Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 924 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet Carr-nak versenyhelyzetet teremteni offseasonben, ahhoz nem kell hatalmas draft toke.

En a vedelmet erositenem meg, es egy Top10 vedelem, JJ-vel a backfielden kb instant PO lenne evekig.

Valahogy az az emebr erzese a Raiders meccseket nezve, hogy egy-ket pozicio megoldasa hianyzik csak ahhoz, hogy 6-6 helyett most 9-3/10-2 legyen.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Érdemes lenne rájönni, hogy Carrtól ez az összeomlás mitől van megint.
Amadeus
A hideg! 😊

Most tényleg töketlenül játszott. De jön most két hazai meccs, amit meg kellene nyerni. De véleményem szerint a Titans most olyan jó formában van, hogy ellenük nyerni elég nagy kihívás lesz. Addig nincs is értelme semmiről beszélni.
Ha ebben a formában játszunk, akkor végünk.

Davis egy nagy szar, pedig év elején amikor érkezett, voltak jó megoldásai.
Amúgy meg érthetetlen ez az egész, mert a futás jól ment amikor még számított, de valahogy a passzjáték nem akart működni, pedig a fal is jól tartott.

Legalább otthon játszunk és nem lesz nagy hideg, mert ahogy nézem 14 fokot mond, igaz lehet hogy eső lesz, ami megint rontja az esélyeinket.
Bruce
Nehogy már az időjárástól függjön a győzelmünk basszameg! Fejben gyenge Carr meg még sok másik is, ez látszik évek óta. Gruden meg csak pislog mint egy hisztis óvodás.
🤘gaben🤘
Hát de azzal mit csináljon az edző, ha a visszahordó nekifut a saját emberének és leejti a labdát?
Meg azzal, hogy alapvetően egy jól felrajzolt playnél a védő szépen belép a passzsávba és INT?
Azzal, hogy egy vaktában eldobott Mahomes passz a védőjátékos kezébe megy, aki senkitől sem zavartatva csak arra kéne koncentráljon, hogy valahogy megfogja a labdát, erre elejti.
Meg hogy az elején kétszer tök üresen hagyják a védők a pálya jobb oldalát és begyalogol az elkapó meg a QB is.
Aztán meg jött egy pick six, amit megint nem lehet 100%-ban Carr nyakába varrni. Megint a védő volt jó helyen.

Ezek mind olyan hibák, hogy ezt még egy Bengals ellen sem engedheti meg senki, nem hogy a Chiefs ellen. Ennyi hibával két meccset is el lehet veszteni.

Meg megint a kurva sok büntetés, A Chiefs meg nem kapott egyet sem...

Sok a hiba a játék minden területén.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 096 — Deion Sanders for president!
Érdemes lenne rájönni, hogy Carrtól ez az összeomlás mitől van megint.
Amadeus
A hideg! 😊

Most tényleg töketlenül játszott. De jön most két hazai meccs, amit meg kellene nyerni. De véleményem szerint a Titans most olyan jó formában van, hogy ellenük nyerni elég nagy kihívás lesz. Addig nincs is értelme semmiről beszélni.
Ha ebben a formában játszunk, akkor végünk.

Davis egy nagy szar, pedig év elején amikor érkezett, voltak jó megoldásai.
Amúgy meg érthetetlen ez az egész, mert a futás jól ment amikor még számított, de valahogy a passzjáték nem akart működni, pedig a fal is jól tartott.

Legalább otthon játszunk és nem lesz nagy hideg, mert ahogy nézem 14 fokot mond, igaz lehet hogy eső lesz, ami megint rontja az esélyeinket.
Bruce
Nehogy már az időjárástól függjön a győzelmünk basszameg! Fejben gyenge Carr meg még sok másik is, ez látszik évek óta. Gruden meg csak pislog mint egy hisztis óvodás.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Érdemes lenne rájönni, hogy Carrtól ez az összeomlás mitől van megint.
Amadeus
A hideg! 😊

Most tényleg töketlenül játszott. De jön most két hazai meccs, amit meg kellene nyerni. De véleményem szerint a Titans most olyan jó formában van, hogy ellenük nyerni elég nagy kihívás lesz. Addig nincs is értelme semmiről beszélni.
Ha ebben a formában játszunk, akkor végünk.

Davis egy nagy szar, pedig év elején amikor érkezett, voltak jó megoldásai.
Amúgy meg érthetetlen ez az egész, mert a futás jól ment amikor még számított, de valahogy a passzjáték nem akart működni, pedig a fal is jól tartott.

Legalább otthon játszunk és nem lesz nagy hideg, mert ahogy nézem 14 fokot mond, igaz lehet hogy eső lesz, ami megint rontja az esélyeinket.
Bruce
Post-seasonben hideg van Californiában is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Érdemes lenne rájönni, hogy Carrtól ez az összeomlás mitől van megint.
Amadeus
A hideg! 😊

Most tényleg töketlenül játszott. De jön most két hazai meccs, amit meg kellene nyerni. De véleményem szerint a Titans most olyan jó formában van, hogy ellenük nyerni elég nagy kihívás lesz. Addig nincs is értelme semmiről beszélni.
Ha ebben a formában játszunk, akkor végünk.

Davis egy nagy szar, pedig év elején amikor érkezett, voltak jó megoldásai.
Amúgy meg érthetetlen ez az egész, mert a futás jól ment amikor még számított, de valahogy a passzjáték nem akart működni, pedig a fal is jól tartott.

Legalább otthon játszunk és nem lesz nagy hideg, mert ahogy nézem 14 fokot mond, igaz lehet hogy eső lesz, ami megint rontja az esélyeinket.
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Carr! Carr! Jelenleg nincs nagyobb need mint egy játszani is tudó QB. Az összes többi need-et maga mögé utasítja. Képtelen elkapni a ritmust, hogy mikor dobja azt a kibaszott labdát. Egy csomó playnél jóhogynem kánkánoztak neki az üresen levő playerek, de ő képtelen észrevenni. A legszarabb kezdő QB a ligában. Fejben sehok sincs. És most mondhatjátok hogy nem Carron ment el a neccs. Pedig de. Ha a vezér nem mutat semmit, nem tudja megtolni a csapatot, akkor az qrvára kihat az egész bagázsra. Sajnos ez van. D. Carr a rákos burjánzás a csapaton. Hiába lenne akár 2 K. Mack-ünk, playmaker WR-ünk, a vezér töketlensége őket is hazavágná.
Amíg ő itt van, a nem lessz diadal.
FinoDaLungovillagio
Az utolsó 10 negyedben összesen 15 pontot szereztünk.
Nem (csak) Carron ment el a meccs.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Érdemes lenne rájönni, hogy Carrtól ez az összeomlás mitől van megint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
De jó, hogy inkább aludtam!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Carr! Carr! Jelenleg nincs nagyobb need mint egy játszani is tudó QB. Az összes többi need-et maga mögé utasítja. Képtelen elkapni a ritmust, hogy mikor dobja azt a kibaszott labdát. Egy csomó playnél jóhogynem kánkánoztak neki az üresen levő playerek, de ő képtelen észrevenni. A legszarabb kezdő QB a ligában. Fejben sehok sincs. És most mondhatjátok hogy nem Carron ment el a neccs. Pedig de. Ha a vezér nem mutat semmit, nem tudja megtolni a csapatot, akkor az qrvára kihat az egész bagázsra. Sajnos ez van. D. Carr a rákos burjánzás a csapaton. Hiába lenne akár 2 K. Mack-ünk, playmaker WR-ünk, a vezér töketlensége őket is hazavágná.
Amíg ő itt van, a nem lessz diadal.
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Kétlábbal a földön. Itt tartunk most.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Balgels kinyírta a Jetst, nem is értem h mi lehetett velünk 1 hete.
Kibaszott dühítő, a az L.
Surda
megmondom én neked most félidőben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Balgels kinyírta a Jetst, nem is értem h mi lehetett velünk 1 hete.
Kibaszott dühítő, a az L.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.youtube.com/watch?v=r56zw5Vq2eM

nem tudom, hogy volt-e már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Bo Jackson

 youtu.be/98tX2Y9X_yA
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Ettől besírtam, a család azt hitte megbuggyantam.



 youtu.be/15BjNDW5b0s
Surda
Ezt már senki nem veszi el tőle. Hatalmas élmény! 😎
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 096 — Deion Sanders for president!
Boldogat Mr. Bo Jackson!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Ettől besírtam, a család azt hitte megbuggyantam.



 youtu.be/15BjNDW5b0s
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 youtu.be/QWqS5izYFbg
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
TP-t megszúrták.
Remélem nem lesz maradandó.
Bírtam a srácot.

 www.totalprosports.com/2019/11/30/breaking-nfl-wr-terrelle-pryor-in-critical-condition-after-being-stabbed/
több mint 4 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 488
Holnap nyerni fogunk.
Amadeus
Szerintem is. Valahogy a Titans-től jobban tartok most.



több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Holnap nyerni fogunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Itt egy gyerek a Lehelen, úgy néz ki, mint Renfrow.

Renfrow Kispestre tart.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Bocsi srácok ez kurva szarul jött ki nektek, nem néztem pickek közben csak a végeredményt.

KoporShow
Az jobban meglep, hogy a Bills 1st seed 😀
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Joyner good to go.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Bocsi srácok ez kurva szarul jött ki nektek, nem néztem pickek közben csak a végeredményt.
KoporShow
Semmi gond, benne van a pakliban ez is. Ha 4-et nyernénk még idén az nagy lenne, de ha nem lenne meg a PO így sem, akkor sem lennék boldogtalan.