NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.
Bazzani
brutál szégyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan

Tony Adams
Okos húzás, csak nehogy befuccsoljon a mordály
slowmotion
Elmagyarázod miért? Zsírba forgatja akkor miért jobb? Ha jobb miért nincs eleve zsirban? Hülye vagyok ehhez
vpi
Az okos idézőjelben értendő
slowmotion
Áááá. Köszi
vpi
Szerkesztve lent a válasz.
A bakancsot kell zsírozni, a géppityót olajozni szokták max.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.
Bazzani
Ja, olvastam én is...lesz még ennek nemzetközi visszhangja...lehet mégiscsak rákérdeznek majd Vityánál a választások előtt, hogy azt a kurva sok pénzt amit kapott, azt mire költötte?

Ja, hogy a Matolcsy Ádámka abból vett 800 millió forintos órát... egy átlag ember nem keres meg ennyit egy élet alatt, de még egy átlag család se.


Két orosz milliárdos is a háború befejezését kérte Putyintól (Telex) Számíthat, ha a pénzemberek akarják?
Teabee
Tudod, hogy megy ez...kérni kérhetnek...aztán lesz új milliárdos.
Kicsit túlgondolták a pozíciójukat.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Közben megnéztem a partizánon a Dobrev interjút és azért úgy vagyok vele, hogy valahol kár, h ő Gyurcsány neje, mert amúgy messze a legalkalmasabb ember lett volna a miniszterelnökjelölti posztra ebből az ellenzékből.
Szesze
Mondjuk elég nagy Red Flag, hogy Fletó neje, mer azt a választást elkúrta
Willie Parker
az csak mellékhatás, az egész klán egy kibaszott redflag


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 859 — Patriot

Tony Adams
Okos húzás, csak nehogy befuccsoljon a mordály
slowmotion
Elmagyarázod miért? Zsírba forgatja akkor miért jobb? Ha jobb miért nincs eleve zsirban? Hülye vagyok ehhez
vpi
Az okos idézőjelben értendő
slowmotion
Áááá. Köszi
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan

Tony Adams
Okos húzás, csak nehogy befuccsoljon a mordály
slowmotion
Elmagyarázod miért? Zsírba forgatja akkor miért jobb? Ha jobb miért nincs eleve zsirban? Hülye vagyok ehhez
vpi
Az okos idézőjelben értendő.
Ha melegre fordul a szitu, akkor nem árt, ha nem kerül a csőbe olyan dolog, ami nem oda való.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 664 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez mire jó, én nem ertek hozza?
somoskovig
Az iszlám vallásúak nem szeretik a sertésszármazékokat.
tomz
Németh Szilárd reptiben lenyalná róluk.
Bazzani
Mármint Szilárd repülne, vagy a zsír?
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 124
Az erdekesseg kedveert nezegettem egy kicsit a RT-t.

Itt jon a rengeteg kep ukran katonai cuccok az epuleteknel onnan meg zavarjak el a lakosok hogy a pince tele gyerekekkel, stb. Teljesen normalisan csinaljak es minden oldalt megszolaltatjak, termeszetesen hazabeszelnek.
no
Hogy a RT teljesen normálisan csinálja? Akkor ez valami alternatív RT lehet, nem az orosz prop tv 😊
ender1112
Ez az angol musoron levo, nem az oroszorszagi.

Termeszetesen hazabeszelnek es azt emelik ki ami a ket "uj2 allamban tortenik az ottani emberekkel es nem eliteloek a katonai beavatkozassal persze, de mindenkivel beszelnek. Rengeteg kep-video ahol hazak kozott a katonai cuccok, ott kiirjak hogy nem megerositett kepek idonkent.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez mire jó, én nem ertek hozza?
somoskovig
Az iszlám vallásúak nem szeretik a sertésszármazékokat.
tomz
Németh Szilárd reptiben lenyalná róluk.

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 859 — Patriot
Ez mire jó, én nem ertek hozza?
somoskovig
Az iszlám vallásúak nem szeretik a sertésszármazékokat.
tomz
Az egri csillagokból nyúlták az ötletet 😜
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Ez mire jó, én nem ertek hozza?
somoskovig
Az iszlám vallásúak nem szeretik a sertésszármazékokat.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.

Tony Adams
Okos húzás, csak nehogy befuccsoljon a mordály
slowmotion
Ez mire jó, én nem ertek hozza?
somoskovig
Disznózsír, muszlimok?
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 859 — Patriot

Tony Adams
Okos húzás, csak nehogy befuccsoljon a mordály
slowmotion
Elmagyarázod miért? Zsírba forgatja akkor miért jobb? Ha jobb miért nincs eleve zsirban? Hülye vagyok ehhez
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM

Tony Adams
Okos húzás, csak nehogy befuccsoljon a mordály
slowmotion
Ez mire jó, én nem ertek hozza?

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan

Tony Adams
Okos húzás, csak nehogy befuccsoljon a mordály
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Az erdekesseg kedveert nezegettem egy kicsit a RT-t.

Itt jon a rengeteg kep ukran katonai cuccok az epuleteknel onnan meg zavarjak el a lakosok hogy a pince tele gyerekekkel, stb. Teljesen normalisan csinaljak es minden oldalt megszolaltatjak, termeszetesen hazabeszelnek.
no
És íme:
 444.hu/2022/02/27/kitiltjak-az-orosz-propagandat-es-a-repulogepeket-az-eu-teruleterol
A normális RT kitiltva.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Ne szórakozzatok, kit érdekel, hogy mit mondott ov, hát nem figyeltétek miket beszélt tegnap az ország egyik miniszterelnökjelöltje???

Hát nem érzitek a 10%-nyi hülyeség elhatalmasodásának súlyát ti libsibérencek?
r.baggio
Nyugalom, baggio, nyugalom, a vérnyomásod 😊

Dokor Miniszterelnök úr kiváló interjút adott, mostmár biztos, hogy csak ő és a Fidesz (vagy csak ő) jelentheti a megoldást erre a válságra és Magyarország problémáira. Nagy szerencse, hogy itt van nekünk és nem a brüsszeli bürokratàk és a multinacionális karvalytőke által bábként rángatott ellenzék vezeti az országot. (Az elmúlt 12 év egyik leggyengébb interjúja volt OV-től egyébként, nem is értem, mi szükség volt rà, a bázisnak nem kellett volna, meggyőzni meg nem győzött meg senkit)
MC12
Hát azt sikerült elérnie 12 év alatt, hogy nincs az a báb, akit ne látna az ember szívesebben a kormánynál egy oroszbarát hazaárulónál.

Már-már tapsikolva adnám fel az ország szuveneritását, mert a német összeszerelőüzem még mindig ezerszer csábítóbb alternatíva ennél a gátlástalan, országot kilóra eladó, őrültekkel kokettáló rendszernél, ez a jelenlegi helyzetben lett a napnál is világosabb.

Sobri írta a covid elején, hogy itt már teljesen más a világ, mint előtte volt, na a két válsághelyzetben a miniszterelnökünk tökéletesen demózta, hogy milyen szinten alkalmatlan is ő a feladatra. Konjunktúrában könnyű persze a kemény vezetőt eljátszani...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azt nem tudom mennyire jönne meg a harci kedvem, ha meglátnám Német Szilárdot, Kövér Lacit, meg Orbát egy AK-val pózolni hogy védjük a hazát. Ennek kicsi az esélye, amikor a határt átlépnék az oroszok a 133 bátor ember már Ausztriában lenne.
Nomac
Mondjuk egy olyan kommandót össze lehetne rakni Szilárd vezetésével, akik legalább az ellátmányt felzabalnak az oroszok elől menekülés közben. 😊
somoskovig

Löfli
Megnyugodtam.
Egy rakás ember elfér ráadásul mögötte.
Bazzani
Hungarian Live Shield
Willie Parker
Hungarian Meat Loaf
Solymi
Ne má' nemrég halt meg 😕

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 301 — Keep pounding
Két orosz milliárdos is a háború befejezését kérte Putyintól (Telex) Számíthat, ha a pénzemberek akarják?
Teabee
Szted putlert erdekli barmi is?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Két orosz milliárdos is a háború befejezését kérte Putyintól (Telex) Számíthat, ha a pénzemberek akarják?
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 108 — #officialBoliever
valamint Lengyelországban állomásozó 10 Usa Spec ops veterán megy csatlakozni az ukránokhoz.
andree
Ez sem NATO beavatkozás gondolom.
Mikey
hát csak nyaralnak.
ironikus 😀
briareos
Jah oké, akkor semmi gond.


valamint Lengyelországban állomásozó 10 Usa Spec ops veterán megy csatlakozni az ukránokhoz.
andree
Ez sem NATO beavatkozás gondolom.
Mikey
Önkéntesek. Az, hogy náluk van a CIA teljes jelentése a térségről, meg az elmúlt két hétből, merő véletlen. Eltévedt email.
Gyurma Pappa
Véletlenül hozzá lettek adva ők is a címzettekhez. 😀

De amúgy Putyinnál lassan tényleg előkerül a piros gomb, ha ilyen össznatói ukrajnai nyaralások lesznek.
Mikey
De ugye az megvan, hogy ő is ugyanezt csinálta?
Ezért nem veheti elő a piros gombot.
Solymi
Megvan persze, de ugye figyelmeztetett, hogy nem kéne beavatkozni, mert akkor ejnye-bejnye lesz. Szóval simán kinézem belőle, akármennyire is ő is ezt csinálta.
Mikey
Na ja, ha az EU szól, hogy nem kéne, akkor az rossz, ha meg ő szól, akkor az jó.
Maradjunk annyiban, hogy Putyin alternatív valóságban él.
Solymi
Viszont jön szembe a valóság rendesen, ami elég nagyot fog ütni rajta úgy látszik.
roberto23
Atomjaira hullik?
Willie Parker
Hat ha csak ő én aláírom.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
valamint Lengyelországban állomásozó 10 Usa Spec ops veterán megy csatlakozni az ukránokhoz.
andree
Ez sem NATO beavatkozás gondolom.
Mikey
hát csak nyaralnak.
ironikus 😀
briareos
Jah oké, akkor semmi gond.


valamint Lengyelországban állomásozó 10 Usa Spec ops veterán megy csatlakozni az ukránokhoz.
andree
Ez sem NATO beavatkozás gondolom.
Mikey
Önkéntesek. Az, hogy náluk van a CIA teljes jelentése a térségről, meg az elmúlt két hétből, merő véletlen. Eltévedt email.
Gyurma Pappa
Véletlenül hozzá lettek adva ők is a címzettekhez. 😀

De amúgy Putyinnál lassan tényleg előkerül a piros gomb, ha ilyen össznatói ukrajnai nyaralások lesznek.
Mikey
De ugye az megvan, hogy ő is ugyanezt csinálta?
Ezért nem veheti elő a piros gombot.
Solymi
Megvan persze, de ugye figyelmeztetett, hogy nem kéne beavatkozni, mert akkor ejnye-bejnye lesz. Szóval simán kinézem belőle, akármennyire is ő is ezt csinálta.
Mikey
Na ja, ha az EU szól, hogy nem kéne, akkor az rossz, ha meg ő szól, akkor az jó.
Maradjunk annyiban, hogy Putyin alternatív valóságban él.
Solymi
Viszont jön szembe a valóság rendesen, ami elég nagyot fog ütni rajta úgy látszik.
roberto23
Atomjaira hullik?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 108 — #officialBoliever
valamint Lengyelországban állomásozó 10 Usa Spec ops veterán megy csatlakozni az ukránokhoz.
andree
Ez sem NATO beavatkozás gondolom.
Mikey
hát csak nyaralnak.
ironikus 😀
briareos
Jah oké, akkor semmi gond.


valamint Lengyelországban állomásozó 10 Usa Spec ops veterán megy csatlakozni az ukránokhoz.
andree
Ez sem NATO beavatkozás gondolom.
Mikey
Önkéntesek. Az, hogy náluk van a CIA teljes jelentése a térségről, meg az elmúlt két hétből, merő véletlen. Eltévedt email.
Gyurma Pappa
Véletlenül hozzá lettek adva ők is a címzettekhez. 😀

De amúgy Putyinnál lassan tényleg előkerül a piros gomb, ha ilyen össznatói ukrajnai nyaralások lesznek.
Mikey
De ugye az megvan, hogy ő is ugyanezt csinálta?
Ezért nem veheti elő a piros gombot.
Solymi
Megvan persze, de ugye figyelmeztetett, hogy nem kéne beavatkozni, mert akkor ejnye-bejnye lesz. Szóval simán kinézem belőle, akármennyire is ő is ezt csinálta.
Mikey
Na ja, ha az EU szól, hogy nem kéne, akkor az rossz, ha meg ő szól, akkor az jó.
Maradjunk annyiban, hogy Putyin alternatív valóságban él.
Solymi
Viszont jön szembe a valóság rendesen, ami elég nagyot fog ütni rajta úgy látszik.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
valamint Lengyelországban állomásozó 10 Usa Spec ops veterán megy csatlakozni az ukránokhoz.
andree
Ez sem NATO beavatkozás gondolom.
Mikey
hát csak nyaralnak.
ironikus 😀
briareos
Jah oké, akkor semmi gond.


valamint Lengyelországban állomásozó 10 Usa Spec ops veterán megy csatlakozni az ukránokhoz.
andree
Ez sem NATO beavatkozás gondolom.
Mikey
Önkéntesek. Az, hogy náluk van a CIA teljes jelentése a térségről, meg az elmúlt két hétből, merő véletlen. Eltévedt email.
Gyurma Pappa
Véletlenül hozzá lettek adva ők is a címzettekhez. 😀

De amúgy Putyinnál lassan tényleg előkerül a piros gomb, ha ilyen össznatói ukrajnai nyaralások lesznek.
Mikey
De ugye az megvan, hogy ő is ugyanezt csinálta?
Ezért nem veheti elő a piros gombot.
Solymi
Megvan persze, de ugye figyelmeztetett, hogy nem kéne beavatkozni, mert akkor ejnye-bejnye lesz. Szóval simán kinézem belőle, akármennyire is ő is ezt csinálta.
Mikey
Na ja, ha az EU szól, hogy nem kéne, akkor az rossz, ha meg ő szól, akkor az jó.
Maradjunk annyiban, hogy Putyin alternatív valóságban él.
Solymi
Good morning, sunshine