USA és a világ
32 feliratkozó
1 hónapja
A repjegy még nem is akkora probléma, mert habtörlik a járatot, akkor vissza kell fizetni a pénzt. No de a szállás, az nem biztos, hogy visszajön.Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben.kiváncsi vagyok mi lesz belőle, nem is merek repjegyet foglalni őszre
Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
no
Negritis, a vajda
1 hónapja
csak megne avasodjonMajd ráeresztjük az AVASt vírusírtót.Csak vigyázni kell a helyi vadakkal, nehogy a végén összejöjjön egy Avas Jon.Jó kis sielés az Avasokban.Avas lakótelep? 😊japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
somoskovig
Dzsokijuing
somoskovig
warr_b
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Majd ráeresztjük az AVASt vírusírtót.Csak vigyázni kell a helyi vadakkal, nehogy a végén összejöjjön egy Avas Jon.Jó kis sielés az Avasokban.Avas lakótelep? 😊japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
somoskovig
Dzsokijuing
somoskovig

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Csak vigyázni kell a helyi vadakkal, nehogy a végén összejöjjön egy Avas Jon.Jó kis sielés az Avasokban.Avas lakótelep? 😊japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
somoskovig
Dzsokijuing
1 hónapja
Jó kis sielés az Avasokban.Avas lakótelep? 😊japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
somoskovig
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
miskolcadhatott.hu/ilyen-is-lehetett-volna-az-avasi-lakotelep/Most mar ne csigazzatok tovabbEzek szerint van itt olyan ember, aki nem tudja, hogy az mi.?Avas lakótelep? 😊japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
somoskovig
no
gdavid
no
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Most mar ne csigazzatok tovabbEzek szerint van itt olyan ember, aki nem tudja, hogy az mi.?Avas lakótelep? 😊japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
somoskovig
no
gdavid
1 hónapja
Ezek szerint van itt olyan ember, aki nem tudja, hogy az mi.?Avas lakótelep? 😊japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
somoskovig
no
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
1 hónapja
?Avas lakótelep? 😊japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
somoskovig
1 hónapja
Avas lakótelep? 😊japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
no
1 hónapja
Serdulo korban vagy meg nem vensegben. 😊japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Barmelyik orszagban vagy Minden Hol van 1000 fantasztikus hely.Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben.kiváncsi vagyok mi lesz belőle, nem is merek repjegyet foglalni őszre
Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
no
Negritis, a vajda
Amugy nem lesz Gond igy, biztos dragabb lesz es nem lesz kismillo valasztek, de meg tudod majd oldani ha az uticelod maga nem veszelyes.
no
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
Negritis, a vajda
Ne azsiaba menj, majd oda mesz a 41.-en.
Japan nagyon jo, de oda pont mehetsz nem fiatalon is. Ilyen Korban meg lehetsz kalandosabb.
1 hónapja
japánba szeretnék menni hogy meglepjem magam vénségemre (40 leszek idén)Barmelyik orszagban vagy Minden Hol van 1000 fantasztikus hely.Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben.kiváncsi vagyok mi lesz belőle, nem is merek repjegyet foglalni őszre
Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
no
Negritis, a vajda
Amugy nem lesz Gond igy, biztos dragabb lesz es nem lesz kismillo valasztek, de meg tudod majd oldani ha az uticelod maga nem veszelyes.
no
és azért az elég messze van ahhoz hogyha nincs züzemanyag akkor szopás van
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Barmelyik orszagban vagy Minden Hol van 1000 fantasztikus hely.Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben.kiváncsi vagyok mi lesz belőle, nem is merek repjegyet foglalni őszre
Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
no
Negritis, a vajda
Amugy nem lesz Gond igy, biztos dragabb lesz es nem lesz kismillo valasztek, de meg tudod majd oldani ha az uticelod maga nem veszelyes.
1 hónapja
Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben.kiváncsi vagyok mi lesz belőle, nem is merek repjegyet foglalni őszre
Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
no
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Mar csak 2-3 het van maximum hatra, hogy iranban el kell zarni a csapokat nagyuzemben. Ha ez a nyomasgyakorlas nem Jon be trumpnak akkor elkezdhet izzadni. Es nem valoszinu hogy gazdasagilag fog donteni a rezsim
1 hónapja
mondjuk ha az ukránok is tényleg a lakosságot bombázzák az ugyanúgy trógerségNem azt celozzak. Persze ez senkin nem segit.
Negritis, a vajda
1 hónapja
mondjuk ha az ukránok is tényleg a lakosságot bombázzák az ugyanúgy trógerségThe Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
megint egy diktátor aki szimpi a nagyar faszfejnekThe Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Most akkor Putyin ezzel akar casus bellit előkészíteni, hogy miért is támad meg egy adott országot?Kínában most ítéltek halàlra egy orosz közgazdászt vmi üzleti kémkedésért.
444.hu/2026/05/13/putyin-donthet-majd-az-orosz-hadsereg-beveteserol-a-kulfoldon-buntetoeljaras-ala-vont-orosz-allampolgarok-vedelmeben
Lúdas Solymi
Az lehet az első próba.
1 hónapja
mondjuk a Kalinyingrádi terület az, ami háború esetén öt darab perc alatt esne elA másik része meg az, hogy távolsági rakétákkal meg drónokkal megtehetik, főleg mivel Kalinyingrádban elég nagy építkezéseket csinálnak és zavaróállomásokat telepítenek.Oroszország 2029-ben támadhatja meg a NATO-t a német főparancsnok szerintvalamivel alá kell támasztani a hadseregfejlesztési programot.
Szóval négy éve nem bírnak az ukránokkal sem, de három év múlva megtámadhatják a sokkal erősebb németeket, ezzel együtt a komplett NATO válaszlépését kockáztatva. Logikus.
Mikey
Hanni
Nem kell feltétlenül embereket küldeniük és rendes háborút indítani.
Oroszország a most beiktatott törvényekkel folyamatosan, apránként eszkalálja a helyzetet, hogy meglegyen a casus belli.
Meg persze a megtámadás mértéke is kérdéses, azt nem mondta meg a katonaúr, hogy mit kell alatta érteni.
Lúdas Solymi
1 hónapja
A másik része meg az, hogy távolsági rakétákkal meg drónokkal megtehetik, főleg mivel Kalinyingrádban elég nagy építkezéseket csinálnak és zavaróállomásokat telepítenek.Oroszország 2029-ben támadhatja meg a NATO-t a német főparancsnok szerintvalamivel alá kell támasztani a hadseregfejlesztési programot.
Szóval négy éve nem bírnak az ukránokkal sem, de három év múlva megtámadhatják a sokkal erősebb németeket, ezzel együtt a komplett NATO válaszlépését kockáztatva. Logikus.
Mikey
Hanni
Nem kell feltétlenül embereket küldeniük és rendes háborút indítani.
Oroszország a most beiktatott törvényekkel folyamatosan, apránként eszkalálja a helyzetet, hogy meglegyen a casus belli.
Meg persze a megtámadás mértéke is kérdéses, azt nem mondta meg a katonaúr, hogy mit kell alatta érteni.
1 hónapja
Oroszország 2029-ben támadhatja meg a NATO-t a német főparancsnok szerintEzért nem találják Vityát itthon!
Szóval négy éve nem bírnak az ukránokkal sem, de három év múlva megtámadhatják a sokkal erősebb németeket, ezzel együtt a komplett NATO válaszlépését kockáztatva. Logikus.
Mikey
1 hónapja
Oroszország 2029-ben támadhatja meg a NATO-t a német főparancsnok szerintvalamivel alá kell támasztani a hadseregfejlesztési programot.
Szóval négy éve nem bírnak az ukránokkal sem, de három év múlva megtámadhatják a sokkal erősebb németeket, ezzel együtt a komplett NATO válaszlépését kockáztatva. Logikus.
Mikey
1 hónapja
Oroszország 2029-ben támadhatja meg a NATO-t a német főparancsnok szerintSzóval négy éve nem bírnak az ukránokkal sem, de három év múlva megtámadhatják a sokkal erősebb németeket, ezzel együtt a komplett NATO válaszlépését kockáztatva. Logikus.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May