NFL Draft 2024

24 feliratkozó

9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hoppá



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
A fater már keresett elég pénzt, de ha maradna, alsó hangon a NIL pénzekből ő is kapna csak 2024-re pár millió dollárt
r.baggio
Ebből a megközelítésből akkor a pénz mennyisége vagy egy hozzá passzoló irányító érkezése lesz a döntő.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
A fater már keresett elég pénzt, de ha maradna, alsó hangon a NIL pénzekből ő is kapna csak 2024-re pár millió dollárt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Nem tudom mennyire smoke, de MHJ lehet visszatér jövőre, mert elvileg le akarja győzni a Michigant és megynyerni a Big tent.


kapitnono
Ezt azért hideg fejjel át kellene gondolnia. Két meccse is volt, ahol centik választották el a súlyos sérüléstől és a zsenijét zsetonra kéne váltani, mielőtt ez bekövetkezik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Nem tudom mennyire smoke, de MHJ lehet visszatér jövőre, mert elvileg le akarja győzni a Michigant és megynyerni a Big tent.



10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Jordan Travis a favoritom, szerintem ő futja ki magát a jövő évi classból:  www.youtube.com/watch?v=5YqLRiDE0Sk

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ami azt illeti Penixről de főleg Nixről soha nem gondoltam volna, hogy idáig jut amit eleinte láttam tőlük. Teljesen vakon voltak emlékeim szerint. Aztán lehet NFLbe egyik se lesz semmise, de ez is nagy dolog, hogy Heismann döntősök.
10 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gyakorlatilag másfél meccsét láttam, és nem is ez a lényeg, de minden amit hallok Caleb Williamsről arról győz meg, hogy lehet akármilyen a pályán, egyszerűen nem látom, hogy az emberi/mentális oldala meglenne, hogy ő franchise QB legyen.

Aztán persze ezt elmentem én is, és max 5 év múlva kiröhögöm magam.
10 hónapja
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Caleb Williams nem játszik a Holiday Bowlon, így tényleg a UCLA elleni meccs volt az utolsó egyetemi fellépése


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 456 — Kinek mit intézett a kormánya
Olu Fashanu vagy Joe Alt? Esetleg JC Latham (bár ő nem győzött meg annyira a SEC döntőn)?
warr_b
Nálam eddig in that order
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Olu Fashanu vagy Joe Alt? Esetleg JC Latham (bár ő nem győzött meg annyira a SEC döntőn)?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Caleb Williams: Declaring for 2024 NFL Draft 'a game-time decision'
 www.thescore.com/ncaaf/news/2779549
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 456 — Kinek mit intézett a kormánya
Don Corleone viszont marad senior évére is, nem jön a draftra
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 456 — Kinek mit intézett a kormánya

IMÁDOM
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Jordan Travis is jön ki, bejelentette a social mediaban
zacknorb
Elvileg maradhatott volna még egy évet, szerintem jobb lett volna neki, mert így örüljön ha a 6-7. körben kihúzza valaki
kapitnono
Hétről-hétre figyeltem a játékát, nem ég meg vele, aki kiválasztja.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Jordan Travis is jön ki, bejelentette a social mediaban
zacknorb
Elvileg maradhatott volna még egy évet, szerintem jobb lett volna neki, mert így örüljön ha a 6-7. körben kihúzza valaki


10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 456 — Kinek mit intézett a kormánya
Jordan Travis is jön ki, bejelentette a social mediaban
10 hónapja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Engem Sanders meglepne ha első kör közelébe kerülne.
kapitnono
Majd a hype beviszi az 1.körbe!
steelwolf
Szerintem maradni fog amúgy még egy évet az egyetemen
r.baggio
ha van esze, akkor marad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 456 — Kinek mit intézett a kormánya
Engem Sanders meglepne ha első kör közelébe kerülne.
kapitnono
Majd a hype beviszi az 1.körbe!
steelwolf
Max ezt tudom elképzelni én is. Mert aki 2 év másodosztály teljesítménye után kiviszi, annak egészségére, Wentz meg Lance is pont bevált, oh wait...
kapitnono
Ráadásul Sanders HBCU csapatok ellen játszott az FCS-ben is, nem az "elit" ellen mint Wentz vagy Lance (bár ez utóbbi kettő az egyértelműen legjobb csapatban játszott)
10 hónapja
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Cooper DeJean kidőlt a szezon hátralevő részére, az elit fehér CB-t sajnos már csak az NFL-ben láthatjuk (biztos, hogy nem marad a végzős évére)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Engem Sanders meglepne ha első kör közelébe kerülne.
kapitnono
Majd a hype beviszi az 1.körbe!
steelwolf
Max ezt tudom elképzelni én is. Mert aki 2 év másodosztály teljesítménye után kiviszi, annak egészségére, Wentz meg Lance is pont bevált, oh wait...


10 hónapja
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Engem Sanders meglepne ha első kör közelébe kerülne.
kapitnono
Majd a hype beviszi az 1.körbe!
steelwolf
Szerintem maradni fog amúgy még egy évet az egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Engem Sanders meglepne ha első kör közelébe kerülne.
kapitnono
Majd a hype beviszi az 1.körbe!
10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
jöhet még célpont a falconsba, majd dobálnak egymásnak. amúgy 4 éven belül a 4. offense skill plyayer nembiztos, hogy a legjobb csapatépítési stratégia. ha offense, akkor penix meg visszatrade egy ot-ért. vagy menjünk fel drake-ért. nekem m1... 😊
peach
Hülyeség lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
jöhet még célpont a falconsba, majd dobálnak egymásnak. amúgy 4 éven belül a 4. offense skill plyayer nembiztos, hogy a legjobb csapatépítési stratégia. ha offense, akkor penix meg visszatrade egy ot-ért. vagy menjünk fel drake-ért. nekem m1... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...