Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
J. Jacobs out.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Trent Brown out, Parker time.
Ebből minden lehet, csak győzelem nem.
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 youtu.be/mCIpcnHJYc4
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha az utóbbi 3 meccsből indulok ki akkor nyilván takarodjon mindenki a pics@ba de ha összességében nézem akkor nem olyan rossz ez. PO-ról beszélgetünk. Ilyen védelemmel - 0 belső nyomás, 0 LB sor... WR sor... Blőáh!
Az offense szenved már meccsek óta. Pontosabban az utóbbi 3 meccsen.

Alapvetően hiányoznak a nagy playek.

Eddig az átlag számainkat szó szerint az átlag szinten sikeres playekből hozta össze a csapat. 4,5 yard az átlaga a futásainknak. Barokkos túlzással minden futó playünk 4,5 yardot ér nem pedig 1 lakalommal 0 és a következő alkalommal 9 yardot. Ugyanez a passzolt yardoknál.
Nyilván van ennek jó része is de egy shootoutba egyszerűen nem képes belemenni a csapat. És erre pislákoló jelek sincsenek ahogy nézem a meccseinket. Pedig ha a jövőben a nagy csapatok ellen nyerni szeretnének akkor lesznek/kellenek, hogy legyenek ilyen meccsek.

Még a gyenge csapatok ellen is nagyot kell harcolni nemhogy a velünk hasonló középszer csapatok ellen is. Egyszer se gyalultunk a földbe senkit. A KC első meccs első 18 percében daráltak. Ennyi. Utána tudjuk mi lett a vége... Felgyorsították a játékot aztán "Szevassz Ignác!"

Egy No1. WR talán segítene ezen. A védelmet meg fel kell pumpálni mert eddig szarok.

Nadde azért 6-6 a mérlegünk. Szerintem ez azért jobb a vártnál. Amikor szezon előtt ment itt a tippelde, akkor a vereségekbe nem gondolt bele senki, hogy azt meg is kell "élni"? Jah... Szar...
6,6. Nem jó de nem is kritikus.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Én az állandóság és a türelem híve vagyok egyébként, tehát én is azt gondolom első sorban, hogy még a védelmet kell megerősíteni az offseasonban és újra nekimenni ezzel az edzői gárdával (legalábbis a fő edzői posztokon).


Azonban a türelmetlenebbik énem azt mondja, hogy Carr is és PG is kapott elég időt arra, hogy bizonyítsa a rátermettségét, de úgy igazából egyiküknek sem sikerült ez maradéktalanul.
PG-t elküldeni, hozni egy új DC-t. Carr maradjon, de az első körben hozzuk a nyakára Tua-t (persze csak abban az esetben, ha az egészsége nem kavar be), aztán húzzunk a védelembe játékosokat és hozzuk ki a csapatból a legtöbbet. Mondjuk az új DC szerencsés lenne, ha hasonló sémában gondolkozna mint PG, mert akkor nem kellene teljesen újjá szabni a védelmet.

De egyelőre még az első verzió mellett vagyok, aztán ha itt kikapunk sorban a hátralévő meccseken, akkor lehet a váltások pártjára fogok átállni.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Valahol olvastam, hogy húzzunk e QB-t a drafton? Megoszlanak a vélemények, mint ahogy itt nálunk is.
Ki mit gondol erről?
Bruce
Én azt gondolom, hogy húzhatunk is, meg nem is 😊

Viccet félre téve azt mondanám, hogy nem kell erőltetni a dolgot, de ha van olyan QB, akit adott helyen megfelelő ár értéknek gondolnak és látják benne a lehetőséget arra, hogy 2. évére Carr-t lenyomja, akkor felőlem jöhet a QB draft.
Most, hogy ez egy sérülése miatt csúszó Tua, akire rámegyünk vagy egy olyan project emberke mint Hurts vagy Love, akit mondjuk egy hátra trade után a másodikban felszedünk nekem mindegy, nem tudom megítélni melyik srác lenne Grudennek megfelelő.

Erőltetni azért nem erőltetném, mert azért ez a keret még lyukas, bőven van nagyobb need, mint Carr lecserélése. Egy jó offseason és jó draft után lehetne olyan keretünk talán, amire már azt lehet mondani, hogy PO keret és onnan lesz izgalmas a QB poszt igazán. Ott meg majd lehet szépen 2021-ben ügyeskedni, hogy minél magasabb helyre felmenjünk, ha van kiszemelt QB.


Kizer a no2 qb. Pletykálnak itt rpo packageről.
Amadeus
Hát én nem hiszem, hogy látjuk Kizer felszaladni a pályára, de ha megint jön egy blow out, lehet felküldi befejezni, bár szerintem nem jó az üzenete az ilyen QB cserének.

Amúgy viszont Kizer egy érdekes srác. Még mindig csak 23 éves, nincs közte és Burrow között 1 egész év pl.
Vele kapcsolatban a scouting reportokon lehet találkozni a big arm, remek atletikusság, remek méret, dual threat és a nyers, érettlen, nem olvas elég gyorsan, hezitál. A 2015-ös szezonja és a 2016-os indulása igen remek volt, aztán nem jött ki a lépés annyira neki és egy gyenge combine után lett a 4. draftolt QB Trubisky, Mahomes és Watson után.

Mike Mayock 2017-ben az első QB rangsorában Kizer-t tette az első helyre!!! Majd a 3. frissítésekor a combine előtt tette hátra a 4. helyre, ahol zárta a rangsorán draft előtt. Gruden Mahomes mellett tette le a voksát, de Ő is elismerően nyilatkozott Kizer karereje, mobilitésa kapcsán.
Azt gondolom, hogy egy teljes offseasonnal a háta mögött alkalmas lehet arra, hogy Carr-nak némi versenyhelyzetet teremtsen.


Összességében azt gondolom, hogy az offseasont arra kell feltenni, hogy erősítsük a teljes keretet, főleg a védelmet. Első körben sok helyen látom hozzánk a WR-LB párost, ami logikus és ülne is. Utánna egy D heavy draft és PG, valamint Carr kap egy utolsó évet várhatóan arra, hogy bizonyítson. 2021-re ha összeáll egy erős keret, akkor lehet majd nézegetni, hogy Carr-t ki cserélje le, ha addig Kizer nem robbant 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Kizer a no2 qb. Pletykálnak itt rpo packageről.
Amadeus
Ha a Titans ellen kikapunk Carr-ral, akkor lehet hogy érdemes lenne kipróbálni a hátralévő meccseken, hogy mit tud.

Egyébként csomóan kihagyták a tegnapi edzést:
WR Hunter Renfrow (rib)
RB Josh Jacobs (shoulder)
OT Trent Brown (pectoral)
LB Kyle Wilber (ankle)
RG Gabe Jackson (knee)
Limitáltak:
C Rodney Hudson (ankle)
CB Lamarcus Joyner (hamstring
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Kizer a no2 qb. Pletykálnak itt rpo packageről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Riverst idehozni a nyakára...
TST
Viccnek is rossz! 😲
Surda
Mondjuk vicces lenne, ahogy vöröslő fejjel "megbeszélik" a félresikerült play-eket. 😀
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Valahol olvastam, hogy húzzunk e QB-t a drafton? Megoszlanak a vélemények, mint ahogy itt nálunk is.
Ki mit gondol erről?

Bevállalni Tua-t (ha kijön persze) vagy felcserélni az elejére és hozni Burrow-t vagy Herbert-et? Vagy húzni egy projekt Qb-t a későbbi körökben.
Gyakorlatilag most Carr versenyhelyzet nélkül van, mert a múltkor Glennon elintézte magát.
Bruce
Én fázok a rookie qb-któl. Carr-t jó ár/érték arányban csíptük meg, de felcserélni egy vagyonért egy Herbert-ért, vagy Burrow-ert, de még Tua-ért se érné meg.
Felölem draftoljunk, de max 2. vagy 3. körbe, ha van bennt értelmes, vagy letrade után esetleg a második cetlinkkel
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Riverst idehozni a nyakára...
TST
Viccnek is rossz! 😲
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.reviewjournal.com/sports/raiders/raiders-sign-naming-rights-deal-for-henderson-headquarters-1905940/

Újabb szponzor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Riverst idehozni a nyakára...
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Valahol olvastam, hogy húzzunk e QB-t a drafton? Megoszlanak a vélemények, mint ahogy itt nálunk is.
Ki mit gondol erről?

Bevállalni Tua-t (ha kijön persze) vagy felcserélni az elejére és hozni Burrow-t vagy Herbert-et? Vagy húzni egy projekt Qb-t a későbbi körökben.
Gyakorlatilag most Carr versenyhelyzet nélkül van, mert a múltkor Glennon elintézte magát.
Bruce
Herbert nekem nem jön be.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Valahol olvastam, hogy húzzunk e QB-t a drafton? Megoszlanak a vélemények, mint ahogy itt nálunk is.
Ki mit gondol erről?

Bevállalni Tua-t (ha kijön persze) vagy felcserélni az elejére és hozni Burrow-t vagy Herbert-et? Vagy húzni egy projekt Qb-t a későbbi körökben.
Gyakorlatilag most Carr versenyhelyzet nélkül van, mert a múltkor Glennon elintézte magát.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.youtube.com/watch?v=z_6tDkpnEBc

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Most jött ki egy mock draft a pff-en:
 www.pff.com/news/draft-pff-2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-lands-in-green-bay

Jobban örültem volna, ha Simmons nálunk köt ki, de ezzel sem lennék maradéktalanul elégedetlen, bár akkor FA-n kell egy LB az tuti.
Bruce
Egy Jalen Hurts pick tetszene.
Amadeus
És mi garantálja, hogy Gruden rendszerében is úgy fog működni, mint a Sooners-nél, vagy legalább mint a Bamánál?
(és ezt kb. az összes első körbe várt QB-nál megkérdezném)
bmg
Szerintem változna a rendszer is, kicsit olyasmi fele, ami Baltimoreban van. Kíméletlen futójáték. Szerintem a Kyler pletyka nem volt alaptalan, és ha Carr nem szedi össze magát, akkor neki lőttek.
Amadeus
De miért pont most változtatna a rendszerén?
Nem kötekedni akarok, csak én nem hiszek a "Gruden elit QB-t nevel" sztoriban, mert ahhoz épp van egy kiváló alany, mégis csak pillanatnyi fellángolásokra futotta.
bmg
Nem vagyok meggyőződve erről teljesen, hogy kivaló alapanyag.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Most jött ki egy mock draft a pff-en:
 www.pff.com/news/draft-pff-2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-lands-in-green-bay

Jobban örültem volna, ha Simmons nálunk köt ki, de ezzel sem lennék maradéktalanul elégedetlen, bár akkor FA-n kell egy LB az tuti.
Bruce
Egy Jalen Hurts pick tetszene.
Amadeus
És mi garantálja, hogy Gruden rendszerében is úgy fog működni, mint a Sooners-nél, vagy legalább mint a Bamánál?
(és ezt kb. az összes első körbe várt QB-nál megkérdezném)
bmg
Szerintem változna a rendszer is, kicsit olyasmi fele, ami Baltimoreban van. Kíméletlen futójáték. Szerintem a Kyler pletyka nem volt alaptalan, és ha Carr nem szedi össze magát, akkor neki lőttek.
Amadeus
De miért pont most változtatna a rendszerén?
Nem kötekedni akarok, csak én nem hiszek a "Gruden elit QB-t nevel" sztoriban, mert ahhoz épp van egy kiváló alany, mégis csak pillanatnyi fellángolásokra futotta.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Most jött ki egy mock draft a pff-en:
 www.pff.com/news/draft-pff-2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-lands-in-green-bay

Jobban örültem volna, ha Simmons nálunk köt ki, de ezzel sem lennék maradéktalanul elégedetlen, bár akkor FA-n kell egy LB az tuti.
Bruce
Egy Jalen Hurts pick tetszene.
Amadeus
És mi garantálja, hogy Gruden rendszerében is úgy fog működni, mint a Sooners-nél, vagy legalább mint a Bamánál?
(és ezt kb. az összes első körbe várt QB-nál megkérdezném)
bmg
Szerintem változna a rendszer is, kicsit olyasmi fele, ami Baltimoreban van. Kíméletlen futójáték. Szerintem a Kyler pletyka nem volt alaptalan, és ha Carr nem szedi össze magát, akkor neki lőttek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Most jött ki egy mock draft a pff-en:
 www.pff.com/news/draft-pff-2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-lands-in-green-bay

Jobban örültem volna, ha Simmons nálunk köt ki, de ezzel sem lennék maradéktalanul elégedetlen, bár akkor FA-n kell egy LB az tuti.
Bruce
Egy Jalen Hurts pick tetszene.
Amadeus
És mi garantálja, hogy Gruden rendszerében is úgy fog működni, mint a Sooners-nél, vagy legalább mint a Bamánál?
(és ezt kb. az összes első körbe várt QB-nál megkérdezném)
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
George Atkinson III RB meghalt.
azta sújtja a családot a sors
úgy emlékszem a másik fiuk is elhunyt, nem olyan rég.
Surda
Mibe?
Amadeus
Ennyit találtam

"Still waiting on cause of death. His brother commited suicide last December.

Update: Cause of death has still not been disclosed but my best guess is suicide. His mother and twin brother died around last year (brother committed suicide) Atkinson III wrote a note in October stating he was depressed and has tried self harm but its his daughter who keeps him pushing to be alive. Pray for George Atkinson Jr, he has to be going through a hard time. "
Surda
 heavy.com/sports/2019/12/george-atkinson-iii-dead-raiders/
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Most jött ki egy mock draft a pff-en:
 www.pff.com/news/draft-pff-2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-lands-in-green-bay

Jobban örültem volna, ha Simmons nálunk köt ki, de ezzel sem lennék maradéktalanul elégedetlen, bár akkor FA-n kell egy LB az tuti.
Bruce
Egy Jalen Hurts pick tetszene.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Most jött ki egy mock draft a pff-en:
 www.pff.com/news/draft-pff-2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-lands-in-green-bay

Jobban örültem volna, ha Simmons nálunk köt ki, de ezzel sem lennék maradéktalanul elégedetlen, bár akkor FA-n kell egy LB az tuti.
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
George Atkinson III RB meghalt.
azta sújtja a családot a sors
úgy emlékszem a másik fiuk is elhunyt, nem olyan rég.
Surda
Mibe?
Amadeus
Ennyit találtam

"Still waiting on cause of death. His brother commited suicide last December.

Update: Cause of death has still not been disclosed but my best guess is suicide. His mother and twin brother died around last year (brother committed suicide) Atkinson III wrote a note in October stating he was depressed and has tried self harm but its his daughter who keeps him pushing to be alive. Pray for George Atkinson Jr, he has to be going through a hard time. "
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 096 — Deion Sanders for president!
Mielőtt elsiklunk felette: JJ 1000 yard felett
Amadeus
Király a srác, remélem folytatja!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "