Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
tenorx
A Steelers fan base erős itthon, kb a Pats után a második legnagyobb.
Tippre Pats, Steelers, Packers, Seattle, Eagles lehet a top5 csapat itthon
FLZOLI
Szerintem azért a PM éra miatt mi sem vagyunk lemaradva sokkal
Heisman
 bowl.hu/nfl-statisztika
r.baggio
Gondolom a Bucks meg a Chiefs szurkolók fele idei termés 😀
🤘gaben🤘
Igen Giannis MVP címe meghozta a drukkereket, és Middleton is jól nyomja, plusz jött Holliday is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 949 — The only discipline that lasts, is self discipline
És biztos lesz pár meglepő/blockbuster trade is (Watsoné pl.).
iktriad
Tényleg van aki elhiszi, hogy egy értelmes GM, aki elvállalt egy lenullázódó csapatot, azzal fogja kezdeni az új munkáját, hogy egy Watson szintű irányítót - az egyetlen embert, aki megmentheti a s*ggét attól, hogy a 2-3 évig 2-14-eket produkáljon az új csapattal - eltradel?

Márpedig Cesario értelmes.
peterk2005
Ha már Houston, nemrégiben Harden bizonyította be sokadjára, hogy ha egy játékos nagyon menni akar, akkor a csapatnak is jobb, ha kap érte valami ellenértéket. Adott esetben brutálisan le is lehet húzni egy kétségbeesetten contenderré válni akaró klubot, ahogy azt a Brooklynnal szokták csinálni.

Ez pedig még mindig jobb eset, mint ha a játékost röghöz kötik és ezáltal egy állandó mérgező hangulatot alakít ki.
Kampman
Az NBA-ben mindennapos, hogy akár a legnagyobb sztárok is odébb lépnek. Annyira, hogy már szinte játékos irányította liga lett, nagyobb szerepe van lassan a sztároknak abban, hogy ki hova megy, hol gyűlnek össze gyűrűt nyerni, mint a GM-eknek. Az NFL azért teljesen más.

Másrészt nem is látom, hogy mi az a feloldhatatlan ellentét. Egy regnáló és stabil vezetés és egy játékos között elmérgesedhet a viszony, de Houstonban éppen nagytakarítottak. Ha van is most morgolódás, nem látom azt azt az okot, ami megakadályozná, hogy ha leülnek egymással, akkor ne tudnának kiegyezni. Nem arról van szó, hogy Watson számára az alternatíva az lenne, hogy bajnokcsapatba vagy bajnokesélyesbe mehetne. A Dolphins annyival van előrébb, hogy kb. 1 évvel előbbre tart az újraépítésben. Ami előny el is tűnhet, ha lemond 2-3 első körről, és bevállal egy évi 40 milliós irányítót. Akkor nem igazolnak Miamiban sem Watsonnak egy új Hopkinst.

De menjen csak. Én aztán nem bánnám, ha jövőre nem az AFC southban játszana. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
tenorx
A Steelers fan base erős itthon, kb a Pats után a második legnagyobb.
Tippre Pats, Steelers, Packers, Seattle, Eagles lehet a top5 csapat itthon
FLZOLI
Szerintem azért a PM éra miatt mi sem vagyunk lemaradva sokkal
Heisman
 bowl.hu/nfl-statisztika
r.baggio
Gondolom a Bucks meg a Chiefs szurkolók fele idei termés 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Csámcsognivaló: Ha összejön egy Mahomes-Brady/Rodgers SB, az lesz minden idők legerősebb SB QB duója?
PM-Brees ami így eszembe jut mint "rivális"
FLZOLI
Azért régebbről van még egy pár erős szerintem:
Terry Bradshaw - Roger Staubach - ebből a duellből volt 3 is, mindhármat Bradshaw nyerte, de nyertek 1-1 SB-t mások ellen mindketten
Montana - Marino
Montana - Elway
Aikman - Jim Kelly
Elway - Favre

Szóval azért van választék. 😊
somoskovig
Flacco -Kaepernick ?
Jan
Kerry Collins vs Trent Dilfer
Jim McMahon vs Steve Grogan
Jaworsky vs Plunkett
Black_Adder
Kemény idők voltak. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Csámcsognivaló: Ha összejön egy Mahomes-Brady/Rodgers SB, az lesz minden idők legerősebb SB QB duója?
PM-Brees ami így eszembe jut mint "rivális"
FLZOLI
Azért régebbről van még egy pár erős szerintem:
Terry Bradshaw - Roger Staubach - ebből a duellből volt 3 is, mindhármat Bradshaw nyerte, de nyertek 1-1 SB-t mások ellen mindketten
Montana - Marino
Montana - Elway
Aikman - Jim Kelly
Elway - Favre

Szóval azért van választék. 😊
somoskovig
Flacco -Kaepernick ?
Jan
Kerry Collins vs Trent Dilfer
Jim McMahon vs Steve Grogan
Jaworsky vs Plunkett

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Csámcsognivaló: Ha összejön egy Mahomes-Brady/Rodgers SB, az lesz minden idők legerősebb SB QB duója?
PM-Brees ami így eszembe jut mint "rivális"
FLZOLI
Azért régebbről van még egy pár erős szerintem:
Terry Bradshaw - Roger Staubach - ebből a duellből volt 3 is, mindhármat Bradshaw nyerte, de nyertek 1-1 SB-t mások ellen mindketten
Montana - Marino
Montana - Elway
Aikman - Jim Kelly
Elway - Favre

Szóval azért van választék. 😊
somoskovig
Flacco -Kaepernick ?
Jan
az semmi, Trent Dilfer vs Kerry Collins 😉
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Csámcsognivaló: Ha összejön egy Mahomes-Brady/Rodgers SB, az lesz minden idők legerősebb SB QB duója?
PM-Brees ami így eszembe jut mint "rivális"
FLZOLI
Azért régebbről van még egy pár erős szerintem:
Terry Bradshaw - Roger Staubach - ebből a duellből volt 3 is, mindhármat Bradshaw nyerte, de nyertek 1-1 SB-t mások ellen mindketten
Montana - Marino
Montana - Elway
Aikman - Jim Kelly
Elway - Favre

Szóval azért van választék. 😊
somoskovig
Flacco -Kaepernick ?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Csámcsognivaló: Ha összejön egy Mahomes-Brady/Rodgers SB, az lesz minden idők legerősebb SB QB duója?
PM-Brees ami így eszembe jut mint "rivális"
FLZOLI
Azért régebbről van még egy pár erős szerintem:
Terry Bradshaw - Roger Staubach - ebből a duellből volt 3 is, mindhármat Bradshaw nyerte, de nyertek 1-1 SB-t mások ellen mindketten
Montana - Marino
Montana - Elway
Aikman - Jim Kelly
Elway - Favre

Szóval azért van választék. 😊
somoskovig
A Bradshaw-Staubachból csak kettő volt.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
És biztos lesz pár meglepő/blockbuster trade is (Watsoné pl.).
iktriad
Tényleg van aki elhiszi, hogy egy értelmes GM, aki elvállalt egy lenullázódó csapatot, azzal fogja kezdeni az új munkáját, hogy egy Watson szintű irányítót - az egyetlen embert, aki megmentheti a s*ggét attól, hogy a 2-3 évig 2-14-eket produkáljon az új csapattal - eltradel?

Márpedig Cesario értelmes.
peterk2005
Ha már Houston, nemrégiben Harden bizonyította be sokadjára, hogy ha egy játékos nagyon menni akar, akkor a csapatnak is jobb, ha kap érte valami ellenértéket. Adott esetben brutálisan le is lehet húzni egy kétségbeesetten contenderré válni akaró klubot, ahogy azt a Brooklynnal szokták csinálni.

Ez pedig még mindig jobb eset, mint ha a játékost röghöz kötik és ezáltal egy állandó mérgező hangulatot alakít ki.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 712 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Csámcsognivaló: Ha összejön egy Mahomes-Brady/Rodgers SB, az lesz minden idők legerősebb SB QB duója?
PM-Brees ami így eszembe jut mint "rivális"
FLZOLI
Azért régebbről van még egy pár erős szerintem:
Terry Bradshaw - Roger Staubach - ebből a duellből volt 3 is, mindhármat Bradshaw nyerte, de nyertek 1-1 SB-t mások ellen mindketten
Montana - Marino
Montana - Elway
Aikman - Jim Kelly
Elway - Favre

Szóval azért van választék. 😊
somoskovig
Najó de kérdés melyik volt éppen a csúcson és melyik lezüllőben.

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Csámcsognivaló: Ha összejön egy Mahomes-Brady/Rodgers SB, az lesz minden idők legerősebb SB QB duója?
PM-Brees ami így eszembe jut mint "rivális"
FLZOLI
Azért régebbről van még egy pár erős szerintem:
Terry Bradshaw - Roger Staubach - ebből a duellből volt 3 is, mindhármat Bradshaw nyerte, de nyertek 1-1 SB-t mások ellen mindketten
Montana - Marino
Montana - Elway
Aikman - Jim Kelly
Elway - Favre

Szóval azért van választék. 😊

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 712 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Csámcsognivaló: Ha összejön egy Mahomes-Brady/Rodgers SB, az lesz minden idők legerősebb SB QB duója?
PM-Brees ami így eszembe jut mint "rivális"

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Mindig NFC parti voltam, de azért ezzel a Brady vs GB meccsel feladták a leckét. 😀
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
A kontent.


Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összességében elmondhatjuk, hogy remek nap volt a vasárnapi az NFL-ben a Michiganre járt QB-knak.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
tenorx
A Steelers fan base erős itthon, kb a Pats után a második legnagyobb.
Tippre Pats, Steelers, Packers, Seattle, Eagles lehet a top5 csapat itthon
FLZOLI
Szerintem azért a PM éra miatt mi sem vagyunk lemaradva sokkal
Heisman
 bowl.hu/nfl-statisztika
r.baggio
Ne bassz fel, hogy mi vezetünk 😀
tenorx
Miben vezettek ? 😀
Felhasználók és hozzászólások egyértelműen Pecc, ott a sok bandwagonos.
Like-okban meg vezet a Jags, most mondjátok hogy nem vagyunk összetartóak amikor mindig próbáljuk támogatni szegény iktriadot. ‹3
Heisman
Normális ember a Pats-t nem számolja :p
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 712 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
tenorx
A Steelers fan base erős itthon, kb a Pats után a második legnagyobb.
Tippre Pats, Steelers, Packers, Seattle, Eagles lehet a top5 csapat itthon
FLZOLI
Szerintem azért a PM éra miatt mi sem vagyunk lemaradva sokkal
Heisman
 bowl.hu/nfl-statisztika
r.baggio
Ne bassz fel, hogy mi vezetünk 😀
tenorx
Miben vezettek ? 😀
Felhasználók és hozzászólások egyértelműen Pecc, ott a sok bandwagonos.
Like-okban meg vezet a Jags, most mondjátok hogy nem vagyunk összetartóak amikor mindig próbáljuk támogatni szegény iktriadot. ‹3
Heisman
MoJo hagyatéka 😊
Jövőre Lawrence-el nagyfiúk lesznek megint 😊

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
tenorx
A Steelers fan base erős itthon, kb a Pats után a második legnagyobb.
Tippre Pats, Steelers, Packers, Seattle, Eagles lehet a top5 csapat itthon
FLZOLI
Szerintem azért a PM éra miatt mi sem vagyunk lemaradva sokkal
Heisman
 bowl.hu/nfl-statisztika
r.baggio
Ne bassz fel, hogy mi vezetünk 😀
tenorx
Miben vezettek ? 😀
Felhasználók és hozzászólások egyértelműen Pecc, ott a sok bandwagonos.
Like-okban meg vezet a Jags, most mondjátok hogy nem vagyunk összetartóak amikor mindig próbáljuk támogatni szegény iktriadot. ‹3

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
tenorx
A Steelers fan base erős itthon, kb a Pats után a második legnagyobb.
Tippre Pats, Steelers, Packers, Seattle, Eagles lehet a top5 csapat itthon
FLZOLI
Szerintem azért a PM éra miatt mi sem vagyunk lemaradva sokkal
Heisman
 bowl.hu/nfl-statisztika
r.baggio
Ne bassz fel, hogy mi vezetünk 😀
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
tenorx
A Steelers fan base erős itthon, kb a Pats után a második legnagyobb.
Tippre Pats, Steelers, Packers, Seattle, Eagles lehet a top5 csapat itthon
FLZOLI
Szerintem azért a PM éra miatt mi sem vagyunk lemaradva sokkal
Heisman
 bowl.hu/nfl-statisztika
r.baggio
Én ismerek fórumon kívül Denver szurkolókat azért. Ezen a listán 9. a Broncos.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
tenorx
A Steelers fan base erős itthon, kb a Pats után a második legnagyobb.
Tippre Pats, Steelers, Packers, Seattle, Eagles lehet a top5 csapat itthon
FLZOLI
Szerintem azért a PM éra miatt mi sem vagyunk lemaradva sokkal
Heisman
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL statisztika | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
tenorx
A Steelers fan base erős itthon, kb a Pats után a második legnagyobb.
Tippre Pats, Steelers, Packers, Seattle, Eagles lehet a top5 csapat itthon
FLZOLI
Szerintem azért a PM éra miatt mi sem vagyunk lemaradva sokkal

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
bár én már a Steelers-t se értem, akik képesek a megfáradt Big Bennel egy újabb idénynek nekimenni, csak feleslegesen elodázva az elkerülhetetlent
r.baggio
Sőt, nem csak odázzuk, hanem szét is basszuk vele a csapatot a 40 milliós fizujával.
Konkrétan a visszatérése akadályozza azt meg, hogy megtudjuk tartani a jövő embereit.

Ott fogunk ülni 1-2 év múlva egy üres rosterrel.
tenorx
Saints is fizet 3 QB-t, aztán milyen kimaxolt keretük van. Nem zárták ki őket, megoldható sok minden!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 712 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
tenorx
A Steelers fan base erős itthon, kb a Pats után a második legnagyobb.
Tippre Pats, Steelers, Packers, Seattle, Eagles lehet a top5 csapat itthon

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Mindegy hova tradelik. Az ellenérték miatt ugyanolyan szituba csöppenne mint a mostani.
samu09
Miamiban pont nem. Amúgy az vicces lenne, ha Watsonért cserébe visszakapnátok a Tunsilért adott pickeket.
iktriad
Ha két évi első második kört oda adnak érte akkor hogyan építed tovább a csapatot Watson körül?
Igen így is az elmúlt évek egyik legnagyobb üzlete volt a Tunsil csere de hogy később még Watsonert a saját választását kapja vissza a texans hát Miami lenne a legnagyobb kiraly.