USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Szerintem ez ukránnak beöltözött orosz, azért mutatják.
De amúgy nem csináltak vele semmi durvát, nem ölték meg vagy kínozták meg.
Solymi
Ja, egyérteműen ukránnak álcázta magát, azért mutogatják neki a letépett rangjelzést. Nem hinném, hogy élve elengedik/elengedték.
ender1112
hát szar ügy de ez arrafelé igy megy, és ez csak fokozódni fog, érdemes elolvasni arkady babchenko könyvét a saját élményeiről oroszként csecsenek ellen. oké h azok még egy fokkal durvábbak, de fog még aljasodni ez a konfliktus is elég durván

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738

Solymi
nagyon helyes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.

Szerintem ez ukránnak beöltözött orosz, azért mutatják.
De amúgy nem csináltak vele semmi durvát, nem ölték meg vagy kínozták meg.
deyell
Ja, egyérteműen ukránnak álcázta magát, azért mutogatják neki a letépett rangjelzést. Nem hinném, hogy élve elengedik/elengedték.
Solymi
Passz, nem tudom, ebben nem vagyok otthon 😊
Gondoltam h vagy orosz egyenruhában van vagy orosz diverzáns.ender1112
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Miért osztod meg???
clbass
ja biztos óriási probléma, hogy megosztottam egy 23 ember által követett topikban.
deyell
De akkor könyörgöm ne az legyen a megosztásod mondanivalója, hogy a megosztás problémás!
clbass
egészen pontosan azt írtam, hogy lefilmezni és megosztani nem kéne. ebből elég egyértelmű, hogy a videó készítőiről beszéltem, de valóban, úgy kellett volna írnom, hogy közzétenni, és akkor nem tudsz belekötni.

choose life
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
holland usa meg német szállítmánnyal lesz rakéta bőven csak legyen aki használja, azért ezek nem panzerfaustok h nesze tartsd rá tűz
briareos
250ezres ukrán seregből csak marad néhány ember, aki elsüti őket.
Amadeus
Azért a rocket launcherek kezelése között van különbség, gyanítom erre utalt bria.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Szerintem ez ukránnak beöltözött orosz, azért mutatják.
De amúgy nem csináltak vele semmi durvát, nem ölték meg vagy kínozták meg.
Solymi
Ja, egyérteműen ukránnak álcázta magát, azért mutogatják neki a letépett rangjelzést. Nem hinném, hogy élve elengedik/elengedték.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
holland usa meg német szállítmánnyal lesz rakéta bőven csak legyen aki használja, azért ezek nem panzerfaustok h nesze tartsd rá tűz
briareos
250ezres ukrán seregből csak marad néhány ember, aki elsüti őket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 207
Azért ahhoz kell teljesítmény h vki átvegye tőlünk az utolsó csatlósok szerepet …
csebi
Mi sem voltunk soha utolsó csatlósok, egyszerű komcsi-kisantant propagandaduma volt.
Kampman
Akkor mely szövetséges tartott ki a végsőkig a nácik mellett?
csebi
Technikailag a cseh protektátus, a szlovák kormány, a horvátok és a salo-ban Mussolini is tovább kitartott mint mi. De dumának jó vagy 70 éve még a ha nem is igaz, ez igaz 😊
MC12
Kavarsz itt össze-vissza mindent. A csehek nem voltak önállóak, így soha nem is voltak csatlósok. Mussolini leváltották, a németek ugyan megpróbálták visszatenni, de későn. Horvátoknál gyakorlatilag polgárháború volt a náci és komcsi horvátok között. A szlovákok kiugrási kísérlete (mert ők is elbuktak) megelőzte a magyart. Szóval igen, Magyarország volt az utolsó csatlós.
ender1112
De nem 😊 nem is cseheket, hanem cseh protektatust írtam, ha nem érted a különbséget a könyvek segítenek, hajrá. A saloi köztársaság megintcsak létező, habár a a nácikon meg pár csatlós országon kívül kevesek által elismert entitás volt és április végéig működött is, legalább annyira volt csatlós mint a hungarista Szálasiék, náluk is tovább működött az usztasa horvát kormány május közepéig Zágrábban. Szóval nyomhatod a történészek által rég meghaladott szoci érában kitalált butaságaidat de legalább annyira komolyanvehetőek mint hogy mi blokkoljuk a swiftet 😉

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 882
NEXTA
@nexta_tv
⚡️The United States will transfer an unnamed number of "Stinger" air defense systems to #Kyiv as part of a new $350 million arms shipment to #Ukraine.
Amadeus
Mire odaér, már nem fog kelleni. :/
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
holland usa meg német szállítmánnyal lesz rakéta bőven csak legyen aki használja, azért ezek nem panzerfaustok h nesze tartsd rá tűz

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
2/7 Russians didn’t have a tactical plan. The war costs about $20 bln/day. There are rockets for 3-4 days at most, they use them sparingly. They lack weapons, the Tula and 2 Rotenberg plants can’t physically fulfil the orders for weapons. Rifles and ammo are the most they can do.

ööö
estonia inform


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
NEXTA
@nexta_tv
⚡️The United States will transfer an unnamed number of "Stinger" air defense systems to #Kyiv as part of a new $350 million arms shipment to #Ukraine.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Miért osztod meg???
clbass
ja biztos óriási probléma, hogy megosztottam egy 23 ember által követett topikban.
deyell
De akkor könyörgöm ne az legyen a megosztásod mondanivalója, hogy a megosztás problémás!
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Németország támogatja, hogy a SWIFT globális bankközi fizetési rendszerével kapcsolatban „célzott és funkcionális” korlátozásokat vezessenek be Oroszországgal szemben – írja a Reuters.

Annalena Baerbock külügyminiszter és Robert Habeck gazdasági miniszter közös nyilatkozatában azt mondta, hogy feszített tempóban dolgoznak azon a kérdésen, hogy hogyan válasszák le a rendszerről Oroszországot úgy, hogy az a megfelelő embereket érintse.

„A SWIFT célzott és funkcionális korlátozására van szükség”

– áll a nyilatkozatban.

LOL
Amadeus
Baerbock arról zagyvált valamit, hogy nem lehet teljesen levágni az oroszokat a SWIFT-ről, mert akkor a németek nem tudnák finanszírozni a feminista NGO-kat Oroszországban. just fucking lol
deyell
Asztakurva. 😮
empty taxi
Ne már, ezt nem akarom elhinni....
KoporShow
nem?


deyell
Még mindig nem akarom elhinni... Szánalmas!
KoporShow
Azért ahhoz kell teljesítmény h vki átvegye tőlünk az utolsó csatlósok szerepet …
csebi
A németek túl nagyok a csatlós névhez, inkább ők Putyin utolsó szövetségesei az EU-ban. Szomorú látni, hogy hova jutottak.
ender1112
Egészen elképesztő komolyan mondom.
csebi
Már Schröder óta elképesztő, volt kancellárból Gazprom tanácsaadó. De eddig az aktív politikusok még nem süllyedtek ilyen mélyre.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre valami érdemi segítség a németektől is.
 444.hu/2022/02/26/nemetorszag-hivatalosan-is-beszall-1000-tankelharitot-es-500-legvedelmi-raketat-kuldenek-az-ukranoknak
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
meanwhile gazprom CFOja "öngyilkos lett"
briareos
ez honnan?
Amadeus

briareos

briareos
Szegény csávó fejbelőtte magat vagy háromszor gondolom…
somoskovig
Borotválkozás közben véletlenül levágta a saját fejét.
bcsarli
És a kezével mi történt, Safranek?
Abban volt a borotva, uram!

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
meanwhile gazprom CFOja "öngyilkos lett"
briareos
ez honnan?
Amadeus

briareos

briareos
Szegény csávó fejbelőtte magat vagy háromszor gondolom…
somoskovig
Borotválkozás közben véletlenül levágta a saját fejét.

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Miért osztod meg???
clbass
ja biztos óriási probléma, hogy megosztottam egy 23 ember által követett topikban.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Azért ahhoz kell teljesítmény h vki átvegye tőlünk az utolsó csatlósok szerepet …
csebi
Mi sem voltunk soha utolsó csatlósok, egyszerű komcsi-kisantant propagandaduma volt.
Kampman
Akkor mely szövetséges tartott ki a végsőkig a nácik mellett?
csebi
Technikailag a cseh protektátus, a szlovák kormány, a horvátok és a salo-ban Mussolini is tovább kitartott mint mi. De dumának jó vagy 70 éve még a ha nem is igaz, ez igaz 😊
MC12
Kavarsz itt össze-vissza mindent. A csehek nem voltak önállóak, így soha nem is voltak csatlósok. Mussolini leváltották, a németek ugyan megpróbálták visszatenni, de későn. Horvátoknál gyakorlatilag polgárháború volt a náci és komcsi horvátok között. A szlovákok kiugrási kísérlete (mert ők is elbuktak) megelőzte a magyart. Szóval igen, Magyarország volt az utolsó csatlós.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Szomorú.. nagyon szomorú… most ő miről tehet?
#JC6
Ja, szegény, békésen sétálgat Moszkva utcáin, aztán egyszer csak fegyveres ukránok leteperik. Hova lesz a világ?

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
meanwhile gazprom CFOja "öngyilkos lett"
briareos
ez honnan?
Amadeus

briareos

briareos
Szegény csávó fejbelőtte magat vagy háromszor gondolom…
somoskovig
pedig nem is akart vallani clintonék ellen 😀

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
meanwhile gazprom CFOja "öngyilkos lett"
briareos
ez honnan?
Amadeus

briareos

briareos
wow

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
meanwhile gazprom CFOja "öngyilkos lett"
briareos
ez honnan?
Amadeus

briareos

briareos
Szegény csávó fejbelőtte magat vagy háromszor gondolom…

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
csomo elkapott nekem kicsit öregnek és nem túl katonásnak tűnik
ok ő major de voltak itt korábban olyanok h még a hétvégi airsoftkodást is lehetetlennek gondolnám nekik
briareos
akit most beraktam ő idősebb, de korábban szinte az összes elfogott akikről videót tettek ki 18-22 év közötti volt. bemondatják velük a születési dátumukat

choose life