New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Én Thortont a jövőre nézve írtam. Tudom mikor draftoltuk és mikor érkezett Agholor. És igen itt figyel a rosteren 2 éve annak ellenére, hogy nincs megfelelően kihasználva/nem képes megfelelő teljesítményt nyújtani.
Én speciel nem magát a fizetését sokallom a posztjához képest, hanem az ehhez mérten hozzá adott értéket a csapat teljesítményét illetően. És akkor megint ott vagyunk, hogy mind1 hogy ez a fal, a qb vagy Agholor miatt van, 14 millának lett volna jobb helye is (a fal pölö).
Boston
A fal rendben volt, hiszen Onwenuval kincset találtunk. Tavaly konkrétan csere volt és 6 jó emberünk volt oda.

Leírtam Agholor hozzáadott értékét, tehát nem csak figyel a rosteren, hanem mikor pályán volt is hozzátette a magáét.

Tavaly is lett volna több yardja nem rajta múlt hogy a QB biztonságit játszott. Mikor hoztuk, még nem Jones volt a QB. Newton a forgalomba borzalmasan dobott, kellett a tér oda, hogy ne szűk ablakokba kelljen dobálnia az irányítónak a legforgalmasabb területen.

Mélyre meg Newton is felhajigálta, csak Byrd tényleg nem volt több egy decoynál. Agholort meg nem lehet figyelmen kívül hagyni, nem is teszik ezt az ellenfelek. A safetyk nem játszanak annyira közel a vonalhoz, nem annyira szűk a terület, ha a pályán van. Ezért növekedett a jelenlétében a yard mélységünk elkapásonként, és ezért szűkült be, ha nem volt.

Értem, ha egy szurkoló szerint ez semmi, de a playdesign szempontjából meg elég fontos.

Ráadásul amíg idén nem sérült meg, addig a bosszantó fumble-k mellett is WR1 volt, olyan számokat is produkálva.

Tehát használni is tudjuk.

Nem értem ezen mit nem lehet feldolgozni.

Az, hogy megsérül Andrews és RT poszton nincs passprot nem Agholor hibája, az egy évvel ezelőtti dealt, amikor idehoztuk, megfizettük nem befolyásolja. Mert annak a döntésnek ehhez semmi köze nem volt.

És kiragadjátok Nellyt, puffogtok mindenféle indokot, de a kontextusokat lesöpritek. Most ott tartunk, hogy tavaly a falba kellett volna ember, de konkrétan Onwenu se fért be.

Azokat az indokokaty okokat kell figyelembe venni, amik a szerződéshez vezettek. És ami attól független, azt meg nem kell belekeverni.

Úgy fogunk rá emlékezni, nint jó igazolás, aki megszolgálta az árát? Nem.

Ettől még az elképzelés jó volt az idehozatalával? Igen.

Külső körülmények befolyásolták a sikerességét, mint pl újonc QB, kicsi ADOT tudatosan, új és bonyolult rendszer, megint egy másik újonc QB kicsi ADOT mellett tudatosan, sérülés, támadófal miatti beszűkült passzjáték? Igen

Amikor úgy tudtuk használni amiben jó, akkor WR1 számokat hozott a csapaton belül? Igen.

Miről beszélünk?

A döntés érthető volt, nem lett túlfizetve, jelenleg ennyit kell adni egy kezdő WR-nek rövid lejárattal, úgy alakult hogy ez nem lett egy sikeres projekt. De pont azt kell látni, hogy miért nem. Mert az visz előre, ha az okokat vizsgálják meg, nem pedig az okozatot vágják oda. Ha tudják az okot, ki lehet javítani, ha szükséges. Itt meg úgy látszik nincs mit kijavítani, mert volt egy koncepció, amibe jól illet, aztán a felsorolt körülmény változások ezt befolyásolták.

Ezekhez alkalmazkodtak, amik a mélységi játékunkat érintették. Viszont amikor nem kellett alkalmazkodni és a koncepció működhetett, akkor a számok is mutatják, hogy életképes elképzelés volt.

Ezért nem jó mindent leszarozni, hanem megnézni, hogy miért szar. Sokszor ki fog derülni, hogy nem attól, amit szarozunk.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Én Thortont a jövőre nézve írtam. Tudom mikor draftoltuk és mikor érkezett Agholor. És igen itt figyel a rosteren 2 éve annak ellenére, hogy nincs megfelelően kihasználva/nem képes megfelelő teljesítményt nyújtani.
Én speciel nem magát a fizetését sokallom a posztjához képest, hanem az ehhez mérten hozzá adott értéket a csapat teljesítményét illetően. És akkor megint ott vagyunk, hogy mind1 hogy ez a fal, a qb vagy Agholor miatt van, 14 millának lett volna jobb helye is (a fal pölö).
Boston
Viszont a fal akkor abban az allapotaban nem volt ennyire rossz.
Mondhatni az volt az egyik egyseg ahol voltak lyukak, de nem akkora problema.
Igen, tudom h Wynn serult volt, de ez inkabb volt balszerencse mint injury prone allapot es nem volt rossz teljesitmenye.
Ott varhattuk h LT poziban bevalik.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Azt is vegyétek számításba, hogy tavaly előtt 7-9-cel zártunk, kerestük az irányítónkat, ha hívni akarsz wr-t sajnos meg kell fizetned, mert amúgy nem lettünk vonzóak.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Én Thortont a jövőre nézve írtam. Tudom mikor draftoltuk és mikor érkezett Agholor. És igen itt figyel a rosteren 2 éve annak ellenére, hogy nincs megfelelően kihasználva/nem képes megfelelő teljesítményt nyújtani.
Én speciel nem magát a fizetését sokallom a posztjához képest, hanem az ehhez mérten hozzá adott értéket a csapat teljesítményét illetően. És akkor megint ott vagyunk, hogy mind1 hogy ez a fal, a qb vagy Agholor miatt van, 14 millának lett volna jobb helye is (a fal pölö).

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003

Agholor szerepkörére ott van/lesz Thornton (ha beválik).
Mind1 milyen kontextusban nézzük, de ez kidobott pénz lett az ablakon.
Függetlenül attól, hogy Agholor teljesítménye fos, vagy mi nem tudjuk megfelelően használni. A lényeg, hogy 14 milkáért itt figyel a rosteren.
És ez nem Belichick boszorkányüldözése, hanem szimplán szurkolói észrevétel, vagy megállapítás.
Abban szerintem többnyire egyetértünk, hogy ilyen minden csapatnál van és általában kompenzálható azzal, hogy más játékosok leigazolása adott esetben meg telitalálat.
Boston
Amikor jött Agholor nem volt Thornton, így ez a párhuzam a múltban okafogyott. A döntést akkor kell értelmezni és azon indokok alapján, amikor megszületett.

Ha nem figyel itt a rosteren, akkor sem vagyunk jobbak, mert nem idén hoztuk, tehát az idei keret kialakításában ennek nem volt szerepe.

Értem, hogy ti azt látjátok amit a pályán lerak, és majd erre kapja a köv.fizut, ami jóval vékonyabb csekk lesz, mert a múltbeli teljesítményt fizetik a csapatok. Az meg nála nem fényes.

De nekünk pl Thornton szempontjából jó hogy itt van, mert az öltözőben leader, és jó mentor. Ez nem ér annyit amennyit keres, de amikor hozták az volt a piaci ára. Nem nagyon lehet olcsóbban WR1-WR2 matériához jutni a piacon. Pláne ha csak 2 évre tervezel vele.



Agholor már az igazolasakor is az volt az általános vélemény,hogy durván tulfizettuk,ehhez képest sem az első,sem a második szezonjaban nem rak le semmit az asztalra ,az ok nagyjából szerintem mindegy,hogy miért nem használjuk ki rendesen.

Smithre ugyanez igaz,neki is csak fellangolasai voltak,vannak,Henrynek az első szezonja kifejezetten jó volt,idén megint alig használjuk. Blokkolasra ennyi pénzért idehozni egy Henry-Smith duót teljesen felesleges lett volna,szóval szerintem ez nem jó érv,de nem is hiszem hogy ez lett volna a cél velük.
kolok1972
Mármint kik szerint volt túlfizetés? Akik otthon ülnek és nincsenek döntési helyzetben, vagy akik licitáltak rá, mert a valóságban módjukban állt szerződni vele? Értem, hogy soknak találtatik kívülről egy összeg, de basszus, licitáltak rá a csapatok, nem pedig csak úgy a semmiből odakerült egy 15 milliós csekk az asztalra. Több csapat is akarta a faszit, mert olyan éve volt, olyan hozzáadott értékkel bírt, amit mi és más csapatok is keresnek a pálya megnyújtása miatt.

És egyáltalán nem mindegy, hogy miért nem tudnak valakit használni. Mert az nem a játékos érdemtelensége, lásd Van Noy például. Nálunk az első évben nem feküdt a rendszer sem neki, és Jones is inkább kisebb ADOT értékű átadásokat választott. Agholor meg üresen volt. Mi mást tudott volna még tenni?

Idén meg szar a fal, de Agholor az első négy meccsen PFF grade és szemteszt szempontjából sem volt rossz:
49,7
86,6
56,8
70,4

Volt a négy értékelés. Kétszer tehát kifejezetten jó volt, a teljes 4 meccsre pedig 69,8-as átlagot tudott felmutatni.

Célbavételek tekintetében, Meyers (19) mögött a második volt (18), elkapási százalékban pedig az első (77,8%), mivel 14/18 volt ekkor. Ez amúgy a minimum 10 célpontot felmutatók között az egész ligában a 16.legjobb aránynak felelt meg akkor. A 14 elkapása a legtöbb volt akkor a csapatban, amíg folyamatosan tudott játszani.

225 yarddal a legjobban állt az elkapók között, a 16.1 y/rec mutatója Parker mögött a második legjobb volt nálunk. Ez a 31. helyet jelentette neki yardokban a ligában, és y/rec-ben pedig a 15.helyen tanyázott.

Aztán a Lions ellen 7, a Browns ellen nem is volt aktív, a Bears ellen 3 snapje volt, a Jets ellen 18.

A Zappe érkezést és a rövid játékot ő eléggé megsínylette, micsoda véletlen, hogy a tight endek pont ekkor kaptak több labdát. Tudom azt szokás írni, hogy összekapták magukat, pedig csak egy labda van a pályán, nem lehet mindenki sok yardja, meg sok elkapása, és akkor rájuk jött ki a játékterv.

A Bears és a Jets ellen meg kevés snap és a fal bénázása sem Agholor erényeit fogja felszínre hozni.

A szeparálódás terén sincs gond vele, igaz idén voltak súlyos dropok utáni labdavesztések, amik a lehető legrosszabbkor is érkeztek.

Szóval én nem látom miért kellene kutyázni a faszit, amikor a hozzáadott értéke látszik azokban az esetekben, ha képesek vagyunk ezekre játszani. Arról ő nem tehet, hogy a fal nem tart addig, amíg ő a mélységi játékban helyzetbe kerül, vagy arról sem, hogy Patricia nem rá hívja a gyors útvonalakat.

Az teljesen valid észrevétel, hogy sem a tight endeket, sem az elkapókat nem tudjuk jól használni. Sem JMD, sem MattyP rendszerében nincs következetesen észrevehető akcióterv rájuk írva. Valóban úgy fest, hogy ezt olcsóbban is megoldhattuk volna, ezt nem vitatja senki szerintem.

És pont az a kérdés, hogy ha ennyit költöttünk a posztra, akkor miért nem dominál ez a páros, akár játéktervben, akár hétvégénte, akár csak blokkolásban. Mert valóban luxusnak tűnik ennyiért a jelenlétük a szurkolóknak minőséget jelentő játékok hiánya nélkül. Azonban vannak olyan feladatok is, amik a szakmának fontosabbak, mint egy elkapás.

A 4&1-re henryre hívott playnél megoldotta a feladatát, vagy a blogban kielemzett Packers elleni nyitó driveban is megvolt a játék általa, mindkettő kulcsjáték a támadás életben tartó fontos elkapás lett volna. De a QB-k máshogy gondolták a kivitelezésnél. Ettől Henry még jól dolgozik ezekben a playekben, csak mi azt látjuk nincs elkapása.

A szerzett TD a Browns ellen meg a szurkolóknak jippijájé, közben meg szakmailag túl nagy extra nem volt benne, mégis odákat zengtek róla a meccs után a fanok.

összetettebb dolgok ezek, mint verdiketet mondani folyamatosan a fotelből és a kotextusokat lerázni karlendítéssel.
topin
Topin amiről beszélsz ha jòl kiveszem szituáciòs játékosokr9l és annak szerepeiről ìrsz. Ezzel csak az a gond hogy ilyen poziciòban lévő játékosokat lehetett volna jòval olcsòbban is szerződtetni, mert ez a pénz igenis sok Angi féle wreknek..
ParadSEC
Nem jól érted.. és mivel ennyi volt az ára a piacon így nem értem hogy lehetett volna olcsóbban. Mindegy..

2019-ben pl Devin Funchess 1 évre írt alá 10 millióért. Ott az volt, hogy jól kigondoltak a Coltsnál egy baszott nagy számot, mert mindegy..

És Agholorért is verseny volt, mert jobb játékos, mint amit a szurkolók gondolnak róla. Két éves deal miatt vastagabban fogott kicsit a cerka, de mivel amúgy is 2 évben gondolkoztak vele, így mindegy is volt, hogy most 1-2 millióval olcsóbb lett volna átlagban, ha 3 évre írunk vele alá, aztán ha ki kell vágni, akkor meg ott a DM.

És az, hogy mi nem tudtuk használni Jones első évében, vagy Zappe alatt, az nem Agholor hibája. Aki mint olvashattad, az első 4 héten, amíg a skilljeire építő séma futott, mert nem limitálta azt a QB, addig a legtöbb yardot elkapó, legjobb elkapás arányt bemutató emberünk volt.

És nélküle rosszabb a yard átlaga a passzoknak.

Szerkesztette: topin
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan

Agholor szerepkörére ott van/lesz Thornton (ha beválik).
Mind1 milyen kontextusban nézzük, de ez kidobott pénz lett az ablakon.
Függetlenül attól, hogy Agholor teljesítménye fos, vagy mi nem tudjuk megfelelően használni. A lényeg, hogy 14 milkáért itt figyel a rosteren.
És ez nem Belichick boszorkányüldözése, hanem szimplán szurkolói észrevétel, vagy megállapítás.
Abban szerintem többnyire egyetértünk, hogy ilyen minden csapatnál van és általában kompenzálható azzal, hogy más játékosok leigazolása adott esetben meg telitalálat.
Boston
Amikor jött Agholor nem volt Thornton, így ez a párhuzam a múltban okafogyott. A döntést akkor kell értelmezni és azon indokok alapján, amikor megszületett.

Ha nem figyel itt a rosteren, akkor sem vagyunk jobbak, mert nem idén hoztuk, tehát az idei keret kialakításában ennek nem volt szerepe.

Értem, hogy ti azt látjátok amit a pályán lerak, és majd erre kapja a köv.fizut, ami jóval vékonyabb csekk lesz, mert a múltbeli teljesítményt fizetik a csapatok. Az meg nála nem fényes.

De nekünk pl Thornton szempontjából jó hogy itt van, mert az öltözőben leader, és jó mentor. Ez nem ér annyit amennyit keres, de amikor hozták az volt a piaci ára. Nem nagyon lehet olcsóbban WR1-WR2 matériához jutni a piacon. Pláne ha csak 2 évre tervezel vele.



Agholor már az igazolasakor is az volt az általános vélemény,hogy durván tulfizettuk,ehhez képest sem az első,sem a második szezonjaban nem rak le semmit az asztalra ,az ok nagyjából szerintem mindegy,hogy miért nem használjuk ki rendesen.

Smithre ugyanez igaz,neki is csak fellangolasai voltak,vannak,Henrynek az első szezonja kifejezetten jó volt,idén megint alig használjuk. Blokkolasra ennyi pénzért idehozni egy Henry-Smith duót teljesen felesleges lett volna,szóval szerintem ez nem jó érv,de nem is hiszem hogy ez lett volna a cél velük.
kolok1972
Mármint kik szerint volt túlfizetés? Akik otthon ülnek és nincsenek döntési helyzetben, vagy akik licitáltak rá, mert a valóságban módjukban állt szerződni vele? Értem, hogy soknak találtatik kívülről egy összeg, de basszus, licitáltak rá a csapatok, nem pedig csak úgy a semmiből odakerült egy 15 milliós csekk az asztalra. Több csapat is akarta a faszit, mert olyan éve volt, olyan hozzáadott értékkel bírt, amit mi és más csapatok is keresnek a pálya megnyújtása miatt.

És egyáltalán nem mindegy, hogy miért nem tudnak valakit használni. Mert az nem a játékos érdemtelensége, lásd Van Noy például. Nálunk az első évben nem feküdt a rendszer sem neki, és Jones is inkább kisebb ADOT értékű átadásokat választott. Agholor meg üresen volt. Mi mást tudott volna még tenni?

Idén meg szar a fal, de Agholor az első négy meccsen PFF grade és szemteszt szempontjából sem volt rossz:
49,7
86,6
56,8
70,4

Volt a négy értékelés. Kétszer tehát kifejezetten jó volt, a teljes 4 meccsre pedig 69,8-as átlagot tudott felmutatni.

Célbavételek tekintetében, Meyers (19) mögött a második volt (18), elkapási százalékban pedig az első (77,8%), mivel 14/18 volt ekkor. Ez amúgy a minimum 10 célpontot felmutatók között az egész ligában a 16.legjobb aránynak felelt meg akkor. A 14 elkapása a legtöbb volt akkor a csapatban, amíg folyamatosan tudott játszani.

225 yarddal a legjobban állt az elkapók között, a 16.1 y/rec mutatója Parker mögött a második legjobb volt nálunk. Ez a 31. helyet jelentette neki yardokban a ligában, és y/rec-ben pedig a 15.helyen tanyázott.

Aztán a Lions ellen 7, a Browns ellen nem is volt aktív, a Bears ellen 3 snapje volt, a Jets ellen 18.

A Zappe érkezést és a rövid játékot ő eléggé megsínylette, micsoda véletlen, hogy a tight endek pont ekkor kaptak több labdát. Tudom azt szokás írni, hogy összekapták magukat, pedig csak egy labda van a pályán, nem lehet mindenki sok yardja, meg sok elkapása, és akkor rájuk jött ki a játékterv.

A Bears és a Jets ellen meg kevés snap és a fal bénázása sem Agholor erényeit fogja felszínre hozni.

A szeparálódás terén sincs gond vele, igaz idén voltak súlyos dropok utáni labdavesztések, amik a lehető legrosszabbkor is érkeztek.

Szóval én nem látom miért kellene kutyázni a faszit, amikor a hozzáadott értéke látszik azokban az esetekben, ha képesek vagyunk ezekre játszani. Arról ő nem tehet, hogy a fal nem tart addig, amíg ő a mélységi játékban helyzetbe kerül, vagy arról sem, hogy Patricia nem rá hívja a gyors útvonalakat.

Az teljesen valid észrevétel, hogy sem a tight endeket, sem az elkapókat nem tudjuk jól használni. Sem JMD, sem MattyP rendszerében nincs következetesen észrevehető akcióterv rájuk írva. Valóban úgy fest, hogy ezt olcsóbban is megoldhattuk volna, ezt nem vitatja senki szerintem.

És pont az a kérdés, hogy ha ennyit költöttünk a posztra, akkor miért nem dominál ez a páros, akár játéktervben, akár hétvégénte, akár csak blokkolásban. Mert valóban luxusnak tűnik ennyiért a jelenlétük a szurkolóknak minőséget jelentő játékok hiánya nélkül. Azonban vannak olyan feladatok is, amik a szakmának fontosabbak, mint egy elkapás.

A 4&1-re henryre hívott playnél megoldotta a feladatát, vagy a blogban kielemzett Packers elleni nyitó driveban is megvolt a játék általa, mindkettő kulcsjáték a támadás életben tartó fontos elkapás lett volna. De a QB-k máshogy gondolták a kivitelezésnél. Ettől Henry még jól dolgozik ezekben a playekben, csak mi azt látjuk nincs elkapása.

A szerzett TD a Browns ellen meg a szurkolóknak jippijájé, közben meg szakmailag túl nagy extra nem volt benne, mégis odákat zengtek róla a meccs után a fanok.

összetettebb dolgok ezek, mint verdiketet mondani folyamatosan a fotelből és a kotextusokat lerázni karlendítéssel.
topin
Topin amiről beszélsz ha jòl kiveszem szituáciòs játékosokr9l és annak szerepeiről ìrsz. Ezzel csak az a gond hogy ilyen poziciòban lévő játékosokat lehetett volna jòval olcsòbban is szerződtetni, mert ez a pénz igenis sok Angi féle wreknek..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Első 4 hét elkapások:

Agholor 14/18 225 yard
Parker 8/16 189 yard
Mexers 13/19 150 yard
Bourne 9/12 138 yard
Smith 7/11 58 yard
Henry 5/9 41 yard

Második 4 hét

Meyers 11/12 171 yard
Henry 8/12 115 yard
Parker 4/6 64 yard
Smith 2/2 61 yard
Thornton 6/8 44 yard
Bourne 2/2 18 yard
Agholor 0/1

Teljesen beszűkült a játékunk a pálya közepére, miközben meg az első szakaszban átnéztünk még a második szinten is a legtöbb esetben. Nem véletlenül Jones-é volt a legnagyobb mélység, és kísérlet szám 20+ yardra.

Akkor talán Patricia, talán Jones volt a túlvállalós, a második szakaszban eleinte a playcall szűkített, majd az Oline állt fejre a Bears és a Jets ellen, ami miatt esélytelen volt mélyebbre menni.


A kettő közötti út lesz a tuti, ezzel nem mondok okosságot. A kérdés az, hogy a fal adja-e ezt az esélyt majd a hátralévő meccseken? Ha igen, akkor Jones el tudja osztani a labdákat, hogy az 5 darab WR2 és a két tight end közül mindig megtalálja azt, aki éppen verhető ellenfelet kapott.

Nem kell ezer yardos ember, ha mindenki be van vonva, és egyik héten ez, másik héten meg az, hamardikon pedig újabb ember hozza a yardokat.

Csak most a fal legyen meg hozzá..
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
És volt még valami olyan adat is, de ezt most nem találom, hogy mennyivel kisebb volt a csapat átlagos passzmélysége, amikor Agholor nem volt a pályán. A puszta jelenlétével megnyitotta a többieknek a teret, míg nélküle sokkal tömörebb D ellen kellett volna jól haladni.

Ezekért kapott annyit akkor amikor szerződtünk vele. A körülmények meg számára nem jól alakultak, de ha nem sérül meg, és nem jön a fal mizéria, akkor idén már a box score statokban is szurkolóbarát számokat hozott volna. Nem így lett. Van ilyen.

Ezek vizsgálata pedig azért fontos a pusztán bevált vagy nem helyett, mert így van esély megelőzni a következő esetben egy kisebb várható értékkel bíró döntést. Erre nehéz rámondani, hogy rossz döntés lett volna a meghozatalakor, bár amikor olvastam én is csak pislogtam. De miután tájékozódtam, hogy bizony sok csapat harcolt érte, akkor el kellett fogadjam nem ők vannak tele prekoncepcióval Agholor kapcsán.

Én sosem hoztam volna ide, mert nem tartottam jó játékosnak, de mint kiderült, akik értenek hozzá, azok meg versenyeztek érte. Én is ugyanúgy húztam a számat, de aztán utána jártam miért ő, miért ennyiért. Érthető lett, onnantól meg lehet értelmezni azt is, hogy amire használni akartuk, ahhoz milyenek lettek/ voltak a körülmények.

Ha nem vizsgálja meg a stáb, vagy a szakik, hogy mi vezetett odáig hogy nem sikeres az együttműködés, akkor sose fognak jól dönteni. A szurkolónak oké, hogy csak az a lényeg működik vagy sem, de azért ennél mélyebben is lehet/érdemes gondolkozni.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003

Agholor szerepkörére ott van/lesz Thornton (ha beválik).
Mind1 milyen kontextusban nézzük, de ez kidobott pénz lett az ablakon.
Függetlenül attól, hogy Agholor teljesítménye fos, vagy mi nem tudjuk megfelelően használni. A lényeg, hogy 14 milkáért itt figyel a rosteren.
És ez nem Belichick boszorkányüldözése, hanem szimplán szurkolói észrevétel, vagy megállapítás.
Abban szerintem többnyire egyetértünk, hogy ilyen minden csapatnál van és általában kompenzálható azzal, hogy más játékosok leigazolása adott esetben meg telitalálat.
Boston
Amikor jött Agholor nem volt Thornton, így ez a párhuzam a múltban okafogyott. A döntést akkor kell értelmezni és azon indokok alapján, amikor megszületett.

Ha nem figyel itt a rosteren, akkor sem vagyunk jobbak, mert nem idén hoztuk, tehát az idei keret kialakításában ennek nem volt szerepe.

Értem, hogy ti azt látjátok amit a pályán lerak, és majd erre kapja a köv.fizut, ami jóval vékonyabb csekk lesz, mert a múltbeli teljesítményt fizetik a csapatok. Az meg nála nem fényes.

De nekünk pl Thornton szempontjából jó hogy itt van, mert az öltözőben leader, és jó mentor. Ez nem ér annyit amennyit keres, de amikor hozták az volt a piaci ára. Nem nagyon lehet olcsóbban WR1-WR2 matériához jutni a piacon. Pláne ha csak 2 évre tervezel vele.



Agholor már az igazolasakor is az volt az általános vélemény,hogy durván tulfizettuk,ehhez képest sem az első,sem a második szezonjaban nem rak le semmit az asztalra ,az ok nagyjából szerintem mindegy,hogy miért nem használjuk ki rendesen.

Smithre ugyanez igaz,neki is csak fellangolasai voltak,vannak,Henrynek az első szezonja kifejezetten jó volt,idén megint alig használjuk. Blokkolasra ennyi pénzért idehozni egy Henry-Smith duót teljesen felesleges lett volna,szóval szerintem ez nem jó érv,de nem is hiszem hogy ez lett volna a cél velük.
kolok1972
Mármint kik szerint volt túlfizetés? Akik otthon ülnek és nincsenek döntési helyzetben, vagy akik licitáltak rá, mert a valóságban módjukban állt szerződni vele? Értem, hogy soknak találtatik kívülről egy összeg, de basszus, licitáltak rá a csapatok, nem pedig csak úgy a semmiből odakerült egy 15 milliós csekk az asztalra. Több csapat is akarta a faszit, mert olyan éve volt, olyan hozzáadott értékkel bírt, amit mi és más csapatok is keresnek a pálya megnyújtása miatt.

És egyáltalán nem mindegy, hogy miért nem tudnak valakit használni. Mert az nem a játékos érdemtelensége, lásd Van Noy például. Nálunk az első évben nem feküdt a rendszer sem neki, és Jones is inkább kisebb ADOT értékű átadásokat választott. Agholor meg üresen volt. Mi mást tudott volna még tenni?

Idén meg szar a fal, de Agholor az első négy meccsen PFF grade és szemteszt szempontjából sem volt rossz:
49,7
86,6
56,8
70,4

Volt a négy értékelés. Kétszer tehát kifejezetten jó volt, a teljes 4 meccsre pedig 69,8-as átlagot tudott felmutatni.

Célbavételek tekintetében, Meyers (19) mögött a második volt (18), elkapási százalékban pedig az első (77,8%), mivel 14/18 volt ekkor. Ez amúgy a minimum 10 célpontot felmutatók között az egész ligában a 16.legjobb aránynak felelt meg akkor. A 14 elkapása a legtöbb volt akkor a csapatban, amíg folyamatosan tudott játszani.

225 yarddal a legjobban állt az elkapók között, a 16.1 y/rec mutatója Parker mögött a második legjobb volt nálunk. Ez a 31. helyet jelentette neki yardokban a ligában, és y/rec-ben pedig a 15.helyen tanyázott.

Aztán a Lions ellen 7, a Browns ellen nem is volt aktív, a Bears ellen 3 snapje volt, a Jets ellen 18.

A Zappe érkezést és a rövid játékot ő eléggé megsínylette, micsoda véletlen, hogy a tight endek pont ekkor kaptak több labdát. Tudom azt szokás írni, hogy összekapták magukat, pedig csak egy labda van a pályán, nem lehet mindenki sok yardja, meg sok elkapása, és akkor rájuk jött ki a játékterv.

A Bears és a Jets ellen meg kevés snap és a fal bénázása sem Agholor erényeit fogja felszínre hozni.

A szeparálódás terén sincs gond vele, igaz idén voltak súlyos dropok utáni labdavesztések, amik a lehető legrosszabbkor is érkeztek.

Szóval én nem látom miért kellene kutyázni a faszit, amikor a hozzáadott értéke látszik azokban az esetekben, ha képesek vagyunk ezekre játszani. Arról ő nem tehet, hogy a fal nem tart addig, amíg ő a mélységi játékban helyzetbe kerül, vagy arról sem, hogy Patricia nem rá hívja a gyors útvonalakat.

Az teljesen valid észrevétel, hogy sem a tight endeket, sem az elkapókat nem tudjuk jól használni. Sem JMD, sem MattyP rendszerében nincs következetesen észrevehető akcióterv rájuk írva. Valóban úgy fest, hogy ezt olcsóbban is megoldhattuk volna, ezt nem vitatja senki szerintem.

És pont az a kérdés, hogy ha ennyit költöttünk a posztra, akkor miért nem dominál ez a páros, akár játéktervben, akár hétvégénte, akár csak blokkolásban. Mert valóban luxusnak tűnik ennyiért a jelenlétük a szurkolóknak minőséget jelentő játékok hiánya nélkül. Azonban vannak olyan feladatok is, amik a szakmának fontosabbak, mint egy elkapás.

A 4&1-re henryre hívott playnél megoldotta a feladatát, vagy a blogban kielemzett Packers elleni nyitó driveban is megvolt a játék általa, mindkettő kulcsjáték a támadás életben tartó fontos elkapás lett volna. De a QB-k máshogy gondolták a kivitelezésnél. Ettől Henry még jól dolgozik ezekben a playekben, csak mi azt látjuk nincs elkapása.

A szerzett TD a Browns ellen meg a szurkolóknak jippijájé, közben meg szakmailag túl nagy extra nem volt benne, mégis odákat zengtek róla a meccs után a fanok.

összetettebb dolgok ezek, mint verdiketet mondani folyamatosan a fotelből és a kotextusokat lerázni karlendítéssel.

Szerkesztette: topin
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem vitatkozok veletek.
Megértem miért kaptak ilyen szerződést, amikor kaptak.
Azonban abban biztos vagyok, hogy Agholor nem fog 10 millió/ éves szerződést kapni a következő offseasonban és úgy gondolom, hogyha most kellene szerződést adni Jonnunak meg Henrynek ők sem kapnának 12 milliót.

És ez a közvetlen következménye (lesz, lenne) annak, hogy itt milyen teljesítményt nyújtottak (eddig).

Tehát abban egyetértünk, hogy amikor kapták a nagy pénzt, akkor ez a potenciál bennük volt, csak sajnos ott is maradt.
zinedine5
Mondjuk azt, hogy Agholorban mit láttatok, azt soha nem értettem, Parker viszont nagy lehetne, ha tudjátok használni.
csi77
Valszeg azt, hogy nálunk azèrt volt kèt elfogadható ève a végén, főleg a SB èv ès aztán a Raidersben is jól ment neki. De tipikusan az a játèkos, akinek meg kell találni a helyèt. Nem sikerült.....
dande2
Nem ő volt a dropkirály? Vagy rosszul emlékszem?
csi77
Azt "kinőtte", különben nem lett volna SB.
dande2
Ok, rendben. Parkert ettől függetlenül jobbnak gondolom.
csi77
Ez nem kérdés 😊
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Agholor szerepkörére ott van/lesz Thornton (ha beválik).
Mind1 milyen kontextusban nézzük, de ez kidobott pénz lett az ablakon. Függetlenül attól, hogy Agholor teljesítménye fos, vagy mi nem tudjuk megfelelően használni. A lényeg, hogy 14 milkáért itt figyel a rosteren.
És ez nem Belichick boszorkányüldözése, hanem szimplán szurkolói észrevétel, vagy megállapítás.
Abban szerintem többnyire egyetértünk, hogy ilyen minden csapatnál van és általában kompenzálható azzal, hogy más játékosok leigazolása adott esetben meg telitalálat.
Boston
Meyers UDFA volt. Én ezt úgy látom ,hogy Bourne első szezonja várakozáson fölül volt,idén viszont nem játszik. Agholor már az igazolasakor is az volt az általános vélemény,hogy durván tulfizettuk,ehhez képest sem az első,sem a második szezonjaban nem rak le semmit az asztalra ,az ok nagyjából szerintem mindegy,hogy miért nem használjuk ki rendesen. Smithre ugyanez igaz,neki is csak fellangolasai voltak,vannak,Henrynek az első szezonja kifejezetten jó volt,idén megint alig használjuk. Blokkolasra ennyi pénzért idehozni egy Henry-Smith duót teljesen felesleges lett volna,szóval szerintem ez nem jó érv,de nem is hiszem hogy ez lett volna a cél velük.
kolok1972
Igazából most futjuk ugyanazokat a köröket akörül, hogy ki hogyan értelmezi a szituációt vagy az elvárásait.

Anno kellett egy mélységi elkapó, vmiért Agholorra esett a választás, akinek voltak jó és rossz évei is, gyakorlatilag már a megszerzésekor kérdéses volt, hogy tudja-e azt teljesíteni amit előtte a jobb éveiben nyújtott vagy sem.
Lehet azt mondani, hogy nem vált be? Igen
Ezek alapján kidobott pénz volt? Igen
Tudsz ezzel valamit kezdeni? Nem

Azért nem, mert nem tudod, hogy kik közül lehetett válogatni és ki akarta az elkapót, BB vagy JMD vagy mindkettő vagy egyik se.
Ugyanez igaz Jonnura és Henryre is.
Ráadásul minden játékos és ügynök tudta, hogy rosszul állunk ezeken a posztokon és nincs rá megoldásunk, tehát úgy mentünk ki a piacra rengeteg pénzzel, hogy tudták, lehetnek pofátlanok.

De melyik a jobb? Túlfizetni egy játékost múltbeli és abból kivetített teljesítmény alapján vagy nem hozni egyet se?
Amúgy mindkét TE a számai alapján jó jövőbeni teljesítményt tudott volna nyújtani.
Szerintem ha nem a Patsbe jönnek akkor jobb számokat hoznak, ez is bele lehet építve a fizetésükbe, hisz a csapat miatti rossz teljesítmény befolyásolhatja az ő értéküket is.

Itt van egy jó összehasonlítás fizu/teljestmény alapon, jelenleg mindkettő bőven az elvárt alatt teljesít.
De itt is igaz a kontextus, meg ilyen O-fal mellett nem is várnék komoly TE játékot, mert nem tudsz rá építeni.
Ennek szerintem egyik bizonyítéka lehet Stevenson növekvő szerepe/számai.

 overthecap.com/player/jonnu-smith/5686
 overthecap.com/player/hunter-henry/4748

Én azt tudom mondani, mint eddig is: reméljük, hogy helyrerakjuk a falat és a szezon hátralévő részében megfelelően fogjuk tudni értékelni a játékosokat 😊
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Agholor szerepkörére ott van/lesz Thornton (ha beválik).
Mind1 milyen kontextusban nézzük, de ez kidobott pénz lett az ablakon. Függetlenül attól, hogy Agholor teljesítménye fos, vagy mi nem tudjuk megfelelően használni. A lényeg, hogy 14 milkáért itt figyel a rosteren.
És ez nem Belichick boszorkányüldözése, hanem szimplán szurkolói észrevétel, vagy megállapítás.
Abban szerintem többnyire egyetértünk, hogy ilyen minden csapatnál van és általában kompenzálható azzal, hogy más játékosok leigazolása adott esetben meg telitalálat.

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Én nem vitatkozok veletek.
Megértem miért kaptak ilyen szerződést, amikor kaptak.
Azonban abban biztos vagyok, hogy Agholor nem fog 10 millió/ éves szerződést kapni a következő offseasonban és úgy gondolom, hogyha most kellene szerződést adni Jonnunak meg Henrynek ők sem kapnának 12 milliót.

És ez a közvetlen következménye (lesz, lenne) annak, hogy itt milyen teljesítményt nyújtottak (eddig).

Tehát abban egyetértünk, hogy amikor kapták a nagy pénzt, akkor ez a potenciál bennük volt, csak sajnos ott is maradt.
zinedine5
Mondjuk azt, hogy Agholorban mit láttatok, azt soha nem értettem, Parker viszont nagy lehetne, ha tudjátok használni.
csi77
Valszeg azt, hogy nálunk azèrt volt kèt elfogadható ève a végén, főleg a SB èv ès aztán a Raidersben is jól ment neki. De tipikusan az a játèkos, akinek meg kell találni a helyèt. Nem sikerült.....
dande2
Nem ő volt a dropkirály? Vagy rosszul emlékszem?
csi77
Azt "kinőtte", különben nem lett volna SB.
dande2
Ok, rendben. Parkert ettől függetlenül jobbnak gondolom.
csi77
teljesen mások, parker nem egy mélységi célpont, zéró separation cserébe bármit elkap, HA egészséges, sajnos ritkán az

több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Én nem vitatkozok veletek.
Megértem miért kaptak ilyen szerződést, amikor kaptak.
Azonban abban biztos vagyok, hogy Agholor nem fog 10 millió/ éves szerződést kapni a következő offseasonban és úgy gondolom, hogyha most kellene szerződést adni Jonnunak meg Henrynek ők sem kapnának 12 milliót.

És ez a közvetlen következménye (lesz, lenne) annak, hogy itt milyen teljesítményt nyújtottak (eddig).

Tehát abban egyetértünk, hogy amikor kapták a nagy pénzt, akkor ez a potenciál bennük volt, csak sajnos ott is maradt.
zinedine5
Mondjuk azt, hogy Agholorban mit láttatok, azt soha nem értettem, Parker viszont nagy lehetne, ha tudjátok használni.
csi77
Valszeg azt, hogy nálunk azèrt volt kèt elfogadható ève a végén, főleg a SB èv ès aztán a Raidersben is jól ment neki. De tipikusan az a játèkos, akinek meg kell találni a helyèt. Nem sikerült.....
dande2
Nem ő volt a dropkirály? Vagy rosszul emlékszem?
csi77
Azt "kinőtte", különben nem lett volna SB.
dande2
Ok, rendben. Parkert ettől függetlenül jobbnak gondolom.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem vitatkozok veletek.
Megértem miért kaptak ilyen szerződést, amikor kaptak.
Azonban abban biztos vagyok, hogy Agholor nem fog 10 millió/ éves szerződést kapni a következő offseasonban és úgy gondolom, hogyha most kellene szerződést adni Jonnunak meg Henrynek ők sem kapnának 12 milliót.

És ez a közvetlen következménye (lesz, lenne) annak, hogy itt milyen teljesítményt nyújtottak (eddig).

Tehát abban egyetértünk, hogy amikor kapták a nagy pénzt, akkor ez a potenciál bennük volt, csak sajnos ott is maradt.
zinedine5
Mondjuk azt, hogy Agholorban mit láttatok, azt soha nem értettem, Parker viszont nagy lehetne, ha tudjátok használni.
csi77
Valszeg azt, hogy nálunk azèrt volt kèt elfogadható ève a végén, főleg a SB èv ès aztán a Raidersben is jól ment neki. De tipikusan az a játèkos, akinek meg kell találni a helyèt. Nem sikerült.....
dande2
Nem ő volt a dropkirály? Vagy rosszul emlékszem?
csi77
Azt "kinőtte", különben nem lett volna SB.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Én nem vitatkozok veletek.
Megértem miért kaptak ilyen szerződést, amikor kaptak.
Azonban abban biztos vagyok, hogy Agholor nem fog 10 millió/ éves szerződést kapni a következő offseasonban és úgy gondolom, hogyha most kellene szerződést adni Jonnunak meg Henrynek ők sem kapnának 12 milliót.

És ez a közvetlen következménye (lesz, lenne) annak, hogy itt milyen teljesítményt nyújtottak (eddig).

Tehát abban egyetértünk, hogy amikor kapták a nagy pénzt, akkor ez a potenciál bennük volt, csak sajnos ott is maradt.
zinedine5
Mondjuk azt, hogy Agholorban mit láttatok, azt soha nem értettem, Parker viszont nagy lehetne, ha tudjátok használni.
csi77
Valszeg azt, hogy nálunk azèrt volt kèt elfogadható ève a végén, főleg a SB èv ès aztán a Raidersben is jól ment neki. De tipikusan az a játèkos, akinek meg kell találni a helyèt. Nem sikerült.....
dande2
Nem ő volt a dropkirály? Vagy rosszul emlékszem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem vitatkozok veletek.
Megértem miért kaptak ilyen szerződést, amikor kaptak.
Azonban abban biztos vagyok, hogy Agholor nem fog 10 millió/ éves szerződést kapni a következő offseasonban és úgy gondolom, hogyha most kellene szerződést adni Jonnunak meg Henrynek ők sem kapnának 12 milliót.

És ez a közvetlen következménye (lesz, lenne) annak, hogy itt milyen teljesítményt nyújtottak (eddig).

Tehát abban egyetértünk, hogy amikor kapták a nagy pénzt, akkor ez a potenciál bennük volt, csak sajnos ott is maradt.
zinedine5
Mondjuk azt, hogy Agholorban mit láttatok, azt soha nem értettem, Parker viszont nagy lehetne, ha tudjátok használni.
csi77
Valszeg azt, hogy nálunk azèrt volt kèt elfogadható ève a végén, főleg a SB èv ès aztán a Raidersben is jól ment neki. De tipikusan az a játèkos, akinek meg kell találni a helyèt. Nem sikerült.....
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Én nem vitatkozok veletek.
Megértem miért kaptak ilyen szerződést, amikor kaptak.
Azonban abban biztos vagyok, hogy Agholor nem fog 10 millió/ éves szerződést kapni a következő offseasonban és úgy gondolom, hogyha most kellene szerződést adni Jonnunak meg Henrynek ők sem kapnának 12 milliót.

És ez a közvetlen következménye (lesz, lenne) annak, hogy itt milyen teljesítményt nyújtottak (eddig).

Tehát abban egyetértünk, hogy amikor kapták a nagy pénzt, akkor ez a potenciál bennük volt, csak sajnos ott is maradt.
zinedine5
Mondjuk azt, hogy Agholorban mit láttatok, azt soha nem értettem, Parker viszont nagy lehetne, ha tudjátok használni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 505 — Pats fan
Én nem vitatkozok veletek.
Megértem miért kaptak ilyen szerződést, amikor kaptak.
Azonban abban biztos vagyok, hogy Agholor nem fog 10 millió/ éves szerződést kapni a következő offseasonban és úgy gondolom, hogyha most kellene szerződést adni Jonnunak meg Henrynek ők sem kapnának 12 milliót.

És ez a közvetlen következménye (lesz, lenne) annak, hogy itt milyen teljesítményt nyújtottak (eddig).

Tehát abban egyetértünk, hogy amikor kapták a nagy pénzt, akkor ez a potenciál bennük volt, csak sajnos ott is maradt.
zinedine5
Igy van, abbol amit latunk, az jon le h nem tudjak azt a teljesitmenyt hozni amiert fizetjuk oket.
De ahogy topin is irta, a kontextus a lenyeg, mert abbol latszik a valodi ertek.
Ehhez viszont vagy vegig kellene nezni all22-ben az osszes snapet vagy ha van elofizu, akkor par oldalt ahol van adat.

Vicces PFF statok:
Jonnu Smith: 63.1, 29th/69 TE-bol
Hunter Henry: 57.0, 51st/69
Agholor: 65.6, 61st/113 WR
Bourne: 65.0, 67th/113
Meyers: 78.3, 13rd/113
Parker: 70.4, 41st/113

Adam Thielen: 69.0, 46/113 WR
Uzomah: 55.9, 53/69 TE
Ertz: 62.4, 26/69 TE

Masik meg h majd mindegyik rosszabb, “tulfizetett” igazolasunkra jut egy olcsobb igazolas vagy draft, igy ezek kiegyenlitik egymast.
Nem tudsz mindig mindbe belenyulni.

Nezd meg a Meyers tradet, asszem szotyiert hoztuk es h bevalt, mondjuk en akkor raultem a hype vonatra.

Ot speciel meg kellene fizetni es Parkert is megtartanam.
Lúdas Solymi
Meyers UDFA volt. Én ezt úgy látom ,hogy Bourne első szezonja várakozáson fölül volt,idén viszont nem játszik. Agholor már az igazolasakor is az volt az általános vélemény,hogy durván tulfizettuk,ehhez képest sem az első,sem a második szezonjaban nem rak le semmit az asztalra ,az ok nagyjából szerintem mindegy,hogy miért nem használjuk ki rendesen. Smithre ugyanez igaz,neki is csak fellangolasai voltak,vannak,Henrynek az első szezonja kifejezetten jó volt,idén megint alig használjuk. Blokkolasra ennyi pénzért idehozni egy Henry-Smith duót teljesen felesleges lett volna,szóval szerintem ez nem jó érv,de nem is hiszem hogy ez lett volna a cél velük.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Én nem vitatkozok veletek.
Megértem miért kaptak ilyen szerződést, amikor kaptak.
Azonban abban biztos vagyok, hogy Agholor nem fog 10 millió/ éves szerződést kapni a következő offseasonban és úgy gondolom, hogyha most kellene szerződést adni Jonnunak meg Henrynek ők sem kapnának 12 milliót.

És ez a közvetlen következménye (lesz, lenne) annak, hogy itt milyen teljesítményt nyújtottak (eddig).

Tehát abban egyetértünk, hogy amikor kapták a nagy pénzt, akkor ez a potenciál bennük volt, csak sajnos ott is maradt.
zinedine5
Igy van, abbol amit latunk, az jon le h nem tudjak azt a teljesitmenyt hozni amiert fizetjuk oket.
De ahogy topin is irta, a kontextus a lenyeg, mert abbol latszik a valodi ertek.
Ehhez viszont vagy vegig kellene nezni all22-ben az osszes snapet vagy ha van elofizu, akkor par oldalt ahol van adat.

Vicces PFF statok:
Jonnu Smith: 63.1, 29th/69 TE-bol
Hunter Henry: 57.0, 51st/69
Agholor: 65.6, 61st/113 WR
Bourne: 65.0, 67th/113
Meyers: 78.3, 13rd/113
Parker: 70.4, 41st/113

Adam Thielen: 69.0, 46/113 WR
Uzomah: 55.9, 53/69 TE
Ertz: 62.4, 26/69 TE

Masik meg h majd mindegyik rosszabb, “tulfizetett” igazolasunkra jut egy olcsobb igazolas vagy draft, igy ezek kiegyenlitik egymast.
Nem tudsz mindig mindbe belenyulni.

Nezd meg a Meyers tradet, asszem szotyiert hoztuk es h bevalt, mondjuk en akkor raultem a hype vonatra.

Ot speciel meg kellene fizetni es Parkert is megtartanam.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 360 — Ajmo Vatreni
Én nem vitatkozok veletek.
Megértem miért kaptak ilyen szerződést, amikor kaptak.
Azonban abban biztos vagyok, hogy Agholor nem fog 10 millió/ éves szerződést kapni a következő offseasonban és úgy gondolom, hogyha most kellene szerződést adni Jonnunak meg Henrynek ők sem kapnának 12 milliót.

És ez a közvetlen következménye (lesz, lenne) annak, hogy itt milyen teljesítményt nyújtottak (eddig).

Tehát abban egyetértünk, hogy amikor kapták a nagy pénzt, akkor ez a potenciál bennük volt, csak sajnos ott is maradt.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Hát Solymi ez sem túl realista értékelés.
Agholor, Bourne, Henry, Jonnu gyakorlatilag teljesen felesleges beruházásnak tűnik most. Tehát nem csak pénzügyi szempontból mondhatjuk, hogy nem érte meg -mert valóban nem tudjuk ki mennyiért volt elérhető - hanem azért is mert ezek a játékosok jelenleg úgy néz ki, hogy nem váltak be.
Véletlen lenne, hogy ezek pont támadójátékosok?
Judon, Godchaux, Mills, de még Tavai is jobban működik D oldalon

A csapatot természetesen nem kell szétzavarni, de ezt az O-t így is úgy is újra kell építeni jövőre. Úgy a falat mint az elkapó szekciót.

Abban egyetértünk, hogy 3-4 w meg összejöhet, mondjuk pont a csere qb-val felálló colts ellen, de ez a csapat jelenleg egyáltalán nem átlag feletti.
zinedine5
Én komolyabb elemzés nélkül nem fogom/nem tudom azt mondani, hogy Agholor, Bourne, Henry és Jonnu olyan beruházás, ami nem érte meg.

Tavaly volt egy JMD féle bonyolult offense, amit a Qb-nk értett, a játékosok többsége meg szenvedett.
Idén van egy módosított offense, a sémákat nem tudom mennyire maradtak vagy változtak, de ez is egy változó.
Aztán ott van, hogy rossz a falunk is, tehát azt se tudjuk teljesen felmérni All22 nélkül, hogy az adott útvonalak kialakultak-e, megtörtént-e az elszakadás és hogy a QB azt a célpontot választotta-e.
TE,WR, RB-nél meg azt is kell nézni, hogy az adott playben mi volt a kiosztott feladata, kellett-e blokkolnia vagy embert elvinnie.
Aztán ott voltak a sérülések is, amik megint nem segítettek.
A D meg picit máshogy működik, mert az O sikerességének egyik fokmérője a QB teljesítménye.
Esetleg PFF-ből lehetne venni értékeléseket, hogy adott meccsen adott játékos mennyire volt sikeres.

 www.espn.com/nfl/team/stats/_/name/ne/table/receiving/sort/receivingTargets/dir/desc

Én itt azt látom, hogy a targetek szépen el vannak osztva, Meyers egyértelműen vezet, aztán helyzettől függően jönnek a többiek.
És ebben benne vannak a Zappe féle meccsek is, ahol nem feltétlenül a dobálás vagy a targetek válogatása volt a fő szempont, hanem a futás és a gyors eldobás.
Meg ugye az is, hogy kit favorizál a QB vagy a felrajzolt és sikeresnek látszó playek közül melyiket választja.
Lásd az emlegetett 4&1, ahol Henry sima 1st down ért volna el, de MJ meg Meyerst erőltette, eldobva ezzel 4 vagy több lehetőséget.

Ha azt nézed, anno Amendola se érte meg a nagy szerződését, el is kezdte BB visszavágni, aztán meg maradt szituációs játékos, viszont amikor kellett akkor hozta a clutch elkapásokat, mert azért kapta a pénzt, nem a statisztika gyűjtéséért.

DEF oldalon ebben Chandler Jones volt a jó, igazi alapszakasz menő, aztán a playoffokban rendben kifújt.
Lúdas Solymi
Én nem.azt firtatom, hogy ez kinek a hibája, hanem, hogy pl.: Agholor két év alatt keresett 22 milliót és.ezert idén nyolc meccsen pl
van egy td-je és 15 elkapása. És mivel idén lejár a szerződés ezért, hacsak az idén hátralévő meccsein nem szerez kb. 600 yardot és 5 td-t, akkor értelmetlen beruházás lett.

Az, hogy egy 12 milliót kereső TE jó blokkolásban az szerintem kevés.

Tehát még egyszer nem az a kérdés, hogy ez kinek.a hibája, hanem, hogy beváltak e?

De máshogy kérdem, ha most kellene neked szerződést adnod Judonnak, Hemrynek és Agholornak akkor melyiknek adnád meg azt amit most keres?
zinedine5
Ezt megértem, és tény, hogy az első évben nem feltétlenül volt jó abból kiindulva amit láttunk, de kérdés, hogy ez mennyire volt az ő és mennyire a rendszer hibája.
Bár, emlékeim szerint ott is volt nem egyszer, hogy elszakadt a védőtől, viszont MJ meg nem dobálta meg, mert inkább a checkdownra ment.

Idén is több tényező közrejátszik abban, hogy miért nem teljesítenek a játékosok az "elvárt" szinten, meg amíg nem látok korrekt elemzést, addig én nem tudom azt mondani, hogy megérte vagy sem.

Persze, kiindulhatunk a számokból, de tételezzük fel, hogy Agholor számait feltoljuk sokra, akkor viszont másokéból kell elvenni és akkor azoknál lesz a kérdés, hogy miért is vannak itt.

Mert mi van akkor, hogyha az elkapni tudó játékosok többsége a snapek 60-80%-ában fennt van, 11 personnelben és tételezzük fel, hogy nem futás egyik játék se, így az RB vagy elmegy checkdownnak vagy blokkol, a TE ugyanez és van 3 WR is. Ha ebből 2-3 folyamatosan elszakad, akkor az, hogy ki kapja a labdát erősen függ a faltól, playhívástól, QB-tól. Jó esetben nem 1-2 játékost fogsz folyamatosan etetni, hanem szétszórod a labdákat ahogy rotálódnak.

A pats.hu-n most van egy jó elemzés a Jets elleni játékról, még nem néztem bele, de az tény, hogy mind Agholor, mind Bourne keveset szerepelt.

De ha le akarjuk egyszerűsíteni, akkor mondjuk azt, hogy nem vált be.
Legyen, ez sajnos benne van pakliban, kellett egy elkapó aki meg tudja nyújtani a pályát, lehet h csak ő volt elérhető vagy őt favorizálta JMD vagy csak nem vált be.
Jonnu meg Henry kb. végigblokkolták a meccset, TE-k, erre valók normál esetben meg ha kell elkapni, de nem az a fő feladatuk.

Hosszú még a szezon, eddig igencsak bukdácsolós volt, majd a végén vonjuk le a következtetéseket a TE-kel kapcsolatban.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
De máshogy kérdem, ha most kellene neked szerződést adnod Judonnak, Hemrynek és Agholornak akkor melyiknek adnád meg azt amit most keres?
zinedine5
Így nem lehet gondolkodni ezen a téren, mert ilyen alapon majdnem az egész liga alul vagy túl van fizetve.
Előre fizetnek a csapatok a múltbeli teljesítmény után. Azok a dealek nem úgy lettek odalökve, hogy nem volt értük licit és mi hozzájuk vágtunk ez kazal pénzt.
Ha meg szükség van egy poszton játékosra és a krémből akar az ember csipegetni, akkor ki kell nyitni a bukszát. Aztán nagyon sok esetben nem lesz meg az a teljesítmény. Ez nem Pats, hanem liga szinten tucatszerű jelenség. Kár ezen rágódni, mert minden csapatnál minden évben van(nak) ilyen dealek.

Hogy csak a Raiderst mondjam, a hiányos LB sorba elvitték a SB résztvevő LB-t Littletont, meg kitömték mellé Kwiatkowskit. Akkor a döntés pillanatában ezek jó szerződéseknek tűntek és örülhettek nekik a szurkolók.

De ha pusztán az idei teljesítményt nézzük, akkor Davante Adams se éri meg a pénzét. Viszont a kontextus mindig fontos, hogy egy játékos miért nem tudja azt hozni amit elvárnak tőle.

Rendszer, playcall, QB, csapat, ezer oka lehet amiért egy jó játékos elmarad a várakozástól.

Agholort nem fizettük túl, hiszen 10-11 milliókat kapott másoktól is éves átlagban. Nekünk azért kellett a 15, mert csak két évre írtunk alá. A többi deal meg 3-4 éves volt, amit elé raktak. Tehát mindenki nem lehetett vakon, aki ajánlatot tett neki. Pech, hogy Jones tavaly nem tudott mélyre menni, idén meg amire használtuk volna kiderült hogy szar a fal ehhez.

De tavaly is és a szezon első három meccsén is megvolt a szeparációja, üresen volt, nyitva volt az opció, hogy őt vegye célba a QB. De nem tette. Arról már nem Agholor tehet.

Ahogy Jonnu esetében is megvolt több esetben a szeparálódás, és még nagy játék is lehetett volna belőle, de átléptek rajta az olvasásban és mélyre ment inkább a QB. De ettől még Jonnu üres volt.

és a fizuk mennek fel, Njoku milyen dealt kapott a BRownstól? Az elkapóknál Kirk a Jagstől? Ezek már nem agyeldobós pénzek, ennyit kell fizetni egy versenyben a piacon egy a posztján top kategória közeli játékosnak.

Teljesen felesleges ezen rugózni, mert ha más van itt helyettük, akkor se lettünk volna jobbak. Pénzünk meg így is lesz jövőre beruházni, nem költöttük el előre a költségvetést, hiszen kvázi csak DMC void éve van bent a jövő évi sapi alatt, mint teher.

Szerkesztette: topin
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 360 — Ajmo Vatreni
Hát Solymi ez sem túl realista értékelés.
Agholor, Bourne, Henry, Jonnu gyakorlatilag teljesen felesleges beruházásnak tűnik most. Tehát nem csak pénzügyi szempontból mondhatjuk, hogy nem érte meg -mert valóban nem tudjuk ki mennyiért volt elérhető - hanem azért is mert ezek a játékosok jelenleg úgy néz ki, hogy nem váltak be.
Véletlen lenne, hogy ezek pont támadójátékosok?
Judon, Godchaux, Mills, de még Tavai is jobban működik D oldalon

A csapatot természetesen nem kell szétzavarni, de ezt az O-t így is úgy is újra kell építeni jövőre. Úgy a falat mint az elkapó szekciót.

Abban egyetértünk, hogy 3-4 w meg összejöhet, mondjuk pont a csere qb-val felálló colts ellen, de ez a csapat jelenleg egyáltalán nem átlag feletti.
zinedine5
Én komolyabb elemzés nélkül nem fogom/nem tudom azt mondani, hogy Agholor, Bourne, Henry és Jonnu olyan beruházás, ami nem érte meg.

Tavaly volt egy JMD féle bonyolult offense, amit a Qb-nk értett, a játékosok többsége meg szenvedett.
Idén van egy módosított offense, a sémákat nem tudom mennyire maradtak vagy változtak, de ez is egy változó.
Aztán ott van, hogy rossz a falunk is, tehát azt se tudjuk teljesen felmérni All22 nélkül, hogy az adott útvonalak kialakultak-e, megtörtént-e az elszakadás és hogy a QB azt a célpontot választotta-e.
TE,WR, RB-nél meg azt is kell nézni, hogy az adott playben mi volt a kiosztott feladata, kellett-e blokkolnia vagy embert elvinnie.
Aztán ott voltak a sérülések is, amik megint nem segítettek.
A D meg picit máshogy működik, mert az O sikerességének egyik fokmérője a QB teljesítménye.
Esetleg PFF-ből lehetne venni értékeléseket, hogy adott meccsen adott játékos mennyire volt sikeres.

 www.espn.com/nfl/team/stats/_/name/ne/table/receiving/sort/receivingTargets/dir/desc

Én itt azt látom, hogy a targetek szépen el vannak osztva, Meyers egyértelműen vezet, aztán helyzettől függően jönnek a többiek.
És ebben benne vannak a Zappe féle meccsek is, ahol nem feltétlenül a dobálás vagy a targetek válogatása volt a fő szempont, hanem a futás és a gyors eldobás.
Meg ugye az is, hogy kit favorizál a QB vagy a felrajzolt és sikeresnek látszó playek közül melyiket választja.
Lásd az emlegetett 4&1, ahol Henry sima 1st down ért volna el, de MJ meg Meyerst erőltette, eldobva ezzel 4 vagy több lehetőséget.

Ha azt nézed, anno Amendola se érte meg a nagy szerződését, el is kezdte BB visszavágni, aztán meg maradt szituációs játékos, viszont amikor kellett akkor hozta a clutch elkapásokat, mert azért kapta a pénzt, nem a statisztika gyűjtéséért.

DEF oldalon ebben Chandler Jones volt a jó, igazi alapszakasz menő, aztán a playoffokban rendben kifújt.
Lúdas Solymi
Én nem.azt firtatom, hogy ez kinek a hibája, hanem, hogy pl.: Agholor két év alatt keresett 22 milliót és.ezert idén nyolc meccsen pl
van egy td-je és 15 elkapása. És mivel idén lejár a szerződés ezért, hacsak az idén hátralévő meccsein nem szerez kb. 600 yardot és 5 td-t, akkor értelmetlen beruházás lett.

Az, hogy egy 12 milliót kereső TE jó blokkolásban az szerintem kevés.

Tehát még egyszer nem az a kérdés, hogy ez kinek.a hibája, hanem, hogy beváltak e?

De máshogy kérdem, ha most kellene neked szerződést adnod Judonnak, Hemrynek és Agholornak akkor melyiknek adnád meg azt amit most keres?
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Hát Solymi ez sem túl realista értékelés.
Agholor, Bourne, Henry, Jonnu gyakorlatilag teljesen felesleges beruházásnak tűnik most. Tehát nem csak pénzügyi szempontból mondhatjuk, hogy nem érte meg -mert valóban nem tudjuk ki mennyiért volt elérhető - hanem azért is mert ezek a játékosok jelenleg úgy néz ki, hogy nem váltak be.
Véletlen lenne, hogy ezek pont támadójátékosok?
Judon, Godchaux, Mills, de még Tavai is jobban működik D oldalon

A csapatot természetesen nem kell szétzavarni, de ezt az O-t így is úgy is újra kell építeni jövőre. Úgy a falat mint az elkapó szekciót.

Abban egyetértünk, hogy 3-4 w meg összejöhet, mondjuk pont a csere qb-val felálló colts ellen, de ez a csapat jelenleg egyáltalán nem átlag feletti.
zinedine5
Én komolyabb elemzés nélkül nem fogom/nem tudom azt mondani, hogy Agholor, Bourne, Henry és Jonnu olyan beruházás, ami nem érte meg.

Tavaly volt egy JMD féle bonyolult offense, amit a Qb-nk értett, a játékosok többsége meg szenvedett.
Idén van egy módosított offense, a sémákat nem tudom mennyire maradtak vagy változtak, de ez is egy változó.
Aztán ott van, hogy rossz a falunk is, tehát azt se tudjuk teljesen felmérni All22 nélkül, hogy az adott útvonalak kialakultak-e, megtörtént-e az elszakadás és hogy a QB azt a célpontot választotta-e.
TE,WR, RB-nél meg azt is kell nézni, hogy az adott playben mi volt a kiosztott feladata, kellett-e blokkolnia vagy embert elvinnie.
Aztán ott voltak a sérülések is, amik megint nem segítettek.
A D meg picit máshogy működik, mert az O sikerességének egyik fokmérője a QB teljesítménye.
Esetleg PFF-ből lehetne venni értékeléseket, hogy adott meccsen adott játékos mennyire volt sikeres.

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fteamlogos%2Fnfl%2F500%2Fne.png
New England Patriots 2024 NFL Regular Season Players Stats - ESPN
Full player stats for the 2024 Regular Season New England Patriots on ESPN. Includes team leaders in passing, rushing, tackles and interceptions.


Én itt azt látom, hogy a targetek szépen el vannak osztva, Meyers egyértelműen vezet, aztán helyzettől függően jönnek a többiek.
És ebben benne vannak a Zappe féle meccsek is, ahol nem feltétlenül a dobálás vagy a targetek válogatása volt a fő szempont, hanem a futás és a gyors eldobás.
Meg ugye az is, hogy kit favorizál a QB vagy a felrajzolt és sikeresnek látszó playek közül melyiket választja.
Lásd az emlegetett 4&1, ahol Henry sima 1st down ért volna el, de MJ meg Meyerst erőltette, eldobva ezzel 4 vagy több lehetőséget.

Ha azt nézed, anno Amendola se érte meg a nagy szerződését, el is kezdte BB visszavágni, aztán meg maradt szituációs játékos, viszont amikor kellett akkor hozta a clutch elkapásokat, mert azért kapta a pénzt, nem a statisztika gyűjtéséért.

DEF oldalon ebben Chandler Jones volt a jó, igazi alapszakasz menő, aztán a playoffokban rendben kifújt.