NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 983 — balazs.t85@gmail.com


Kíváncsi leszek mi fog történni a hétvégén, de ez már most nagy arcvesztésnek tűnik az oroszok részéről. Azt hittem ez az orosz gépezet jobban felkészült, de nem úgy tűnik.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 850 — Patriot
Nem tudom melyik csoportba mehet az én kommentem, ezért benyomom ide!

Igen, látom/olvasom a híreket hogy most mi folyik. Egy bizonyos területen ugyan, nem az egész régióban..
Na de, ne mondjátok már nekem hogy a nyugat ezzel a “túltoltuk” mentalitásával egyetértetek? Pl, ilyen sportolók, olyan rendezvények, légitársasagok, emberek, betiltása/kitiltása/törlése, csak azért mert ott xy helyen konfliktus van.
Kérdem én, miköze van az Aeroflotnak az egészhez? Ők egy légitársaság, azon vannak hogy létezzenek, élnek, erre a fejlett nyugat betiltja a munkájukat mondván, “hát ez nem szép dolog, te ne gyere ide”. Vagy éppen mondhatnám Mazepint, is, vagy a sok orosz embert akik kint élnek bármelyik országban? Hol tehetnek ők erről, miért kell nekik szenvedni?

Szerintem kezd túlesni ezzel a politikaiszemlélettel sok ország.
Coolearie
Szerintem itt mindenki egymás kezét fogva imádkozik, nehogy Putyin milliárdos haverjait olyan megaláztatás érje, hogy nem engedik kikötni a 80 lábas yachtot Cannes-ban, Monacoban vagy Caprin. Ennyire tényleg nem kéne túltolni.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 983 — balazs.t85@gmail.com
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Ja es közben 110 orosz tank erkezett Kijev északi kulteruletere.
csebi
Info honnan?
Solymi
 twitter.com/asbmilitary/status/1497454548209868800?s=21

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 553 — nabege2@yahoo.com
Szerencsére úgy látom ez itt senkit nem érint, de beszúrom:
 digi.hu/hirek/ingyenesen-telefonalhatnak-ukrajnaba-digi-mobil-ugyfelei
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Ja es közben 110 orosz tank erkezett Kijev északi kulteruletere.
csebi
Info honnan?
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 593 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha már sportolók

 twitter.com/TSN_Sports/status/1497234776905842688

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 517 — Colts Fan
Nem tudom melyik csoportba mehet az én kommentem, ezért benyomom ide!

Igen, látom/olvasom a híreket hogy most mi folyik. Egy bizonyos területen ugyan, nem az egész régióban..
Na de, ne mondjátok már nekem hogy a nyugat ezzel a “túltoltuk” mentalitásával egyetértetek? Pl, ilyen sportolók, olyan rendezvények, légitársasagok, emberek, betiltása/kitiltása/törlése, csak azért mert ott xy helyen konfliktus van.
Kérdem én, miköze van az Aeroflotnak az egészhez? Ők egy légitársaság, azon vannak hogy létezzenek, élnek, erre a fejlett nyugat betiltja a munkájukat mondván, “hát ez nem szép dolog, te ne gyere ide”. Vagy éppen mondhatnám Mazepint, is, vagy a sok orosz embert akik kint élnek bármelyik országban? Hol tehetnek ők erről, miért kell nekik szenvedni?

Szerintem kezd túlesni ezzel a politikaiszemlélettel sok ország.
Coolearie
Szegény Mazepin, ő csak áldozata az egésznek, ja várjunk, aput biztos csak odaphotoshopolták Putyin köré:

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 060 — Big Penix Energy
Putyint csak belülről lehet még élete során kiiktatni/leváltani. Ezzel belső elégedetlenséget is kelt a nyugat, szerintem ez is közrejátszott a civilek elleni szankciók meghatározása során.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Nem tudom melyik csoportba mehet az én kommentem, ezért benyomom ide!

Igen, látom/olvasom a híreket hogy most mi folyik. Egy bizonyos területen ugyan, nem az egész régióban..
Na de, ne mondjátok már nekem hogy a nyugat ezzel a “túltoltuk” mentalitásával egyetértetek? Pl, ilyen sportolók, olyan rendezvények, légitársasagok, emberek, betiltása/kitiltása/törlése, csak azért mert ott xy helyen konfliktus van.
Kérdem én, miköze van az Aeroflotnak az egészhez? Ők egy légitársaság, azon vannak hogy létezzenek, élnek, erre a fejlett nyugat betiltja a munkájukat mondván, “hát ez nem szép dolog, te ne gyere ide”. Vagy éppen mondhatnám Mazepint, is, vagy a sok orosz embert akik kint élnek bármelyik országban? Hol tehetnek ők erről, miért kell nekik szenvedni?

Szerintem kezd túlesni ezzel a politikaiszemlélettel sok ország.
Coolearie
Ez a politika. Pl. az Aeroflotnak konkrétan semmi köze az egészhez, de hogyan tudod jelezni Oroszország felé másként, hogy nem oké amit csinál azonkívül hogy odamész és elkezded lőni a katonáikat?

Kiadsz egy nyilatkozatot, hogy ejnye-bejnye?

Itt a cél most az hogy politikailag és gazdaságilag fájjon az oroszoknak. Ezt pedig a politikusaik, és cégeik büntetésével tudod elérni.

Egészen addig, amíg a NATO nem akar katonai konfliktust felvállalni ellenük, ezeket tudják megtenni az országok.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Nyilván nekik qrva nagy szopás, és személy szerint sajnálom is őket, de egyelőre orosz sportolók nem lettek kizárva sehonnan, egyelőre csak nem rendezhetnek eseményeket.

Viszont azt simán elképzelhetőnek tartom, hogyha nem lesz béke, és esetlrg az orosz fociválogatott kijut a VB-re,ki fogják zárni őket. És mint sportrajongó baromira sajnálnám hogy a poltika beleszól a sportba, ugyanakkor ez a világunk érdeke, hogy minél több területen minél hangsúlyosabban értesse meg a világ az orosz közvéleménnyel, hogy a XXI. szazadban tolerálhatatlan amit a kormányuk tesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 517 — Colts Fan
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 589
Ezt tegnap már én is akartam írni...
Rengeteg sportban most jön a végső szakasz, szerencsétlen sportolók, akik egész évben végiggürizték az évet és esetleges győzelemért játszhatnak ilyen olyan sportágakban, ők tényleg mit tehetnek róla?
NB2
Hol csesztetik az orosz sportolókat?
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 553 — nabege2@yahoo.com
Ezt tegnap már én is akartam írni...
Rengeteg sportban most jön a végső szakasz, szerencsétlen sportolók, akik egész évben végiggürizték az évet és esetleges győzelemért játszhatnak ilyen olyan sportágakban, ők tényleg mit tehetnek róla?
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Nem tudom melyik csoportba mehet az én kommentem, ezért benyomom ide!

Igen, látom/olvasom a híreket hogy most mi folyik. Egy bizonyos területen ugyan, nem az egész régióban..
Na de, ne mondjátok már nekem hogy a nyugat ezzel a “túltoltuk” mentalitásával egyetértetek? Pl, ilyen sportolók, olyan rendezvények, légitársasagok, emberek, betiltása/kitiltása/törlése, csak azért mert ott xy helyen konfliktus van.
Kérdem én, miköze van az Aeroflotnak az egészhez? Ők egy légitársaság, azon vannak hogy létezzenek, élnek, erre a fejlett nyugat betiltja a munkájukat mondván, “hát ez nem szép dolog, te ne gyere ide”. Vagy éppen mondhatnám Mazepint, is, vagy a sok orosz embert akik kint élnek bármelyik országban? Hol tehetnek ők erről, miért kell nekik szenvedni?

Szerintem kezd túlesni ezzel a politikaiszemlélettel sok ország.
Coolearie
Milyen egyéb megoldást látsz?
Nevezzük úgy, hogy ők az orosz oldali civil áldozatai a háborúnak.
Még mindig humanusabb, mint a lebombazott óvoda.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Nem tudom melyik csoportba mehet az én kommentem, ezért benyomom ide!

Igen, látom/olvasom a híreket hogy most mi folyik. Egy bizonyos területen ugyan, nem az egész régióban..
Na de, ne mondjátok már nekem hogy a nyugat ezzel a “túltoltuk” mentalitásával egyetértetek? Pl, ilyen sportolók, olyan rendezvények, légitársasagok, emberek, betiltása/kitiltása/törlése, csak azért mert ott xy helyen konfliktus van.
Kérdem én, miköze van az Aeroflotnak az egészhez? Ők egy légitársaság, azon vannak hogy létezzenek, élnek, erre a fejlett nyugat betiltja a munkájukat mondván, “hát ez nem szép dolog, te ne gyere ide”. Vagy éppen mondhatnám Mazepint, is, vagy a sok orosz embert akik kint élnek bármelyik országban? Hol tehetnek ők erről, miért kell nekik szenvedni?

Szerintem kezd túlesni ezzel a politikaiszemlélettel sok ország.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 517 — Colts Fan
 www.flightradar24.com/LAGR220/2af1ccd9

 www.flightradar24.com/HOMER61/2af1a61a
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Ja es közben 110 orosz tank erkezett Kijev északi kulteruletere.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Petya beveti magát

 index.hu/kulfold/2022/02/25/szijjarto-peter-kulugyminiszter-orosz-ukran-konfliktus-haboru-rendkivuli-bejelentkezes-budapest-targyalas-beke/
dande
Ezen mar nevetni se tudtam h ezek h fontoskodnak.
Persze, Budapest mint semleges helyszin, azok utan anilyen pavatancot csinalt a Viktor meg ahogy dorgoloznek a ruszkikhoz meg kinaiakhoz.

Mondjuk ruszkiknak egyszeru lenne, ugyis behatoan ismernek mindent, par banki alkalmazott is jelen lehetne az NBB-bol…
Solymi
Én aztán rühellem ezeket, de ebven nincs semmk kivetnivaló, a döbrögi rezsiharcos, meg nem ami haborunk kijelentesein kivul most sztem korrektul kommunikal a kormány.
gabokocka
A muzsan volt ebből verseny hogy ki talál előbb olyan kijelentést OVtol vagy SzPtol ahol kiejtik az orosz szót. Asszem a harcok 2. Napja közepén sikerült. Addig “ukrán konfliktustkent” hivatkoztak rá mintha az oroszoknak semmi köze nem lenne hozza. Azért ez nem túl korrekt sztem. Nyilvánvalóan ki vártak h mit mutatnak a számok.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
 www.portfolio.hu/global/20220225/ugy-tunik-az-oroszok-elkovettek-egy-sulyos-strategiai-hibat-529243?fbclid=IwAR0d8mmH8szBad5FZiKv6qAwzkQBZi8GtpIp1oNlUJj_S0woqb1icKZnMvg
Nomac
A kérdés hosszú távon tényleg az lesz, hogy találnak-e helyi Kádárt aki konszolidál, és akit elfogadnak az ukránok. Jelenleg nem úgy nez ki plusz a 21. Században sztem ezt így nem lehet művelni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 983 — balazs.t85@gmail.com
 www.portfolio.hu/global/20220225/ugy-tunik-az-oroszok-elkovettek-egy-sulyos-strategiai-hibat-529243?fbclid=IwAR0d8mmH8szBad5FZiKv6qAwzkQBZi8GtpIp1oNlUJj_S0woqb1icKZnMvg
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Először is emlékezzünk meg a mai nap szégyenfoltjáról, Szerbiáról, aminek elnöke még a mi Vityánkhoz képest is egy gyökér és a döntő pillanatban se merte vállalni nyugathoz húzását. Bravó te faszfej!

Másodszor is Putyin vágja, hogy ha kinyírja Zelinskit, akkor egy szabad választáson megválasztott, európai miniszterelnököt ölet meg? Belegondoltatok már ennek a súlyába?
Szokol
Mit vártál a szerbektől, úgy mégis? 🙄
warr_b
Itt néhányan tényleg valami ideológiai rózsaszín ködben élnek, oldaltól függetlenül.
Pedig ide azért inkább az átlagnál olvasottabb és szofisztikáltabb emberek szoktak írni.
Kampman
Miért "ideológiailag rózsaszín köd" az, hogy EU-ba igyekvő, de Oroszországtól függő Szerbia nyugatot választja egy ilyen esetben?
Szokol
Főleg annak fényében, hogy a kazahok kiálltak az oroszok ellen…

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Petya beveti magát

 index.hu/kulfold/2022/02/25/szijjarto-peter-kulugyminiszter-orosz-ukran-konfliktus-haboru-rendkivuli-bejelentkezes-budapest-targyalas-beke/
dande
Ezen mar nevetni se tudtam h ezek h fontoskodnak.
Persze, Budapest mint semleges helyszin, azok utan anilyen pavatancot csinalt a Viktor meg ahogy dorgoloznek a ruszkikhoz meg kinaiakhoz.

Mondjuk ruszkiknak egyszeru lenne, ugyis behatoan ismernek mindent, par banki alkalmazott is jelen lehetne az NBB-bol…
Solymi
Én aztán rühellem ezeket, de ebven nincs semmk kivetnivaló, a döbrögi rezsiharcos, meg nem ami haborunk kijelentesein kivul most sztem korrektul kommunikal a kormány.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott

Nomac
Igen. Azt mondta h tank elhárító fegyverre van szüksége nem egy fuvarra. Csávó nem hiszem h megeli a husvetot.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Petya beveti magát

 index.hu/kulfold/2022/02/25/szijjarto-peter-kulugyminiszter-orosz-ukran-konfliktus-haboru-rendkivuli-bejelentkezes-budapest-targyalas-beke/
dande
Nobel békedíjasunk nem volt még úgy se
Kampman
Neki (meg a haverjainak) még a Budapest Honvéd működtetése is olyan feladat, amely sokszor úgy tűnik. meghaladja a képességei(ke)t... Szóval sok sikert.
iktriad
Ez tudod olyan mint a magas ugrás. Ha nem megy egy szint akkor megemeled h majd azt biztos nem vered le.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.