NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 858 — Patriot
Na az osztrák schengeni vetorol senki semmit? Durván alakul a két polusúakarommondani sebességű EU
csebi
Románok lázonganak eléggé
warr_b
Nem olvastam annyira utána de picit fura h Horvátország igent kapott, Románia nem
csebi
 transtelex.ro/kozelet/2022/12/09/schengen-reakciok-ausztria-hollandia-bojkott
warr_b
azért helyezzük már el a 2 népséget😊
rászabadul az EU-ra még vagy egymillió román cigány, nagyon boldogok lesznek 😊
NB2
Most is utazhatnak korlátozás nélkül, nem ez fogja megállítani őket. Roma már így is tele van román bérkoldusokkal.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
azért helyezzük már el a 2 népséget😊
rászabadul az EU-ra még vagy egymillió román cigány, nagyon boldogok lesznek 😊
NB2
Erről kérdezd meg az íreket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 722 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na az osztrák schengeni vetorol senki semmit? Durván alakul a két polusúakarommondani sebességű EU
csebi
Románok lázonganak eléggé
warr_b
Nem olvastam annyira utána de picit fura h Horvátország igent kapott, Románia nem
csebi
 transtelex.ro/kozelet/2022/12/09/schengen-reakciok-ausztria-hollandia-bojkott
warr_b
azért helyezzük már el a 2 népséget😊
rászabadul az EU-ra még vagy egymillió román cigány, nagyon boldogok lesznek 😊
NB2
EU tagnak eddig is EU tagok voltak a románok 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Na az osztrák schengeni vetorol senki semmit? Durván alakul a két polusúakarommondani sebességű EU
csebi
Románok lázonganak eléggé
warr_b
Nem olvastam annyira utána de picit fura h Horvátország igent kapott, Románia nem
csebi
 transtelex.ro/kozelet/2022/12/09/schengen-reakciok-ausztria-hollandia-bojkott
warr_b
azért helyezzük már el a 2 népséget😊
rászabadul az EU-ra még vagy egymillió román cigány, nagyon boldogok lesznek 😊
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 722 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na az osztrák schengeni vetorol senki semmit? Durván alakul a két polusúakarommondani sebességű EU
csebi
Románok lázonganak eléggé
warr_b
Nem olvastam annyira utána de picit fura h Horvátország igent kapott, Románia nem
csebi
 transtelex.ro/kozelet/2022/12/09/schengen-reakciok-ausztria-hollandia-bojkott


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 990 — balazs.t85@gmail.com
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Na az osztrák schengeni vetorol senki semmit? Durván alakul a két polusúakarommondani sebességű EU
csebi
Románok lázonganak eléggé
warr_b
Nem olvastam annyira utána de picit fura h Horvátország igent kapott, Románia nem
csebi
Számomra nem

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Na az osztrák schengeni vetorol senki semmit? Durván alakul a két polusúakarommondani sebességű EU
csebi
Románok lázonganak eléggé
warr_b
Hány zsuptető gyulladt ki?
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Na az osztrák schengeni vetorol senki semmit? Durván alakul a két polusúakarommondani sebességű EU
csebi
Románok lázonganak eléggé
warr_b
Nem olvastam annyira utána de picit fura h Horvátország igent kapott, Románia nem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 722 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na az osztrák schengeni vetorol senki semmit? Durván alakul a két polusúakarommondani sebességű EU
csebi
Románok lázonganak eléggé


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
 www.cbc.ca/news/world/viktor-bout-1.6678494

Fegyvernepper c filmet ihlette pl

Edit: lényegében Nicholas Cage-re cserélték
Willie Parker
azért tegyük hozzá hogy a csávó elég régóta van börtönben szóval egy csomó szempontból nem asset már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Na az osztrák schengeni vetorol senki semmit? Durván alakul a két polusúakarommondani sebességű EU

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
 www.cbc.ca/news/world/viktor-bout-1.6678494

Fegyvernepper c filmet ihlette pl

Edit: lényegében Nicholas Cage-re cserélték

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
@espn

Official
US officials: Russia frees WNBA player Brittney Griner in prisoner swap, with US releasing Russian arms dealer Viktor Bout.

nem tűnik jó biznisznek ...
Negritis, a vajda
The swap to see Griner home for Christmas is 1-for-1 & does not involve Ret. Marine Paul Whelan, who is about to mark his 4th year in Russian custody.

nagyon nem
deyell
Így még BoB-ot sem húzta le a Cardinals.
Persze Bidennek biztos jó promo egy women of colour-t aki WNBA-ben játszott hazahozni, ennél progresszívabb nem is lehetne. A kinézetén kívül sok érdeme nincs.
Heisman nádor
Valamikor a szimbolikus tettek érnek a legtöbbet, másrészt meg mégiscsak egy civil, állampolgár és nem katona.

És igen, tudom, hogy van olyan amerikai katona aki már X éve ott rostokol az orosz fogságban, de valószínűleg többet ér az oroszoknak is, mint ez a fegyverkereskedő.

Ha rosszmájú akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy értékén trade-elték.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Az mi kemény kritika volt azért, mikor páran rögtön írták, hogy "na mostantól valószínűleg nem fog himnusz közben térdelgetni..."

Minden relatív, kapott ebből most egy gyönyörű leckét.
r.baggio
Ez akkora faszság, hogy elmondani nem tudom.

Ez ugyanaz a szint, hogy a feministák menjenek el keletre, ott mutassák meg.

Jordan Peterson magassági hamis érvelés.

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 6 207
Lenne kritikám Zelenszkij munkásságával kapcsolatban úgy általában, de az, hogy nem ment el az ostromlott Kijevből február végén, amikor egyáltalán, nagyon nem volt egyértelmű, hogy az oroszok nem tudják bevenni Kijevet - sőt, mindenki, az amerikaiak is azzal számoltak, hogy beveszik - kockáztatva (mit kockáztatva, simán kivégezték volna) ezzel a saját és családja életét egyébént, nálam kimeríti az államférfi kategóriáját (ami nem értékítélet, “csupán” annyit jelent, hogy kortársai közül valamiben különösen kiemelkedő vezető). Ezen jogán pedig teljesen megérdemelt a kiemelése, szimbolikus és a szimbólumokra szüksége van a népnek. Jól van ez így.
MC12
Valszeg semmi ilyen ambíciói nem voltak, ő úgy került bele, mint Pilátus a krédóba. Tény, hogy akkor viszont beleállt.

Aztán hogy utána mi lesz, az már teljesen más téma... Churchill is nagy formátumú háborús vezető volt, aztán elvesztette az 1945-ös választást.
Jan
Ez így nem fér össze. Vagy nem voltak ambíciói és akkor nem állt volna bele - ha nincs ambíciója akkor minek? - vagy volt ambíciója és bele is állt.

Könnyű ám innen a meleg fotelből mondani, hogy más tészta. Sose álltál nagy valószínűséggel - és ne is kelljen állnod sose - olyan helyzetben, hogy “főnök, most, tehát most, itt a gép, mehetsz a családoddal és biztos túléltek - de holnap nem biztos, hogy itt lesz ez a gép és nem biztos, hogy nem lógsz egy kötélen a gyerekeddel együtt” - döntsél. Én pl. minden nélkül megmondom, ha elnök vagyok, február 25-én úgy szálltam volna fel az első nyugati gépre emigráns kormányt alakítani mint a sicc - nem is leszek államférfi - by the way, nem is vágyom rá.
MC12
Szerintem amikor ő indult az elnökségért, nem szerepelt a tervei között, hogy háborús vezető lesz, erre mondom hogy nem voltak ilyen ambíciói. De ha már úgy hozta az élet, hogy mégis háború van, akkor bevállalta.

Nyilván ezen a ponton kiderül, hogy ki a felelős vezető, de gondolom abban nem tévedek, hogy ha valaki Európa legkorruptabb országának az elnöke akar lenni, akkor ott nem az a fő motiváció, hogy háborús nemzeti hős legyen, hanem valami másért vág bele az egészbe.
Jan
Nyilván nem szerepelt, hiszen nem tudta, hogy háború lesz. De a lényeg pont ott van, amit írtál: “bevállalta” 1 millióból 1 van, aki ilyenkor nem száll repülőre, nem menekül más országba, nem kér politikai menedékjogot és alakít valami kamu emigráns kormányt stb. Amit tett, az emberi, államférfiúi nagyság. Kockára tette az életét - és a családjáét - nem insta sztoriban, nem a halálos iram 11-Ben vagy a Facebookon - hanem a valóságban. Ennek a súlyát elképzelni sem tudjuk.

Hogy miért vágott bele, az mindegy is, mert a háború keresztülhúzott minden tervet, elég ehhez elolvasni a mai cikket a válaszonline-on, most éppen azokat is szalámizza, akik elvileg segítették a hatalomrakerülését, ott is megvan a mocsok meg minden, de ez már független attól, amit február - márciusban tett.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
Lenne kritikám Zelenszkij munkásságával kapcsolatban úgy általában, de az, hogy nem ment el az ostromlott Kijevből február végén, amikor egyáltalán, nagyon nem volt egyértelmű, hogy az oroszok nem tudják bevenni Kijevet - sőt, mindenki, az amerikaiak is azzal számoltak, hogy beveszik - kockáztatva (mit kockáztatva, simán kivégezték volna) ezzel a saját és családja életét egyébént, nálam kimeríti az államférfi kategóriáját (ami nem értékítélet, “csupán” annyit jelent, hogy kortársai közül valamiben különösen kiemelkedő vezető). Ezen jogán pedig teljesen megérdemelt a kiemelése, szimbolikus és a szimbólumokra szüksége van a népnek. Jól van ez így.
MC12
Valszeg semmi ilyen ambíciói nem voltak, ő úgy került bele, mint Pilátus a krédóba. Tény, hogy akkor viszont beleállt.

Aztán hogy utána mi lesz, az már teljesen más téma... Churchill is nagy formátumú háborús vezető volt, aztán elvesztette az 1945-ös választást.
Jan
Ez így nem fér össze. Vagy nem voltak ambíciói és akkor nem állt volna bele - ha nincs ambíciója akkor minek? - vagy volt ambíciója és bele is állt.

Könnyű ám innen a meleg fotelből mondani, hogy más tészta. Sose álltál nagy valószínűséggel - és ne is kelljen állnod sose - olyan helyzetben, hogy “főnök, most, tehát most, itt a gép, mehetsz a családoddal és biztos túléltek - de holnap nem biztos, hogy itt lesz ez a gép és nem biztos, hogy nem lógsz egy kötélen a gyerekeddel együtt” - döntsél. Én pl. minden nélkül megmondom, ha elnök vagyok, február 25-én úgy szálltam volna fel az első nyugati gépre emigráns kormányt alakítani mint a sicc - nem is leszek államférfi - by the way, nem is vágyom rá.
MC12
Szerintem amikor ő indult az elnökségért, nem szerepelt a tervei között, hogy háborús vezető lesz, erre mondom hogy nem voltak ilyen ambíciói. De ha már úgy hozta az élet, hogy mégis háború van, akkor bevállalta.

Nyilván ezen a ponton kiderül, hogy ki a felelős vezető, de gondolom abban nem tévedek, hogy ha valaki Európa legkorruptabb országának az elnöke akar lenni, akkor ott nem az a fő motiváció, hogy háborús nemzeti hős legyen, hanem valami másért vág bele az egészbe.
Jan
Nem is tudta, hogy nálunk is indult 😉
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
@espn

Official
US officials: Russia frees WNBA player Brittney Griner in prisoner swap, with US releasing Russian arms dealer Viktor Bout.

nem tűnik jó biznisznek ...
Negritis, a vajda
The swap to see Griner home for Christmas is 1-for-1 & does not involve Ret. Marine Paul Whelan, who is about to mark his 4th year in Russian custody.

nagyon nem
deyell
Így még BoB-ot sem húzta le a Cardinals.
Persze Bidennek biztos jó promo egy women of colour-t aki WNBA-ben játszott hazahozni, ennél progresszívabb nem is lehetne. A kinézetén kívül sok érdeme nincs.
Heisman nádor
Én nem hiszem, hogy ez a fegyverkereskedő már akkora dobás lenne, ha vissza is tér az üzletbe. Egyszer már elkapták, max valaki hírtelen lelövi. NYilván ezt az ostoba lányt haza kellett vinnie, hogy megnyugodjanak a kedélyek még karácsony előtt. Lehet az öreg mégis készül egy újabb 4 évre, ami ugyan nagy hiba lenne, de a feketék szavazataiért ennyit megtett.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Az mi kemény kritika volt azért, mikor páran rögtön írták, hogy "na mostantól valószínűleg nem fog himnusz közben térdelgetni..."

Minden relatív, kapott ebből most egy gyönyörű leckét.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
@espn

Official
US officials: Russia frees WNBA player Brittney Griner in prisoner swap, with US releasing Russian arms dealer Viktor Bout.

nem tűnik jó biznisznek ...
Negritis, a vajda
The swap to see Griner home for Christmas is 1-for-1 & does not involve Ret. Marine Paul Whelan, who is about to mark his 4th year in Russian custody.

nagyon nem
deyell
Így még BoB-ot sem húzta le a Cardinals.
Persze Bidennek biztos jó promo egy women of colour-t aki WNBA-ben játszott hazahozni, ennél progresszívabb nem is lehetne. A kinézetén kívül sok érdeme nincs.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Lenne kritikám Zelenszkij munkásságával kapcsolatban úgy általában, de az, hogy nem ment el az ostromlott Kijevből február végén, amikor egyáltalán, nagyon nem volt egyértelmű, hogy az oroszok nem tudják bevenni Kijevet - sőt, mindenki, az amerikaiak is azzal számoltak, hogy beveszik - kockáztatva (mit kockáztatva, simán kivégezték volna) ezzel a saját és családja életét egyébént, nálam kimeríti az államférfi kategóriáját (ami nem értékítélet, “csupán” annyit jelent, hogy kortársai közül valamiben különösen kiemelkedő vezető). Ezen jogán pedig teljesen megérdemelt a kiemelése, szimbolikus és a szimbólumokra szüksége van a népnek. Jól van ez így.
MC12
Valszeg semmi ilyen ambíciói nem voltak, ő úgy került bele, mint Pilátus a krédóba. Tény, hogy akkor viszont beleállt.

Aztán hogy utána mi lesz, az már teljesen más téma... Churchill is nagy formátumú háborús vezető volt, aztán elvesztette az 1945-ös választást.
Jan
Ez így nem fér össze. Vagy nem voltak ambíciói és akkor nem állt volna bele - ha nincs ambíciója akkor minek? - vagy volt ambíciója és bele is állt.

Könnyű ám innen a meleg fotelből mondani, hogy más tészta. Sose álltál nagy valószínűséggel - és ne is kelljen állnod sose - olyan helyzetben, hogy “főnök, most, tehát most, itt a gép, mehetsz a családoddal és biztos túléltek - de holnap nem biztos, hogy itt lesz ez a gép és nem biztos, hogy nem lógsz egy kötélen a gyerekeddel együtt” - döntsél. Én pl. minden nélkül megmondom, ha elnök vagyok, február 25-én úgy szálltam volna fel az első nyugati gépre emigráns kormányt alakítani mint a sicc - nem is leszek államférfi - by the way, nem is vágyom rá.
MC12
Szerintem amikor ő indult az elnökségért, nem szerepelt a tervei között, hogy háborús vezető lesz, erre mondom hogy nem voltak ilyen ambíciói. De ha már úgy hozta az élet, hogy mégis háború van, akkor bevállalta.

Nyilván ezen a ponton kiderül, hogy ki a felelős vezető, de gondolom abban nem tévedek, hogy ha valaki Európa legkorruptabb országának az elnöke akar lenni, akkor ott nem az a fő motiváció, hogy háborús nemzeti hős legyen, hanem valami másért vág bele az egészbe.
több mint 1 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Lenne kritikám Zelenszkij munkásságával kapcsolatban úgy általában, de az, hogy nem ment el az ostromlott Kijevből február végén, amikor egyáltalán, nagyon nem volt egyértelmű, hogy az oroszok nem tudják bevenni Kijevet - sőt, mindenki, az amerikaiak is azzal számoltak, hogy beveszik - kockáztatva (mit kockáztatva, simán kivégezték volna) ezzel a saját és családja életét egyébént, nálam kimeríti az államférfi kategóriáját (ami nem értékítélet, “csupán” annyit jelent, hogy kortársai közül valamiben különösen kiemelkedő vezető). Ezen jogán pedig teljesen megérdemelt a kiemelése, szimbolikus és a szimbólumokra szüksége van a népnek. Jól van ez így.
MC12
Valszeg semmi ilyen ambíciói nem voltak, ő úgy került bele, mint Pilátus a krédóba. Tény, hogy akkor viszont beleállt.

Aztán hogy utána mi lesz, az már teljesen más téma... Churchill is nagy formátumú háborús vezető volt, aztán elvesztette az 1945-ös választást.
Jan
Ez így nem fér össze. Vagy nem voltak ambíciói és akkor nem állt volna bele - ha nincs ambíciója akkor minek? - vagy volt ambíciója és bele is állt.

Könnyű ám innen a meleg fotelből mondani, hogy más tészta. Sose álltál nagy valószínűséggel - és ne is kelljen állnod sose - olyan helyzetben, hogy “főnök, most, tehát most, itt a gép, mehetsz a családoddal és biztos túléltek - de holnap nem biztos, hogy itt lesz ez a gép és nem biztos, hogy nem lógsz egy kötélen a gyerekeddel együtt” - döntsél. Én pl. minden nélkül megmondom, ha elnök vagyok, február 25-én úgy szálltam volna fel az első nyugati gépre emigráns kormányt alakítani mint a sicc - nem is leszek államférfi - by the way, nem is vágyom rá.
MC12
Mint ahogy azt sem tudjátok Putyin nem szólt-e oda, hogy nyugi fiacskám nem lesz gebasz!
🤘gaben🤘
Mesélj, kíváncsi vagyok 😀
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Good morning! Something is burning (and exploding) in Moscow.
Zsellértelkes Vrij
Ha jól látom az egy OBI.
Lehet h zárlatos lett vagy kigyulladt vmi.
Lúdas Solymi
Elég sokan dohányoznak mostanában a papíráru raktárakban 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Good morning! Something is burning (and exploding) in Moscow.
Zsellértelkes Vrij
Ha jól látom az egy OBI.
Lehet h zárlatos lett vagy kigyulladt vmi.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!




Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv