New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Vagy Jefferson fog csillió yardot elkapni vagy Cooks csinál egy laza 200 yardos meccset ellenünk, mert ezt a 2 embert nem tudjuk egyszerre kiiktatni, vagy bízunk Cousiban aki rendre elbassza a Vikes meccseket
ParadSEC
Sztem ki kellene szólni, hogy le sem kell játszani a meccset, mert ez a két ember megoldhatatlan akadályt jelent a szurkolóknak..
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 067 — Patriots fan
Milyen atom kis csoport lett az éveken keresztül lesajnált East. Ennek kifejezetten örülök!
kolok1972
ez a Bills-Vikings meccs piszok jó volt, élveztem, aztán eszembe jutott, hogy még lesz velük összesen 3 meccsünk 😊
NB2
A Jets megverte őket, akiket mi vertünk meg, a D oldalán igen meggyőző játékkal. Idén az eredmények/a formaingadozás a szokottnál is kiszámíthatatlanabb a ligában. (Bár vannak konstans dolgok. Például a Pats offense gyengesége.)
Burkus
Azt mondod majd Josh Allen is DMC kezébe dobja a labdát mikor incomplete passzt akar dobni?

(Ha a Vikes meccs prime timeban lesz akkor tuti lesz keresnivalónk)
ZERO_L
Tegnap a meccs felénél azt hittem elment a Vikesnak, ki is nyomtam.
Eléggé dobálgatta Cousins a homályokat meg a nagy labdákat.
Meg azon gondolkoztam, hogyan fogjuk megfogni Hockensont...remélem nem ellenünk tart majd karriernapot.
Lúdas Solymi
Én inkább azt nem tudom Jefferson-nal mi a csudát fogunk csinálni mert ESZMÉLETLEN amit produkált a Bills ellen...
Castleai01
Vagy Jefferson fog csillió yardot elkapni vagy Cooks csinál egy laza 200 yardos meccset ellenünk, mert ezt a 2 embert nem tudjuk egyszerre kiiktatni, vagy bízunk Cousiban aki rendre elbassza a Vikes meccseket

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Milyen atom kis csoport lett az éveken keresztül lesajnált East. Ennek kifejezetten örülök!
kolok1972
ez a Bills-Vikings meccs piszok jó volt, élveztem, aztán eszembe jutott, hogy még lesz velük összesen 3 meccsünk 😊
NB2
A Jets megverte őket, akiket mi vertünk meg, a D oldalán igen meggyőző játékkal. Idén az eredmények/a formaingadozás a szokottnál is kiszámíthatatlanabb a ligában. (Bár vannak konstans dolgok. Például a Pats offense gyengesége.)
Burkus
Azt mondod majd Josh Allen is DMC kezébe dobja a labdát mikor incomplete passzt akar dobni?

(Ha a Vikes meccs prime timeban lesz akkor tuti lesz keresnivalónk)
ZERO_L
Tegnap a meccs felénél azt hittem elment a Vikesnak, ki is nyomtam.
Eléggé dobálgatta Cousins a homályokat meg a nagy labdákat.
Meg azon gondolkoztam, hogyan fogjuk megfogni Hockensont...remélem nem ellenünk tart majd karriernapot.
Lúdas Solymi
Én inkább azt nem tudom Jefferson-nal mi a csudát fogunk csinálni mert ESZMÉLETLEN amit produkált a Bills ellen...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Milyen atom kis csoport lett az éveken keresztül lesajnált East. Ennek kifejezetten örülök!
kolok1972
ez a Bills-Vikings meccs piszok jó volt, élveztem, aztán eszembe jutott, hogy még lesz velük összesen 3 meccsünk 😊
NB2
A Jets megverte őket, akiket mi vertünk meg, a D oldalán igen meggyőző játékkal. Idén az eredmények/a formaingadozás a szokottnál is kiszámíthatatlanabb a ligában. (Bár vannak konstans dolgok. Például a Pats offense gyengesége.)
Burkus
Azt mondod majd Josh Allen is DMC kezébe dobja a labdát mikor incomplete passzt akar dobni?

(Ha a Vikes meccs prime timeban lesz akkor tuti lesz keresnivalónk)
ZERO_L
Tegnap a meccs felénél azt hittem elment a Vikesnak, ki is nyomtam.
Eléggé dobálgatta Cousins a homályokat meg a nagy labdákat.
Meg azon gondolkoztam, hogyan fogjuk megfogni Hockensont...remélem nem ellenünk tart majd karriernapot.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Milyen atom kis csoport lett az éveken keresztül lesajnált East. Ennek kifejezetten örülök!
kolok1972
ez a Bills-Vikings meccs piszok jó volt, élveztem, aztán eszembe jutott, hogy még lesz velük összesen 3 meccsünk 😊
NB2
A Jets megverte őket, akiket mi vertünk meg, a D oldalán igen meggyőző játékkal. Idén az eredmények/a formaingadozás a szokottnál is kiszámíthatatlanabb a ligában. (Bár vannak konstans dolgok. Például a Pats offense gyengesége.)
Burkus
Azt mondod majd Josh Allen is DMC kezébe dobja a labdát mikor incomplete passzt akar dobni?

(Ha a Vikes meccs prime timeban lesz akkor tuti lesz keresnivalónk)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Milyen atom kis csoport lett az éveken keresztül lesajnált East. Ennek kifejezetten örülök!
kolok1972
ez a Bills-Vikings meccs piszok jó volt, élveztem, aztán eszembe jutott, hogy még lesz velük összesen 3 meccsünk 😊
NB2
A Jets megverte őket, akiket mi vertünk meg, a D oldalán igen meggyőző játékkal. Idén az eredmények/a formaingadozás a szokottnál is kiszámíthatatlanabb a ligában. (Bár vannak konstans dolgok. Például a Pats offense gyengesége.)
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Bills topicban is felütötte a fejét a jelenség:

Allen minek van a pályán, McDermottnak meleg a pite..

Hiába ez egy kórság, ami hetente múlik és csak a végletekben terjed 😊
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Milyen atom kis csoport lett az éveken keresztül lesajnált East. Ennek kifejezetten örülök!
kolok1972
ez a Bills-Vikings meccs piszok jó volt, élveztem, aztán eszembe jutott, hogy még lesz velük összesen 3 meccsünk 😊
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 505 — Pats fan
Milyen atom kis csoport lett az éveken keresztül lesajnált East. Ennek kifejezetten örülök!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
 twitter.com/DougKyed/status/1591460373693337602?t=2CgiGlYP_aFsir_otBTfxQ&s=19

Múltkori gondolatmenethez.
Ez nonszensz. Mérget lehet venni rá, hogy ezt minden ellenfelünk is tudja.
zinedine5
Mondjuk azt nem artana tudni a 87%-hoz, hogy ez hanyszor volt mondjuk 1st,2nd,3rd,4th & 1-2 yardos jatek. Mert akkor annyira nem durva adat, ha minden ilyen szituban ezt toljuk.

Es ugye eleve Cannon is tight endet jatszott az elso ket vagy harom meccsen felallas szerint, mint hatodik falember.

Nem vitatom a kiismerhetoseget egyaltalan, csak eleve nem volt sok 2.tight endes csomagunk a palyan, amikor volt, akkor pedig a futast volt hivatott segiteni.

Ezt a Zappe eraban kezdtuk el, amikor a Packers ellen inkabb a foldon probaltunk meg haladni. Keves felallasbol pedig konnyen kijon ilyen szazalekos adat.

Ami inkabb hervaszto nekem, hogy ket play action jatek kozott nalunk van a legtobb futas. Sosincs futas nelkul PA, es 80% felett van 1st downon a futas.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 360 — Ajmo Vatreni
 twitter.com/DougKyed/status/1591460373693337602?t=2CgiGlYP_aFsir_otBTfxQ&s=19

Múltkori gondolatmenethez.
Ez nonszensz. Mérget lehet venni rá, hogy ezt minden ellenfelünk is tudja.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936


Lehet megoldódik a OC problémánk?
vpi
Kamu…mar fel is fuggesztettek a fiokot.
Amugy ha rendesen megnezed a linket, ott van h AdamSchefterN0T felhasznalo irta.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com


Lehet megoldódik a OC problémánk?
vpi
ez kamu, nem?
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot


Lehet megoldódik a OC problémánk?
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Csak egy kérdés mindenkihez...
Abban azért egyetértünk itt hogy az idei O borzalmasan gyenge és rossz nézni, függetlenül attól hogy ez kinek/kiknek a hibája?
Castleai01
Bizony ebben szerintem mindenki egyetért, egyedül BB tudna ezen változtatni és nagyon tudjuk az öreg szezon közben igen ritkán változtat.
ParadSEC
Azt tudjuk, hogy nincs köze ehhez az öregnek?
Mert én nem vagyok biztos abban, hogy csak Patricia a designer, vagy az ötletgazda.

De ami a legfontosabb, hogy nem tudjuk hol kezdődik Jones és hol végződik az OC meló. Azt látjuk, hogy így egybefolyva orbitálisan rossz, egyáltalán nem harmonizál egymással a QB és a kért rendszer.

Azt láttuk, hogy ha akarnak, akkor tudnak a QB köré építeni, vagy a QB-ra szabni (Zappe gameplan). Azt meg nem láttuk, hogy Jones egy olyan rendszerben milyen lenne, és mivel az egész heti felkészülés értelmezhetetlen az utolsó 2-3 meccsen, és ugyanazt a dolgot próbáljuk lenyomni mindenki torkán a szar fallal, amire évtizedek alatt nem volt példa nálunk ilyen mintán.

Mert mindenki jöhet rossz gameplannel, MyVay is, bárki a támadó oldali zsenik közül. És még az is oké, hogy nem tud mindenki váltani, ez is benne van. De az nincs benne, hogy az ellenfél tendenciáit és sajátot is telibe kakilja egy stáb , és erőltet valamit úgy, hogy előtte 20 évig az ellenfelek gyenge pontját támadta, ha lehetett, akkor egész meccsen.

Most meg ez a vertikális fos megy mindenki ellen, mintha preseason lenne.

És BB is látja ezt, nem csak mi, mégis engedi. Lehet azért mert közös az út.

Goffnál egy idő után lehetett látni hol kezdődik Goff és hol végződik McVay. Jones annyira komforton kívülre van rakva a fallal, a playcallal, a designnal, hogy értékelhetetlen kb a teljesítménye, mert annyira a körülmények áldozata. Szinte lehetetlen jól játszani ebben.

Van neten a Stevenson passznak elemzése. Az All22-ben jól látszik, hogy Thornton az első olvasás, vagyis a deep játék, miközben a másik oldalon bunch formációban ott van a 3WR és abból a gyorsabb játék, ami megdöglik mire Thorntonról továbblép a QB. Eleve jobbról kellene azt a playt olvasni, és a bunch opciók után átmenni az újonc WR-re, majd onnan ha nincs nyitva, akkor Stevenson a vége.

De Jones egyből balról kezd el olvasni, amivel a pálya jobb oldala ki is hül. Igazából egyik opció sem megdobható, a védők nem kerülnek döntéshelyzetbe, ahogy ezt Peti is írta a privát beszélgetésben. Az meg csak a hab a tortán, hogy a design is szar, mert Stevenson a checkdown passzt arra az oldalra kínálja fel, ahol nem ürül ki a terület, ott marad a szabad LB, mögötte a safety, várva a futót mindkettő és nulla darab blokkolónk van a környéken. Miközben a bunch formációnak hála a másik oldalon 3 blokkolónk lenne 3 védőre.

A beszűkült útvonalak is újra dominánsak, erről már írtunk a preseason meccsek után is.

Ha egy returnernek kinyaljuk a seggét és olyan segítséget adunk neki a komfortjához, hogy hozunk egy ballábas puntert a gyakorláshoz, akkor a meccsen ugyanezt a komfortot érthetetlen miért nem adjuk meg a franchise qb-nak. Miközben láttuk, hogy ha akarjuk, akkor tudunk az irányítónak segíteni.

Amíg ezen nem lépünk túl, vagy nem kezd el működni, addig esélytelen hogy javulás legyen. Persze ha valami fostalicska fal jön szembe, akkor azokat azért elgurítjuk majd, de egy hét lesz a csoda, ha ez marad a felfogás.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Csak egy kérdés mindenkihez...
Abban azért egyetértünk itt hogy az idei O borzalmasan gyenge és rossz nézni, függetlenül attól hogy ez kinek/kiknek a hibája?
Castleai01
En inkabb azt mondanam h az eddig latott Offense.
Az eddigi elemzesek alapjan van benne potencial ahogy topin is irta, a kerdes inkabb az h a bye utan, ha egeszseges mindenki hogyan fog kinezni.
Lesz-e eleg RPO, 12 personnel, stb. vagy szenvedes lesz.

Ha igy is nyerjuk a meccseket, akkor nekem ok, de valoban, szeretnem latni h kihozzuk a megenekelt potencialt is.

A BYE utan nem nagyon kellene kifogasnak lennie.
Nem mondom h a Jets edzomeccs lesz, de a vedelem van annyira eros h megmutassa mire kepes az O.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 067 — Patriots fan
Csak egy kérdés mindenkihez...
Abban azért egyetértünk itt hogy az idei O borzalmasan gyenge és rossz nézni, függetlenül attól hogy ez kinek/kiknek a hibája?
Castleai01
Bizony ebben szerintem mindenki egyetért, egyedül BB tudna ezen változtatni és nagyon tudjuk az öreg szezon közben igen ritkán változtat.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Csak egy kérdés mindenkihez...
Abban azért egyetértünk itt hogy az idei O borzalmasan gyenge és rossz nézni, függetlenül attól hogy ez kinek/kiknek a hibája?

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
@Topin (De amit mi is tudunk azt nem tudja MattyP, ez szerintem nem logikus. Vagy ugye teljesen hülye, de az kvázi lehetetlen a végzettsége okán is, meg a korábbi tevékenységei kapcsán is.) A logikád alapján, aki eljut egy kispadra nem bukhat meg soha. Miért ne lehetne MattyP hülye? Miért ne lehetne nagy rá ez a kabát, miért ne lehetne, hogy az O nem az ő pályája?
vpi
Simán lehet, hogy az O nem az ő pályája. Bukhat bárki, ahogy bukik is kvázi mindenki minden sportban az edzők közül. Nem nagyon van olyan coach, aki mindig a csúcson lett volna a karrierje alatt, és ez egy normális variancia ebben is. Nem az van, hogy egyszer a csúcsra ér valaki, akkor mindig ott is marad, és úgy bukik hogy közben nem lesz rosszabb edző sem, mégis elhasal a köv.szakaszon.

Ami az egyik csapatnál életképes, az a másiknál nem. Ami egy keretre van szabva, az egy másikkal kudarcra van ítélve stb.

Amire én értem a felvetésem az egy teljesen pofonegyszerű észrevétel. Ha mi tudjuk és a szakik tudják, akkor vajon a Pats stábja hogy a fenébe nem tudja? Mikor olyan apróságokra is odafigyelnek, olyan dolgokat találnak ki, amilyen mélységbe még csak gondolatunk sincs hozzá. Akkor "ennyire egyszerű" kérdésekben meg el lennének tévedve?

Personnel, play action, RPO, screen a vezényszavak amikkel "vádoljuk". Ezek azért nagyon alap dolgok. Mert ha a Colts ellen megint problémás route spacingget hozza fel valaki, akkor azt mondom, igen ez már tényleg egy szinttel mélyebb kérdés, és OC-k közti különbséget mutat meg. De amit mi tudunk, azt tudják ők is, ebben biztosak lehetünk.

Mi eleve azt se tudjuk, hogy épül fel az offense stábunk felkészülése a heti ellenfélre. Valójában ki miért felelős ebben a szakaszban?

Ha már kiismerhetőség:
A Saints és mi vagyunk az a két csapat, amelyik sosem hívott be play action játékot, ha nem futott egyet előtte. A Packersnek pedig két futás kell ehhez minimum. Tehát ezeknél a csapatoknál sosem volt meglepi under centerből, mert elsőre mindig futnak ebből a felállásból. A LaFleur vezette GB meg második ilyen felállásra is mindig futott eddig az évben.

Pedig ő egy támadóguru.

Most akkor idénre ő is meghülyült, vagy elfogadjuk azt, hogy ezeknek a csapatoknak van valami logikus magyarázata arra, hogy miért ezt választják, ahelyett hogy kevésbé legyenek kiismerhetőek? Mert oké, MattyP-nek nem útja az O és nem ismer elég támadóplay-t, de MLF sem?

Szerintem éppen ezek miatt kellene megértenünk a történéseket, mert nem csak nálunk és nem csak bűnrossz edzők tesznek így. Persze egyszerűbb kutyázni patriciát a meglévő tudásunkra építve.

A pick playek erőltetése, a redzone-ban a shotgunból hívott draw futások a tömött boxok ellen mind azt mutatják, hogy nem túl széles a repertoár amit használunk, és cserébe még csak nem is eredményes. Sőt kiismerhető. De biztosan van annál tartalmasabb ok erre, mint az hogy MattyP nem ért hozzá.

De az is lehet, hogy nem ért hozzá, én nem zárom ki ezt sem. Csak nálam ez messze nem 100%-os álláspont, mert a magam értetlenségét nem vetítem ki erre. Az biztos, hogy látványra és eredményre iszonyatosan rosszul nézünk ki olyan védelmek ellen, ahol a DLine dominálja a falunkat. Ilyen helyzetben pedig nehéz jól hívni.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 067 — Patriots fan
Twitteren volt, hogy a Colts D 6. futás ellen és 30. 12 felállás ellen. Lehet tippelni melyikből mennyit játszottunk?

| 11 first down playből 8 futás volt, 12 personnel meg 13 %-ban volt az utoldó drive kivételével. |
zinedine5
Itt ez egy nagyon jó kérdés, hogy miért ez volt a terv?

Ha mi tudjuk, a szakírók is tudják, akkor a stáb miért nem tudja?

Miközben a spec.team felkészülésnél hozunk egy Palardyt, hogy bal lábas puntertől is kapjon labdát Marcus Jones. Aki el is mondja meccs után, hogy mennyit segített ez a returnöknél. Tehát a gyakorlóba hoztunk egy ballábas puntert ezért és erről senki nem beszél, hogy milyen mélysége a felkészülésnek.

De amit mi is tudunk azt nem tudja MattyP, ez szerintem nem logikus. Vagy ugye teljesen hülye, de az kvázi lehetetlen a végzettsége okán is, meg a korábbi tevékenységei kapcsán is.

Ott a blokkolt punt is, ahol Achord leveszi a gunnerről JoJo-t, és elküldi blokkolni, mert úgy fúj a szél a stadionban, hogy a ballábas punternek ki kell fordulnia punt közben és leszarjuk, hogy vezetünk, meg yardokat veszíthetünk a gunner elengedésével, és blokkot akarunk ebből a nüanszból.

De Patricia és a többiek, akiknek egész héten ott van az arcukba az adathalmaz, és hozzánk is eljut az infó, és tudjuk a tutit, na ők annyira faszok, hogy nem tudják ezt. Lehet ez? Vagy esetleg valami van mögötte, amit mi nem értünk?

Mert az oké, hogy szar, de a kérdés továbbra is az, hogy mitől szar. És amíg az nem javul meg, addig szar marad.
topin
Ezen az elven soha semmit nem kritizálhatnál, de ezt a kört is lefutottuk már párszor. Jobban tudja és mi nem látjuk az egész képet. OK
zinedine5
Még véletlenül sem ezt írtam, hanem azt kérdeztem, hogy mi lehet mögötte, hogy ezt látjuk és ők meg nem?

Én tudom, hogy nem tudjuk mi erre a választ, mert meghaladja a tudásunk, csak írtam példát szitukra mint pl egy punter a gyakolóba, vagy a szél fújása. Ehhez képest amit kritizálunk, az még a mi szintünkön is látható. Miért nem látják ezt ők, ha ez a probléma. Ennyi a felvetésem.

Mivel ezen a meccsen is mélyebb összefüggéseket láttak meg, mint amire mi valaha is gondolnánk, hogy döntő lehet, és ezek is csak azért derültek ki, mert a sikeresség okán előkerült a mögöttes szándék, így biztosan minden más lépésünk mögött alapos nyomós ok van.

Mi nem érthetjük meg ezt, és ettől értetlenkedni lehet, csak nehéz kijelentéseket tenni, mikor láthatóan a fasorban sem vagyunk az összefüggések terén.
topin
Szerintem nem is feladatunk adatot elemezni mivel szurkolòk vagyunk. Tisztelem az elhivatottságodat a csapattal és a sporttal szemben. Én szeretem az elemzéseidet de szeretek vitatkozni, a gondolataimat zsigerből megosztani aztán ezen csámcsogni😁. BB rengeteg olyan dolgot csinál amivel kiveri a biztosìzékot nálunk és a szakiknál is de vhogy működik. Az Offense idén az gyenge pontja a csapatnak ez vitán felüli és elég nagy valòszinűséggel ez lesz az idei szezonunk veszte is. Ezt azért gondolom mert már nincs mód változtatni az állományon akik meg vannak azt láttuk mire képesek...Kíváncsi vagyok hogy ugorjuk meg a bye után a Jetset, rossz érzésem van miattuk
ParadSEC
Szerintem a Thornton felé ment labda lehet h egy kicsit túl volt dobva, bár szerintem ott az elkapó és lemaradt egy lépéssel. Ugye már a startnál megfogták egy kicsit és utána a védő folyamatosan vele volt és ment a kézjáték, ott a lassítás többszöri visszanézéséből nekem úgy tűnt mintha ritmust is váltana és emiatt is hiányozna az az egy lépés. Bár akkor is necces elkapás lett volna.

Nekem a playhívásra van egy-két elvadult elméletem, több is, látok benne rációt meg ugyanannyira a hülyeséget is.

1. Patricia egy csökönyös marha:
BB engedi neki implementálni az általa elképzelt sémát, valamennyire módosítja MJ preferenciái alapján, de megvan az elképzelése, hogy mit akar játszatni és ragaszkodik hozzá.
Ez annyira nem elvadult dolog, hisz láttuk már más edzőnél, Patriciának is van ebben múltja a Patsnél meg a Lionst is vezette egy módon.

2. Kitaláltak egy Offense típust és ezt próbálják implementálni
Megvan, hogy mit akarunk hosszútávon csinálni, viszont ez láthatólag kényelmetlen MJ-nek, hisz egy teljesen új rendszert kell tanulnia és még nem sikerült átállnia, berögzíteni az időzítéseket az előzőhöz képest.

3. Azért volt elviselhetetlenül rossz az Offense játék, mert gyakoroltunk.
Mivel látták a meccs közepétől kezdve, hogy itt a Colts csak valami nagy játék folytán tudna visszajönni a meccsbe (ami majdnem meg is történt), így azokat a játékokat erőltették ami nem megy, így meccs körülmények között lehetett egy jobb defense ellen videóanyagot gyűjteni.
Ha esetleg kellett volna pontot szerezni (amit megtett az O helyett a spec team és a védelem), akkor elővettek volna pár játékot vagy több RPO-t, 12 personnelt.

Ez utóbbit lehetne realitás, viszont pont ennél a csapatnál nem tudnám azt elképzelni, hogy ne a sima győzelemre menjenek rá.

4. Ennyi play van az könyvben
Mondanám azt is, hogy azért nem erőltették az RPO-t meg a 12 personnelt, mert limitált variáció van rá és azokat amúgy is felismerné az ellenfél.
Lúdas Solymi
Konkrétan lazán olvasta az O játékát a Colts D. Ez is volt a nagy baj hogy kiismerhető a játékunk

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Twitteren volt, hogy a Colts D 6. futás ellen és 30. 12 felállás ellen. Lehet tippelni melyikből mennyit játszottunk?

| 11 first down playből 8 futás volt, 12 personnel meg 13 %-ban volt az utoldó drive kivételével. |
zinedine5
Itt ez egy nagyon jó kérdés, hogy miért ez volt a terv?

Ha mi tudjuk, a szakírók is tudják, akkor a stáb miért nem tudja?

Miközben a spec.team felkészülésnél hozunk egy Palardyt, hogy bal lábas puntertől is kapjon labdát Marcus Jones. Aki el is mondja meccs után, hogy mennyit segített ez a returnöknél. Tehát a gyakorlóba hoztunk egy ballábas puntert ezért és erről senki nem beszél, hogy milyen mélysége a felkészülésnek.

De amit mi is tudunk azt nem tudja MattyP, ez szerintem nem logikus. Vagy ugye teljesen hülye, de az kvázi lehetetlen a végzettsége okán is, meg a korábbi tevékenységei kapcsán is.

Ott a blokkolt punt is, ahol Achord leveszi a gunnerről JoJo-t, és elküldi blokkolni, mert úgy fúj a szél a stadionban, hogy a ballábas punternek ki kell fordulnia punt közben és leszarjuk, hogy vezetünk, meg yardokat veszíthetünk a gunner elengedésével, és blokkot akarunk ebből a nüanszból.

De Patricia és a többiek, akiknek egész héten ott van az arcukba az adathalmaz, és hozzánk is eljut az infó, és tudjuk a tutit, na ők annyira faszok, hogy nem tudják ezt. Lehet ez? Vagy esetleg valami van mögötte, amit mi nem értünk?

Mert az oké, hogy szar, de a kérdés továbbra is az, hogy mitől szar. És amíg az nem javul meg, addig szar marad.
topin
Ezen az elven soha semmit nem kritizálhatnál, de ezt a kört is lefutottuk már párszor. Jobban tudja és mi nem látjuk az egész képet. OK
zinedine5
Még véletlenül sem ezt írtam, hanem azt kérdeztem, hogy mi lehet mögötte, hogy ezt látjuk és ők meg nem?

Én tudom, hogy nem tudjuk mi erre a választ, mert meghaladja a tudásunk, csak írtam példát szitukra mint pl egy punter a gyakolóba, vagy a szél fújása. Ehhez képest amit kritizálunk, az még a mi szintünkön is látható. Miért nem látják ezt ők, ha ez a probléma. Ennyi a felvetésem.

Mivel ezen a meccsen is mélyebb összefüggéseket láttak meg, mint amire mi valaha is gondolnánk, hogy döntő lehet, és ezek is csak azért derültek ki, mert a sikeresség okán előkerült a mögöttes szándék, így biztosan minden más lépésünk mögött alapos nyomós ok van.

Mi nem érthetjük meg ezt, és ettől értetlenkedni lehet, csak nehéz kijelentéseket tenni, mikor láthatóan a fasorban sem vagyunk az összefüggések terén.
topin
Szerintem nem is feladatunk adatot elemezni mivel szurkolòk vagyunk. Tisztelem az elhivatottságodat a csapattal és a sporttal szemben. Én szeretem az elemzéseidet de szeretek vitatkozni, a gondolataimat zsigerből megosztani aztán ezen csámcsogni😁. BB rengeteg olyan dolgot csinál amivel kiveri a biztosìzékot nálunk és a szakiknál is de vhogy működik. Az Offense idén az gyenge pontja a csapatnak ez vitán felüli és elég nagy valòszinűséggel ez lesz az idei szezonunk veszte is. Ezt azért gondolom mert már nincs mód változtatni az állományon akik meg vannak azt láttuk mire képesek...Kíváncsi vagyok hogy ugorjuk meg a bye után a Jetset, rossz érzésem van miattuk
ParadSEC
Szerintem a Thornton felé ment labda lehet h egy kicsit túl volt dobva, bár szerintem ott az elkapó és lemaradt egy lépéssel. Ugye már a startnál megfogták egy kicsit és utána a védő folyamatosan vele volt és ment a kézjáték, ott a lassítás többszöri visszanézéséből nekem úgy tűnt mintha ritmust is váltana és emiatt is hiányozna az az egy lépés. Bár akkor is necces elkapás lett volna.

Nekem a playhívásra van egy-két elvadult elméletem, több is, látok benne rációt meg ugyanannyira a hülyeséget is.

1. Patricia egy csökönyös marha:
BB engedi neki implementálni az általa elképzelt sémát, valamennyire módosítja MJ preferenciái alapján, de megvan az elképzelése, hogy mit akar játszatni és ragaszkodik hozzá.
Ez annyira nem elvadult dolog, hisz láttuk már más edzőnél, Patriciának is van ebben múltja a Patsnél meg a Lionst is vezette egy módon.

2. Kitaláltak egy Offense típust és ezt próbálják implementálni
Megvan, hogy mit akarunk hosszútávon csinálni, viszont ez láthatólag kényelmetlen MJ-nek, hisz egy teljesen új rendszert kell tanulnia és még nem sikerült átállnia, berögzíteni az időzítéseket az előzőhöz képest.

3. Azért volt elviselhetetlenül rossz az Offense játék, mert gyakoroltunk.
Mivel látták a meccs közepétől kezdve, hogy itt a Colts csak valami nagy játék folytán tudna visszajönni a meccsbe (ami majdnem meg is történt), így azokat a játékokat erőltették ami nem megy, így meccs körülmények között lehetett egy jobb defense ellen videóanyagot gyűjteni.
Ha esetleg kellett volna pontot szerezni (amit megtett az O helyett a spec team és a védelem), akkor elővettek volna pár játékot vagy több RPO-t, 12 personnelt.

Ez utóbbit lehetne realitás, viszont pont ennél a csapatnál nem tudnám azt elképzelni, hogy ne a sima győzelemre menjenek rá.

4. Ennyi play van az könyvben
Mondanám azt is, hogy azért nem erőltették az RPO-t meg a 12 personnelt, mert limitált variáció van rá és azokat amúgy is felismerné az ellenfél.
Lúdas Solymi
@Solymi Én nem vagyok vádolható szakmázással, de ha offense tipus váltás van és új QB-nk van, akkor nem lenne logikus, ha a sémát a QB ellen dolgoznák ki.

@Topin (De amit mi is tudunk azt nem tudja MattyP, ez szerintem nem logikus. Vagy ugye teljesen hülye, de az kvázi lehetetlen a végzettsége okán is, meg a korábbi tevékenységei kapcsán is.) A logikád alapján, aki eljut egy kispadra nem bukhat meg soha. Miért ne lehetne MattyP hülye? Miért ne lehetne nagy rá ez a kabát, miért ne lehetne, hogy az O nem az ő pályája?
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Twitteren volt, hogy a Colts D 6. futás ellen és 30. 12 felállás ellen. Lehet tippelni melyikből mennyit játszottunk?

| 11 first down playből 8 futás volt, 12 personnel meg 13 %-ban volt az utoldó drive kivételével. |
zinedine5
Itt ez egy nagyon jó kérdés, hogy miért ez volt a terv?

Ha mi tudjuk, a szakírók is tudják, akkor a stáb miért nem tudja?

Miközben a spec.team felkészülésnél hozunk egy Palardyt, hogy bal lábas puntertől is kapjon labdát Marcus Jones. Aki el is mondja meccs után, hogy mennyit segített ez a returnöknél. Tehát a gyakorlóba hoztunk egy ballábas puntert ezért és erről senki nem beszél, hogy milyen mélysége a felkészülésnek.

De amit mi is tudunk azt nem tudja MattyP, ez szerintem nem logikus. Vagy ugye teljesen hülye, de az kvázi lehetetlen a végzettsége okán is, meg a korábbi tevékenységei kapcsán is.

Ott a blokkolt punt is, ahol Achord leveszi a gunnerről JoJo-t, és elküldi blokkolni, mert úgy fúj a szél a stadionban, hogy a ballábas punternek ki kell fordulnia punt közben és leszarjuk, hogy vezetünk, meg yardokat veszíthetünk a gunner elengedésével, és blokkot akarunk ebből a nüanszból.

De Patricia és a többiek, akiknek egész héten ott van az arcukba az adathalmaz, és hozzánk is eljut az infó, és tudjuk a tutit, na ők annyira faszok, hogy nem tudják ezt. Lehet ez? Vagy esetleg valami van mögötte, amit mi nem értünk?

Mert az oké, hogy szar, de a kérdés továbbra is az, hogy mitől szar. És amíg az nem javul meg, addig szar marad.
topin
Ezen az elven soha semmit nem kritizálhatnál, de ezt a kört is lefutottuk már párszor. Jobban tudja és mi nem látjuk az egész képet. OK
zinedine5
Még véletlenül sem ezt írtam, hanem azt kérdeztem, hogy mi lehet mögötte, hogy ezt látjuk és ők meg nem?

Én tudom, hogy nem tudjuk mi erre a választ, mert meghaladja a tudásunk, csak írtam példát szitukra mint pl egy punter a gyakolóba, vagy a szél fújása. Ehhez képest amit kritizálunk, az még a mi szintünkön is látható. Miért nem látják ezt ők, ha ez a probléma. Ennyi a felvetésem.

Mivel ezen a meccsen is mélyebb összefüggéseket láttak meg, mint amire mi valaha is gondolnánk, hogy döntő lehet, és ezek is csak azért derültek ki, mert a sikeresség okán előkerült a mögöttes szándék, így biztosan minden más lépésünk mögött alapos nyomós ok van.

Mi nem érthetjük meg ezt, és ettől értetlenkedni lehet, csak nehéz kijelentéseket tenni, mikor láthatóan a fasorban sem vagyunk az összefüggések terén.
topin
Szerintem nem is feladatunk adatot elemezni mivel szurkolòk vagyunk. Tisztelem az elhivatottságodat a csapattal és a sporttal szemben. Én szeretem az elemzéseidet de szeretek vitatkozni, a gondolataimat zsigerből megosztani aztán ezen csámcsogni😁. BB rengeteg olyan dolgot csinál amivel kiveri a biztosìzékot nálunk és a szakiknál is de vhogy működik. Az Offense idén az gyenge pontja a csapatnak ez vitán felüli és elég nagy valòszinűséggel ez lesz az idei szezonunk veszte is. Ezt azért gondolom mert már nincs mód változtatni az állományon akik meg vannak azt láttuk mire képesek...Kíváncsi vagyok hogy ugorjuk meg a bye után a Jetset, rossz érzésem van miattuk
ParadSEC
Szerintem a Thornton felé ment labda lehet h egy kicsit túl volt dobva, bár szerintem ott az elkapó és lemaradt egy lépéssel. Ugye már a startnál megfogták egy kicsit és utána a védő folyamatosan vele volt és ment a kézjáték, ott a lassítás többszöri visszanézéséből nekem úgy tűnt mintha ritmust is váltana és emiatt is hiányozna az az egy lépés. Bár akkor is necces elkapás lett volna.

Nekem a playhívásra van egy-két elvadult elméletem, több is, látok benne rációt meg ugyanannyira a hülyeséget is.

1. Patricia egy csökönyös marha:
BB engedi neki implementálni az általa elképzelt sémát, valamennyire módosítja MJ preferenciái alapján, de megvan az elképzelése, hogy mit akar játszatni és ragaszkodik hozzá.
Ez annyira nem elvadult dolog, hisz láttuk már más edzőnél, Patriciának is van ebben múltja a Patsnél meg a Lionst is vezette egy módon.

2. Kitaláltak egy Offense típust és ezt próbálják implementálni
Megvan, hogy mit akarunk hosszútávon csinálni, viszont ez láthatólag kényelmetlen MJ-nek, hisz egy teljesen új rendszert kell tanulnia és még nem sikerült átállnia, berögzíteni az időzítéseket az előzőhöz képest.

3. Azért volt elviselhetetlenül rossz az Offense játék, mert gyakoroltunk.
Mivel látták a meccs közepétől kezdve, hogy itt a Colts csak valami nagy játék folytán tudna visszajönni a meccsbe (ami majdnem meg is történt), így azokat a játékokat erőltették ami nem megy, így meccs körülmények között lehetett egy jobb defense ellen videóanyagot gyűjteni.
Ha esetleg kellett volna pontot szerezni (amit megtett az O helyett a spec team és a védelem), akkor elővettek volna pár játékot vagy több RPO-t, 12 personnelt.

Ez utóbbit lehetne realitás, viszont pont ennél a csapatnál nem tudnám azt elképzelni, hogy ne a sima győzelemre menjenek rá.

4. Ennyi play van az könyvben
Mondanám azt is, hogy azért nem erőltették az RPO-t meg a 12 personnelt, mert limitált variáció van rá és azokat amúgy is felismerné az ellenfél.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Egyébként ha bármikor kicsit lazítani akartak volna Jones “pórázán”, nézzük meg karúszók nélkül is elsüllyed alapon, akkor a colts elleni meccs kvázi tökéletes lehetőség lett volna erre.

Nem egy balfasz védelem ellen áll fel, aki ne jelente kihívást viszont az ellenfél a körülmények miatt olyan fogalmatlan támadósorral áll fel hogy egy-két (akár RZ) TO is simán beleférhetett volna.
(vagy rengeted 3&out, ami össze is jött)

Ezzel szemben ugyan azt láthattuk, mint máskor, célfutball, minden driveból a maxot kihozni és limitálni a gyengébb képességű QB játékot indokolatlan (és sajnos most eredménytelen) futójátékokkal.

Ebből nekem teljesen az jön le, hogy itt nem lesz semmilyen szezon vagy akár egy meccs beáldozva azért hátha többet megtudunk Jonesról éles helyzetben.

Kaparunk a pár százalékos PO esélyünkért, aztán Jones meg fejlődjön abban a limitált szerepkörben, ami jut neki.
Nem tudok örülni ennek a felfogásnak, de kb beletörődtem, ők biztos jobban tudják alapon.

Aztán kiváncsi vagyok ha esetleg mondjuk 4-5 meccsel a vége előtt már nullára redukálódik a PO esélyünk változik-e a felfogás, de tartok tőle hogy nem kockáztatná meg BB hogy lemenjünk kutyába egy meccsen is emiatt. Inkább marad a “mi minden meccset meg akarunk nyerni” maszlag.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 067 — Patriots fan
Twitteren volt, hogy a Colts D 6. futás ellen és 30. 12 felállás ellen. Lehet tippelni melyikből mennyit játszottunk?

| 11 first down playből 8 futás volt, 12 personnel meg 13 %-ban volt az utoldó drive kivételével. |
zinedine5
Itt ez egy nagyon jó kérdés, hogy miért ez volt a terv?

Ha mi tudjuk, a szakírók is tudják, akkor a stáb miért nem tudja?

Miközben a spec.team felkészülésnél hozunk egy Palardyt, hogy bal lábas puntertől is kapjon labdát Marcus Jones. Aki el is mondja meccs után, hogy mennyit segített ez a returnöknél. Tehát a gyakorlóba hoztunk egy ballábas puntert ezért és erről senki nem beszél, hogy milyen mélysége a felkészülésnek.

De amit mi is tudunk azt nem tudja MattyP, ez szerintem nem logikus. Vagy ugye teljesen hülye, de az kvázi lehetetlen a végzettsége okán is, meg a korábbi tevékenységei kapcsán is.

Ott a blokkolt punt is, ahol Achord leveszi a gunnerről JoJo-t, és elküldi blokkolni, mert úgy fúj a szél a stadionban, hogy a ballábas punternek ki kell fordulnia punt közben és leszarjuk, hogy vezetünk, meg yardokat veszíthetünk a gunner elengedésével, és blokkot akarunk ebből a nüanszból.

De Patricia és a többiek, akiknek egész héten ott van az arcukba az adathalmaz, és hozzánk is eljut az infó, és tudjuk a tutit, na ők annyira faszok, hogy nem tudják ezt. Lehet ez? Vagy esetleg valami van mögötte, amit mi nem értünk?

Mert az oké, hogy szar, de a kérdés továbbra is az, hogy mitől szar. És amíg az nem javul meg, addig szar marad.
topin
Ezen az elven soha semmit nem kritizálhatnál, de ezt a kört is lefutottuk már párszor. Jobban tudja és mi nem látjuk az egész képet. OK
zinedine5
Még véletlenül sem ezt írtam, hanem azt kérdeztem, hogy mi lehet mögötte, hogy ezt látjuk és ők meg nem?

Én tudom, hogy nem tudjuk mi erre a választ, mert meghaladja a tudásunk, csak írtam példát szitukra mint pl egy punter a gyakolóba, vagy a szél fújása. Ehhez képest amit kritizálunk, az még a mi szintünkön is látható. Miért nem látják ezt ők, ha ez a probléma. Ennyi a felvetésem.

Mivel ezen a meccsen is mélyebb összefüggéseket láttak meg, mint amire mi valaha is gondolnánk, hogy döntő lehet, és ezek is csak azért derültek ki, mert a sikeresség okán előkerült a mögöttes szándék, így biztosan minden más lépésünk mögött alapos nyomós ok van.

Mi nem érthetjük meg ezt, és ettől értetlenkedni lehet, csak nehéz kijelentéseket tenni, mikor láthatóan a fasorban sem vagyunk az összefüggések terén.
topin
Szerintem nem is feladatunk adatot elemezni mivel szurkolòk vagyunk. Tisztelem az elhivatottságodat a csapattal és a sporttal szemben. Én szeretem az elemzéseidet de szeretek vitatkozni, a gondolataimat zsigerből megosztani aztán ezen csámcsogni😁. BB rengeteg olyan dolgot csinál amivel kiveri a biztosìzékot nálunk és a szakiknál is de vhogy működik. Az Offense idén az gyenge pontja a csapatnak ez vitán felüli és elég nagy valòszinűséggel ez lesz az idei szezonunk veszte is. Ezt azért gondolom mert már nincs mód változtatni az állományon akik meg vannak azt láttuk mire képesek...Kíváncsi vagyok hogy ugorjuk meg a bye után a Jetset, rossz érzésem van miattuk

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich