Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

24 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
12:15 PM – Megvédi Jaxson Dartot, „győztesnek”, kritikusait pedig „veszteseknek” nevezve
Josszi
Az 57-ből az egyetlen amiben igaza van.
Elég szar arány.

24 napja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Ezt posztolta ma Trump a közösségi médiában. Ötvenhét poszt 9 órán belül. A fotó is mai.

11:15 – Trump megtámadta a bírót, aki azt mondta, hogy nem adhatja fel a nevét a Kennedy Központra

12:03 PM – Azt mondja, felléphet és beszédet mondhat az America 250 rendezvényen a lemondott művészek helyett

12:08 PM – Obama azt állítja, hogy szeméttel töltötte meg a Fényvisszaverő medencét

12:09 PM – Biden megtámadása

12:09 PM – Szerkesztett fotót tesz közzé a washingtoni Columbus Circle-ről a „TISZTA” felirattal.

12:10 PM – Újra Bidenre támad

12:11 PM – Mesterséges intelligencia által készített fotót tesz közzé róla és George Washingtonról, amint lovagolnak a Fehér Ház előtt, a háttérben egy űrsikló és egy versenyautó látható.

12:11 PM – Rosie O'Donnellt támadja

12:11 PM – Fotót posztol róla az amerikai zászló előtt

12:11 PM – Dicsekedni kezd a támogatott jelöltjei győzelmével

12:12 PM – Obama és Biden megtámadása a tükröződő medence felett

12:12 PM – Posztol egy fotót, amelyen a kamerára mutat

12:13 PM – Fotót tesz közzé a Fehér Házban építtetett UFC-rendezvényketrecről

12:13 PM – Közzétesz egy mesterséges intelligencia által készített képet egy „arany kupoláról” a Fehér Ház számára

12:15 PM – Megvédi Jaxson Dartot, „győztesnek”, kritikusait pedig „veszteseknek” nevezve

12:45 PM – Posztol egy mesterséges intelligencia által készített képet, amelyen egy NY Knicks kosárlabdázó zsákol Kathy Hochul kormányzóra.

12:56 PM – Közzétesz egy mesterséges intelligencia által készített képet róla és Tom Brady-ről

13:03 – Kihelyez egy szemetest, amire a következő felirat van írva: „Az Obama Elnöki Könyvtár”

13:16 – Azt mondják, Amerika visszatért

13:16 – Azt mondja, Amerika visszatért

13:16 – Azt mondja, Amerika harmadszorra is visszatért

13:55 – Posztol egy mesterséges intelligencia által készített képet, amelyen golfozik

14:55 – Azt mondja, hogy „kiváló egészségnek örvend” lol

15:17 – A Fox News Lara Trumppal készített interjúját népszerűsíti

16:33 – Újra megtámadja a pápát

16:54 – Posztol egy furcsa képet, amelyen Grönlandot bámulja (amit már korábban is posztolt)

16:57 – Közzétesz egy mesterséges intelligencia által létrehozott képet a „drónkikötőről”, amelyet a bálterem tetejére szeretne építeni.

17:33 – Biden megtámadása

17:33 – Kétszer támadja Bident

17:34 – Biden megtámadása x3

17:34 – Négyszer támadja Bident

17:34 – Ötször támadja Bident

17:35 – Közzétesz egy rajzfilmet Newsom, Pritzker és Hochul kormányzókról, akik azt mondják, hogy szeretik a bűnözést (Trump egy bűnöző).

17:36 – Mémet posztol arról, hogy az Epstein-akták nyilvánosságra hozatala mellett szavazó republikánusok elveszítették az előválasztásaikat

17:36 – Közzéteszi egy régi tweetjét, amelyben „hűtlen” republikánusokat támad

17:37 – Közzétett egy régi tweetet, amiben azt mondta, hogy meg akarja állítani a világ „öngyilkosságát”.

17:37 – Közzéteszi a „Trump-békedíj” makettjét, amely talán az emberiség által ismert leghaszontalanabb békedíj.

17:37 – Közzétesz egy B-2-es bombázó fotóját „Trump energia 2026” felirattal

17:37 – Feltesz egy fotót az arcáról a Rushmore-hegyen

17:38 – Posztol egy képet, amelyen megcsókolja az amerikai zászlót (ő a legkevésbé hazafias elnökünk, aki valaha volt)

17:39 – George Washingtonhoz hasonlítja magát

17:39 – Azt állítja, hogy meggyőztek arról, hogy egy autóban ülő családról készült fotó „gonosz”, és hogy milliárdokat költöttek erre (???)

17:50 – Azt mondja, hogy „fizikailag is ellenőriznünk” kellene Fort Knoxot

17:50 – Posztol egy képet, amelyen haditengerészeti parancsnokként cosplayel

17:51 – Újabb képet posztol az arcáról a Rushmore-hegyen

17:51 – Közzétesz egy újabb fotót róla és George Washingtonról

18:09 – Újra Bidenre támad

18:09 – Kétszer támadja Bident

18:09 – Biden megtámadása x3

18:09 – Közzétesz egy régi fotót magáról és I. Károly királyról

18:12 – Közzétesz egy régi fotót magáról és XI. elnökről Kínában

18:12 – Újabb fotót posztol magáról és Hszi elnökről

18:22 – Közzétesz egy fotót, amelyen Kínában sétál

18:48 – Azt mondja, hogy az USA-nak kellene egy bálterem, mert Kínának is van egy

19:03 – Azt mondja, hogy lemondja az America 250 ünnepségét, és egy MAGA gyűléssel helyettesíti azt.

19:56 – Mark Levin műsorát reklámozza a Fox News-on

19:59 – A Fox News Lara Trumppal készített interjúját népszerűsíti

Forrás: "Truth Social"

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
24 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
A szankciók "nem" működnek sokadik fejezet.
Május 31-én a megszállt Krímben Moszkva által kinevezett „kormányzó”, Szergej Akszjonov bejelentette, hogy az AI-95 benzinre vonatkozó kuponokat vezetnek be. Kifejtette, hogy az üzemanyagot elsőbbségi alapon a városi és szociális közlekedésnek, valamint „mennyiségi korlátozás nélküli” kuponokkal értékesítik.

Ezzel egy időben az AI-95 kizárólag kuponokkal lesz kapható az ATAN és a TES benzinkutaknál. Ugyanekkor május 31-től korlátozást vezetnek be az AI-92 kiskereskedelmi értékesítésére – járművenként legfeljebb 20 liter; a kannákba történő tankolás tilos. Akszjonov ígéretet tett a helyzet 30 napon belüli normalizálására.

 ru.themoscowtimes.com/2026/05/31/v-krimu-vveli-taloni-na-benzin-a196758
Dzsokijuing
Ez melyik szankcióból következik?
szaba
A szankciók miatt rajtukmarad a sok kőolaj, minden hordójuk tele van, így nincs már hely a benzin számára, amit így le se tudnak finomítani, aztán most nincs is a pórnép Ladáiba.
Őszentsége Sobri Jóska
Mennyiségre konkrétan ugyanannyit adott el mint 2020-ban, max ami számosítható az a cca 30 milliárd dolcsi amennyivel ezért kevesebbet kapott mint a piaci értéke. /lehet +\~ pár százalék
Ezt máshonnan kell pótolni.
Nem egy kezelhetetlen tétel, ráadásul Trump urunk elintézte hogy idén már jóval több lesz a bevételük mint egy korábbi átlagos évben.
A Krím félszigeti ellátásos gondok kb úgy aránylanak, mintha Magyarországon Békéscsabán pár hétig korlátoznának valamit.
Az elmúlt években sok ilyen volt már, és vlsz lesz is még sokszor.
Amíg Moszkvában vagy Leningrádban nincs korlátozás, addig majdhogynem lényegtelen ha máshol van is.
ozibozi
Igen, kb. ezt próbáltam iróniaval prezentálni.

24 napja
ozibozi New York Giants 21 721
A szankciók "nem" működnek sokadik fejezet.
Május 31-én a megszállt Krímben Moszkva által kinevezett „kormányzó”, Szergej Akszjonov bejelentette, hogy az AI-95 benzinre vonatkozó kuponokat vezetnek be. Kifejtette, hogy az üzemanyagot elsőbbségi alapon a városi és szociális közlekedésnek, valamint „mennyiségi korlátozás nélküli” kuponokkal értékesítik.

Ezzel egy időben az AI-95 kizárólag kuponokkal lesz kapható az ATAN és a TES benzinkutaknál. Ugyanekkor május 31-től korlátozást vezetnek be az AI-92 kiskereskedelmi értékesítésére – járművenként legfeljebb 20 liter; a kannákba történő tankolás tilos. Akszjonov ígéretet tett a helyzet 30 napon belüli normalizálására.

 ru.themoscowtimes.com/2026/05/31/v-krimu-vveli-taloni-na-benzin-a196758
Dzsokijuing
Ez melyik szankcióból következik?
szaba
A szankciók miatt rajtukmarad a sok kőolaj, minden hordójuk tele van, így nincs már hely a benzin számára, amit így le se tudnak finomítani, aztán most nincs is a pórnép Ladáiba.
Őszentsége Sobri Jóska
Mennyiségre konkrétan ugyanannyit adott el mint 2020-ban, max ami számosítható az a cca 30 milliárd dolcsi amennyivel ezért kevesebbet kapott mint a piaci értéke. /lehet +\~ pár százalék
Ezt máshonnan kell pótolni.
Nem egy kezelhetetlen tétel, ráadásul Trump urunk elintézte hogy idén már jóval több lesz a bevételük mint egy korábbi átlagos évben.
A Krím félszigeti ellátásos gondok kb úgy aránylanak, mintha Magyarországon Békéscsabán pár hétig korlátoznának valamit.
Az elmúlt években sok ilyen volt már, és vlsz lesz is még sokszor.
Amíg Moszkvában vagy Leningrádban nincs korlátozás, addig majdhogynem lényegtelen ha máshol van is.
24 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
A szankciók "nem" működnek sokadik fejezet.
Május 31-én a megszállt Krímben Moszkva által kinevezett „kormányzó”, Szergej Akszjonov bejelentette, hogy az AI-95 benzinre vonatkozó kuponokat vezetnek be. Kifejtette, hogy az üzemanyagot elsőbbségi alapon a városi és szociális közlekedésnek, valamint „mennyiségi korlátozás nélküli” kuponokkal értékesítik.

Ezzel egy időben az AI-95 kizárólag kuponokkal lesz kapható az ATAN és a TES benzinkutaknál. Ugyanekkor május 31-től korlátozást vezetnek be az AI-92 kiskereskedelmi értékesítésére – járművenként legfeljebb 20 liter; a kannákba történő tankolás tilos. Akszjonov ígéretet tett a helyzet 30 napon belüli normalizálására.

 ru.themoscowtimes.com/2026/05/31/v-krimu-vveli-taloni-na-benzin-a196758
Dzsokijuing
Ez melyik szankcióból következik?
szaba
A szankciók miatt rajtukmarad a sok kőolaj, minden hordójuk tele van, így nincs már hely a benzin számára, amit így le se tudnak finomítani, aztán most nincs is a pórnép Ladáiba.

24 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
A szankciók "nem" működnek sokadik fejezet.
Május 31-én a megszállt Krímben Moszkva által kinevezett „kormányzó”, Szergej Akszjonov bejelentette, hogy az AI-95 benzinre vonatkozó kuponokat vezetnek be. Kifejtette, hogy az üzemanyagot elsőbbségi alapon a városi és szociális közlekedésnek, valamint „mennyiségi korlátozás nélküli” kuponokkal értékesítik.

Ezzel egy időben az AI-95 kizárólag kuponokkal lesz kapható az ATAN és a TES benzinkutaknál. Ugyanekkor május 31-től korlátozást vezetnek be az AI-92 kiskereskedelmi értékesítésére – járművenként legfeljebb 20 liter; a kannákba történő tankolás tilos. Akszjonov ígéretet tett a helyzet 30 napon belüli normalizálására.

 ru.themoscowtimes.com/2026/05/31/v-krimu-vveli-taloni-na-benzin-a196758
Dzsokijuing
Ez melyik szankcióból következik?
24 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
A szankciók "nem" működnek sokadik fejezet.
Május 31-én a megszállt Krímben Moszkva által kinevezett „kormányzó”, Szergej Akszjonov bejelentette, hogy az AI-95 benzinre vonatkozó kuponokat vezetnek be. Kifejtette, hogy az üzemanyagot elsőbbségi alapon a városi és szociális közlekedésnek, valamint „mennyiségi korlátozás nélküli” kuponokkal értékesítik.

Ezzel egy időben az AI-95 kizárólag kuponokkal lesz kapható az ATAN és a TES benzinkutaknál. Ugyanekkor május 31-től korlátozást vezetnek be az AI-92 kiskereskedelmi értékesítésére – járművenként legfeljebb 20 liter; a kannákba történő tankolás tilos. Akszjonov ígéretet tett a helyzet 30 napon belüli normalizálására.

 ru.themoscowtimes.com/2026/05/31/v-krimu-vveli-taloni-na-benzin-a196758

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
26 napja
ozibozi New York Giants 21 721
Percentage of Muslim population in Balkan countries

Greece 🇬🇷: 2%
Serbia 🇷🇸: 4%
Montenegro 🇲🇪: 20%
Romania 🇷🇴: 0.3%
North Macedonia 🇲🇰: 33%
Bulgaria 🇧🇬: 10%
Bosnia & Herzegovina 🇧🇦: 51%
Albania 🇦🇱: 51%
Croatia 🇭🇷: 1%
Kosovo 🇽🇰: 91%
Slovenia 🇸🇮: 2%
Hungary 🇭🇺: 0.4%
Turkey 🇹🇷: 99%
ozibozi
Ezt most minek kapcsán írtad? Hogy Magyarország már a Balkán része? Ezt Metternich óta tudjuk 😊
ender1112
Az osztrákok mindig tudták ezt, a magyarok nem értették hogy hova valók.
26 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Percentage of Muslim population in Balkan countries

Greece 🇬🇷: 2%
Serbia 🇷🇸: 4%
Montenegro 🇲🇪: 20%
Romania 🇷🇴: 0.3%
North Macedonia 🇲🇰: 33%
Bulgaria 🇧🇬: 10%
Bosnia & Herzegovina 🇧🇦: 51%
Albania 🇦🇱: 51%
Croatia 🇭🇷: 1%
Kosovo 🇽🇰: 91%
Slovenia 🇸🇮: 2%
Hungary 🇭🇺: 0.4%
Turkey 🇹🇷: 99%
ozibozi
Ezt most minek kapcsán írtad? Hogy Magyarország már a Balkán része? Ezt Metternich óta tudjuk 😊
26 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Percentage of Muslim population in Balkan countries

Greece 🇬🇷: 2%
Serbia 🇷🇸: 4%
Montenegro 🇲🇪: 20%
Romania 🇷🇴: 0.3%
North Macedonia 🇲🇰: 33%
Bulgaria 🇧🇬: 10%
Bosnia & Herzegovina 🇧🇦: 51%
Albania 🇦🇱: 51%
Croatia 🇭🇷: 1%
Kosovo 🇽🇰: 91%
Slovenia 🇸🇮: 2%
Hungary 🇭🇺: 0.4%
Turkey 🇹🇷: 99%
ozibozi
Albánia meglepett, sok az ateista.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
26 napja
ozibozi New York Giants 21 721
Percentage of Muslim population in Balkan countries

Greece 🇬🇷: 2%
Serbia 🇷🇸: 4%
Montenegro 🇲🇪: 20%
Romania 🇷🇴: 0.3%
North Macedonia 🇲🇰: 33%
Bulgaria 🇧🇬: 10%
Bosnia & Herzegovina 🇧🇦: 51%
Albania 🇦🇱: 51%
Croatia 🇭🇷: 1%
Kosovo 🇽🇰: 91%
Slovenia 🇸🇮: 2%
Hungary 🇭🇺: 0.4%
Turkey 🇹🇷: 99%
27 napja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 299 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
"Egy orosz drón belépett Románia légterébe, és egy lakóépületbe csapódott 2026. május 29-én, hajnal 1 óra körül.
Konkrétan egy tíz emeletes panelház felső szintjn található lakásba csapódott be egy Shaded/Geran-2 típusú orosz Galați városában.
A becsapódás következtében tűz ütött ki, két ember megsérült.
Az orosz drón a közeli ukrajnai Reni kikötőváros infrastruktúrája elleni támadás során érkezett meg Romániába.
Románia védelmi minisztériuma megerősítette, hogy a drón orosz eredetű volt."



 telex.hu/kulfold/2026/05/29/dron-becsapodas-lakohaz-drontamadas-romania-galati-varos-ukrajna-oroszorszag-orosz-ukran-haboru

Szerkesztette: Brouwerij van de Vrij

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
27 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Megalapozták a jó hangulatot a vébé előtt.
 www.theguardian.com/world/2026/may/28/argentina-european-self-image-racist-incidents-brazil

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
28 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Szombat hajnalban minden vonatot megállítottak Szerbiában

A szerbiai vasúttársaság 4 óra 43 perckor közzétett tájékoztatása szerint 4 óra 15 perctől határozatlan időre felfüggesztették az összes vonat közlekedését a szerbiai vasúthálózaton – írja a Magyar Szó. A közleményben nem indokolták a döntést.

Ugyanakkor ma tartják Belgrádban a „Te és én, Slavija, mert az egyetemisták győznek” elnevezésű tiltakozást, amelyet a hatalmi politikát bíráló diákmozgalom szervez.


Nem szaroznak. 😀
Mikey
 merce.hu/2026/05/27/igy-tamogatja-az-eu-szerbia-elnyomo-gepezetet/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
28 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
orosz, török és azerbadgán mióta Ázsia? 😊
NB2
Azeriek azóta mióta területük 90% Ázsia.
Törökök azóta mióta területük 97% Ázsia.
Oroszok mióta a területük 75% Ázsia, mondjuk 75%-a a népességnek EUban lakik.
Mióta Törökök 1937, a másik kettőre 90 vagy 91-et mondanék.
Toca
Viszont kulturálisan a ruszkik Európa.
Dzsokijuing
Erre utaltam, hogy 75% EU ettol még Ázsiához is tartoznak főleg területi alapon.
Toca
ciprus azsiaban fekszik es lon EU tagok
YoungZeeZee
De a lakosság görög fele európai, mint ahogyan Izrael is kulturálisan európai.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
28 napja
YoungZeeZee 9 844
orosz, török és azerbadgán mióta Ázsia? 😊
NB2
Azeriek azóta mióta területük 90% Ázsia.
Törökök azóta mióta területük 97% Ázsia.
Oroszok mióta a területük 75% Ázsia, mondjuk 75%-a a népességnek EUban lakik.
Mióta Törökök 1937, a másik kettőre 90 vagy 91-et mondanék.
Toca
Viszont kulturálisan a ruszkik Európa.
Dzsokijuing
Erre utaltam, hogy 75% EU ettol még Ázsiához is tartoznak főleg területi alapon.
Toca
ciprus azsiaban fekszik es lon EU tagok
28 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
 www.facebook.com/share/1BSX9MD4ip/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
Oh, a Brunei szultánról jut eszembe:
 index.hu/belfold/2025/11/18/brunei-szultan-sulyok-tamas-orban-viktor-kituntetes/
28 napja
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
orosz, török és azerbadgán mióta Ázsia? 😊
NB2
Azeriek azóta mióta területük 90% Ázsia.
Törökök azóta mióta területük 97% Ázsia.
Oroszok mióta a területük 75% Ázsia, mondjuk 75%-a a népességnek EUban lakik.
Mióta Törökök 1937, a másik kettőre 90 vagy 91-et mondanék.
Toca
Viszont kulturálisan a ruszkik Európa.
Dzsokijuing
Erre utaltam, hogy 75% EU ettol még Ázsiához is tartoznak főleg területi alapon.
28 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
orosz, török és azerbadgán mióta Ázsia? 😊
NB2
Azeriek azóta mióta területük 90% Ázsia.
Törökök azóta mióta területük 97% Ázsia.
Oroszok mióta a területük 75% Ázsia, mondjuk 75%-a a népességnek EUban lakik.
Mióta Törökök 1937, a másik kettőre 90 vagy 91-et mondanék.
Toca
Viszont kulturálisan a ruszkik Európa.
Dzsokijuing
you sure?
Negritis, a vajda
Igen, Oroszország kulturálisan Európa része.
Sajnálatos, hogy ennyire félrementek ott a dolgok, de hát az is igaz, hogy nagyon kiestek a vonzáskörzetből.
28 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
orosz, török és azerbadgán mióta Ázsia? 😊
NB2
Azeriek azóta mióta területük 90% Ázsia.
Törökök azóta mióta területük 97% Ázsia.
Oroszok mióta a területük 75% Ázsia, mondjuk 75%-a a népességnek EUban lakik.
Mióta Törökök 1937, a másik kettőre 90 vagy 91-et mondanék.
Toca
Viszont kulturálisan a ruszkik Európa.
Dzsokijuing
you sure?
Negritis, a vajda
"A XX. század történelmét az döntötte el, hogy az USA-ban angolul beszélnek. A XXI. századét az fogja eldönteni, hogy az oroszok fehérek és keresztények." (John Lukacs)

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
28 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
orosz, török és azerbadgán mióta Ázsia? 😊
NB2
Azeriek azóta mióta területük 90% Ázsia.
Törökök azóta mióta területük 97% Ázsia.
Oroszok mióta a területük 75% Ázsia, mondjuk 75%-a a népességnek EUban lakik.
Mióta Törökök 1937, a másik kettőre 90 vagy 91-et mondanék.
Toca
Viszont kulturálisan a ruszkik Európa.
Dzsokijuing
you sure?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
28 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
orosz, török és azerbadgán mióta Ázsia? 😊
NB2
Azeriek azóta mióta területük 90% Ázsia.
Törökök azóta mióta területük 97% Ázsia.
Oroszok mióta a területük 75% Ázsia, mondjuk 75%-a a népességnek EUban lakik.
Mióta Törökök 1937, a másik kettőre 90 vagy 91-et mondanék.
Toca
Viszont kulturálisan a ruszkik Európa.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
28 napja
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
orosz, török és azerbadgán mióta Ázsia? 😊
NB2
Azeriek azóta mióta területük 90% Ázsia.
Törökök azóta mióta területük 97% Ázsia.
Oroszok mióta a területük 75% Ázsia, mondjuk 75%-a a népességnek EUban lakik.
Mióta Törökök 1937, a másik kettőre 90 vagy 91-et mondanék.
28 napja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
orosz, török és azerbadgán mióta Ázsia? 😊
NB2
A földrajzot nézd, ne az Uefát 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
28 napja
ozibozi New York Giants 21 721
orosz, török és azerbadgán mióta Ázsia? 😊
NB2
A nagyság átka