Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Mielőtt elsiklunk felette: JJ 1000 yard felett

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
George Atkinson III RB meghalt.
azta sújtja a családot a sors
úgy emlékszem a másik fiuk is elhunyt, nem olyan rég.
Surda
Mibe?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 096 — Deion Sanders for president!
Némi újdonság a csapatnál: vannak következmények. Trevor Davis repült.
Amadeus
Helyes!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
George Atkinson III RB meghalt.
azta sújtja a családot a sors
úgy emlékszem a másik fiuk is elhunyt, nem olyan rég.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Némi újdonság a csapatnál: vannak következmények. Trevor Davis repült.
Amadeus
Egy playt jatszott, azzal kirugatta magat. Mi ez, ha nem rekord?
ulpianus
2 volt az. (Fumble)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Némi újdonság a csapatnál: vannak következmények. Trevor Davis repült.
Amadeus
Egy playt jatszott, azzal kirugatta magat. Mi ez, ha nem rekord?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Némi újdonság a csapatnál: vannak következmények. Trevor Davis repült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Oke árnyalom a képet.

 sports.yahoo.com/raiders-fade-shows-derek-carr-cant-carry-this-team-043813610.html
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 twitter.com/conorcommentary/status/1201284608672841728?s=21

Ja, Gruden>Carr.
Amadeus
Jó itt nem 🤣
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 twitter.com/that_man_ant/status/1201296723118706688?s=21

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 twitter.com/conorcommentary/status/1201284608672841728?s=21

Ja, Gruden>Carr.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 larrybrownsports.com/football/tyrann-mathieu-derek-carr-raiders-offense-predictable/526457

Gruden>Carr
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 mobile.twitter.com/victafur/status/1201333067757035520?ref_url=https%3a%2f%2flarrybrownsports.com%2ffootball%2ftyrann-mathieu-derek-carr-raiders-offense-predictable%2f526457

Mennyire Carr és mennyire Gruden?
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Amit én látok, az az, mintha a nívósabb ellenfeleink előre tudnák, mit fogunk játszani, minden play előtt.
Ebben BB és a Rozmár Reid, különösen jók (láttam valami videót is, ahogy vmi extrém mélységig elemzik egyes játékosok mozdulatait a playek előtt, odáig, hogy milyen szögben tartja a hátsó lábfejét, ebből következtetve, hogy futás/passz várható, jobbra/balra/középre), csak azt nem értem, hogy akkor mi miért nem tudjuk olvasni az ellent? Miért nem fektetünk nagyobb hangsúlyt, az ellenfél kiismerésébe, vagy átverésébe?
Jacobs jelenleg azért tűnik sikeresnek, mert
a, kiváló tehetség
b, nincs róla elég anyag még
de mi lesz, ha a rozmár stábja kielemzi...
Annyira átlátszóak vagyunk és ezt nem tudom eldöntetni, hogy a mi playcall-unk hibája, vagy az ellen felkészültsége miatt van így. De akár ez, akár az, mindenképp a staff hibája.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tisztelt Mark Davis!

H A T Á R O Z A T

Követelem az edzői stáb és a játékosok előző 2 heti fizetését egyenlő arányban azonnali jóváírásra a bowl.hu-s fórumozók között.

I N D O K L Á S

Ilyen elb@szott játékot mint az utóbbi 3 hétben már rég láttunk - A Bengals meccsért csak a győzelem miatt nincs követelésünk.

Undorral:
TST és a többi hasonlóan gondolkodó fórumozó
TST
Szűkítsd le a Raiders szurkolókra úgy több jut s ti érdemlitek meg igazán 😊 😛 😉
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tisztelt Mark Davis!

H A T Á R O Z A T

Követelem az edzői stáb és a játékosok előző 2 heti fizetését egyenlő arányban azonnali jóváírásra a bowl.hu-s Raiders logóval ellátott fórumozók között.

I N D O K L Á S

Ilyen elb@szott játékot mint az utóbbi 3 hétben már rég láttunk - A Bengals meccsért csak a győzelem miatt nincs követelésünk.

Undorral:
TST és a többi hasonlóan gondolkodó fórumozó

Szerkesztette: TST
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 096 — Deion Sanders for president!
Érdemes lenne rájönni, hogy Carrtól ez az összeomlás mitől van megint.
Amadeus
A hideg! 😊

Most tényleg töketlenül játszott. De jön most két hazai meccs, amit meg kellene nyerni. De véleményem szerint a Titans most olyan jó formában van, hogy ellenük nyerni elég nagy kihívás lesz. Addig nincs is értelme semmiről beszélni.
Ha ebben a formában játszunk, akkor végünk.

Davis egy nagy szar, pedig év elején amikor érkezett, voltak jó megoldásai.
Amúgy meg érthetetlen ez az egész, mert a futás jól ment amikor még számított, de valahogy a passzjáték nem akart működni, pedig a fal is jól tartott.

Legalább otthon játszunk és nem lesz nagy hideg, mert ahogy nézem 14 fokot mond, igaz lehet hogy eső lesz, ami megint rontja az esélyeinket.
Bruce
Nehogy már az időjárástól függjön a győzelmünk basszameg! Fejben gyenge Carr meg még sok másik is, ez látszik évek óta. Gruden meg csak pislog mint egy hisztis óvodás.
🤘gaben🤘
Hát de azzal mit csináljon az edző, ha a visszahordó nekifut a saját emberének és leejti a labdát?
Meg azzal, hogy alapvetően egy jól felrajzolt playnél a védő szépen belép a passzsávba és INT?
Azzal, hogy egy vaktában eldobott Mahomes passz a védőjátékos kezébe megy, aki senkitől sem zavartatva csak arra kéne koncentráljon, hogy valahogy megfogja a labdát, erre elejti.
Meg hogy az elején kétszer tök üresen hagyják a védők a pálya jobb oldalát és begyalogol az elkapó meg a QB is.
Aztán meg jött egy pick six, amit megint nem lehet 100%-ban Carr nyakába varrni. Megint a védő volt jó helyen.

Ezek mind olyan hibák, hogy ezt még egy Bengals ellen sem engedheti meg senki, nem hogy a Chiefs ellen. Ennyi hibával két meccset is el lehet veszteni.

Meg megint a kurva sok büntetés, A Chiefs meg nem kapott egyet sem...

Sok a hiba a játék minden területén.
Bruce
Le lehet baszni, padoztatni, jutalmat megvonni, meccsre nem nevezni, elzavarni.....
A büntetésekben az edzői stáb vastagon benne van. a szépen felrajzolt play meg annyira átlátszó volt, hogy meg sem lepődtem a kimenetelen. Ismerik Carr gyengeségeit és van elit futójátékunk????
Volt egyébként bármi szankció ezután a két nevetséges meccs után?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Én még mindig bízom Carr-ban!
Kell egy veszélyes WR és Carr működni fog. Volt egy sack rajta, mikor mutatták, hogy hogyan próbálta nyújtani a játékot, de elkapóink mind fedezve voltak, senki nem tudta üresre játszani magát és hát persze h legyalulták. KELL EGY JÓ WR!!!!!!!!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Nem az a baj, hogy kikapunk a Chiefs-től vagy akár a Jets-től...hanem a mutatott játék!
Az utóbbi 3 meccsünk gyalázatos volt és most jön majd a Titans aki úgy fog pofán verni, hogy még a fogaink is kihullanak...

Van itt gond bőven...edzői problémák ST, D és O terén...komoly kérdőjelek a játékos állományban szinte minden poszton, ráadásul ez a 3 meccs alapján megint ott tartunk, hogy gondban vagyunk QB poszton is!

Edzők:
Gruden személyében azt gondolom, hogy van egy hangos, olykor jól motiváló közepes "Offensive mind" a csapat élén akkora egóval, ami néha kontra produktív. Nem tudom mennyire lehet vele nyerni, de tavalyról idénre lépett előre a csapat akkorát, hogy ne sipákljak miatta most.
Guenther személyében van egy olyan DC-nk, akibe egyre kevésbé bízom. Egyre inkább úgy fest nekem, hogy egyedül (D szaki HC nélkül) nem képes rendesen felkészülni hétről hétre. Az egyetlen dolog, ami miatt nem kiabálok új DC-ért nagyon az a tény, hogy igen gyenge rostert kapott tavaly is és idén is. Amíg nincs komolyabb állomány a keze alatt, addig igen nehéz megmérni mit is tud, bár látunk minden évben példát ilyen edzői teljesítményre is...sose lesz szerintem top DC, de egy évet még kaphat felőlem jobb játékosokkal, persze ha lecserélik sem fogok bánkódni.
Bisaccia se nagyon tudja igazán gatyába rázni ezt az ST egységet...persze Ő valószínűleg adott Gruden alatt, csak akkor senki ne várjon itt igazán jó ST egységet.

Játékosok:
Derek Carr lépett egyet előre és szezon közben egy pár meccsen keresztül úgy tűnt megvan az irányítónk, de újabban megint úgy néz ki csak egy stop gap van a csapatnál. Ha jól dolgozik a fal és van rendes futójáték és Gruden is jó meccset hív, akkor tud nagyon pontos lenni és gyenge védelmek ellen pontokat felrakni a táblára, de összességében egy max közepes, saját magát fejben korlátozó QB, akit maximum azért nem küldenék el a szezon után, mert nem tudunk rögtön jobbat a helyére tenni. Ettől függetlenül szerintem meg kell próbálni rookie-t hozni mögé, olyat aki ha nem is 2020-ban,de 2021-ben leválthatja, mert az sztem szinte biztosan kijelenthető, hogy Carr-ral a kormánynál nem lesznek komoly PO sikereink. Az milyen már, hogy Honey Badger lenyilatkozza, hogy pontosan tudták mikor fog mélyre próbálkozni...többször volt megint teljesen üres elkapó...egyszerűen nem elég erős fejben.

Tyrell Williams lassan #2-höz méreten is keveset mutat. Persze kell még neki egy évet adni, de hozni kell elé egy olyan WR-t aki figyelmet von magára mindig.

Back up RB posztot rendezni kéne.

A DL állományt nagyon erősen át kell vizsgálni és PG-nek vagy akár új DC-nek ki kell találnia ki mire alkalmas. Nekem nagyon hiányzik egy állat DT Hankins mellé, Hurst elé és a DE poszttól nagyon fogok fázni, ha Ferrell és Crsoby fejlődésére építjük a köv szezon pass rush-át.

LB sorban max Whitehead maradjon, de leginkább azért, mert nem lehet mindenkit lecserélni. Még esetleg Morrow és Lee, de depth, rotációs szerepben csak. Kellene ide végre álldozni némi draft capitalt...

CB poszton Joyner helyezetét és I.Johnson szerepét kéne tisztázni, valmint Worley hosszabbítását is eldönteni. Ezek után lehet kitalálni mennyi, milyen segítséget kell még hozni.

S poszton Jospeh helyzetét kell kitalálni és ennek függvényében dönteni az új arcok számáról, minőségéről.


Nagyon sok tenni való van, pont emiatt lehet Carr nyer még egy háborítatlan évet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Look at KC's stats.

No 100 yd rusher.
No 100yd receiver
Mahomes under 50% passing and less than 200 yds
Mahomes 1 TD pass
Mahomes 25 yds rushing


AND WE LOSE BY 31!!!!!!!!!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Célpontok nélkül nehéz... Viszont pont láttam egy ismétlést mikor kimozgott a zsebből és a pálya jobb felső sarkában volt tök egyedül a WR és kurvára nem dobta meg neki pedig kb. vele szemben állt... Sima TD-t baszott el ott.
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Lehet Carr-nak versenyhelyzetet teremteni offseasonben, ahhoz nem kell hatalmas draft toke.

En a vedelmet erositenem meg, es egy Top10 vedelem, JJ-vel a backfielden kb instant PO lenne evekig.

Valahogy az az emebr erzese a Raiders meccseket nezve, hogy egy-ket pozicio megoldasa hianyzik csak ahhoz, hogy 6-6 helyett most 9-3/10-2 legyen.
undisputedly
Nekem is ez a gondolatom. Erősíteni kell a védelmen, ami minimum egy compact LB-t egy jó DE-t és a secondaryba pedig valami kibaszott okos ballhawk safetyt jelentene (C-Wood típusút). Aztán talán még egy jó DT is elférne, hogy középről is jöjjön nyomás, bár Hurst mostanság mutat életjeleket, de nem árt a mélység oda sem.

A TE és az RB helyzet jó, illetve az O line is. Emögött egy Carr-nak el kell karistolgatnia.
Bruce
Carrnak célpontok!
Crabtree, Coop, SRoberts képesek voltak elszakadni, na jó SR a droppkirály, de a mostani WR alakulat nem egy komoly kihívás CB/S-nek valjuk be. TE posz meg oke, de veszélyes WR nélkül nem nehéz feltérképezni playeket. Erre lett volna AB, de hát megbuggyant, Crab/Coop sokszor kihúzták Carrt a szarból, különösen a Rák volt jó ebben (akkor) ez hiányzik az O oldalon, nagyon.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Lehet Carr-nak versenyhelyzetet teremteni offseasonben, ahhoz nem kell hatalmas draft toke.

En a vedelmet erositenem meg, es egy Top10 vedelem, JJ-vel a backfielden kb instant PO lenne evekig.

Valahogy az az emebr erzese a Raiders meccseket nezve, hogy egy-ket pozicio megoldasa hianyzik csak ahhoz, hogy 6-6 helyett most 9-3/10-2 legyen.
undisputedly
Nekem is ez a gondolatom. Erősíteni kell a védelmen, ami minimum egy compact LB-t egy jó DE-t és a secondaryba pedig valami kibaszott okos ballhawk safetyt jelentene (C-Wood típusút). Aztán talán még egy jó DT is elférne, hogy középről is jöjjön nyomás, bár Hurst mostanság mutat életjeleket, de nem árt a mélység oda sem.

A TE és az RB helyzet jó, illetve az O line is. Emögött egy Carr-nak el kell karistolgatnia.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Nemakarommegfejteni JOBBULÁST!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 924 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet Carr-nak versenyhelyzetet teremteni offseasonben, ahhoz nem kell hatalmas draft toke.

En a vedelmet erositenem meg, es egy Top10 vedelem, JJ-vel a backfielden kb instant PO lenne evekig.

Valahogy az az emebr erzese a Raiders meccseket nezve, hogy egy-ket pozicio megoldasa hianyzik csak ahhoz, hogy 6-6 helyett most 9-3/10-2 legyen.