NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Mac “a 20 éve halott nagymamám is atletikusabb” Jones-ra hívjuk be ezt a playt....



Fizetnék azért az edzés videóért ahol ez kibaszott nagy playnek nézett ki.....
ZERO_L
Solymival pont ezen a playen polemizaltunk az eredmenykovetoben,hogy Crosby 255 font és csont nélkül megfogja a QB-t pedig vissza is kellett fordulnia
kolok1972
Igazabol nem volt annyira rossz az az elkepzeles h bestoppol es elmegy a vedo mellett, mert azt viszi tovabb a lendulete, csak nem jott be.
Ha tovabb szalad akkor talan nyert volna par yardot.

De a vedo is esznel volt, kb. egesz meccsen, szal eleg erthetetlen a hivas igy.
Lúdas Solymi
Ha a QB- d helyzeti előnyből ( Meki eleve kifelé indult,Crosby befelé futott és úgy kellett visszafordulnia) nem tud lefutni egy nala majd 40 fonttal nehezebb DE-t,akkor talán nem kellene olyan playt jatszatni vele,aminek az a lényege hogy le tud…
kolok1972
Tök mindegy milyen play volt, én elvárom a qb-mtól, hogy mindent beleadjon. Engem az dühített, hogy MEG SE PRÓBÁLTA! Simán lehet, hogy lecsúszik róla a védő és továbbmegy. De ha nem és leszerelik, akkor mi van? Az RB-ket egy meccsen 30x szerelik, ennél durvább ütközésekkel. De tök mindegy, ez a csapat több sebből vérzik, megoldották a fiúk, hogy a karácsonyt a családdal töltsem, ne őket nézzem.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 504 — Pats fan
Mac “a 20 éve halott nagymamám is atletikusabb” Jones-ra hívjuk be ezt a playt....



Fizetnék azért az edzés videóért ahol ez kibaszott nagy playnek nézett ki.....
ZERO_L
Solymival pont ezen a playen polemizaltunk az eredmenykovetoben,hogy Crosby 255 font és csont nélkül megfogja a QB-t pedig vissza is kellett fordulnia
kolok1972
Igazabol nem volt annyira rossz az az elkepzeles h bestoppol es elmegy a vedo mellett, mert azt viszi tovabb a lendulete, csak nem jott be.
Ha tovabb szalad akkor talan nyert volna par yardot.

De a vedo is esznel volt, kb. egesz meccsen, szal eleg erthetetlen a hivas igy.
Lúdas Solymi
Ha a QB- d helyzeti előnyből ( Meki eleve kifelé indult,Crosby befelé futott és úgy kellett visszafordulnia) nem tud lefutni egy nala majd 40 fonttal nehezebb DE-t,akkor talán nem kellene olyan playt jatszatni vele,aminek az a lényege hogy le tud…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 504 — Pats fan
Mondjuk óriási különbség a Miami M. és e között ,hogy ott a Miami vesztésre állt ,tehát nem volt veszíteni valója,itt pedig egál volt az állás,tehát ezen buktuk el a hosszabbítást.
Nem tudom hogy ez partizán akció volt-e, vagy így lett behivva a play,hogy ha megáll az előre haladás,akkor kezdjünk el hátrafelé passzolgatni,de ha ez utóbbi,azért önmagában ki kene rúgni MP-t.
Ket opciót látok:
1) Patricia ezt hívta be
2) Akkora a káosz a fejekben,hogy két játékos partizán akcióba kezd és nekiáll hero ballt játszani egál állásnál egy PO-ért küzdő csapatban
Nem tudom melyik a rémisztőbb…

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Mac Jones tackle kísérlete az expatriotán eléggé vicces volt mondjuk van jó pár font súlyelőny Chandler Jones oldalán....
Az utolsó play jellemezte az egész szezonunkat.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most már talán a “nagy terv” hívők is elhiszik, közünk nincs a PO szinthez...

Az a csapat vagyunk akiket anno mindig is kiröhögtünk: rosszul edzett, saját magát megverő csapat, akik ellen mindig is elég volt erős középszintet hozni, mert ha nem nyúlnak szarba, akkor majd elbotlanak egy fűszálban.
Ez a valóság. És nem tudom miért fáj egyeseknek ezt belátni. Értem, hogy könnyebb mindig a “majd BB összerakja meg kitalálja, meg mindenkinél ezerszer okosabb” de ennek is van egy limitje, jó lenne ezt már felfogni vagy elfogadni.
ZERO_L
7-7-el álltok, azért ez nem az a laughing stock szint, akit ki kéne röhögni. Beálltatok a sorba a küzdő középcsapatok közé, ennyi történt. Hol élvezetes nézni, hol elszomorító, hol jobban megy, hol szenvedve.

(Jó hétvégém volt amúgy. A saját csapatom rekordot döntött előny-eladásban, haleluja. Aztán leültem megnézni a ti meccseteket. Nem volt túl jó meccs, el-elaludtam közben, de ez az utolsó play megérte. Én még ilyent nem láttam, archív felvételekről se. 😀 Most már ez is kipipálva, ráadásul élőben. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 458 — situational football
Jekobit sajnálom a legjobban... Stevenson mellett az egyetlen valamire való játékosunk O# terén idén. Csinált egy hülyeséget, ez sajnos benne van.
Amikor ennyire nulla explozivítás van a támadójátékunkban, akkor valahol megértem, hogy valaki hero ballt akar játszani, mert amúgy esélytelennek érzi ezt a támadójátékot.

Remélem tanul belőle és lelkileg nem tőr össze emiatt. Nem a PO-ban kaptunk ki, nem Konf döntőben vagy a Super Bowlon csinálta. Egy elpuntolt szezon kinemszarjale meccsét buktuk így el. Persze, basszák le érte, de a világ nem dölt össze.
Már akár ma is odatolnám a képe elé a hosszabbítást, nagyon fontos lenne megtartani.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 458 — situational football
Aki ezek után is le meri írni a playoffot ezzel a csapattal kapcsolatban, annak van egy rossz hírem: Ez a sport nem neked való, jobb ha átkapcsolsz a cseh2re a a kő-papír-olló bajnoksághoz talán az közelebb áll hozzád.
ZERO_L
Ez az utolsó két perc az esetlen prevent hívásokkal és ezzel a végső töketlenkedéssel, előtte az ócska passzokkal egyszerűen tiszteletlenség a szurkolókkal szemben. Akkor térdeljen le és jöjjön a hosszabbítás.

Tényleg komolyan gondolta egy profi NFL játékos, hogy a félpályától ki fog jönni valami ebből az ide-oda dobálásból??

Megesz a méreg.
Burkus
Valahol irigylem hogy ilyen érzelmet ki tud ez váltani.
Ezt a szezont rég el kell engedni.

Most már talán a “nagy terv” hívők is elhiszik, közünk nincs a PO szinthez...

Az a csapat vagyunk akiket anno mindig is kiröhögtünk: rosszul edzett, saját magát megverő csapat, akik ellen mindig is elég volt erős középszintet hozni, mert ha nem nyúlnak szarba, akkor majd elbotlanak egy fűszálban.
Ez a valóság. És nem tudom miért fáj egyeseknek ezt belátni. Értem, hogy könnyebb mindig a “majd BB összerakja meg kitalálja, meg mindenkinél ezerszer okosabb” de ennek is van egy limitje, jó lenne ezt már felfogni vagy elfogadni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Most neztem a veget, hat ez kemeny volt...
Respekt annak aki nem baszta ki a montitort/laptopot/TV-t az ablakon
gabokocka
A Miami Miracle utan mar nem tudom az ilyeneken magam felhuzni.
Ez a csapatnak kollektiven gaz.
Ha ez nem teszi oket helyre fejben, akkor nemtom mi.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Ez a veg hasonlitott a Miami Miracle-re, nem is ertem, dobbenet…Meyers bakker ez nagy butasag volt vagy ha igy rajzoltak fel akkor is okorseg.

Hosszabbitasbak mondjuk nem nagyon lattam volna ertelmet, mert a Raiders ezzel az elkapo szemelyzettel, gyors jatekokbol atment volna a palyan, mint ahogy azt tettek is.

Az a TD megadas meg ordito nagy biroi hiba. Mondjuk ha az nincs meg akkor is van ket lehetoseguk meg.

De igy elbukni a meccset…bar szepen keretbe foglalta az elso felidovel egyutt.

Valami nagyon nincs rendben a fejekben h ilyen hibakat vetunk.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Most neztem a veget, hat ez kemeny volt...
Respekt annak aki nem baszta ki a montitort/laptopot/TV-t az ablakon

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Mac “a 20 éve halott nagymamám is atletikusabb” Jones-ra hívjuk be ezt a playt....



Fizetnék azért az edzés videóért ahol ez kibaszott nagy playnek nézett ki.....
ZERO_L
Solymival pont ezen a playen polemizaltunk az eredmenykovetoben,hogy Crosby 255 font és csont nélkül megfogja a QB-t pedig vissza is kellett fordulnia
kolok1972
Igazabol nem volt annyira rossz az az elkepzeles h bestoppol es elmegy a vedo mellett, mert azt viszi tovabb a lendulete, csak nem jott be.
Ha tovabb szalad akkor talan nyert volna par yardot.

De a vedo is esznel volt, kb. egesz meccsen, szal eleg erthetetlen a hivas igy.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 504 — Pats fan
Mac “a 20 éve halott nagymamám is atletikusabb” Jones-ra hívjuk be ezt a playt....



Fizetnék azért az edzés videóért ahol ez kibaszott nagy playnek nézett ki.....
ZERO_L
Solymival pont ezen a playen polemizaltunk az eredmenykovetoben,hogy Crosby 255 font és csont nélkül megfogja a QB-t pedig vissza is kellett fordulnia

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 458 — situational football
Mac “a 20 éve halott nagymamám is atletikusabb” Jones-ra hívjuk be ezt a playt....



Fizetnék azért az edzés videóért ahol ez kibaszott nagy playnek nézett ki.....



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Ilyen módon elbaszni a meccset....már csak a Benny Hill zene kell mellé és tökéletes....
Itt sokkal nagyobb a gebasz van....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Aki ezek után is le meri írni a playoffot ezzel a csapattal kapcsolatban, annak van egy rossz hírem: Ez a sport nem neked való, jobb ha átkapcsolsz a cseh2re a a kő-papír-olló bajnoksághoz talán az közelebb áll hozzád.
ZERO_L
Ez az utolsó két perc az esetlen prevent hívásokkal és ezzel a végső töketlenkedéssel, előtte az ócska passzokkal egyszerűen tiszteletlenség a szurkolókkal szemben. Akkor térdeljen le és jöjjön a hosszabbítás.

Tényleg komolyan gondolta egy profi NFL játékos, hogy a félpályától ki fog jönni valami ebből az ide-oda dobálásból??

Megesz a méreg.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 504 — Pats fan
Sikerült felulmulnunk a Raiderst chokerkedesben. Az sem kis teljesítmény

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 458 — situational football
Aki ezek után is le meri írni a playoffot ezzel a csapattal kapcsolatban, annak van egy rossz hírem: Ez a sport nem neked való, jobb ha átkapcsolsz a cseh2re a a kő-papír-olló bajnoksághoz talán az közelebb áll hozzád.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 066 — Patriots fan
tényleg nem érdemlünk meg idén semmit
egy sírból visszahozott meccset sikerült elveszteni
rajtunk fog röhögni a liga
NB2
Megint...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
tényleg nem érdemlünk meg idén semmit
egy sírból visszahozott meccset sikerült elveszteni
rajtunk fog röhögni a liga
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 066 — Patriots fan
Ez a 4 play a 2 yardról összefoglalta az egész szezonunkat.

1&goal-ból két időkéréssel szereztünk három pontot, úgy hogy még egy TD play is összejött.
Kérem kapcsolja ki.

Legyen már vége ennek a szarnak...
ZERO_L
kb ugyanezt írtam eredménykövetőbe 😊

egyszerűen nem értem minek gondolják túl a dolgokat, főleg mikor megy a futás!
NB2
*Arisztotelész-i szemüveg felvétele*

Egyértemű, hogy a következő évre gyakorlunk. Szerinted nincs elég futball IQ azon a partvonalon, ne tudnák azt amit te fotelból benyögsz, hogy elég behívni a futást a TD-ért. Nyilvánló, hogy láttak valamit edzéseken és ezért akarják ezt éles körülmények között is letesztelni. Az időkérés is direkt volt. Megvolt a játék, de így nem kerül majd be a statisztikába, szóval csináltunk egy tökéletes játékot, le tudtuk tesztelni és nem fogják kivideózni mert hallott játékról nem készül adatbázis.
Take that footballgeeks!



Van egy olyan rossz érzésem hogy Mecdönci taknyosra szopatja a csapatot! A Öregnek nincs szerencséje a volt edzőivel szemben!
ParadSEC
Vagy mi McDöncit....
ThundersNFL a Jobbágy
Egyenlőre az.első opció jön be.
Burkus
Raiders minden meccsét leadja, most csak erre a félelemre játszunk rá. Minden a terv szerint zajlik, nyugi.

*szemüveg levétele*
ZERO_L
😀 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 458 — situational football
Ez a 4 play a 2 yardról összefoglalta az egész szezonunkat.

1&goal-ból két időkéréssel szereztünk három pontot, úgy hogy még egy TD play is összejött.
Kérem kapcsolja ki.

Legyen már vége ennek a szarnak...
ZERO_L
kb ugyanezt írtam eredménykövetőbe 😊

egyszerűen nem értem minek gondolják túl a dolgokat, főleg mikor megy a futás!
NB2
*Arisztotelész-i szemüveg felvétele*

Egyértemű, hogy a következő évre gyakorlunk. Szerinted nincs elég futball IQ azon a partvonalon, ne tudnák azt amit te fotelból benyögsz, hogy elég behívni a futást a TD-ért. Nyilvánló, hogy láttak valamit edzéseken és ezért akarják ezt éles körülmények között is letesztelni. Az időkérés is direkt volt. Megvolt a játék, de így nem kerül majd be a statisztikába, szóval csináltunk egy tökéletes játékot, le tudtuk tesztelni és nem fogják kivideózni mert hallott játékról nem készül adatbázis.
Take that footballgeeks!



Van egy olyan rossz érzésem hogy Mecdönci taknyosra szopatja a csapatot! A Öregnek nincs szerencséje a volt edzőivel szemben!
ParadSEC
Vagy mi McDöncit....
ThundersNFL a Jobbágy
Egyenlőre az.első opció jön be.
Burkus
Raiders minden meccsét leadja, most csak erre a félelemre játszunk rá. Minden a terv szerint zajlik, nyugi.

*szemüveg levétele*



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 066 — Patriots fan
56 passzolt yard egy félidő....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 504 — Pats fan
Ez a 4 play a 2 yardról összefoglalta az egész szezonunkat.

1&goal-ból két időkéréssel szereztünk három pontot, úgy hogy még egy TD play is összejött.
Kérem kapcsolja ki.

Legyen már vége ennek a szarnak...
ZERO_L
egesz pontosan kettő

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 066 — Patriots fan
Van egy olyan rossz érzésem hogy Mecdönci taknyosra szopatja a csapatot! A Öregnek nincs szerencséje a volt edzőivel szemben!
ParadSEC
Vagy mi McDöncit....
ThundersNFL a Jobbágy
Egyenlőre az.első opció jön be.
Burkus
Sajna

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Van egy olyan rossz érzésem hogy Mecdönci taknyosra szopatja a csapatot! A Öregnek nincs szerencséje a volt edzőivel szemben!
ParadSEC
Vagy mi McDöncit....
ThundersNFL a Jobbágy
Egyenlőre az.első opció jön be.