Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Vic Tafur szerint beton biztos és kellemesen hűvös Paulie G helye a DC poszton. Szerinte ezt a csapatot Gruden úgy vette át, hogy Vegasban kell először komolyabb eredményt asztalra tenni és a következő év lesz az első, ahol nyerés kényszer lesz a csapaton, Grudennen és ezáltal a koordinátorokon.

PG tavalyról idénre fejlesztett egy nagyot a run D-n, az elvárás az, hogy jövőre a pass rush lépjen előre egy határozottat és persze maradjon a jó run D. Ha ezt megtámogatják LB és DB posztokon 1-2 jó cover képességű emberrel, akkor lehet életképes védelem. PG sorsa nagyon erősen kötve van a Ferrell-Crosby-Hurst-Hall-Abram-Mullen fiatal mag fejlődéséhez.
Rolni
Azzé leírták a kinti szagértők, hogy a run heavy, possession offensehez kell egy normális védelem. Ha jövőre sem lesz, semmi akkor kirúgjuk, új dc, és kezdjük elölről? Gruden 10 évéből 5-t elbaszunk erre?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Nem!
Benneteket melegben, hidegben oda-vissza, szárazon! Pls 🙏
Surda
Ez mar teljesult iden is. Ja nem, forditott szereposztassal gondoltad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Mit jelent a nyeresi kenyszer? Pozitiv merleg vagy mi?
ulpianus
Nem!
Benneteket melegben, hidegben oda-vissza, szárazon! Pls 🙏
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Mit jelent a nyeresi kenyszer? Pozitiv merleg vagy mi?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Vic Tafur szerint beton biztos és kellemesen hűvös Paulie G helye a DC poszton. Szerinte ezt a csapatot Gruden úgy vette át, hogy Vegasban kell először komolyabb eredményt asztalra tenni és a következő év lesz az első, ahol nyerés kényszer lesz a csapaton, Grudennen és ezáltal a koordinátorokon.

PG tavalyról idénre fejlesztett egy nagyot a run D-n, az elvárás az, hogy jövőre a pass rush lépjen előre egy határozottat és persze maradjon a jó run D. Ha ezt megtámogatják LB és DB posztokon 1-2 jó cover képességű emberrel, akkor lehet életképes védelem. PG sorsa nagyon erősen kötve van a Ferrell-Crosby-Hurst-Hall-Abram-Mullen fiatal mag fejlődéséhez.
Rolni
Legyen úgy! Én szeretem az állandóságot. Csak akkor az előrelépések is legyenek meg! 😊
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Vic Tafur szerint beton biztos és kellemesen hűvös Paulie G helye a DC poszton. Szerinte ezt a csapatot Gruden úgy vette át, hogy Vegasban kell először komolyabb eredményt asztalra tenni és a következő év lesz az első, ahol nyerés kényszer lesz a csapaton, Grudennen és ezáltal a koordinátorokon.

PG tavalyról idénre fejlesztett egy nagyot a run D-n, az elvárás az, hogy jövőre a pass rush lépjen előre egy határozottat és persze maradjon a jó run D. Ha ezt megtámogatják LB és DB posztokon 1-2 jó cover képességű emberrel, akkor lehet életképes védelem. PG sorsa nagyon erősen kötve van a Ferrell-Crosby-Hurst-Hall-Abram-Mullen fiatal mag fejlődéséhez.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Itt valami elment fejben... Lehet, hogy az újoncok mostanra pukkadtak ki, sérültek le és ugye a depth meg még rosszabb. Én már túl sok jóra nem számítok a szezonban. Ebben ennyi volt.
Építeni kell a csapatot tovább oszt csá.
TST
Szerintem a defenseben nincs veteran, mint olyan. Whitehead vicc, rookiek viszik. Se coordinator.
Amadeus
Igazad lesz
 heavy.com/sports/2019/12/raiders-paul-guenther-greg-olson/
Surda
Guenther magáért kiàllt. Olson szerintem rendben van.
Amadeus
Olson egy báb, semmi szerepe nincs véleményem szerint. Jay Gruden, annyiból lenne jobb, hogy csak jobban bele tudna szólni a gameplan-be. De ha marad sincs baj annyira.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Itt valami elment fejben... Lehet, hogy az újoncok mostanra pukkadtak ki, sérültek le és ugye a depth meg még rosszabb. Én már túl sok jóra nem számítok a szezonban. Ebben ennyi volt.
Építeni kell a csapatot tovább oszt csá.
TST
Szerintem a defenseben nincs veteran, mint olyan. Whitehead vicc, rookiek viszik. Se coordinator.
Amadeus
Igazad lesz
 heavy.com/sports/2019/12/raiders-paul-guenther-greg-olson/
Surda
Guenther magáért kiàllt. Olson szerintem rendben van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Itt valami elment fejben... Lehet, hogy az újoncok mostanra pukkadtak ki, sérültek le és ugye a depth meg még rosszabb. Én már túl sok jóra nem számítok a szezonban. Ebben ennyi volt.
Építeni kell a csapatot tovább oszt csá.
TST
Szerintem a defenseben nincs veteran, mint olyan. Whitehead vicc, rookiek viszik. Se coordinator.
Amadeus
Igazad lesz
 heavy.com/sports/2019/12/raiders-paul-guenther-greg-olson/
Surda
Még az jó lenne, ha a Jay Gruden jönne ide Olson helyett... bár adná magát és OC-nek azért nem rossz.

A védelmi koordinátor személyére leszek kíváncsi, mert azért nem biztos hogy nem lesz vonzó célpont a Raiders ilyen szempontból, mivel tényleg teljes felhatalmazása van a defense felett a DC-nek.
Bruce
És lovetta is lesz! Várok pár nagy igazolást is btw...
Amm elég hamar visszafolyt a szokásos mederbe a hangulat! XD
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Itt valami elment fejben... Lehet, hogy az újoncok mostanra pukkadtak ki, sérültek le és ugye a depth meg még rosszabb. Én már túl sok jóra nem számítok a szezonban. Ebben ennyi volt.
Építeni kell a csapatot tovább oszt csá.
TST
Szerintem a defenseben nincs veteran, mint olyan. Whitehead vicc, rookiek viszik. Se coordinator.
Amadeus
Igazad lesz
 heavy.com/sports/2019/12/raiders-paul-guenther-greg-olson/
Surda
Még az jó lenne, ha a Jay Gruden jönne ide Olson helyett... bár adná magát és OC-nek azért nem rossz.

A védelmi koordinátor személyére leszek kíváncsi, mert azért nem biztos hogy nem lesz vonzó célpont a Raiders ilyen szempontból, mivel tényleg teljes felhatalmazása van a defense felett a DC-nek.
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Itt valami elment fejben... Lehet, hogy az újoncok mostanra pukkadtak ki, sérültek le és ugye a depth meg még rosszabb. Én már túl sok jóra nem számítok a szezonban. Ebben ennyi volt.
Építeni kell a csapatot tovább oszt csá.
TST
Szerintem a defenseben nincs veteran, mint olyan. Whitehead vicc, rookiek viszik. Se coordinator.
Amadeus
Igazad lesz
 heavy.com/sports/2019/12/raiders-paul-guenther-greg-olson/
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Mindig mondom, a védelem lenne az alapja a jó teljesítménynek. Akkor elég lenne Carr és Jacobs is meccseket nyerni. A hátralévő meccsek nálam a hozható kategóriába tartoznak!!!
🤘gaben🤘
Hát én úgy látom, hogy a Broncos is és a Chargers is elég jó formát mutat az utóbbi időben. Igaz a Chargersben benne van a bénázás lehetősége, de valljuk be hogy bennünk is.
A Jags meg nagyon érdekes csapat, kérdés, hogy melyik arcát fogja mutatni ellenünk. Szerencsére hazai pályán játszunk és nem kell utazni olyan sokat. LA-ben szintén hazai pályán leszünk. A Denver-i meccs lesz még ilyen szempontból necces.

Én egyébként azt gondolom, hogy max 2-1 lesz, de inkább 1-2.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
...
Egyébként az első félidő nem volt rossz, de már akkor érezhető volt, hogy nem fogjuk tartani a lépést.
Ezen egyébként sokat kellene előrelépni mindentől függetlenül, hogy a félidőt követően is tudjunk pontokat feltenni a táblára, mert azt hiszem, hogy kiírták, hogy a 13 meccsen összesen 20 pontot szereztünk a 3. negyedek során. Azt hogy mennyit kaptunk azt nem tudom, de az biztos, hogy így nem jó.
Bruce
Valóban szólni kéne a srácoknak, hogy a harmadik negyedben is lehet pontot szerezni:

1234F1234F
OAK7701024DEN0061016
OAK1000010KC0280028
OAK070714MIN7147634
OAK1473731IND7301424
OAK0170724CHI0021021
OAK377724GB71414742
OAK777324HOU7331427
OAK71001431DET773724
OAK1073626LAC0143724
OAK0140317CIN703010
OAK30003NYJ3721034
OAK00099KC71410940
OAK7140021TEN71471442
TOT68972073258TOT591219888366

bmg
A 3. negyedeken mentek el a meccseink, ez nagyon is látszik a táblázatból.

Az első negyedben még ráadásul pluszosak is vagyunk. Aztán a második negyedben elég sok pontot felraktunk a táblára, de kurva sokat is kaptunk, de még így is átlagosan 1,15 pontos hátrányban voltunk csak.
Aztán a harmadik negyedben ez az átlag növekedett 7,15 pontra, amit természetesen már a 4. negyedben kozmetikázni sem tudtunk, de akkor már legalább nem volt olyan drasztikus a gólkülönbségünk...
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
...
Egyébként az első félidő nem volt rossz, de már akkor érezhető volt, hogy nem fogjuk tartani a lépést.
Ezen egyébként sokat kellene előrelépni mindentől függetlenül, hogy a félidőt követően is tudjunk pontokat feltenni a táblára, mert azt hiszem, hogy kiírták, hogy a 13 meccsen összesen 20 pontot szereztünk a 3. negyedek során. Azt hogy mennyit kaptunk azt nem tudom, de az biztos, hogy így nem jó.
Bruce
Valóban szólni kéne a srácoknak, hogy a harmadik negyedben is lehet pontot szerezni:

1234F1234F
OAK7701024DEN0061016
OAK1000010KC0280028
OAK070714MIN7147634
OAK1473731IND7301424
OAK0170724CHI0021021
OAK377724GB71414742
OAK777324HOU7331427
OAK71001431DET773724
OAK1073626LAC0143724
OAK0140317CIN703010
OAK30003NYJ3721034
OAK00099KC71410940
OAK7140021TEN71471442
TOT68972073258TOT591219888366
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 096 — Deion Sanders for president!
Mindig mondom, a védelem lenne az alapja a jó teljesítménynek. Akkor elég lenne Carr és Jacobs is meccseket nyerni. A hátralévő meccsek nálam a hozható kategóriába tartoznak!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Mindegy, jövőre egy pár friss draftolt arccal a védelemben + egy-két veteránnal, hátha tudunk jobb teljesítményt összehozni.

Aztán meg menjenek a faszomba, ha akkor sem tudunk semmit összehozni.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Itt valami elment fejben... Lehet, hogy az újoncok mostanra pukkadtak ki, sérültek le és ugye a depth meg még rosszabb. Én már túl sok jóra nem számítok a szezonban. Ebben ennyi volt.
Építeni kell a csapatot tovább oszt csá.
TST
Szerintem a defenseben nincs veteran, mint olyan. Whitehead vicc, rookiek viszik. Se coordinator.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Itt valami elment fejben... Lehet, hogy az újoncok mostanra pukkadtak ki, sérültek le és ugye a depth meg még rosszabb. Én már túl sok jóra nem számítok a szezonban. Ebben ennyi volt.
Építeni kell a csapatot tovább oszt csá.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Nos akkor véglegesen eldőlt, hogy a PO már nem elérhető, most már maximum a negatív record elkerüléséért harcolhatunk.

Remélem a Jags ellen játszik már Jacobs is és Brown is, aztán az OROY-ért harcba tud szállni, hogy legyen valami jó is a szezonban.

Egyébként az első félidő nem volt rossz, de már akkor érezhető volt, hogy nem fogjuk tartani a lépést.
Ezen egyébként sokat kellene előrelépni mindentől függetlenül, hogy a félidőt követően is tudjunk pontokat feltenni a táblára, mert azt hiszem, hogy kiírták, hogy a 13 meccsen összesen 20 pontot szereztünk a 3. negyedek során. Azt hogy mennyit kaptunk azt nem tudom, de az biztos, hogy így nem jó.
Bruce
az, hogy meccseken át 30 pontot, vagy felette kap a védelem az pláne nem jó. A tegnapi védekezés megint gyalázatos volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Nos akkor véglegesen eldőlt, hogy a PO már nem elérhető, most már maximum a negatív record elkerüléséért harcolhatunk.

Remélem a Jags ellen játszik már Jacobs is és Brown is, aztán az OROY-ért harcba tud szállni, hogy legyen valami jó is a szezonban.

Egyébként az első félidő nem volt rossz, de már akkor érezhető volt, hogy nem fogjuk tartani a lépést.
Ezen egyébként sokat kellene előrelépni mindentől függetlenül, hogy a félidőt követően is tudjunk pontokat feltenni a táblára, mert azt hiszem, hogy kiírták, hogy a 13 meccsen összesen 20 pontot szereztünk a 3. negyedek során. Azt hogy mennyit kaptunk azt nem tudom, de az biztos, hogy így nem jó.
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
No comment.
O fos
D fos
Ez egy foshalom.
Surda
Félidei leolvadás pipa
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
No comment.
O fos
D fos
Ez egy foshalom.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
J. Jacobs out.
ulpianus
PO out
Bruce
kezdhet is Kizer.
Amadeus
Én meg aludhatok a meccs nézése helyett. 😊
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
J. Jacobs out.
ulpianus
PO out
Bruce
kezdhet is Kizer.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
J. Jacobs out.
ulpianus
PO out