USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
A magyart nem kell. Az pech, hogy van egy-két cég (OTP, Richter) akiknek nagy az orosz / ukrán kitettsége. A többirészvény meg követi őket, mert esik a BUX és vonják kifele a tőkén KKE-ből.
cartman023
A kripto is zuhan egyébként. Gondolom a jó öreg arany meg megint hasít
FLZOLI
Hasít bizony.
Egy hetes pozícióm lassan 100% nyerőben van.
Csak furdal a lelkiismeret, hogy mások nyomorán keresek...
Lecsó
Isten hozott a való világban...
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Mondjuk azt sem gondoltam volna, hogy ennyire tehetetlen ez az ukrán hadsereg. évek óta kvázi "hadban állnak", van már valamennyi nyugati fegyverük is és egy nap alatt kapitulál egy ekkora ország? Az oroszok meg mint kés a vajban egy ekkora országot?
pfefe8
Valahol olvastam, hogy a nyílt összecsapásoknak nem sok értelme van, és nem értek a hadi kérdésekhez, de azt tippelem, hogy ezt ők is tudják.

több mint 2 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
A magyart nem kell. Az pech, hogy van egy-két cég (OTP, Richter) akiknek nagy az orosz / ukrán kitettsége. A többirészvény meg követi őket, mert esik a BUX és vonják kifele a tőkén KKE-ből.
cartman023
A kripto is zuhan egyébként. Gondolom a jó öreg arany meg megint hasít
FLZOLI
Criptók -10 % körül. Az arany viszont nem száguldozik annyira (+1,6%), ellenben a gáz- és olajárak felrobbantak.

Infláció goes brrrrrrrr.
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 3 079
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
A magyart nem kell. Az pech, hogy van egy-két cég (OTP, Richter) akiknek nagy az orosz / ukrán kitettsége. A többirészvény meg követi őket, mert esik a BUX és vonják kifele a tőkén KKE-ből.
cartman023
A kripto is zuhan egyébként. Gondolom a jó öreg arany meg megint hasít
FLZOLI
Hasít bizony.
Egy hetes pozícióm lassan 100% nyerőben van.
Csak furdal a lelkiismeret, hogy mások nyomorán keresek...
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Mondjuk azt sem gondoltam volna, hogy ennyire tehetetlen ez az ukrán hadsereg. évek óta kvázi "hadban állnak", van már valamennyi nyugati fegyverük is és egy nap alatt kapitulál egy ekkora ország? Az oroszok meg mint kés a vajban egy ekkora országot?

Steelers fan
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Ami érdekes, hogy teljesen megállt a Twitterem. Egy 40 perccel ezelőtti tweet az utolsó a BNO Newstól. Senki nem mer tweetelni semmi megszokottat, or what?
Mikey
USA nagy része alszik, rajtuk kívül meg ki használja?

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
A magyart nem kell. Az pech, hogy van egy-két cég (OTP, Richter) akiknek nagy az orosz / ukrán kitettsége. A többirészvény meg követi őket, mert esik a BUX és vonják kifele a tőkén KKE-ből.
cartman023
A kripto is zuhan egyébként. Gondolom a jó öreg arany meg megint hasít

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ami érdekes, hogy teljesen megállt a Twitterem. Egy 40 perccel ezelőtti tweet az utolsó a BNO Newstól. Senki nem mer tweetelni semmi megszokottat, or what?
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
 hvg.hu/itthon/20220224_szijjarto_peter_orosz_ukran_krizis

kozben vegre szemlezte vki, lehet en ertekelem tul, de ilyen kommunikaciot nem hallottunk az utobbi hetekben:

Magyarország kiáll Ukrajna területi integritása, szuverenitása mellett – hangsúlyozta a tárcavezető,
csebi
Muszáj valamit mondani. Azt gondolom, hogy eljött a pillanat, amikor egyértelműen megüzenték OV-nak, hogy jobb ha kussban marad. Ennyit meg lehet mondani, pár Petike Barátság érdemérme nem mutat olyan jól most.
Gyurma Pappa
Mondjuk tegnapig visszaadhatta volna. Ha nem lenne egy utolso senkihazi f@sz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
 hvg.hu/itthon/20220224_szijjarto_peter_orosz_ukran_krizis

kozben vegre szemlezte vki, lehet en ertekelem tul, de ilyen kommunikaciot nem hallottunk az utobbi hetekben:

Magyarország kiáll Ukrajna területi integritása, szuverenitása mellett – hangsúlyozta a tárcavezető,
csebi
Muszáj valamit mondani. Azt gondolom, hogy eljött a pillanat, amikor egyértelműen megüzenték OV-nak, hogy jobb ha kussban marad. Ennyit meg lehet mondani, pár Petike Barátság érdemérme nem mutat olyan jól most.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ma reggel vki nekem azzal nyitott hogy az amcsik a hibásak mert rakètákat telepítenek az orosz határra ès az oroszok csak ezèrt támadnak......
dande
Ismered apámat..? 😮
több mint 2 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
A magyart nem kell. Az pech, hogy van egy-két cég (OTP, Richter) akiknek nagy az orosz / ukrán kitettsége. A többirészvény meg követi őket, mert esik a BUX és vonják kifele a tőkén KKE-ből.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
Valamikor ki kell nyitni...és ugye a veszteségen is lehet nyerni.
Aki nem hitt a hadgyakorlat dumában az eladásra játszott és most kaszál. Az OTP is közben fel-felpattan pár százalékot. Iszonyat a volatilitás.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma reggel vki nekem azzal nyitott hogy az amcsik a hibásak mert rakètákat telepítenek az orosz határra ès az oroszok csak ezèrt támadnak......

Ezt Lóminit......(lomnici kisbetűvel) is el kellene már süllyeszteni
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Kína reagált már bármit is?

Indiáról azt mondták, hogy nagyon óvatosan kommunikál, nem nagyon ítéli el az oroszokat. Japánról is beszéltek, de azt nem figyeltem, gondolom ők tuti nyugati vonalon mozognak
FLZOLI
India kiállt az oroszok mellett, de van egy csavar a történetben: 20.000 indiai cserediák van jelenleg Ukrajnában. India ma reggel is indított egy kereskedelmi (!) járatot Kijevbe, hogy odaért-e azt nem tudom.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Akkor mostmar nem kell torlesztenem a Sberbanknak?
rokaur
Próbát megér.

több mint 2 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Akkor mostmar nem kell torlesztenem a Sberbanknak?
rokaur
Úgy tudom változás lesz : nem egy behajtó cégnek adják el a követeléseiket, ha nem fizetsz hanem jön egy orosz ejtőernyős és elbeszélget veled.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Amikor az oroszok bevetik a "precíziós" fegyvereiket...


Tony Adams
Ráesett Kijevre, precíz találat.
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem gondoltam volna hogy ez lesz és bevallom tévedtem. Viszont ha a nato tenni akar valamit ténylegesen azt 2, 3 napon belül meg kell tenni mert utána, csak óriási áldozatok árán lehetne bármi eredményt elérni. Az oroszok viszont nem szaroznak és újra és újra bebizonyosodik, hoyg nem szabad lebecsülni őket. A szankciók pedig fájni fognak nekünk is sajnos, nem csak a ruszkiknak. Tajvan felkészül?

Steelers fan
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Az osztrák Rafi az elmúlt napokban már 17-et zuhant...ma az is kiakad.
Óriási az orosz kitettség és nagy az ukrán is.
több mint 2 éve
rokaur 869
Akkor mostmar nem kell torlesztenem a Sberbanknak?
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kína reagált már bármit is?

Indiáról azt mondták, hogy nagyon óvatosan kommunikál, nem nagyon ítéli el az oroszokat. Japánról is beszéltek, de azt nem figyeltem, gondolom ők tuti nyugati vonalon mozognak

több mint 2 éve
csipkelli 4 004
Emmegy márkizajozik. Várom Ferit.
több mint 2 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.