NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Teljesen igazad van Rolni, de sajnos teljességgel reménytelen, hogy Grudentől megváljunk.
Továbbra is izgatja a fantáziámat, hogy a tesója jöjjön ide OC-nek, hátha tud egy kis életet lehelni az O-ba. Leginkább a második félidei játékunkba, mert ott vagyunk hatalmas lemaradásban.

A védelemnél meg a teljes átalakítás mellett vagyok most már én is. Semmi nem akar működni tartósan, csak fellángolások vannak. Ez így nem mehet tovább.

Imádom, ha egy csapat jó a támadásban, de védelem nélkül sajnos ezt a játékot nem lehet normálisan játszani. Egyébként is a mi csapatunkhoz most egy brutálisan jó védelem kellene, aki lassítani tudja a játékot és ha nem is szerzünk labdákat, illetve nem csinálunk sackeket, de az ellenfél haladását a lehető legszűkebbre korlátozzuk. De az, hogy amikor minden két jó védekezésre jut egy totál homály 10+ vagy 20+ yardot eredményező védőmunka, az kicsit felháborító. Pont a nagy játékok engedését kellene limitálni. Mert haladjon az ellenfél vért izzadva 3-4 yardokat játékonként, aztán egy-két hiba majd becsúszik ott is és akkor jöhet az O. Akik néha olyan könnyedén haladnak mint kés a vajban, máskor meg töketlenkednek. De ez utóbbi egy brutál védelem mellett még bele is férne.

Na mindegy, leszarom, nem érdekel az egész. Fölösleges írni bármit.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Engem nem az zavar, hogy nincs PO vagy, hogy megint nem lesz a rekordunk .500 se...

Az zavar, hogy Gruden megint év végére megmutatja, mint tette tavaly is, hogy nem alkalmas erre az egészre. Nem lesz a Raiders sikeres franchise amíg Gruden itt van, sőt most már azt is megkockáztatom, hogy amíg Mark Davis a tulajdonos, mert látszik, hogy fogalma sincs mi kellene a sikerhez...mert nem azon a csilli villi stadionon fog múlni azt most mondom...

Hogy lehet ennyire impotens módon játszani? Hogy lehet ennyire biztonsági, csak ne veszítsünk focit játszani? Hogy lehet, hogy ennyire nincsenek képben a különböző trendekkel, a valószínűségekkel?
Azt gondolom, hogy Gruden egy olyan sémát akar futtatni, ami már nem életképes a mai NFL-ben. Ez nem az a világ már, ahol szépen kontroll focival 16-10-re lehet meccseket nyerni rendre...

A szabályok, a bírók és a sikeres csapatok mind más irányba mutatnak...mi meg megyünk egy vakvágányon...

Ne jöjjön nekem senki azzal, hogy Carr hibája vagy a védelem hibája...első félidőt szépen bezsákolták, bár az se volt egy vérmes félidő...utána meg szépen behúzták a kéziféket és a törött vállú rookie RB hátára pakolta az egész csapatot és próbált elég sok időt elhasználni...frankón a végén már annak drukkoltam, hogy essen pofára és jöjjön vissza a Jags egy TD-vel és nyerjenek...hogy lehet így játszani, ilyen beszart módon playeket hívni?
Ennyire nem bízik Carr-ban? Akkor cserélje le a picsába...egy rookie UDFA QB-val merészebb meccsett hívott volna az OC-k döntő többsége...nem lehet így játszani...

Stadium búcsúztató meccsen ki kellett volna repülni az alagútból és végig aggresszíven a közönséget szórakoztatva játszani és mindent megtenni a nagy győzelemért!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Grudennek le kellene mondania! De komolyan!
Rolni
Hol élsz te? Orbánnak is régen le kellett volna mondania, mégsem tette meg, nem hülye.
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Grudennek le kellene mondania! De komolyan!
Rolni
A kreativitás és agresszió mértéke a pontszerzésért nagyon durván a zérus felé konvergál. Erre a nagy QB Offense suttogó nem lehet büszke.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Jah amúgy az jutott eszembe, hogy ez a szezon egyébként elég későn ment el. Az egyik fontos meccs a Texans elleni volt, amin sokat buktunk. A másik meg a Jets meccs. Ha a Texans meccset sikerült volna megnyerni, akkor még a Titans elleni bukó is belefért volna és most a Jags ellen egy esetleges győzelemmel még nyitott lenne a PO-ért a csata.

De nincsen ha és ezzel a szar védelemmel és a néha teljesen ötlettelen offense-l semmi keresnivalónk sehol.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Grudennek le kellene mondania! De komolyan!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Amúgy én vártam a bejelentést ma reggelre, hogy Günter megy a picsába. Aztán valami interim DC-t megbízunk addig és elkezdünk keresgélni a piacon.
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Balf@sz Günter és Chekdown Gruden... 😀
Ezzel a produktummal elintézték, hogy ebben az évben ,már nem nézek Raiders meccset csak összefoglalókat.
Szánalmat keltő, nyomorult patkány kutyák!
Elmennek ezek a picsäba de tényleg!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Lehet hogy valóban így kellett lennie. Az utóbbi években el voltunk átkozva, legalábbis amióta én a csapatnak szurkolok és követem is őket, azóta nem volt igazi átütő siker. A 12-4-es szezonunkat is beárnyékolta Carr szezonvégi sérülése, tehát az is egy fos volt.

Szerintem az utolsó két meccsen már ki fogunk kapni, aztán lehet tisztogatni, meg további építőkockákat beépíteni a csapatba, aztán meglátjuk.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 096 — Deion Sanders for president!
Reggel megláttam az összefoglalót és felröhögtem.
Pancserek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
talán jobb is, hogy így ért véget. A 95 - 2019 közti korszak pont ilyen volt, 3 évet leszámítva.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/VicTafur/status/1206369324606222338

kit?
d3Y
 en.wikipedia.org/wiki/Jim_Leavitt
Ha tagja lenne a stábnak őt még megérteném 😀
USF program történetének legjobb mérlegű HC-je.
Mondjuk így ennek az évezrednek az All-USF védelme lehet lenyomná a tiéteket, ez sokat elmond.
DL: George Selvie, Deadrin Senat, Terrell McClain, Jason Pierre-Paul
LB: Stephen Nicholas, Kawika Mitchell, jacquian Williams
CB: Anthony Henry, Mike Jenkins, Kayvon Webster
S: Mistral Raymond, Nate Allen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oaklandben jól viselték a helyiek a vereséget.
 twitter.com/torreyhart/status/1206369346299154439
 twitter.com/torreyhart/status/1206367921963847680
 twitter.com/AlfieBCC/status/1206372090779226113
Mondjuk 100%-ig meg tudom érteni őket.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 625
 twitter.com/VicTafur/status/1206369324606222338

kit?

choose life
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
30 percig nem volt benne a Raiders L ebben a meccsben(lásd Wallernek több yardja volt, mint a teljes Jags O-nak). Grudnet én lehet kirúgnám, de Mark Davis túl csoringer ehhez. Bocsi hogy belerondítottunk a búcsúba.
De legalább a fanbase hű maradt a tradíciókhoz.
 twitter.com/Jagman13/status/1206353838015430656
Szóval bocsi.
iktriad
Legalább jobb helyen draftolunk! 😊

Gruden tuti marad, de lehet hogy fognak fejek hullani
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
30 percig nem volt benne a Raiders L ebben a meccsben(lásd Wallernek több yardja volt, mint a teljes Jags O-nak). Grudent én lehet kirúgnám, de Mark Davis túl csoringer ehhez. Bocsi hogy belerondítottunk a búcsúba.
De legalább a fanbase hű maradt a tradíciókhoz.
 twitter.com/Jagman13/status/1206353838015430656
Szóval bocsi.
Remélem elküldik Grudent
Bruce
Javítva.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Remélem elküldik Güntert.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Brown ismét nem játszik, megint Parker lesz a kezdő RT. Akinek a lába állásáról el lehet dönteni, hogy futójáték vagy passzjáték lesz. Király

Worley is inaktív

Lawson a kezdő CB

Szerkesztette: Bruce
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Last day,
Last dance
In Oakland.

Szép az a LV stadion, de egy darab meg fog halni belőlünk.
Surda
De legalább blowout W-vel teszitek ezt meg...
iktriad
Nem lesz itt semmi blowout. Szerintem nagy szám lesz ha nyerünk, de inkább vereségere számítok.
Bruce
Csak nem.
Amadeus
Én most nem látom, hogy hol tudunk jobbak lenni, mint a Jags.
A falunk jobb széle nem egészséges. A futónk is kérdéses. Elkapónk nincs,csak Waller.
A védelem romokban. Ellenünk bárki passzol 250+ yardot, ráadásul ott van Fournette.
Egyedül a hazai pálya szól mellettünk.
Bruce
Ugyanez volt a Bears előtt
Amadeus
Amennyiben azt a motivációt újra életre keltjük legyőzzük Jax-t, ha nem iszunk vért, tökön lőjük magunkat.

Szerkesztette: Surda
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Last day,
Last dance
In Oakland.

Szép az a LV stadion, de egy darab meg fog halni belőlünk.
Surda
De legalább blowout W-vel teszitek ezt meg...
iktriad
Nem lesz itt semmi blowout. Szerintem nagy szám lesz ha nyerünk, de inkább vereségere számítok.
Bruce
Csak nem.
Amadeus
Én most nem látom, hogy hol tudunk jobbak lenni, mint a Jags.
A falunk jobb széle nem egészséges. A futónk is kérdéses. Elkapónk nincs,csak Waller.
A védelem romokban. Ellenünk bárki passzol 250+ yardot, ráadásul ott van Fournette.
Egyedül a hazai pálya szól mellettünk.
Bruce
Ugyanez volt a Bears előtt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
🖤☠️
 youtu.be/RdH8VnbMrdg
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
Én is remélem hogy szépen búcsúzunk Oakland-től.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Meglesz ez

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Last day,
Last dance
In Oakland.

Szép az a LV stadion, de egy darab meg fog halni belőlünk.
Surda
De legalább blowout W-vel teszitek ezt meg...
iktriad
Nem lesz itt semmi blowout. Szerintem nagy szám lesz ha nyerünk, de inkább vereségere számítok.
Bruce
Csak nem.
Amadeus
Én most nem látom, hogy hol tudunk jobbak lenni, mint a Jags.
A falunk jobb széle nem egészséges. A futónk is kérdéses. Elkapónk nincs,csak Waller.
A védelem romokban. Ellenünk bárki passzol 250+ yardot, ráadásul ott van Fournette.
Egyedül a hazai pálya szól mellettünk.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Last day,
Last dance
In Oakland.

Szép az a LV stadion, de egy darab meg fog halni belőlünk.
Surda
De legalább blowout W-vel teszitek ezt meg...
iktriad
Nem lesz itt semmi blowout. Szerintem nagy szám lesz ha nyerünk, de inkább vereségere számítok.
Bruce
Csak nem.
Amadeus
Szerintem meg akár összejöhet a 6. minimum 17 pontos vereségünk zsinórban. A Jags jelenleg a toronymagasan legrosszabb formában lévő csapat az NFL-ben. Ez meg az oaklandi búcsú meg fogja tenni a hatását.