Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

21 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Mennyire forró most itt a hangulat a Henry Nowak ügy miatt?
szaba
mi legyen?
mármint mit szeretnél? van egy elbaszott szitu ahol a rendőrök hülyék voltak

vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
Nekem a George Floyd ügy hordereje ezzel összevetve elkeserítő, elszomorító és egyben felháborító. Itt is mindenki kussolt, amíg be nem dobtam a labdát immár másodszor.
21 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
ender1112
Azért megnézhették volna ha már szúrást mondott, akkor annak van jele, nem egy belső vérzés vagy fáj a fejem mert beütöttem, mer az nem tudja ellenőrizni, ezt meg szemmel látható.
Jerico
Ott a rendőrségi videó, megnézheted, semmi vér nem látszódott se a földön, se a ruhán, addig, amíg jobban meg nem vizsgálták.
ender1112
de erted az egyiknek bemondasra elhisznek valamit a masiknak nem mikor az tunik elesetettebnek?
de nincs tobb kommentem errol ha szerinted mindent jol csinaltak en nem elnek a te vilagodban 😊
YoungZeeZee
Valszeg azért hittek az egyiknek és nem a másiknak, mert az egyik nem menekült el 😊 És persze hogy bemondásra megy az egész, amíg nincs valami fizikai bizonyíték. Amint találtak valamit, nyomban korrigáltak.
ender1112
Azért hittek az elsőnek mert ő volt az első akivel beszéltek
Negritis, a vajda
Még ez is lehetne, de pl ha az első mondjuk részegen hadoválna össze-vissza, akkor valszeg mégse.
21 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
ender1112
Azért megnézhették volna ha már szúrást mondott, akkor annak van jele, nem egy belső vérzés vagy fáj a fejem mert beütöttem, mer az nem tudja ellenőrizni, ezt meg szemmel látható.
Jerico
Ott a rendőrségi videó, megnézheted, semmi vér nem látszódott se a földön, se a ruhán, addig, amíg jobban meg nem vizsgálták.
ender1112
de erted az egyiknek bemondasra elhisznek valamit a masiknak nem mikor az tunik elesetettebnek?
de nincs tobb kommentem errol ha szerinted mindent jol csinaltak en nem elnek a te vilagodban 😊
YoungZeeZee
Valszeg azért hittek az egyiknek és nem a másiknak, mert az egyik nem menekült el 😊 És persze hogy bemondásra megy az egész, amíg nincs valami fizikai bizonyíték. Amint találtak valamit, nyomban korrigáltak.
ender1112
dikk nem is tudod mi tortent?
ki menekult el?
YoungZeeZee
Az áldozat a tettes elől. Ha másképp tudod, nyugodtan javíts ki 😉
21 napja
YoungZeeZee 9 844
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
ender1112
Azért megnézhették volna ha már szúrást mondott, akkor annak van jele, nem egy belső vérzés vagy fáj a fejem mert beütöttem, mer az nem tudja ellenőrizni, ezt meg szemmel látható.
Jerico
Ott a rendőrségi videó, megnézheted, semmi vér nem látszódott se a földön, se a ruhán, addig, amíg jobban meg nem vizsgálták.
ender1112
de erted az egyiknek bemondasra elhisznek valamit a masiknak nem mikor az tunik elesetettebnek?
de nincs tobb kommentem errol ha szerinted mindent jol csinaltak en nem elnek a te vilagodban 😊
YoungZeeZee
Valszeg azért hittek az egyiknek és nem a másiknak, mert az egyik nem menekült el 😊 És persze hogy bemondásra megy az egész, amíg nincs valami fizikai bizonyíték. Amint találtak valamit, nyomban korrigáltak.
ender1112
dikk nem is tudod mi tortent?
ki menekult el?
21 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
ender1112
Azért megnézhették volna ha már szúrást mondott, akkor annak van jele, nem egy belső vérzés vagy fáj a fejem mert beütöttem, mer az nem tudja ellenőrizni, ezt meg szemmel látható.
Jerico
Ott a rendőrségi videó, megnézheted, semmi vér nem látszódott se a földön, se a ruhán, addig, amíg jobban meg nem vizsgálták.
ender1112
de erted az egyiknek bemondasra elhisznek valamit a masiknak nem mikor az tunik elesetettebnek?
de nincs tobb kommentem errol ha szerinted mindent jol csinaltak en nem elnek a te vilagodban 😊
YoungZeeZee
Valszeg azért hittek az egyiknek és nem a másiknak, mert az egyik nem menekült el 😊 És persze hogy bemondásra megy az egész, amíg nincs valami fizikai bizonyíték. Amint találtak valamit, nyomban korrigáltak.
ender1112
Azért hittek az elsőnek mert ő volt az első akivel beszéltek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
21 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
ender1112
Azért megnézhették volna ha már szúrást mondott, akkor annak van jele, nem egy belső vérzés vagy fáj a fejem mert beütöttem, mer az nem tudja ellenőrizni, ezt meg szemmel látható.
Jerico
Ott a rendőrségi videó, megnézheted, semmi vér nem látszódott se a földön, se a ruhán, addig, amíg jobban meg nem vizsgálták.
ender1112
de erted az egyiknek bemondasra elhisznek valamit a masiknak nem mikor az tunik elesetettebnek?
de nincs tobb kommentem errol ha szerinted mindent jol csinaltak en nem elnek a te vilagodban 😊
YoungZeeZee
Valszeg azért hittek az egyiknek és nem a másiknak, mert az egyik nem menekült el 😊 És persze hogy bemondásra megy az egész, amíg nincs valami fizikai bizonyíték. Amint találtak valamit, nyomban korrigáltak.
21 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
A rendőrség is elismerte hogy ez kurva gáz és kivizsgálják az esetet

Az a baj hogy a protokoll szerint lehet teljesen jól jártak el
Ha a földön fetrengonel kés van és nyakon szúrja a rendőrt miközben ellenőrzi akkor ugye más lenne a közhangulat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
21 napja
YoungZeeZee 9 844
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
ender1112
Azért megnézhették volna ha már szúrást mondott, akkor annak van jele, nem egy belső vérzés vagy fáj a fejem mert beütöttem, mer az nem tudja ellenőrizni, ezt meg szemmel látható.
Jerico
Ott a rendőrségi videó, megnézheted, semmi vér nem látszódott se a földön, se a ruhán, addig, amíg jobban meg nem vizsgálták.
ender1112
de erted az egyiknek bemondasra elhisznek valamit a masiknak nem mikor az tunik elesetettebnek?
de nincs tobb kommentem errol ha szerinted mindent jol csinaltak en nem elnek a te vilagodban 😊
21 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
ender1112
Azért megnézhették volna ha már szúrást mondott, akkor annak van jele, nem egy belső vérzés vagy fáj a fejem mert beütöttem, mer az nem tudja ellenőrizni, ezt meg szemmel látható.
Jerico
Ott a rendőrségi videó, megnézheted, semmi vér nem látszódott se a földön, se a ruhán, addig, amíg jobban meg nem vizsgálták.
21 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
ender1112
szted ez igy akkor jo volt,jol csinaltak mindent?!fel lehet tenni a kezuket?
YoungZeeZee
Nem tudom, mi az angol rendőrségi protokoll, így nem tudom, hogy mindent jól csináltak e.
Laikusként elsőre rendben lévőnek tűnik: hívták őket, odamentek, egy ember ott várta őket, aszonta őt megtámadták, a tettes arra menekült, meg is találták földön fekve, tán részegen, vagy menekülés közben kificamodott a bokája, kituggya, semmi sérülés nem látszódik rajta, akármit mond, szóval biztos ő a tettes így elsőre, ügy megoldva.
Aztán jött a fordulat, hogy de nem.
21 napja
Jerico New York Giants 301
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
ender1112
Azért megnézhették volna ha már szúrást mondott, akkor annak van jele, nem egy belső vérzés vagy fáj a fejem mert beütöttem, mer az nem tudja ellenőrizni, ezt meg szemmel látható.
21 napja
YoungZeeZee 9 844
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
ender1112
szted ez igy akkor jo volt,jol csinaltak mindent?!fel lehet tenni a kezuket?
21 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
YoungZeeZee
Igen, a népek gyakran eljátsszák, hogy nincsenek jól, ha úgy gondolják, hogy ebből valami előnyük lesz, pl nem bilincselik meg őket. És persze a népek ugyanilyen gyakran benézik a helyzetet, mint most a rendőrök.
21 napja
YoungZeeZee 9 844
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
ender1112
de akkor is valaki fekszik es hallhatoan nincs jol. mit tudott volna tenni ha csak eljatsza h rosszul van?nem tud elfutni annyian voltak ott mar a renxorok emberek.
21 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
YoungZeeZee
Mert nem látni vért egyáltalán (ami azért is durva, mert ekkora már 1 liter vért vesztett a szakértő szerint), így azt gondolják, hogy hazudik. Csak amikor jobban megnézik, akkor veszik észre, hogy tényleg megsérült.
21 napja
YoungZeeZee 9 844
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még
Negritis, a vajda
ez egy nagyon durva sztory latva a videot, hogy viccelnek vele , nem hiszik el h megszurtak

lehet hulye vagyok de ha pl o a tamado, a rossz ember akkor is alapbol megnezem h mivan, tobben voltak, elmenekulni nem tudhatott volna de nem, rangatjak, nem hisznek neki es meghal.
21 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
 www.portfolio.hu/global/20260603/megtamadtak-szentpetervart-langokban-all-oroszorszag-gazdasagi-bastyaja-840826
Szép találat...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
21 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...
csebi
Mondjuk Southampton an kéne gondolom ...


 www.bbc.co.uk/news/articles/c62ek7lk553o

Életfogytiglant kapott a bűnös, nemtom ezen kívül mi lehet még

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
21 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?
Negritis, a vajda
ha csak ennyi kell, hogy eljuthassak san diegoba ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
22 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 968 — The Mathematician
Mennyire forró most itt a hangulat a Henry Nowak ügy miatt?
szaba
mi legyen?
mármint mit szeretnél? van egy elbaszott szitu ahol a rendőrök hülyék voltak

vagy mi is menjünk szétlőni pár mecsetet mint san diegoban?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
22 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Mennyire forró most itt a hangulat a Henry Nowak ügy miatt?
23 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Csebi, a tűzijáték gyár robbanása téged nem érintett semennyire?
szaba
Nem, éppen kitakarta par domb, még ha km-t nézve nem is volt messze. Hallanni sem hallottam.
De elég durva videók voltak …
csebi
lefordítom magyarra: ő dobta el a csikket, de nincs se bizonyíték, se szemtanú
23 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Csebi, a tűzijáték gyár robbanása téged nem érintett semennyire?
szaba
Nem, éppen kitakarta par domb, még ha km-t nézve nem is volt messze. Hallanni sem hallottam.
De elég durva videók voltak …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
23 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Csebi, a tűzijáték gyár robbanása téged nem érintett semennyire?
23 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
 telex.hu/kulfold/2026/06/01/robert-abela-maltai-parlamenti-valasztas-munkasparti-gyozelem

Balos csebi elintézte a negyedik ciklust 😊
warr_b
athozom ide amugy, nyilvan a telex hibas, az a 18ezer inkabb 21 ezer plusz, de igyis majdnem megfeleztek a kulonbseget 2022-hoz kepest.
ugye a maltai valasztasi rendszer meg nekem is erthetetlen. van 13 District, ott elindulnak, van olyan jelolt (foleg a huzo nevek), aki ket korzetben is elindul. a szavazok preferenciat adnak a jeloltekhez (legszimpibb 1, kovetkezo a sorban 2 es stb konkretan akar minden jeloltet a lapon sorba allithatod ...).
Annyi, hogy az elso preferencia nem csak az egyeni jeloltre megy hanem a partra is egyszerre, ami nemcsak a popular vote miatt fontos hanem kompenzacio miatt orszagosan is.
Kvotak vannak megallapitva, es ha egy jelolt eleri a kvotat, akkor a tovabbi szavazatai vhogyan odakerulnek a kovetkezo jelolthoz (hogyan azt nem ertem meg mindig).

na es akkor mostani valasztas:
elvileg itt ot evente van valasztas, legutobb 2022ben volt, rekord gyozelmet aratott akkor a Munkaspart kozel 40.000 kulonbseggel nyertek (csak kontextusban: 2013ig a legnagyobb kulonbseg 13ezer volt, de altalaban 5-7 ezer kozott volt elotte, sot 2008ban 1580 szavazat volt a kulonbseg), ami azt mondom, hogy a COVID kezeles miatt jogos volt, raadasul szar jelolt volt a Nacionalistak oldalan.

na ez a 22-es vereseg a nacionalistakat teljesen padlora kuldte, lenyegeben 25 kozepeig-vegeig vergodtek, aztan jott egy fiatal srac Alex Borg, 31 lesz juliusban, politikusi csaladbol, apja egy miniszter kabinotfonoke volt. Probalt egybol helyezkedni 22es vereseg utan, de vegul csak 25 nyaran vette at a hatalmat az ellenzeki partban, ami sztem keso volt. Ugy lattam, hogy nagyon ugyesen tematizal, populizmustol sem riad vissza, es sztem nagyon jo kampanytanacsadoi voltak, akik kulfoldi peldakat is ugyesen hasznaltak fel a kampanyban.
Kezdett zarulni is az ollo a ket part kozott, aztan mikor jott az irani tema, meg a szoros lezaras, Abela gyorsan kiirta a valasztast, nehogy emiatt veszitsenek 27ben. Ugye itt a benzinar teljesen allami, minden kuton ugyanannyi, amiota kijottunk 2019ben (1.34 EUR a 95-os). Meg mivel mindent importalnak ezert jo nagy szopas lett volna ha felmegy a kerozin ara is.
Kampanyban amugy a Nacionalista part vegre hasznalt igazi tomegrendezvenyeket, jol is mutatott, megigertek a metrot (amire rohadt nagy szukseg lenne itt, en ugy engedelyeznem, hogy maltaiak nem epithetik hanem kizarolag vmi normalis nyugat-europai ceg sajat szakikkal ...). Legjobb igeretuk az volt, hogy talan minden 25 ev alatti maltai kap okosorat, ha nyernek 😀

Munkaspart amugy hiaba baloldali, nem igazan latom, mitol azok. Megnyomtak penzzel a tamogatasokat, adovisszateritesen javitottak stb de en itt elokent, azt latom, hogy kifejezetten a gazdagokat szolgaljak ki. Lakasarak brutalisan elszalltak a turizmus miatt. Utobbi amugy tonkreteszi a szigetet, nem is csak szimpla tomegturizmas van hanem a legrosszabb fajtaja (a 16-25 kozott brit francia fiatalok, akik csak bulizni jonnek ide, egyes varosreszek elhetetlenek junius es oktober kozott). Infrastruktura romokban, mind kozlekedes, mind aramellatas, szennyvizcsatorna stb.
En azt mondom, hogy nem artott volna valtas, megneztem volna egy masik kormanyzatot, hogy esetleg milyen szemlelettel allnak ezekhez a problemakhoz, meg ugyis, hogy papiron a baloldalit valtjak le jobboldalira.

Valasztasi rendszerrol mindent elmond, hogy Gozon nyert a nacionalista part, de megis 3-2 a munkaspart viszi az 5 jeloltet, es kompenzacio miatt kapnak a nacionalistak egy 3. kepviselot.

Btw: az egesz sziget gyonyoruen kette lehet szabni, eszak az nacionalista (inkabb olasz hatter), del pedig munkas (melymalta, inkabb brit hagyomanyok). Gozo meg eddig munkasparti volt, most elviekben atfordult.
Lattam is egy memet, hogy kulon kene valni, az eszaki malta az lovagrendi kiralysag legyen, del-Malta meg nepkoztarsasag ...

szerk.: ja es az, hogy egymas utan negyszer nyerjen ugyanaz a part Maltan uj rekord, eddig maximum 3 volt.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.