NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Last day,
Last dance
In Oakland.

Szép az a LV stadion, de egy darab meg fog halni belőlünk.
Surda
De legalább blowout W-vel teszitek ezt meg...
iktriad
Nem lesz itt semmi blowout. Szerintem nagy szám lesz ha nyerünk, de inkább vereségere számítok.
Bruce
Csak nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Last day,
Last dance
In Oakland.

Szép az a LV stadion, de egy darab meg fog halni belőlünk.
Surda
De legalább blowout W-vel teszitek ezt meg...
iktriad
Nem lesz itt semmi blowout. Szerintem nagy szám lesz ha nyerünk, de inkább vereségere számítok.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Last day,
Last dance
In Oakland.

Szép az a LV stadion, de egy darab meg fog halni belőlünk.
Surda
De legalább blowout W-vel teszitek ezt meg...
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
JJ nincs
Amadeus
Forrás?

Mert én azt olvastam, hogy nem kell műteni a vállát és majd a szezon végén pihen, de addig játszani akar.
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Last day,
Last dance
In Oakland.

Szép az a LV stadion, de egy darab meg fog halni belőlünk.
Surda
Nem lesz ez végleges.
🤘gaben🤘
 www.nbcsports.com/bayarea/raiders/mark-davis-opens-raiders-second-oakland-era-dawns-vegas-awaits
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 096 — Deion Sanders for president!
Last day,
Last dance
In Oakland.

Szép az a LV stadion, de egy darab meg fog halni belőlünk.
Surda
Nem lesz ez végleges.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
JJ nincs

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Last day,
Last dance
In Oakland.

Szép az a LV stadion, de egy darab meg fog halni belőlünk.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Az egyetlen logikus magyarázat talán az lehet, hogy Worley-t visszaigazoljuk tutira és a jövőben S-ként vagy legalábbis CB/big nickel/S hibridként akarjuk használni majd és ennek fut a tesztje...

Lehet a base/4DB felállásoknál Mullen párja szélen, aztán ahogy jönnek a több elkapós felállások, akkor támadó személyzet függvényében megy 3.S-nek/big nickelnek...

Mérete megvan és nekem eddigi is a sebességével volt gondom a szélen, lehet fekszik neki egy ilyen belső feladat TE-ken és nagy WR-eken...

Persze ehhez kell egy másik megbízható szélső CB is még...I.Johnson?
Meg ettől még kell kis fürge NCB is a fürge slot WR-ek ellen, ami remélem nem Joyner lesz, mert szerintem baromira nem szolgált rá a pénzére...
Rolni
Joyner továbbra sem slot corner. Sajnos csak Guenther nem akarja ezt megérteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Az egyetlen logikus magyarázat talán az lehet, hogy Worley-t visszaigazoljuk tutira és a jövőben S-ként vagy legalábbis CB/big nickel/S hibridként akarjuk használni majd és ennek fut a tesztje...

Lehet a base/4DB felállásoknál Mullen párja szélen, aztán ahogy jönnek a több elkapós felállások, akkor támadó személyzet függvényében megy 3.S-nek/big nickelnek...

Mérete megvan és nekem eddigi is a sebességével volt gondom a szélen, lehet fekszik neki egy ilyen belső feladat TE-ken és nagy WR-eken...

Persze ehhez kell egy másik megbízható szélső CB is még...I.Johnson?
Meg ettől még kell kis fürge NCB is a fürge slot WR-ek ellen, ami remélem nem Joyner lesz, mert szerintem baromira nem szolgált rá a pénzére...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Joyner marad NCB, de Worley megy S-nek...wtf?

Worley legalább használható CB, míg Joyner csak ég...ja meg Joynernek van S tapasztalata, míg Worley-nek nincs...értem én...ja nem...

Legalább akkor I.Johnson kezd a szélen CB-ben?
Rolni
Szeretem, ha fáj
Amadeus
Mind szeretjük, de mér mindig ülés közben...xD
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Joyner marad NCB, de Worley megy S-nek...wtf?

Worley legalább használható CB, míg Joyner csak ég...ja meg Joynernek van S tapasztalata, míg Worley-nek nincs...értem én...ja nem...

Legalább akkor I.Johnson kezd a szélen CB-ben?
Rolni
Szeretem, ha fáj

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Joyner marad NCB, de Worley megy S-nek...wtf?

Worley legalább használható CB, míg Joyner csak ég...ja meg Joynernek van S tapasztalata, míg Worley-nek nincs...értem én...ja nem...

Legalább akkor I.Johnson kezd a szélen CB-ben?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.silverandblackpride.com/2019/12/11/21011284/raider-film-review-the-raiders-may-have-something-in-dion-jordan

vállalható depth.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Rákerestem a pro-football-reference-en 2 győzelme van a franchise-nak a nyugati parton:
1. 2005 (iktriad legalább az évszámot eltaláta) @ OAK 13-6 A meccs embere: Donovin Darius, aki a 6 szerelése mellé 2 passzát is lekapta Kerry Collinsnak.
2. 1997 @ OAK 20-9 A meccs embere: Mark Brunell 18/27 243 yard 2 TD 0 INT, mellette 3 futásból volt 27 yardja még.
empty taxi
Akkor otthon volt az a 49ers elleni 10-9es szenvedés? Még szebb...
iktriad
Yep.  www.pro-football-reference.com/boxscores/200512180jax.htm


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Signed DL Olsen Pierre and TE Eric Tomlinson; Promoted CB Nick Nelson to the 53-man roster; Signed TE Paul Butler, LB Te'von Coney and OL Kyle Kalis to the practice squad; Released TE Cole Wick from the practice squad.
Bruce
Ahogy mondtam, fiatalokat gyűjtjük be. Ennyi volt a szezon.
Amadeus
Mi meg az ex-Raiders LB-ket. Dakota Allen után a tegnap kivágott Preston Brown is a Jagsben között ki. Mi lesz a következő lépés? Visszajön Kirk Morrison? 😊
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Signed DL Olsen Pierre and TE Eric Tomlinson; Promoted CB Nick Nelson to the 53-man roster; Signed TE Paul Butler, LB Te'von Coney and OL Kyle Kalis to the practice squad; Released TE Cole Wick from the practice squad.
Bruce
Ahogy mondtam, fiatalokat gyűjtjük be. Ennyi volt a szezon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rákerestem a pro-football-reference-en 2 győzelme van a franchise-nak a nyugati parton:
1. 2005 (iktriad legalább az évszámot eltaláta) @ OAK 13-6 A meccs embere: Donovin Darius, aki a 6 szerelése mellé 2 passzát is lekapta Kerry Collinsnak.
2. 1997 @ OAK 20-9 A meccs embere: Mark Brunell 18/27 243 yard 2 TD 0 INT, mellette 3 futásból volt 27 yardja még.
empty taxi
Akkor otthon volt az a 49ers elleni 10-9es szenvedés? Még szebb...


Érdekes, hogy csak ellenünk sikerült nyerniük. 😀 Ezért nem vennék mérget arra, hogy nyerünk. 😊
Bruce
Mondom házat, kocsit, családot rá lehet rakni a Raiders W-re. Szerintem a jags idén már nem nyer meccset, de a West Coaston meg pláne nem fog. A karácsony előtti Falcons elleni találkozón nagyobb sanszot adok magunknak nyerni (1 helyett 2 %-ot) mint ellenetek.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Signed DL Olsen Pierre and TE Eric Tomlinson; Promoted CB Nick Nelson to the 53-man roster; Signed TE Paul Butler, LB Te'von Coney and OL Kyle Kalis to the practice squad; Released TE Cole Wick from the practice squad.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Szoros meccs lesz. Vajonn ki a sz@rabb?! XD
TST
Nem hiszem. Ha a kis csoda rookie futótok bevethető lesz, alsó hangon kinéz neki egy 100+ yardos meccs 2 TD-vel. Mi meg lehet nem fogunk annyi pontot összesen feltenni. Mint mondtam, hiányozni fog a 2 top playmakerünk egyike, a többi WR meg vagy átlagos (Westbrook) vagy az alatti (mindenki más).
Igaza van iktriadnak abban a tekintetben h a meccs esélyese a Raiders, ugyanis mindkét csapat sz@r formában van, viszont a Jagsnek át kell repülnie a nyugati partra.
empty taxi
Konkrétan a jags legendásan szar a West Coaston. 1 West Coast W-re emlékszem 2005-ből, amikor playoff szezonja volt a Jagsnek12 győzelemmel, a 49ers meg bűn rossz volt, és így is csak 10-9-re sikerült ott nyerni. Minden más nyugati parti meccsünk mészárlásba torkollott a hazai csapat által azóta... Pl. jim Mora Jr. 1 évig volt Seahawks HC pont Caroll előtt. De 41-0-ra azért az a Seattle is elverte mostaninál jóval erősebb a Jagst 2009-ben. Na valami hasonló néz ki most is...
iktriad
Rákerestem a pro-football-reference-en 2 győzelme van a franchise-nak a nyugati parton:
1. 2005 (iktriad legalább az évszámot eltaláta) @ OAK 13-6 A meccs embere: Donovin Darius, aki a 6 szerelése mellé 2 passzát is lekapta Kerry Collinsnak.
2. 1997 @ OAK 20-9 A meccs embere: Mark Brunell 18/27 243 yard 2 TD 0 INT, mellette 3 futásból volt 27 yardja még.
empty taxi
Érdekes, hogy csak ellenünk sikerült nyerniük. 😀 Ezért nem vennék mérget arra, hogy nyerünk. 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Szoros meccs lesz. Vajonn ki a sz@rabb?! XD
TST
Nem hiszem. Ha a kis csoda rookie futótok bevethető lesz, alsó hangon kinéz neki egy 100+ yardos meccs 2 TD-vel. Mi meg lehet nem fogunk annyi pontot összesen feltenni. Mint mondtam, hiányozni fog a 2 top playmakerünk egyike, a többi WR meg vagy átlagos (Westbrook) vagy az alatti (mindenki más).
Igaza van iktriadnak abban a tekintetben h a meccs esélyese a Raiders, ugyanis mindkét csapat sz@r formában van, viszont a Jagsnek át kell repülnie a nyugati partra.
empty taxi
Konkrétan a jags legendásan szar a West Coaston. 1 West Coast W-re emlékszem 2005-ből, amikor playoff szezonja volt a Jagsnek12 győzelemmel, a 49ers meg bűn rossz volt, és így is csak 10-9-re sikerült ott nyerni. Minden más nyugati parti meccsünk mészárlásba torkollott a hazai csapat által azóta... Pl. jim Mora Jr. 1 évig volt Seahawks HC pont Caroll előtt. De 41-0-ra azért az a Seattle is elverte mostaninál jóval erősebb a Jagst 2009-ben. Na valami hasonló néz ki most is...
iktriad
Rákerestem a pro-football-reference-en 2 győzelme van a franchise-nak a nyugati parton:
1. 2005 (iktriad legalább az évszámot eltaláta) @ OAK 13-6 A meccs embere: Donovin Darius, aki a 6 szerelése mellé 2 passzát is lekapta Kerry Collinsnak.
2. 1997 @ OAK 20-9 A meccs embere: Mark Brunell 18/27 243 yard 2 TD 0 INT, mellette 3 futásból volt 27 yardja még.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ha Gruden ez a Jags ellen nem képes egy győzelmet összehozni az utolsó meccsén a csapatnak ever Oaklandban, akkor felőlem Ő is pakolhat és mehet a picsába...de komolyan...

Támadó oldalon haladni kell és pontokat termelni ez a Jags D ellen.
Védő oldalon meg az egyetlen terület, amiben nagyjából jók vagyunk az a run D. Le kell zárni Fournette előtt mindent és erősen bízni abban, hogy Carr képes túldobni a bajusz mestert...ha nem képes erre akkor meg menjen Ő is a picsába 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szoros meccs lesz. Vajonn ki a sz@rabb?! XD
TST
Nem hiszem. Ha a kis csoda rookie futótok bevethető lesz, alsó hangon kinéz neki egy 100+ yardos meccs 2 TD-vel. Mi meg lehet nem fogunk annyi pontot összesen feltenni. Mint mondtam, hiányozni fog a 2 top playmakerünk egyike, a többi WR meg vagy átlagos (Westbrook) vagy az alatti (mindenki más).
Igaza van iktriadnak abban a tekintetben h a meccs esélyese a Raiders, ugyanis mindkét csapat sz@r formában van, viszont a Jagsnek át kell repülnie a nyugati partra.
empty taxi
Konkrétan a jags legendásan szar a West Coaston. 1 West Coast W-re emlékszem 2005-ből, amikor playoff szezonja volt a Jagsnek12 győzelemmel, a 49ers meg bűn rossz volt, és így is csak 10-9-re sikerült ott nyerni. Minden más nyugati parti meccsünk mészárlásba torkollott a hazai csapat által azóta... Pl. jim Mora Jr. 1 évig volt Seahawks HC pont Caroll előtt. De 41-0-ra azért az a Seattle is elverte mostaninál jóval erősebb a Jagst 2009-ben. Na valami hasonló néz ki most is...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Igaza van iktriadnak abban a tekintetben h a meccs esélyese a Raiders, ugyanis mindkét csapat sz@r formában van, viszont a Jagsnek át kell repülnie a nyugati partra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szoros meccs lesz. Vajonn ki a sz@rabb?! XD