Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend 1 prime time meccsel, ami ráadásul nem is AFC North csoportmeccs!


Jönnek vizitre:
Sam Houston St. DT P.J. Hall
Texas A&M DT Zaycoven Henderson

Nézelődünk ki lehet Shelton utódja.
P@trik
P.j. Hall 4 évig dominált a Sam Houston Stateben, többször volt év védője finalista az FCS-ben. És volt 14 db blokkolt rúgása is.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azt olvastam, hogy felmerült annak is a lehetősége, hogy 1/1re és 1/4re is QB jönne 😊
gabokocka
akkor ez a két QB tuti bust lesz 😀.... csak viccőtem
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Azt olvastam, hogy felmerült annak is a lehetősége, hogy 1/1re és 1/4re is QB jönne 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres


Megy a parasztvakítás rendesen, tegnap Hue azt nyilatkozta 4 QB is esélyes az 1/1-re, ma már ez a verzió, várom a holnapit 😀
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Jönnek vizitre:
Sam Houston St. DT P.J. Hall
Texas A&M DT Zaycoven Henderson

Nézelődünk ki lehet Shelton utódja.
P@trik
Ogunjobi?
Chargers LT
Képbe van ő is ahogy Brantley és Coley is, de valószínű hogy fogunk valahol még 1et húzni melléjük. ( van 3db második kör amiből szerintem 2 megy DB-re és 1 lehetséges hogy DL)
P@trik
remélem nem 😊 ha 2. körben dt-t draftolunk Shelton utódja címszó alatt takarodjon mindenki. Sokkal hamarabb lesz az általad említett Ogunjobi, Brantley, Coley hármasból valaki. Hall meg kb 4. kör Henderson meg UDFA kaliber.
Drip
Egyik sem az a tipikus Shelton helyettes, persze kérdés mennyire kell Williamsnek egy klasszik 0/1-tech DT?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jönnek vizitre:
Sam Houston St. DT P.J. Hall
Texas A&M DT Zaycoven Henderson

Nézelődünk ki lehet Shelton utódja.
P@trik
Ogunjobi?
Chargers LT
Képbe van ő is ahogy Brantley és Coley is, de valószínű hogy fogunk valahol még 1et húzni melléjük. ( van 3db második kör amiből szerintem 2 megy DB-re és 1 lehetséges hogy DL)
P@trik
remélem nem 😊 ha 2. körben dt-t draftolunk Shelton utódja címszó alatt takarodjon mindenki. Sokkal hamarabb lesz az általad említett Ogunjobi, Brantley, Coley hármasból valaki. Hall meg kb 4. kör Henderson meg UDFA kaliber.

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jönnek vizitre:
Sam Houston St. DT P.J. Hall
Texas A&M DT Zaycoven Henderson

Nézelődünk ki lehet Shelton utódja.
P@trik
Ogunjobi?
Chargers LT
Képbe van ő is ahogy Brantley és Coley is, de valószínű hogy fogunk valahol még 1et húzni melléjük. ( van 3db második kör amiből szerintem 2 megy DB-re és 1 lehetséges hogy DL)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Jönnek vizitre:
Sam Houston St. DT P.J. Hall
Texas A&M DT Zaycoven Henderson

Nézelődünk ki lehet Shelton utódja.
P@trik
Ogunjobi?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Csaloka ez a latogatas dolog. Azert gyakori, hogy azt hivjak meg, akivel kapcsolatban van barmi kerdes. De sokszor van olyan, hogy valaki annyira meggyozte a stabot, hogy nem hivjak kulon meg, ezzel is elhintve a smokescreent. Szerintem nem annyira mervado, ki jon es ki nem.

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Landry 5 év-75,5 milla - 47 garantált.

//
Amúgy egy kis érdekesség hogy a legtöbb Mock Draft Barkley, Chubb, Fitzpatrick triót írta hozzánk 1/4re miközben nem volt egyik játékos se nálunk látogatóba, se egy privat workout se semmi.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálad szerintem még Lauletta is 😊

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Egyre több helyen nyomatják a Josh Allen pletykát.
Továbbra sem kedvelem a srácot... messze a legnagyobb rizikó ő benne van, nem értem mér lenne ő jó nekünk amikor ott van a Darnold meg a Rosen is.
P@trik
Allen ilyen Cutler szerű gunslinger lesz aki lehet hogy megdob mindeféle labdát, de lesz minden évben 15+ intje. Az ágyú karjára veri mindenki, de emelett nem túl pontos, pocket presence jobb esetben átlagos, nem olvassa túl jól a védelmet és bár hatalmas kar ereje van a dobás mechanikája sem tökéletes, lehet nevetni fogtok, de nállam Rudolph és Jackson is előrébb van...

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jönnek vizitre:
Sam Houston St. DT P.J. Hall
Texas A&M DT Zaycoven Henderson

Nézelődünk ki lehet Shelton utódja.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egyre több helyen nyomatják a Josh Allen pletykát.
Továbbra sem kedvelem a srácot... messze a legnagyobb rizikó ő benne van, nem értem mér lenne ő jó nekünk amikor ott van a Darnold meg a Rosen is.
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Pick csere volt csak, de még így is bőven megérte bogy egyáltalán kaptunk vmit.
P@trik
Az a valami egy 17 helyes feltrade

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pick csere volt csak, de még így is bőven megérte bogy egyáltalán kaptunk vmit.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
QB Kevin Hogan kérte elcserélését. Ki lesz szórva úgy tűnik minden tavalyi QB.
P@trik
Ha Kesslerért 7.koros kompenzációs picket kaptunk akkor érte még 1 szem szotyit sem kapunk szóval ez inkább cut mint trade.
zsutu
Tévedtem. A Redskins adott érte egy 6. körös (188. hely, nem kompenzációs) picket Hogenért.
zsutu
Jól lehúztuk a Redskinst 😀 😀 😀
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
QB Kevin Hogan kérte elcserélését. Ki lesz szórva úgy tűnik minden tavalyi QB.
P@trik
Ha Kesslerért 7.koros kompenzációs picket kaptunk akkor érte még 1 szem szotyit sem kapunk szóval ez inkább cut mint trade.
zsutu
Tévedtem. A Redskins adott érte egy 6. körös (188. hely, nem kompenzációs) picket Hogenért.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Visítanék ha Shelton eltradelése után idekerülne az idei hasonmása, Vita Vea 😀
empty taxi
2 év alatt 5 DL-t draftoltunk szal nem valószínű.
Esetleg ha trade lesz, de inkább későbbi körökben jöhet DT.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Visítanék ha Shelton eltradelése után idekerülne az idei hasonmása, Vita Vea 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
QB kívül akikkel lesz vagy már volt vizit.
Oregon CB Arrion Springs
Central Arkansas CB Tremon Smith
Southern Miss. FS Tarvarius Moore
Middle Tennessee State CB Charvarius Ward
Michigan DT Maurice Hurst
Washington DT Vita Vea
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
QB Kevin Hogan kérte elcserélését. Ki lesz szórva úgy tűnik minden tavalyi QB.
P@trik
Kár érte jó ügynök volt...
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
QB Kevin Hogan kérte elcserélését. Ki lesz szórva úgy tűnik minden tavalyi QB.
P@trik
Ha Kesslerért 7.koros kompenzációs picket kaptunk akkor érte még 1 szem szotyit sem kapunk szóval ez inkább cut mint trade.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
QB Kevin Hogan kérte elcserélését. Ki lesz szórva úgy tűnik minden tavalyi QB.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@DynastyGuruFF:  twitter.com/DynastyGuruFF/status/981211762962976768/photo/1