USA és a világ
32 feliratkozó
18 napja
mindenidők legkorruptabb amerikai kormányának az a fontos 😀Komolyan ufc meccs lesz a Fehér Ház kertjében? 😆jó reggelt 😊
🤘 gaben 🤘
hol voltál eddig, kb már hónapja lehet tudni 😊
NB2
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
18 napja
Komolyan ufc meccs lesz a Fehér Ház kertjében? 😆jó reggelt 😊
🤘 gaben 🤘
hol voltál eddig, kb már hónapja lehet tudni 😊
18 napja
Komolyan ufc meccs lesz a Fehér Ház kertjében? 😆
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
18 napja
Ettol vannak problemak amikrol lehet es kell is beszelni. Egy resze konnyen megoldhato, egy resze nehezebben. Itt ami miatt “kulonleges” az este az megoldhato.
18 napja
A baj hogy egy ilyen tortenetnel barhogy lehet csavarni a dolgokat es termeszetesen meg is teszik az emberek. Az hogy itt miert tortent az egy teljesen altalanos dolog amibol 1.000.000 van minden este a vilagon. 2 takony “kivagyizik”. Itt sajnos csunya vege lett. Az hogy erre ma ez a reakcio az egy nagy baj. Es ez fuggetlen borszintol, vallastol es kb mindentol.
Amivel leszurta az nem kotelezoen hordando kes, csak a tenyek kedveert.
Amugy erre az esetre nem latok megoldast a Mai puhalelku vilagban.
Az egyetlen dolog amin viszont kell javitani az a rendor reakcioja. De en vedem oket meg akkor is ha nagyon rosszul nez ki. Amit en tudok, hogy milyen informacioval rendelkeztek az alapjan “jol” jartak el, Persze rosszul mertek fel az allapotat. Es ugyan lehet a tudatalatti az rasegitett a racial “veszely”. De valoszinuleg ugyanigy jartak volna el akar Milyen szinkeverek eseten. Kell egy guideline es utana azt szamon lehet kerni.
18 napja
Nem csak undinál, ez ma az amcsi szélsőjobb (nem véletlen az első, szaba által betett link is egy MAGA-s jóember bejegyzése volt), és ezt veszik át az európaiak is.Szoval ja, ezeken kivul tenyleg "semmit nem mond el altalanossagban semmirol".Attól, hogy nálad minden illeszkedik ebbe az újfasiszta, szegényfehéreurópaibennszülött narratívába, a valóságban ami történt az csak egy extrém eset vétlen hibákkal, töketlenkedéssel, és semmit nem mond el általánosságban semmiről, legfeljebb a te migránsfóbiádról, de az nem általános.
undisputedly
Őszentsége Sobri Jóska
A régi széljobb még nem játszotta az áldozatot, #régenmindenjobbvót 😉
18 napja
Szoval ja, ezeken kivul tenyleg "semmit nem mond el altalanossagban semmirol".Attól, hogy nálad minden illeszkedik ebbe az újfasiszta, szegényfehéreurópaibennszülött narratívába, a valóságban ami történt az csak egy extrém eset vétlen hibákkal, töketlenkedéssel, és semmit nem mond el általánosságban semmiről, legfeljebb a te migránsfóbiádról, de az nem általános.
undisputedly
18 napja
Azt leszamitva, hogy George Floyd egy karrier bunelkoveto volt (terhes novel szemben is btw), aki eppen szarra drogozva probalt hamis penzzel fizetni amiert rendort hivtak ra es a rendori eloallitas kozben tulzott ero hasznalata miatt meghalt, majd a politika raszallt, pusztan a bunozo es a rendor borszinenek kulonbsege miatt, majd ebbol valt az elnyomo rassziszta amerika tortenet.Mert ez egy egyedi extrém eset, semmit nem mond el általánosságban semmiről.Nekem a George Floyd ügy hordereje ezzel összevetve elkeserítő, elszomorító és egyben felháborító. Itt is mindenki kussolt, amíg be nem dobtam a labdát immár másodszor.Mennyire forró most itt a hangulat a Henry Nowak ügy miatt?mi legyen?
szaba
mármint mit szeretnél? van egy elbaszott szitu ahol a rendőrök hülyék voltak
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
szaba
A Floyd-ügy meg minden irányból politika.
Őszentsége Sobri Jóska
Mig a brit egyetemista gyereket egy olyan politikai klimaban keselte halalra egy sikh a nala tartott ceremonialis torrel (holott a 3. vilagbeliek miatt elkepesztoen szigoru szabalyok vannak a kesek birtoklasara, torvenytervezet is volt, csak tompa feju keseket lehessen forgalomba hoznia kereskedelemben, de sikheknek privilegizalt jogi helyzetuk van erre), hogy a helyszinre sieto testver (aki ellen szinten vadeljaras folyik) is tudta, hogy ha rasszizmust kiallt, akkor neki hisznek egybol, mert a politikai erzekenyites miatt olyan szinten kilengett az inga, hogy az allam hatranyosan megkulonbozteti az eljarasokban a fehereket vs nem fehereket.
A helyszinre erkezo rendorok igy is tettek, a vedekezesre keptelen, haldoklo gyereket bilincseltek meg es huztak at a soagyon, de igazabol a legfelhaboritobb meg ezen felul, hogy a rendorok, hogy igazoljak a vadakat, a megolt egyetemistanak es az apjanak is lefoglaltak a telefonjat es az esethez egyaltalan idoben nem kapcsolodo uzenetvaltasaikat ellenoriztek rasszista viccek es uzenetek utan kutatva, annyira szomjaztak ra, hogy rasuthessek a belyeget.
Es mint ahogyan a fekete Floydnal az allitolagos rendszerszintu rasszizmus utolso cseppje volt ez az erzelmek maskent torteno becsatornazasanal a politikaba, a brit fiu esete is csak egy a sokbol, amikor a kisebbsegeket privilegizaltan kezeli a rasszizmus vadjatol valo felelem es politikai haszonszerzes miatt a brit politika es igazsagszolgaltatas, mert kell a szavazatuk (pakisztani nemieroszak bandak, rudakubana aki kislanyokat olt southportban es hogyan reagalt ra a politika,BLM/palesztin parti tuntetesekre adott rendori reakcio vs anti-migrans elosztokozpontok tuntetes, az afrikai migrans aki szocialis munkast es egyetemistakat vegzett ki, de az aldozatain vegeztek drogteszteket, a bunelkoveton nem stbstb, a nemieroszaktevo migransok akik par honapnyi bortonbuntetessel megusszak, mert "otthon naluk egy a szokas" stbstb), mig a helyieket FB posztokert evekre bortonbe vagjak (ezt nevezik ok 2 szintu igazsagszolgaltatasnak vagy 2 tier policingnak). Es habar onmagaban ez ugy is elkepesztoen felhaborito es visszataszito a rendorseg reszerol, a felhaborodas itt sem pusztan errol az esetrol szol, hanem a fentiek szerinti velt vagy valos rendszerszintu megkulonboztetesrol.
Szoval ja, ezeken kivul tenyleg "semmit nem mond el altalanossagban semmirol".
Szerkesztette: undisputedly
19 napja
milyen szép is lesz mikor a botok meg a cégek szavaznak ...www.reuters.com/legal/government/delaware-court-upholds-voting-by-companies-small-towns-election-2026-05-26/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
19 napja
Verzett, de nem ott szurtak meg ahol a rendorok megtalaltak. A masik hogy nem nagyon tudott komunikalni csak annyit hogy megszurtak es nem kap levegot. Nem volt igazan lathato nyom a sotet ruhaban. A tudejet szurtak meg es belso verzes(?). A harmadik hogy a rendor az info Ja alapjan ugy tudta hogy o az elkoveto es nem volt fegyver hasznalva. A csalad tagok Anya,apa, teso mind hazudott . A rendorok ki lesznek vizsgalva,. A negyedik dolog hogy nem a racial element a fontos, Persze ezt porgetik. A bejelentesnel ez mint “feltetelezett” indok volt, de a vegrehajtonak a legfontosabb infoja az volt hogy az osszeutkozes nem csak szoban torrent, hanem tetleges volt.Oké, tegyük fel, hogy akkora erővel szúrt az elkövető, hogy átszúrta az áldozat kabátját is.Decemberi az eset ha jól tudomFene se tudja, az egyik rendőr rövidujjú ingben vanAzt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?Téli eset, és nagyon fel volt öltözve, ha jól láttam a videóban.
Willie Parker
Gyurma Pappa
slowmotion
kapitnono
A rendőrök kommunikálnak vele, de nem mutatja meg, hogy hol van a sérülés vagy a fájdalom helye, vagy ez megtörtént, csak a zsaruk magasról tettek rá?
Vagy megnézték és a sértett által hivatkozott helyen/ponton nem volt sérülés-és vérnyom, de miért nem? Befelé folyt a vére, vagy mi?
Willie Parker
19 napja
Itthon is addig volt nyugi, amíg a szélen Csurka Pista bácsi és Vona egyszerre akarták fújni a passzátszelet.Rupert Lowe disagreesMindig a hatás számít.Még korábban olvastam erről valahol, hogy valószínű a srác, akit megszúrtak sokkot kapott, nem tudott úgy "ügyintézni", ahogy számára a leghatékonyabb lett volna, a vér meg a több réteg ruha miatt nem szivárgott át, nem látszódott úgy, mintha egy fehér póló lett volna csak rajta.Oké, tegyük fel, hogy akkora erővel szúrt az elkövető, hogy átszúrta az áldozat kabátját is.Decemberi az eset ha jól tudomFene se tudja, az egyik rendőr rövidujjú ingben vanAzt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?Téli eset, és nagyon fel volt öltözve, ha jól láttam a videóban.
Willie Parker
Gyurma Pappa
slowmotion
kapitnono
A rendőrök kommunikálnak vele, de nem mutatja meg, hogy hol van a sérülés vagy a fájdalom helye, vagy ez megtörtént, csak a zsaruk magasról tettek rá?
Vagy megnézték és a sértett által hivatkozott helyen/ponton nem volt sérülés-és vérnyom, de miért nem? Befelé folyt a vére, vagy mi?
Willie Parker
Sajnálatos történet, sok balszerencsés tényező együttes hatása adódott össze, és alakult így.
Őszentsége Sobri Jóska
#Farage # Downing Street 10
Dzsokijuing
Negritis, a vajda
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
20 napja
Rupert Lowe disagreesMindig a hatás számít.Még korábban olvastam erről valahol, hogy valószínű a srác, akit megszúrtak sokkot kapott, nem tudott úgy "ügyintézni", ahogy számára a leghatékonyabb lett volna, a vér meg a több réteg ruha miatt nem szivárgott át, nem látszódott úgy, mintha egy fehér póló lett volna csak rajta.Oké, tegyük fel, hogy akkora erővel szúrt az elkövető, hogy átszúrta az áldozat kabátját is.Decemberi az eset ha jól tudomFene se tudja, az egyik rendőr rövidujjú ingben vanAzt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?Téli eset, és nagyon fel volt öltözve, ha jól láttam a videóban.
Willie Parker
Gyurma Pappa
slowmotion
kapitnono
A rendőrök kommunikálnak vele, de nem mutatja meg, hogy hol van a sérülés vagy a fájdalom helye, vagy ez megtörtént, csak a zsaruk magasról tettek rá?
Vagy megnézték és a sértett által hivatkozott helyen/ponton nem volt sérülés-és vérnyom, de miért nem? Befelé folyt a vére, vagy mi?
Willie Parker
Sajnálatos történet, sok balszerencsés tényező együttes hatása adódott össze, és alakult így.
Őszentsége Sobri Jóska
#Farage # Downing Street 10
Dzsokijuing
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
20 napja
merce.hu/2026/06/04/trump-vejenek-albaniai-lazalma-olyan-mintha-a-bukki-nemzeti-parkba-terveztek-volna-a-maxidubajt/
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
20 napja
Mindig a hatás számít.Még korábban olvastam erről valahol, hogy valószínű a srác, akit megszúrtak sokkot kapott, nem tudott úgy "ügyintézni", ahogy számára a leghatékonyabb lett volna, a vér meg a több réteg ruha miatt nem szivárgott át, nem látszódott úgy, mintha egy fehér póló lett volna csak rajta.Oké, tegyük fel, hogy akkora erővel szúrt az elkövető, hogy átszúrta az áldozat kabátját is.Decemberi az eset ha jól tudomFene se tudja, az egyik rendőr rövidujjú ingben vanAzt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?Téli eset, és nagyon fel volt öltözve, ha jól láttam a videóban.
Willie Parker
Gyurma Pappa
slowmotion
kapitnono
A rendőrök kommunikálnak vele, de nem mutatja meg, hogy hol van a sérülés vagy a fájdalom helye, vagy ez megtörtént, csak a zsaruk magasról tettek rá?
Vagy megnézték és a sértett által hivatkozott helyen/ponton nem volt sérülés-és vérnyom, de miért nem? Befelé folyt a vére, vagy mi?
Willie Parker
Sajnálatos történet, sok balszerencsés tényező együttes hatása adódott össze, és alakult így.
Őszentsége Sobri Jóska
#Farage # Downing Street 10
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
20 napja
Még korábban olvastam erről valahol, hogy valószínű a srác, akit megszúrtak sokkot kapott, nem tudott úgy "ügyintézni", ahogy számára a leghatékonyabb lett volna, a vér meg a több réteg ruha miatt nem szivárgott át, nem látszódott úgy, mintha egy fehér póló lett volna csak rajta.Oké, tegyük fel, hogy akkora erővel szúrt az elkövető, hogy átszúrta az áldozat kabátját is.Decemberi az eset ha jól tudomFene se tudja, az egyik rendőr rövidujjú ingben vanAzt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?Téli eset, és nagyon fel volt öltözve, ha jól láttam a videóban.
Willie Parker
Gyurma Pappa
slowmotion
kapitnono
A rendőrök kommunikálnak vele, de nem mutatja meg, hogy hol van a sérülés vagy a fájdalom helye, vagy ez megtörtént, csak a zsaruk magasról tettek rá?
Vagy megnézték és a sértett által hivatkozott helyen/ponton nem volt sérülés-és vérnyom, de miért nem? Befelé folyt a vére, vagy mi?
Willie Parker
Sajnálatos történet, sok balszerencsés tényező együttes hatása adódott össze, és alakult így.
20 napja
mondja a srác, hogy hívjanak mentőt, kérdezi a fakabát, hogy miért, mondja a srác, hogy megszúrtak. erre a fakabát közli, hogy azt ugyan nem hiszem, haver.Oké, tegyük fel, hogy akkora erővel szúrt az elkövető, hogy átszúrta az áldozat kabátját is.Decemberi az eset ha jól tudomFene se tudja, az egyik rendőr rövidujjú ingben vanAzt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?Téli eset, és nagyon fel volt öltözve, ha jól láttam a videóban.
Willie Parker
Gyurma Pappa
slowmotion
kapitnono
A rendőrök kommunikálnak vele, de nem mutatja meg, hogy hol van a sérülés vagy a fájdalom helye, vagy ez megtörtént, csak a zsaruk magasról tettek rá?
Vagy megnézték és a sértett által hivatkozott helyen/ponton nem volt sérülés-és vérnyom, de miért nem? Befelé folyt a vére, vagy mi?
Willie Parker
aztán kicsit később mondja egyik rendőr a másiknak, hogy mondta a delikvens, hogy megszúrták, a másik azt mondja, hogy nem lát semmi ilyet, hol szúrták meg, az arcán? de ezt egymás között, mert a srác akkor már nem kommunikált
20 napja
Oké, tegyük fel, hogy akkora erővel szúrt az elkövető, hogy átszúrta az áldozat kabátját is.Decemberi az eset ha jól tudomFene se tudja, az egyik rendőr rövidujjú ingben vanAzt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?Téli eset, és nagyon fel volt öltözve, ha jól láttam a videóban.
Willie Parker
Gyurma Pappa
slowmotion
kapitnono
A rendőrök kommunikálnak vele, de nem mutatja meg, hogy hol van a sérülés vagy a fájdalom helye, vagy ez megtörtént, csak a zsaruk magasról tettek rá?
Vagy megnézték és a sértett által hivatkozott helyen/ponton nem volt sérülés-és vérnyom, de miért nem? Befelé folyt a vére, vagy mi?
20 napja
Decemberi az eset ha jól tudomFene se tudja, az egyik rendőr rövidujjú ingben vanAzt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?Téli eset, és nagyon fel volt öltözve, ha jól láttam a videóban.
Willie Parker
Gyurma Pappa
slowmotion

20 napja
Fene se tudja, az egyik rendőr rövidujjú ingben vanAzt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?Téli eset, és nagyon fel volt öltözve, ha jól láttam a videóban.
Willie Parker
Gyurma Pappa
20 napja
Azt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?Téli eset, és nagyon fel volt öltözve, ha jól láttam a videóban.
Willie Parker

20 napja
Azt tudjuk, hogy hogyan lehetséges, hogy valakit megszúrnak és nem vérzik, de mégis elvérzik? Mit mondanak arra, hogy miért nem volt látható nyoma a sérülésnek? Vagy csak nem nézték meg alaposabban a rendőrök és volt vérzés, csak nem észlelték?
21 napja
Mert ez egy egyedi extrém eset, semmit nem mond el általánosságban semmiről.Nekem a George Floyd ügy hordereje ezzel összevetve elkeserítő, elszomorító és egyben felháborító. Itt is mindenki kussolt, amíg be nem dobtam a labdát immár másodszor.Mennyire forró most itt a hangulat a Henry Nowak ügy miatt?mi legyen?
szaba
mármint mit szeretnél? van egy elbaszott szitu ahol a rendőrök hülyék voltak
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
szaba
A Floyd-ügy meg minden irányból politika.
21 napja
Ezt ugy kell nezni mint egy epitesi szabvanyt. Azok is katasztrofa gyujtemenyek. Van egy eloiras, de baj tortenik es utana kijavitjak. Nem segit az adopt ugyon, de tanulni lehet belole.
A floyd eset ossze sem hasonlithato ezzel
21 napja
Egy ember leszúrt egy másikat az utcánNekem a George Floyd ügy hordereje ezzel összevetve elkeserítő, elszomorító és egyben felháborító. Itt is mindenki kussolt, amíg be nem dobtam a labdát immár másodszor.Mennyire forró most itt a hangulat a Henry Nowak ügy miatt?mi legyen?
szaba
mármint mit szeretnél? van egy elbaszott szitu ahol a rendőrök hülyék voltak
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
szaba
Életfogytiglant kapott érte
A rendőröket akik hibáztak kivizsgálják
Mit szeretnél még?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
21 napja
Floydot konkrétan meggyilkolta egy rendőr, itt pedig benéztek valamit, amit ha jól is csináltak volna, az orvosszakértő szerint akkor sem lehetett volna megmenteni az áldozat életét. Mégis milyen logika szerint jött ki nálad, hogy ez a két ügy azonos horderejű?Nekem a George Floyd ügy hordereje ezzel összevetve elkeserítő, elszomorító és egyben felháborító. Itt is mindenki kussolt, amíg be nem dobtam a labdát immár másodszor.Mennyire forró most itt a hangulat a Henry Nowak ügy miatt?mi legyen?
szaba
mármint mit szeretnél? van egy elbaszott szitu ahol a rendőrök hülyék voltak
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
szaba