megtörli a kezét, ha hozzáér egyhez.. 😀

Közben már lövések is eldördültek állítólag. Jujj.....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
30-40 őrültnél minek is tennék ezt meg? Szép színjáték az egész az establishmenttől, most mindenki látHASSA, hogy "lám, ide vezetett trump trollkurzusa", lehet rajta csodáskodni egy kicsit, aztán így nagy felüdülés lesz biden kinevezése, mint a normális ügymenet helyreállítása. Szinte kísérettel mentek el az emberek egészen a chamberig.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 956 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben állítólag a defense department visszautasította a washingtoni kérést, hogy a nemzeti gárdát bevessék a kapitóliumnál. Érdekes....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Szep csendben, "martirkent" ellovagolhatott volna a napnyugtaba, 10-15 ev mulva amikor mar nincs az elol kozott velhetoen, full kultusza jott volna letre, de igy tejesen lerombolt mindent, megosztotta a korabbi bazisat, amikbol mar csak a lunatic orultek meg a grifterek maradtak.
undisputedly
Hát a kultusza az így is meglett, csak nem abban az értelemben, ahogy mi gondoljuk. 😊 És emlékezni is fognak rá ezek után, nem lesz egy névtelen elnök a sok közül. 😊

De azt hiszem, hogy ez talán már nem is érdekli. Lehet, hogy fel se fogja. Valószínűleg abból a sarokba szorított denial valóságból amibe belesodorta magát, ez neki valami forradalminak és demokratikusnak tűnik.
peterk2005
En ezt szornyen sajnalom, mivel ugy latom, hogy az elitellenes, utalkodo osztallyal szemben kritikus hangulat es mozgalom ami Trumpot az elnoki szekbe ropitette az nem mult el, viszont Trump a mostani minosithetetlen viselkedesevel teljesen delegitimizalja.

Novemberben rekord szamu latinot sikerult megszolitani, szelesitette a GOP tarsadalmi elfogadottsagat, jo dolgok kezdodtek a veteseg ellenere is, de most mindenki fogja a fejet, hogy egy orult emberre es a partjara szavazott.

Ismetlem magam, Trump borzasztoan rossz politikus, es most mat azt is tudjuk, hogy felig bolond minimum, de az elozo 4 eve szerintem sikeres volt.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 956 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szep csendben, "martirkent" ellovagolhatott volna a napnyugtaba, 10-15 ev mulva amikor mar nincs az elol kozott velhetoen, full kultusza jott volna letre, de igy tejesen lerombolt mindent, megosztotta a korabbi bazisat, amikbol mar csak a lunatic orultek meg a grifterek maradtak.
undisputedly
Hát a kultusza az így is meglett, csak nem abban az értelemben, ahogy mi gondoljuk. 😊 És emlékezni is fognak rá ezek után, nem lesz egy névtelen elnök a sok közül. 😊

De azt hiszem, hogy ez talán már nem is érdekli. Lehet, hogy fel se fogja. Valószínűleg abból a sarokba szorított denial valóságból amibe belesodorta magát, ez neki valami forradalminak és demokratikusnak tűnik.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Szornyen nagy blama amit muvelt a valasztasok utan. Az elmult 1,5-2 honapos tevekenysege alatamasztja azt amirol sok belso szivarogtatas szolt, hogy abszolut nem erzi meg most sem, hogyan mukodik az amerikai allamapparatus.

Raadasul tenyleg nem jo politikus. Sot, pocsek. A jo politikus pont arrol ismerszik megy, hogy alkuk es paktumok aran, de ervenyesiti az erdeket, hatalmon marad stb.

Vicces, mert policy impaktra szerintem meg mindig az elmult 2 evtized legjobb amerikai elnoke. Persze ettol meg rossz politikus es bohoc szemely marad.
undisputedly
Változott róla a véleményed vagy a választások előtt is hasonlóan itélted meg?
Szokol
Igen. Abszolut elszalltak neki otthonrol. Mar Pence-t szidja twitteren 😀

Szep csendben, "martirkent" ellovagolhatott volna a napnyugtaba, 10-15 ev mulva amikor mar nincs az elol kozott velhetoen, full kultusza jott volna letre, de igy tejesen lerombolt mindent, megosztotta a korabbi bazisat, amikbol mar csak a lunatic orultek meg a grifterek maradtak.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 956 — The only discipline that lasts, is self discipline
A szórakoztató inkább az, hogy pl Ted Cruz mekkora vehemenciával védi a demokráciát, miközben épp a valósággal szemben harcol.
Klaci79
Én azt nem értem, hogy Cruz - aki egy morál nélküli érdekember, de okosnak gondolom -, hogy gondolja, hogy haszna lehet abból, ha beáll ebbe a kultba. Azt mondják azért csinálja, mert tervei vannak, elnökségért akar még indulni, és nem akarja elveszteni a bázist. De ez nem az ő bázisa már, azt elvesztette örökre abban a pillanatban, ahogy az kulttá vált. Ő nem léphet Trump helyére soha, a bálvány lecserélhetetlen. Ő csak a bálvány talpnyalója lehet, amíg a bálvány létezik. Aztán a kult szétesik. A talpnyalók sorsát meg láthatja, hétfőn még fasza gyerek, szerdán csinál valamit ami nem tetszik Trumpnak, és máris ki van átkozva. Az otthonánál, a családját fenyegetve fognak tüntetni a bálványimádók, ellenséget látva benne.

Azt nem tudom eldönteni egyelőre, hogy az elmúlt 2 hónap kijózanító pofon lesz-e az amcsi politikai elitnek, vagy valami rosszabbnak az előszele. Remélem az előbbi.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)