USA és a világ
Eleg balon kell lenni, hogy a tomeges migracio okozta tarsadalmi feszultseggel kapcsolatban felszolalokat nacinak mondja valaki. Az overton ablak kb 2010-2020 kozott csuszott ennyire felre, 2010 kornyeken tudod melyik giga naci jart es hapogott ugy, mint egy kacsa? Obama.Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések).Mert általában ami úgy jár mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa, és sárga, az általában kacsa.
rob3r7o
Túlzásokba esik a média? Igen. De nem azért, mert ennyire kényes, hanem mert a valódi problémáról senki nem akar beszélni.
Ezek az emberek nem azért jöttek ide, hogy feldúlják a mi nyugati életünket. Hanem azért jöttek ide, mert megélhetésük, a jobb élet reményével kecsegtet a nyugat. Mert ahhoz képest, ami a globális délen vár rájuk, egy nyugati McDonaldsban mosogatni is előrelépés
Viszont a nyugati gazdaság a 2008-as válság után, miután a középosztály vagyonának a 60%-a semmivé lett, nem tud már olyan megélhetést biztosítani minden idejövőnek, amit ígért ez az élet. Ebből kifolyólag ezek az emberek marginalizálódnak - ahogy történt az a protestánsok által uralt Észak-Írországban a keresztény írekkel is. A marginalizálódott tömegek pedig erőszakossá válnak.
Nevezzük nevén a dolgokat, tök igazad van: a kapitalizmus képtelen a mai, neoliberális formájában megoldani a tömegek életét. Amíg a középosztály süllyedése nem fordul meg, addig az alsó társadalmi osztályok (ahová a bevándorlók gyakorlatilag automatikusan kerülnek) egy olyan versenyben áll a pályán, ahol mindenki erősebb, okosabb és a jobban felkészült, sőt faszább felszerelése is van. Ezért lekorlátozódik az élete, és marad az erőszak.
Szóval tök igazad van, nevezzük nevén a dolgokat. Tegye az állam a dolgát, szabályozza le a nagyvállalatokat, állítsa meg a jövedelmi olló nyílását és tegye rendbe a közszolgáltatásokat. Nevezzük nevén a dolgokat.
Gyurma Pappa
Nincs ezzel baj amugy, a 2020-22-es csucsrol lassan visszatolodik az ablak aztan lehet torolni a she/her-t meg a tobbi performativ hulyeseget a CV-bol es ugy emlekezni, hogy hat ok nem is, sot, ok se ertettek vele egyet.
Mondjuk ilyen IRA cinizmussal reagalni egy ujabb menekult/bevandorlo altal elkovetett lefejezesi kiserletre azert mar nem tul szep optika, de a bezzegizmus is sistereg benne rendesen.
___
Tovabbra is szandekosan keverve van itt a forumon is a szukseges gazdasagi hianymunkaero feltoltese vizumokkal megszurve es a korlatlan, ellenorizetlen, feltetelhez nem kotott, allamilag es allami penzzel kitomott NGO-k altal facilitalt tomeges bevandorlas kozott. Mig elobbi szukseges es valoban asszimilalodo bevandorlokat takar (evszazadokkal ezelott is voltak szaracénok/morok stb. a nyugati vilagban), utobbi a gazdag szocialis juttatasok es a hirtelen megnott globalis mobilizacio altal incentivizalt munkakerulo alsoosztaly a vilag legveszelyesebb zonaibol, az europai stabdardek szerint gyakorlatilag a retardaltsag kuszoben tancolo IQ-val olyan tarsadalmakbol, amelyek nem munkan alapszanak, es ahol a noket, melegeket stb. szabadon, targykent kezelheted. Mint pl a lenti videon szereplo szudani "menekult".
A "nem normális" a maga értékrendje és szokásai szerint élő, de a többség számára esetleg együttélési problémákat jelentő bevándorló.Az utolsó mondatod pont ellentmond az elsőnek.De a 10-ből az 1 mennyire hasonló arány a fogadó ország lakosságához viszonyítva? Hiszen ott is van “nem normális”.
10/9 normális bevándorló, a maradék eggyel tele a szenzációhajhász média, ami meg is ágyaz a szélsőjobbnak.
Persze, lehet falat is építeni és az összes fehér boldog lesz, csak akkor ki fog alapmelókat elvégezni?
Dzsokijuing
Illetve a helyi “nem normális” viselkedése alatt ugyanaz a szélsőséges megnyilvánulás van értve, mint a bevándorlónál? Mert nyilván úgy igazságos az összehasonlítás.
szaba
És nem azért okozza ezt, mert mondjuk bűnöző, hanem mert más és az integráció Nyugaton és Skandináviában itt valóban kihívásokkal küzd.
Hazai oélda: a hangoskodó cigány saját és környezeti tapasztalat szerint többségi környezetben általában idomul, aki pedig nem és napi szinten kint van a rendőrség, ott egyéb bajok is vannak (bűnöző).
Szerkesztette: Dzsokijuing
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
Az utolsó mondatod pont ellentmond az elsőnek.De a 10-ből az 1 mennyire hasonló arány a fogadó ország lakosságához viszonyítva? Hiszen ott is van “nem normális”.
10/9 normális bevándorló, a maradék eggyel tele a szenzációhajhász média, ami meg is ágyaz a szélsőjobbnak.
Persze, lehet falat is építeni és az összes fehér boldog lesz, csak akkor ki fog alapmelókat elvégezni?
Dzsokijuing
Illetve a helyi “nem normális” viselkedése alatt ugyanaz a szélsőséges megnyilvánulás van értve, mint a bevándorlónál? Mert nyilván úgy igazságos az összehasonlítás.
Ebben maximálisan igazad van.Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések).Mert általában ami úgy jár mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa, és sárga, az általában kacsa.
rob3r7o
Túlzásokba esik a média? Igen. De nem azért, mert ennyire kényes, hanem mert a valódi problémáról senki nem akar beszélni.
Ezek az emberek nem azért jöttek ide, hogy feldúlják a mi nyugati életünket. Hanem azért jöttek ide, mert megélhetésük, a jobb élet reményével kecsegtet a nyugat. Mert ahhoz képest, ami a globális délen vár rájuk, egy nyugati McDonaldsban mosogatni is előrelépés.
Viszont a nyugati gazdaság a 2008-as válság után, miután a középosztály vagyonának a 60%-a semmivé lett, nem tud már olyan megélhetést biztosítani minden idejövőnek, amit ígért ez az élet. Ebből kifolyólag ezek az emberek marginalizálódnak - ahogy történt az a protestánsok által uralt Észak-Írországban a keresztény írekkel is. A marginalizálódott tömegek pedig erőszakossá válnak.
Nevezzük nevén a dolgokat, tök igazad van: a kapitalizmus képtelen a mai, neoliberális formájában megoldani a tömegek életét. Amíg a középosztály süllyedése nem fordul meg, addig az alsó társadalmi osztályok (ahová a bevándorlók gyakorlatilag automatikusan kerülnek) egy olyan versenyben áll a pályán, ahol mindenki erősebb, okosabb és a jobban felkészült, sőt faszább felszerelése is van. Ezért lekorlátozódik az élete, és marad az erőszak.
Szóval tök igazad van, nevezzük nevén a dolgokat. Tegye az állam a dolgát, szabályozza le a nagyvállalatokat, állítsa meg a jövedelmi olló nyílását és tegye rendbe a közszolgáltatásokat. Nevezzük nevén a dolgokat.
Gyurma Pappa
Nem ilyen kifinomult, összetett, igényes megfogalmazással, de anno 11 éve én is valami ilyennel érveltem a nálam befogadóbb alapállású környezetemnek, h a meglévő problémákra, további problémát veszünk a nyakunkba. Akarjuk ezt? Meg tudunk vele mi magyarok birkózni, amikor a saját házunk táján nem tudunk előrelépni. Amikor a teljes szociális rendszerünk romokban? 2008 hatása még a fejünk felett.. Született magyar emberekkel teli no-go zónák az országban. A cukisodás előtti vonulós gárdista Jobbik a támogatása csúcsán. Ugye akkor én Magyarország szempontjából néztem és nem gondoltam, h végül nem lakosságarányosan lesznek EU-n belül később elosztva a menekültek.. Nyugaton azt hittem ennél többre lesznek képesek, mint az elmúlt 11 évben elértek. Én pl mai fejemmel, magunkból még ennyit sem nézek ki. Csak az őcsényi panziós esetére gondolok, és az a sav, amit azért kapott és a vadidegenektől az a csendes bólogatás, amit tapasztaltam..
Nem tudom mi kellene ahhoz, h egyáltalán a te általad is említett lényegről képes legyen beszélni a társadalom. Én 2015 augusztus vége felé, nem itt, de 1 napon belül kaptam meg, a mocskos náci és a hazaáruló, migráns simogató címkét. Egyik sem volt az a korábbról általam nem ismert, vadidegen, szélsőséges, aki esetén számíthattam volna rá, hogy nem fogok tudni velük erről normális hangnemben beszélni..
Szerencsére ez a fórum még a jobbak közé való, de csebi pl. még így is inkább magában tartja a véleményét.
Ez nem annyira modern probléma.Mennyivel jobb volt a régi szép időkben, amikor fehérek robbantgatták egymást Belfastban..Szerintem ezt senki nem mondta. De jó lenne már szembenézni vele, hogy a jelenlegi nyugat-európai integrációs politika egy hatalmas kudarc.
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56
Gyurma Pappa
En is testközelből látom nap, mint nap, hogy az úgy nem működik, hogy tömegével engedünk be emberek mindenfele hosszútávú terv nélkül vagy elképzelés nélkül, majd lesz vmi alapon. Nem csoda, hogy itt Németországban is ezeknek az embereknek egy jó része 10 év után is segélyeken él. Mert egész egyszerűen szó szerint mindent megkaptak, de kb semmit nem vártak el cserébe. Így persze, h ok meg köszöntek szépen es elkezdtek létrehozni a saját párhuzamos kis tarsadalmaikat. Csak menni kell egy kort Neukolln vagy Kreuzberg egyes részein, nem hogy németül beszélő embert, de nemet nyelvű kiírásokat is alig találsz az üzletekben.
rob3r7o
Ugyanez volt az USA-ban a kínai és egyéb bevándorolt munkásokkal az 1800-as években vagy akár itthon is.
Itt is van kínai negyed, csak ezt annyira senki nem hangoztatja meg háborog rajta, hanem különlegességként kezeli.
Viszont a mostani migránsok, na azok létrehozzák a párhuzamos társadalmakat.
Btw, törökök integrációja Németországban is milyen jól sikerült, pedig azok se most kerültek oda.
Egyszerűen az állam képtelen volt integrálni őket meg valszeg nem is nagyon akarta és nem látni, hogy az átlag polgár foglalkozott volna ezzel, mert akkor az meglátszott volna a pártok népszerűségén.
Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések).Mert általában ami úgy jár mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa, és sárga, az általában kacsa.
rob3r7o
Túlzásokba esik a média? Igen. De nem azért, mert ennyire kényes, hanem mert a valódi problémáról senki nem akar beszélni.
Ezek az emberek nem azért jöttek ide, hogy feldúlják a mi nyugati életünket. Hanem azért jöttek ide, mert megélhetésük, a jobb élet reményével kecsegtet a nyugat. Mert ahhoz képest, ami a globális délen vár rájuk, egy nyugati McDonaldsban mosogatni is előrelépés.
Viszont a nyugati gazdaság a 2008-as válság után, miután a középosztály vagyonának a 60%-a semmivé lett, nem tud már olyan megélhetést biztosítani minden idejövőnek, amit ígért ez az élet. Ebből kifolyólag ezek az emberek marginalizálódnak - ahogy történt az a protestánsok által uralt Észak-Írországban a keresztény írekkel is. A marginalizálódott tömegek pedig erőszakossá válnak.
Nevezzük nevén a dolgokat, tök igazad van: a kapitalizmus képtelen a mai, neoliberális formájában megoldani a tömegek életét. Amíg a középosztály süllyedése nem fordul meg, addig az alsó társadalmi osztályok (ahová a bevándorlók gyakorlatilag automatikusan kerülnek) egy olyan versenyben áll a pályán, ahol mindenki erősebb, okosabb és a jobban felkészült, sőt faszább felszerelése is van. Ezért lekorlátozódik az élete, és marad az erőszak.
Szóval tök igazad van, nevezzük nevén a dolgokat. Tegye az állam a dolgát, szabályozza le a nagyvállalatokat, állítsa meg a jövedelmi olló nyílását és tegye rendbe a közszolgáltatásokat. Nevezzük nevén a dolgokat.

Írd meg. Én szívesen elolvasnám.amugy ha lehetne itt ertelmesen beszelni errol a temarol akkor nagyon szivesen leirnam, hogy Robertonak miben van igaza, de azert osszesegeben miert nincsen.Az utolsó mondatod pont ellentmond az elsőnek.Mennyivel jobb volt a régi szép időkben, amikor fehérek robbantgatták egymást Belfastban..Szerintem ezt senki nem mondta. De jó lenne már szembenézni vele, hogy a jelenlegi nyugat-európai integrációs politika egy hatalmas kudarc.
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56
Gyurma Pappa
En is testközelből látom nap, mint nap, hogy az úgy nem működik, hogy tömegével engedünk be emberek mindenfele hosszútávú terv nélkül vagy elképzelés nélkül, majd lesz vmi alapon. Nem csoda, hogy itt Németországban is ezeknek az embereknek egy jó része 10 év után is segélyeken él. Mert egész egyszerűen szó szerint mindent megkaptak, de kb semmit nem vártak el cserébe. Így persze, h ok meg köszöntek szépen es elkezdtek létrehozni a saját párhuzamos kis tarsadalmaikat. Csak menni kell egy kort Neukolln vagy Kreuzberg egyes részein, nem hogy németül beszélő embert, de nemet nyelvű kiírásokat is alig találsz az üzletekben.
Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések). Meg kell nézni Merz-el es a CDU-val is mit művelnek néha, ha olyat mernek mondani, ami ezeknek a köröknek a gondolkodásmodjaba nem férnek bele. Néha tényleg agyrém.
Így meg persze, h nem csoda, ha az agresszióra amúgy folyekony emberek ezekből a rétegekből úgy érzik, h bármit megtehetnek, mert nem lesz következménye, mert a rasszista kártyát bármikor elő lehet húzni. Es engem csak azért zavar ez különösen, mert ez a helyzet senkinek nem jó. Nem jó az európaiaknak, nem jó a normális bevándorlóknak, es ezeknek az idiotaknak sem jó, csak ok max nem veszik észre.
rob3r7o
10/9 normális bevándorló, a maradék eggyel tele a szenzációhajhász média, ami meg is ágyaz a szélsőjobbnak.
Persze, lehet falat is építeni és az összes fehér boldog lesz, csak akkor ki fog alapmelókat elvégezni?
Dzsokijuing
csebi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
amugy ha lehetne itt ertelmesen beszelni errol a temarol akkor nagyon szivesen leirnam, hogy Robertonak miben van igaza, de azert osszesegeben miert nincsen.Az utolsó mondatod pont ellentmond az elsőnek.Mennyivel jobb volt a régi szép időkben, amikor fehérek robbantgatták egymást Belfastban..Szerintem ezt senki nem mondta. De jó lenne már szembenézni vele, hogy a jelenlegi nyugat-európai integrációs politika egy hatalmas kudarc.
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56
Gyurma Pappa
En is testközelből látom nap, mint nap, hogy az úgy nem működik, hogy tömegével engedünk be emberek mindenfele hosszútávú terv nélkül vagy elképzelés nélkül, majd lesz vmi alapon. Nem csoda, hogy itt Németországban is ezeknek az embereknek egy jó része 10 év után is segélyeken él. Mert egész egyszerűen szó szerint mindent megkaptak, de kb semmit nem vártak el cserébe. Így persze, h ok meg köszöntek szépen es elkezdtek létrehozni a saját párhuzamos kis tarsadalmaikat. Csak menni kell egy kort Neukolln vagy Kreuzberg egyes részein, nem hogy németül beszélő embert, de nemet nyelvű kiírásokat is alig találsz az üzletekben.
Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések). Meg kell nézni Merz-el es a CDU-val is mit művelnek néha, ha olyat mernek mondani, ami ezeknek a köröknek a gondolkodásmodjaba nem férnek bele. Néha tényleg agyrém.
Így meg persze, h nem csoda, ha az agresszióra amúgy folyekony emberek ezekből a rétegekből úgy érzik, h bármit megtehetnek, mert nem lesz következménye, mert a rasszista kártyát bármikor elő lehet húzni. Es engem csak azért zavar ez különösen, mert ez a helyzet senkinek nem jó. Nem jó az európaiaknak, nem jó a normális bevándorlóknak, es ezeknek az idiotaknak sem jó, csak ok max nem veszik észre.
rob3r7o
10/9 normális bevándorló, a maradék eggyel tele a szenzációhajhász média, ami meg is ágyaz a szélsőjobbnak.
Persze, lehet falat is építeni és az összes fehér boldog lesz, csak akkor ki fog alapmelókat elvégezni?
Dzsokijuing
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Az utolsó mondatod pont ellentmond az elsőnek.Mennyivel jobb volt a régi szép időkben, amikor fehérek robbantgatták egymást Belfastban..Szerintem ezt senki nem mondta. De jó lenne már szembenézni vele, hogy a jelenlegi nyugat-európai integrációs politika egy hatalmas kudarc.
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56
Gyurma Pappa
En is testközelből látom nap, mint nap, hogy az úgy nem működik, hogy tömegével engedünk be emberek mindenfele hosszútávú terv nélkül vagy elképzelés nélkül, majd lesz vmi alapon. Nem csoda, hogy itt Németországban is ezeknek az embereknek egy jó része 10 év után is segélyeken él. Mert egész egyszerűen szó szerint mindent megkaptak, de kb semmit nem vártak el cserébe. Így persze, h ok meg köszöntek szépen es elkezdtek létrehozni a saját párhuzamos kis tarsadalmaikat. Csak menni kell egy kort Neukolln vagy Kreuzberg egyes részein, nem hogy németül beszélő embert, de nemet nyelvű kiírásokat is alig találsz az üzletekben.
Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések). Meg kell nézni Merz-el es a CDU-val is mit művelnek néha, ha olyat mernek mondani, ami ezeknek a köröknek a gondolkodásmodjaba nem férnek bele. Néha tényleg agyrém.
Így meg persze, h nem csoda, ha az agresszióra amúgy folyekony emberek ezekből a rétegekből úgy érzik, h bármit megtehetnek, mert nem lesz következménye, mert a rasszista kártyát bármikor elő lehet húzni. Es engem csak azért zavar ez különösen, mert ez a helyzet senkinek nem jó. Nem jó az európaiaknak, nem jó a normális bevándorlóknak, es ezeknek az idiotaknak sem jó, csak ok max nem veszik észre.
rob3r7o
10/9 normális bevándorló, a maradék eggyel tele a szenzációhajhász média, ami meg is ágyaz a szélsőjobbnak.
Persze, lehet falat is építeni és az összes fehér boldog lesz, csak akkor ki fog alapmelókat elvégezni?
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
Mennyivel jobb volt a régi szép időkben, amikor fehérek robbantgatták egymást Belfastban..Szerintem ezt senki nem mondta. De jó lenne már szembenézni vele, hogy a jelenlegi nyugat-európai integrációs politika egy hatalmas kudarc.
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56
Gyurma Pappa
En is testközelből látom nap, mint nap, hogy az úgy nem működik, hogy tömegével engedünk be emberek mindenfele hosszútávú terv nélkül vagy elképzelés nélkül, majd lesz vmi alapon. Nem csoda, hogy itt Németországban is ezeknek az embereknek egy jó része 10 év után is segélyeken él. Mert egész egyszerűen szó szerint mindent megkaptak, de kb semmit nem vártak el cserébe. Így persze, h ok meg köszöntek szépen es elkezdtek létrehozni a saját párhuzamos kis tarsadalmaikat. Csak menni kell egy kort Neukolln vagy Kreuzberg egyes részein, nem hogy németül beszélő embert, de nemet nyelvű kiírásokat is alig találsz az üzletekben.
Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések). Meg kell nézni Merz-el es a CDU-val is mit művelnek néha, ha olyat mernek mondani, ami ezeknek a köröknek a gondolkodásmodjaba nem férnek bele. Néha tényleg agyrém.
Így meg persze, h nem csoda, ha az agresszióra amúgy folyekony emberek ezekből a rétegekből úgy érzik, h bármit megtehetnek, mert nem lesz következménye, mert a rasszista kártyát bármikor elő lehet húzni. Es engem csak azért zavar ez különösen, mert ez a helyzet senkinek nem jó. Nem jó az európaiaknak, nem jó a normális bevándorlóknak, es ezeknek az idiotaknak sem jó, csak ok max nem veszik észre.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56

Ütögeti azzal a szarral a fejét, oda kell menni, aztán csőrrel tarkón rúgni🚨Nightmare in Belfast Northern Ireland
— Curious Explorer (@aerogel_wizard) June 9, 2026
The horrific video shows a Black African migrant stabbing a White British man in the face and neck multiple times while he lies on the street.
The knifeman screams in an unknown foreign language as he attempts to behead the victim.…
szaba
Nagyon beleálltál ebbe a témába valamiért...🚨Nightmare in Belfast Northern Ireland
— Curious Explorer (@aerogel_wizard) June 9, 2026
The horrific video shows a Black African migrant stabbing a White British man in the face and neck multiple times while he lies on the street.
The knifeman screams in an unknown foreign language as he attempts to behead the victim.…
szaba
🚨Nightmare in Belfast Northern Ireland
— Curious Explorer (@aerogel_wizard) June 9, 2026
The horrific video shows a Black African migrant stabbing a White British man in the face and neck multiple times while he lies on the street.
The knifeman screams in an unknown foreign language as he attempts to behead the victim.…
örmények aszonták f putin
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Orange Clown befeszült. 😀
Ez minden Riporter álma! Nem tudom mennyire számít ismertnek a Hölgy az Usában, de erre a cirka 50 percre Will McAvoy is csettintene...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
Értem.15 éven át erőszakoltak gyerekeket a hatóságok tudtával. Az nem extrém "eset", hanem egy rendszer.Így igaz. Sajnos sok az extrém eset, ami nem "kis apró", ha már ezt a jelzőt szalmabábozod, mert ezt rajtad kívül senki más nem írta.Hát igen, a rotherhami pakik másfél évtizedes erőszakhulláma és a szándékos hatósági félrenézés is sok kis apró extrém eset volt 😊Szoval ja, ezeken kivul tenyleg "semmit nem mond el altalanossagban semmirol".Attól, hogy nálad minden illeszkedik ebbe az újfasiszta, szegényfehéreurópaibennszülött narratívába, a valóságban ami történt az csak egy extrém eset vétlen hibákkal, töketlenkedéssel, és semmit nem mond el általánosságban semmiről, legfeljebb a te migránsfóbiádról, de az nem általános.
undisputedly
Őszentsége Sobri Jóska
Kampman
De ugyanúgy nem lehet belőle általanosítani se a pakikra, se a hatóságokra, ahogy sehol a vilagon ilyen logikával, cigányokra, zsidókra, arabokra, románokra, magyarokra, stb., kivéve ha valaki egy rasszista agyhalott. 😊
Őszentsége Sobri Jóska
Ennek a töredékébe nálunk belebukott egy köztársasági elnök, később indirekt módon, részben emiatt egy kormány is.
Kampman
Te vajh' érted, hogy én mire írtam?
Egy konkrét ügy anomáliáira.
amerikában meg a hatóságok teljesen elsikálnak egy sokkal nagyobb ilyen ügyet15 éven át erőszakoltak gyerekeket a hatóságok tudtával. Az nem extrém "eset", hanem egy rendszer.Így igaz. Sajnos sok az extrém eset, ami nem "kis apró", ha már ezt a jelzőt szalmabábozod, mert ezt rajtad kívül senki más nem írta.Hát igen, a rotherhami pakik másfél évtizedes erőszakhulláma és a szándékos hatósági félrenézés is sok kis apró extrém eset volt 😊Szoval ja, ezeken kivul tenyleg "semmit nem mond el altalanossagban semmirol".Attól, hogy nálad minden illeszkedik ebbe az újfasiszta, szegényfehéreurópaibennszülött narratívába, a valóságban ami történt az csak egy extrém eset vétlen hibákkal, töketlenkedéssel, és semmit nem mond el általánosságban semmiről, legfeljebb a te migránsfóbiádról, de az nem általános.
undisputedly
Őszentsége Sobri Jóska
Kampman
De ugyanúgy nem lehet belőle általanosítani se a pakikra, se a hatóságokra, ahogy sehol a vilagon ilyen logikával, cigányokra, zsidókra, arabokra, románokra, magyarokra, stb., kivéve ha valaki egy rasszista agyhalott. 😊
Őszentsége Sobri Jóska
Ennek a töredékébe nálunk belebukott egy köztársasági elnök, később indirekt módon, részben emiatt egy kormány is.
Kampman
nem egyedi és nem "faj"tól függ
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Szoval ja, ezeken kivul tenyleg "semmit nem mond el altalanossagban semmirol".Ma néztem a hotel lentulai új részét. A vendég előbb teljes természetességgel nyugtázta, hogy a ballib / magát függetlennek nevező hazai médiának soha nem kellett ténylegesen a piacról megélnie, hiszen mindig is külföldről pénzelik, pénzelték őket, bármi mást is állítanak. Aztán nem sokkal később hosszas elmélkedésbe kezdett azzal kapcsolatban, hogy a közeljövőben a jobbos médiának ki kell találnia, hogy hogyan éljen meg a piacról, mert "te pénzelnél egy mongóliai patrióta újságot azért, hogy felvegye a harcot a mongóliai globalista erőkkel?" Naugye. És ha te nem pénzelnél mongóliait, akkor egy mondjuk amerikai miért pénzelne egy magyar patrióta újságot?
undisputedly
És eközben egy töredék másodpercre nem akadt fenn azon, hogy a globalisták akkor miért is csinálják? Mert csinálják, hiszen ő _tudja_ hogy csinálják. Itt is és akkor nyilván Mongóliában is.
A postodat olvasva nagyon hasonlót éreztem mint a lentulai műsort nézve. 😊 Értem, hogy neked így áll össze, de tényleg így áll össze?
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
15 éven át erőszakoltak gyerekeket a hatóságok tudtával. Az nem extrém "eset", hanem egy rendszer.Így igaz. Sajnos sok az extrém eset, ami nem "kis apró", ha már ezt a jelzőt szalmabábozod, mert ezt rajtad kívül senki más nem írta.Hát igen, a rotherhami pakik másfél évtizedes erőszakhulláma és a szándékos hatósági félrenézés is sok kis apró extrém eset volt 😊Szoval ja, ezeken kivul tenyleg "semmit nem mond el altalanossagban semmirol".Attól, hogy nálad minden illeszkedik ebbe az újfasiszta, szegényfehéreurópaibennszülött narratívába, a valóságban ami történt az csak egy extrém eset vétlen hibákkal, töketlenkedéssel, és semmit nem mond el általánosságban semmiről, legfeljebb a te migránsfóbiádról, de az nem általános.
undisputedly
Őszentsége Sobri Jóska
Kampman
De ugyanúgy nem lehet belőle általanosítani se a pakikra, se a hatóságokra, ahogy sehol a vilagon ilyen logikával, cigányokra, zsidókra, arabokra, románokra, magyarokra, stb., kivéve ha valaki egy rasszista agyhalott. 😊
Őszentsége Sobri Jóska
Ennek a töredékébe nálunk belebukott egy köztársasági elnök, később indirekt módon, részben emiatt egy kormány is.
Így igaz. Sajnos sok az extrém eset, ami nem "kis apró", ha már ezt a jelzőt szalmabábozod, mert ezt rajtad kívül senki más nem írta.Hát igen, a rotherhami pakik másfél évtizedes erőszakhulláma és a szándékos hatósági félrenézés is sok kis apró extrém eset volt 😊Szoval ja, ezeken kivul tenyleg "semmit nem mond el altalanossagban semmirol".Attól, hogy nálad minden illeszkedik ebbe az újfasiszta, szegényfehéreurópaibennszülött narratívába, a valóságban ami történt az csak egy extrém eset vétlen hibákkal, töketlenkedéssel, és semmit nem mond el általánosságban semmiről, legfeljebb a te migránsfóbiádról, de az nem általános.
undisputedly
Őszentsége Sobri Jóska
Kampman
De ugyanúgy nem lehet belőle általanosítani se a pakikra, se a hatóságokra, ahogy sehol a vilagon ilyen logikával, cigányokra, zsidókra, arabokra, románokra, magyarokra, stb., kivéve ha valaki egy rasszista agyhalott. 😊
Hát igen, a rotherhami pakik másfél évtizedes erőszakhulláma és a szándékos hatósági félrenézés is sok kis apró extrém eset volt 😊Szoval ja, ezeken kivul tenyleg "semmit nem mond el altalanossagban semmirol".Attól, hogy nálad minden illeszkedik ebbe az újfasiszta, szegényfehéreurópaibennszülött narratívába, a valóságban ami történt az csak egy extrém eset vétlen hibákkal, töketlenkedéssel, és semmit nem mond el általánosságban semmiről, legfeljebb a te migránsfóbiádról, de az nem általános.
undisputedly
Őszentsége Sobri Jóska
Szerkesztette: Kampman
majd ott lesz a Zuckerberg vs Musk a győztes meg mehet Bezos ellenFogadhatná ott a számára nem szimpatikus vezetőket, vagy lejátszhatnák egy az egyben a vitákat mint a Koppányi aga testamentumában a csaták helyett a vitákat. Kevesebb halott lenneTrump utána ott akarja hagyni az arénát a kertben, mert szerinte SZÉP.mindenidők legkorruptabb amerikai kormányának az a fontos 😀Komolyan ufc meccs lesz a Fehér Ház kertjében? 😆jó reggelt 😊
🤘 gaben 🤘
hol voltál eddig, kb már hónapja lehet tudni 😊
NB2
Negritis, a vajda
Dzsokijuing
ozibozi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Fogadhatná ott a számára nem szimpatikus vezetőket, vagy lejátszhatnák egy az egyben a vitákat mint a Koppányi aga testamentumában a csaták helyett a vitákat. Kevesebb halott lenneTrump utána ott akarja hagyni az arénát a kertben, mert szerinte SZÉP.mindenidők legkorruptabb amerikai kormányának az a fontos 😀Komolyan ufc meccs lesz a Fehér Ház kertjében? 😆jó reggelt 😊
🤘 gaben 🤘
hol voltál eddig, kb már hónapja lehet tudni 😊
NB2
Negritis, a vajda
Dzsokijuing
Trump utána ott akarja hagyni az arénát a kertben, mert szerinte SZÉP.mindenidők legkorruptabb amerikai kormányának az a fontos 😀Komolyan ufc meccs lesz a Fehér Ház kertjében? 😆jó reggelt 😊
🤘 gaben 🤘
hol voltál eddig, kb már hónapja lehet tudni 😊
NB2
Negritis, a vajda
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)