USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Aljazeera-n folyamatosan mutatnak helyszíni képeket
Klaci79
mondjuk sikerult nekik Veinnabol bejelentkezni nekem amugy Becsnek tunik de fene tudja, nem talalom Veinnat a terkepen.
csebi
Gonosz vagy...minden nem sikerülhet...közben a kijevi képek alapján a lengyelek készülhetnek 1-2 millió menekültre még ma

Közben már Vienna...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 649 — Lucas Scott
Aljazeera-n folyamatosan mutatnak helyszíni képeket
Klaci79
mondjuk sikerult nekik Veinnabol bejelentkezni nekem amugy Becsnek tunik de fene tudja, nem talalom Veinnat a terkepen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Kharkiv...(
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 649 — Lucas Scott
 hvg.hu/itthon/20220224_szijjarto_peter_orosz_ukran_krizis

kozben vegre szemlezte vki, lehet en ertekelem tul, de ilyen kommunikaciot nem hallottunk az utobbi hetekben:

Magyarország kiáll Ukrajna területi integritása, szuverenitása mellett – hangsúlyozta a tárcavezető,

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
 telex.hu/kulfold/2022/02/23/orosz-viszonylatban-az-a-normalis-ami-most-tortenik-nem-jo-hogy-mi-vagyunk-a-szomszedai-de-altalaban-ezt-szokta-csinalni

itt a tegnapi(!!) cikk ha valaki nem olvasta volna...kb minden tudnivaló,válasz benne van az üggyel kapcsolatban!ez a csávó nagyon penge

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
363.955
+2.575
(+0.71%)
03:04:19
-
Real-time Data
.
Currency in
HUF

(
Disclaimer
)
Prev. Close:
361.38
Bid/Ask:
363.720
/
364.190
Day's Range:
360.540 - 367.775
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Én már csak azt nem értem, hogy 2022-ben, ahol lassan a seggemben is okostlefonkamera és mobilnet van. Hol vannak a felvételek? Hol van a valós tájékoztatás? Miért nem erről szól minden híroldal, megerősített infókkal?
Hanni
 twitter.com/Guderian_Xaba

itt van jó sok okostelefonnal készített felvétel pl.

choose life
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
kozben azert eszrevettetek az EUR-HUF arfolyamot?
csebi
Reggel óta ezt nézem. 380-ig emg sem állunk

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
 hvg.hu/itthon/20220224_Ifj_Lomnici_ukrajna_harcok_putyin_nepirtas

ezt a faszt valaki bassza már pofán.
Vrij6
en szegyellem magam, hogy egyetem alatt meg normalisnak, ertelmesnek veltem.
csebi
Engem is becsapott az elején, de hamar rá kellett jönnöm, hogy ez is csak egy gerinctelen, elvtelen hülye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 649 — Lucas Scott
kozben azert eszrevettetek az EUR-HUF arfolyamot?
csebi
mármint?
364...hektikus, mint minden
Klaci79
1 ora alatt 3 ft-t zuhant.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
kozben azert eszrevettetek az EUR-HUF arfolyamot?
csebi
mármint?
364...hektikus, mint minden
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Én már csak azt nem értem, hogy 2022-ben, ahol lassan a seggemben is okostlefonkamera és mobilnet van. Hol vannak a felvételek? Hol van a valós tájékoztatás? Miért nem erről szól minden híroldal, megerősített infókkal?
Hanni
gondolom a távközlést az elsők között lőtték ki, nem biztos, hogy a közelben sok lehetőség lenne adásra a mobilokkal.
Klaci79
most jelentkezett egy human rights szervezet vezetoje Kijevbol skypen keresztul szoval net meg van. sot Kharkovbol is eloben jelentkezik a cnn is.
csebi
Műholdas internet is létezik, amit nehezebb lelőni azért

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 649 — Lucas Scott
kozben azert eszrevettetek az EUR-HUF arfolyamot?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na a Nyugati világ bevetette a legerősebb fegyverét, a szolidaritást. Nem lennék az oroszok helyében, nagyon durván megmondják majd nekik és semmit sem tudnak majd kezdeni az ukránokat elárasztó szimpátia like-okkal.
FLZOLI
Te mit csinálnál a helyükben? Beáldoznád a lakásod téli fűtését, hogy kicsit keményebbek legyünk?

De mindegy is, őszintén szólva én ehhez kevés vagyok. Én Putyint sem értem, hogy ez miért jó neki.
peterk2005
Én sem vagyok döntési pozicóban, de ha a gáz a lényeg, akkor akkor az amcsi cseppfolyós gáz tankereket Európa felé irányítom csurig töltve már előre
FLZOLI
Ja, mert az úgy van, hogy egy kontinensnek elég gáz szállítására elég tanker várakozik a garázsban csak az alkalomra várva...
peterk2005
Ezért vannak a tározók is mindenhol, csak mondjuk nem kellett volna leengedni a kereskedők kompenzálása miatt. De nyílván ez csak átmeneti megoldás lett volna

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
vajon Trump mit tenne most?
yooker
Üzenne Twitteren.
warr_b
"Ez a Putin egy nagyon jó srác, mindig mondtam"
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 649 — Lucas Scott
vajon Trump mit tenne most?
yooker
megallitani a tamadasok szamolasat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.youtube.com/watch?v=-upyPouRrB8

 www.youtube.com/watch?v=9Auq9mYxFEE

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Én már csak azt nem értem, hogy 2022-ben, ahol lassan a seggemben is okostlefonkamera és mobilnet van. Hol vannak a felvételek? Hol van a valós tájékoztatás? Miért nem erről szól minden híroldal, megerősített infókkal?
Hanni
gondolom a távközlést az elsők között lőtték ki, nem biztos, hogy a közelben sok lehetőség lenne adásra a mobilokkal.
Klaci79
most jelentkezett egy human rights szervezet vezetoje Kijevbol skypen keresztul szoval net meg van. sot Kharkovbol is eloben jelentkezik a cnn is.
csebi
Kijevben még lehet...de a CNN akár műholdról is megoldja...van sok videó, de igazából földi harcokról nem nagyon érkeztek infók. Mondjuk, hogy ukrán tankokkal összecsaptak volna...
Azt lehet tudni, hogy a szakadárok elfoglaltak várost és ott keménykednek már.
Aljazeera-n folyamatosan mutatnak helyszíni képeket
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!


Kijev, bocs ha volt már.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
vajon Trump mit tenne most?
yooker
golfklub vagy hotel?

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Amikor az oroszok bevetik a "precíziós" fegyvereiket...


Tony Adams
lehet azért az is cél hogy bár nem lőnek tömegesen a lakossági célokra de azért nem bánják ha ők is egyből a bőrükön érzik 1-1 ilyen találattal hogy mire is számítsanak
yooker
Több helyen sikerült lakóházat is eltalálni, vagy legalábbis súlyosan megrongálni, szóval kicsit sántít a "csak katonai célpontokat támadunk" nyilatkozat.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 696 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
vajon Trump mit tenne most?
yooker
Üzenne Twitteren.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
vajon Trump mit tenne most?
yooker
Semmit. Megmondta hogy ha ő lenne az elnök, ez az egész nem is lenne.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 096
A tortenelmi hasonlitas termeszetesen eroltetett, de az elvek nem bennuk. Minden mas tud valtozni. Az oroszok itt pont arra jatszanak hogy nem fognak mozdulni ellene. Elobb utobb kell ha megy tovabb majd a dolog es nehez elhinni ha csak kardcsortetessel talalkozik hogy nem akar. De igen akkor se es most sem szamitanak az adott orszagok kozben. Itt az ukranoknak van egy fontos dontesuk hogy harcolnak es rengetegen meghalnak vagy sem. A lengyelek helyzetet es cselekedeteit ez motivalta anno hogy tudnak tenylegesen segitseget kapni. Persze a magyar oktatasban a lovascsapatok tamadjak a tankokat maradt meg. A nemetek tobb lovat hasznaltak osszesegeben es a lengyelek soha nem vonultak vissza meg az esszerubben vedheto allasok ees terepekhez mert el kellett kerulniuk hogy feladnak egy talpalatnyi helyet. A celjuk bejott, de oriasi aldozat.

De a vilag maskeppen is valtozott, ma mar sok emberben a vilagpolgar nincs feltetlenul hatrabb a nemzetisegnel es annak helyhez kotodese. Tudnak ok ukranok lenni nemetben is.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
vajon Trump mit tenne most?