Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊

Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
Avas lakótelep? 😊
somoskovig
Jó kis sielés az Avasokban.
Dzsokijuing
Csak vigyázni kell a helyi vadakkal, nehogy a végén összejöjjön egy Avas Jon.
somoskovig
Majd ráeresztjük az AVASt vírusírtót.
warr_b
csak megne avasodjon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊

Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
Avas lakótelep? 😊
somoskovig
Jó kis sielés az Avasokban.
Dzsokijuing
Csak vigyázni kell a helyi vadakkal, nehogy a végén összejöjjön egy Avas Jon.
somoskovig
Majd ráeresztjük az AVASt vírusírtót.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊

Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
Avas lakótelep? 😊
somoskovig
Jó kis sielés az Avasokban.
Dzsokijuing
Csak vigyázni kell a helyi vadakkal, nehogy a végén összejöjjön egy Avas Jon.

1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊

Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
Avas lakótelep? 😊
somoskovig
Jó kis sielés az Avasokban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊

Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
Avas lakótelep? 😊
somoskovig
?
no
Ezek szerint van itt olyan ember, aki nem tudja, hogy az mi.
gdavid
Most mar ne csigazzatok tovabb
no
 miskolcadhatott.hu/ilyen-is-lehetett-volna-az-avasi-lakotelep/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊

Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
Avas lakótelep? 😊
somoskovig
?
no
Ezek szerint van itt olyan ember, aki nem tudja, hogy az mi.
gdavid
Most mar ne csigazzatok tovabb
1 hónapja
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊

Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
Avas lakótelep? 😊
somoskovig
?
no
Ezek szerint van itt olyan ember, aki nem tudja, hogy az mi.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
1 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊

Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
Avas lakótelep? 😊
somoskovig
?
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊

Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
Avas lakótelep? 😊

1 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben.

Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
no
kiváncsi vagyok mi lesz belőle, nem is merek repjegyet foglalni őszre
Negritis, a vajda
Barmelyik orszagban vagy Minden Hol van 1000 fantasztikus hely.
Amugy nem lesz Gond igy, biztos dragabb lesz es nem lesz kismillo valasztek, de meg tudod majd oldani ha az uticelod maga nem veszelyes.
no
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊

Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben.

Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
no
kiváncsi vagyok mi lesz belőle, nem is merek repjegyet foglalni őszre
Negritis, a vajda
Barmelyik orszagban vagy Minden Hol van 1000 fantasztikus hely.
Amugy nem lesz Gond igy, biztos dragabb lesz es nem lesz kismillo valasztek, de meg tudod majd oldani ha az uticelod maga nem veszelyes.
no
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben.

Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
no
kiváncsi vagyok mi lesz belőle, nem is merek repjegyet foglalni őszre
Negritis, a vajda
Barmelyik orszagban vagy Minden Hol van 1000 fantasztikus hely.
Amugy nem lesz Gond igy, biztos dragabb lesz es nem lesz kismillo valasztek, de meg tudod majd oldani ha az uticelod maga nem veszelyes.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben.

Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
no
kiváncsi vagyok mi lesz belőle, nem is merek repjegyet foglalni őszre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben.

Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
1 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
mondjuk ha az ukránok is tényleg a lakosságot bombázzák az ugyanúgy trógerség


Negritis, a vajda
Nem azt celozzak. Persze ez senkin nem segit.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
mondjuk ha az ukránok is tényleg a lakosságot bombázzák az ugyanúgy trógerség


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
megint egy diktátor aki szimpi a nagyar faszfejnek


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Most akkor Putyin ezzel akar casus bellit előkészíteni, hogy miért is támad meg egy adott országot?

 444.hu/2026/05/13/putyin-donthet-majd-az-orosz-hadsereg-beveteserol-a-kulfoldon-buntetoeljaras-ala-vont-orosz-allampolgarok-vedelmeben
Lúdas Solymi
Kínában most ítéltek halàlra egy orosz közgazdászt vmi üzleti kémkedésért.
Az lehet az első próba.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Oroszország 2029-ben támadhatja meg a NATO-t a német főparancsnok szerint

Szóval négy éve nem bírnak az ukránokkal sem, de három év múlva megtámadhatják a sokkal erősebb németeket, ezzel együtt a komplett NATO válaszlépését kockáztatva. Logikus.
Mikey
valamivel alá kell támasztani a hadseregfejlesztési programot.
Hanni
A másik része meg az, hogy távolsági rakétákkal meg drónokkal megtehetik, főleg mivel Kalinyingrádban elég nagy építkezéseket csinálnak és zavaróállomásokat telepítenek.

Nem kell feltétlenül embereket küldeniük és rendes háborút indítani.

Oroszország a most beiktatott törvényekkel folyamatosan, apránként eszkalálja a helyzetet, hogy meglegyen a casus belli.

Meg persze a megtámadás mértéke is kérdéses, azt nem mondta meg a katonaúr, hogy mit kell alatta érteni.
Lúdas Solymi
mondjuk a Kalinyingrádi terület az, ami háború esetén öt darab perc alatt esne el
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Oroszország 2029-ben támadhatja meg a NATO-t a német főparancsnok szerint

Szóval négy éve nem bírnak az ukránokkal sem, de három év múlva megtámadhatják a sokkal erősebb németeket, ezzel együtt a komplett NATO válaszlépését kockáztatva. Logikus.
Mikey
valamivel alá kell támasztani a hadseregfejlesztési programot.
Hanni
A másik része meg az, hogy távolsági rakétákkal meg drónokkal megtehetik, főleg mivel Kalinyingrádban elég nagy építkezéseket csinálnak és zavaróállomásokat telepítenek.

Nem kell feltétlenül embereket küldeniük és rendes háborút indítani.

Oroszország a most beiktatott törvényekkel folyamatosan, apránként eszkalálja a helyzetet, hogy meglegyen a casus belli.

Meg persze a megtámadás mértéke is kérdéses, azt nem mondta meg a katonaúr, hogy mit kell alatta érteni.
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Oroszország 2029-ben támadhatja meg a NATO-t a német főparancsnok szerint

Szóval négy éve nem bírnak az ukránokkal sem, de három év múlva megtámadhatják a sokkal erősebb németeket, ezzel együtt a komplett NATO válaszlépését kockáztatva. Logikus.
Mikey
Ezért nem találják Vityát itthon!
1 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Oroszország 2029-ben támadhatja meg a NATO-t a német főparancsnok szerint

Szóval négy éve nem bírnak az ukránokkal sem, de három év múlva megtámadhatják a sokkal erősebb németeket, ezzel együtt a komplett NATO válaszlépését kockáztatva. Logikus.
Mikey
valamivel alá kell támasztani a hadseregfejlesztési programot.
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Oroszország 2029-ben támadhatja meg a NATO-t a német főparancsnok szerint

Szóval négy éve nem bírnak az ukránokkal sem, de három év múlva megtámadhatják a sokkal erősebb németeket, ezzel együtt a komplett NATO válaszlépését kockáztatva. Logikus.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
 telex.hu/kulfold/2026/05/14/trump-kina-hszi-csin-ping-taiwan-egyesult-allamok-talalkozo

Trumpli vajon feláldozza Tajvant?

Itt is az új deal:
 www.portfolio.hu/global/20260514/itt-a-varatlan-bejelentes-amerikai-olajat-vehet-kina-836738

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!