New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ennél nagyobb baj ne legyen az idényben. Konkrétan max 8 hét alatt visszatérhet, ebből három még a szezon előtt elmegy, ha kicsit gyorsabb, akkor 3-4 meccsről marad le.

több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
Thornton kulcscsonttörés.
Boston
Pech… Mondjuk ezzel a fizikummal,azért nem annyira meglepő,hogy nehezebben viseli a gyűrődést.
kolok1972
Kicsit azért az, hiszen eddig szinte egyáltalán nem volt sérült a srác karrierje alatt (ha jól tudom).
Kulcscsont sérülés meg nem feltétlenül a gyenge fizikum miatt jön (ld. pl. Aaron Roders...)
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Thornton kulcscsonttörés.
Boston
Pech… Mondjuk ezzel a fizikummal,azért nem annyira meglepő,hogy nehezebben viseli a gyűrődést.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Thornton kulcscsonttörés.
Boston
Bakker😱😱😱 gyógyulást...
több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Thornton kulcscsonttörés.

Do your job
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az, ahogy a Panthers mezőnygóltávból összehozott egy 3. és 28-at, hogy aztán puntoljon, minden idők tribute-ja volt a visszavonuló James White-nak 🥰

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Jonathan Jones-t tesztelgeti a csapat szélső poszton. Indulhat a tippverseny, hogy melyik igaz:
1. Mills/Michell under par TC-t produkálnak, kiürült a szélső CB poszt és Jones-t kell ott bevetni.
2. Jones annyit fejlődött, hogy már luxus elpazarolni a tehetségés slotban.
3. Valamelyik fiatal annyira jó slotban, hogy kiszorította Jonest a szélre.
😊
peterk2005 udvari bolond
Ha beleolvasol az edzésriportokba akkor tudod a helyes választ 😉
Mert már ez adott..
topin
Mi a válasz? (Csak podcastot hallgatni van időm, abban kérdőjelekkel beszéltek róla. Hadd ne keressek utána. 😊 )
peterk2005 udvari bolond
Marcus Jones.

Ettől még hajlok arra, hogy az egyes pont miatt megy át Jo Jones külső posztra.
zinedine5 Uránvárosi Őrgróf
12. edzés napról :
Jonathan Jones a szokásos slot corner posztja mellett egyre többet bukkan fel Jalen Mills mellett mint a másik kezdő külső cornerback. Az edzőtábor kezdetén még Terrance Mitchell volt a stabil másik kezdő Mills mellett, de az utóbbi napokban ez Jones javára megváltozott. Amikor Jones külső CB-ként foglalt helyett Millstől átellenben Marcus Jones lépett pályára harmadik cornerbackként a slotban.
14.-ről:
Jonathan Jones ismét szélső cornerbackként szerepelt. Voltak jobb és rosszabb pillanatai is
Itt is köszi DoM az edzés beszámolókat !

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Jonathan Jones-t tesztelgeti a csapat szélső poszton. Indulhat a tippverseny, hogy melyik igaz:
1. Mills/Michell under par TC-t produkálnak, kiürült a szélső CB poszt és Jones-t kell ott bevetni.
2. Jones annyit fejlődött, hogy már luxus elpazarolni a tehetségés slotban.
3. Valamelyik fiatal annyira jó slotban, hogy kiszorította Jonest a szélre.
😊
peterk2005 udvari bolond
Ha beleolvasol az edzésriportokba akkor tudod a helyes választ 😉
Mert már ez adott..
topin
Mi a válasz? (Csak podcastot hallgatni van időm, abban kérdőjelekkel beszéltek róla. Hadd ne keressek utána. 😊 )
peterk2005 udvari bolond
Marcus Jones.

Ettől még hajlok arra, hogy az egyes pont miatt megy át Jo Jones külső posztra.
zinedine5 Uránvárosi Őrgróf
Semmi köze az egyes ponthoz, ugyanis mind Mills, mind Mitchell élete campjén van túl. Szóval az kizárt, hogy elégedetlenek lennének velük, miközben a CB sor a csapat legjobb egysége az egész TC alatt.

Mills konkrétan a legjobb védőnk a formáját tekintve, nincs mellette elkapás, mindenkit levett eddig a pályáról, akivel szembe került. Ennél többet nem tehet egy CB a felkészülés alatt. Mitchell szintén felrakott mindent a pályára, amit adni tud a csapatnak és vele kapcsolatban is kizárólag pozitív hírek érkeztek naponta a táborból.

Így én nem igazán értem miért hajlana erre bárki az elérhető infók, beszámolók alapján? De persze, ha tudsz bármi olyan hírt, ahol akár csak egy szóban is negatívan értékelték ezt a két embert, akkor kérlek osszad meg velünk. Minden más esetben meg csak a szokásos hozzáállásról beszélünk..

Ami miatt még Jonathan a szélre kerülhet, az a week1 párosítása. A Hill, Waddle, Wilson trió ellen a Jonathan Jones, Marcus Jones, Mills trió jobb opciónak tűnik, mert inkább villámléptű ember kell a pályára, mint klasszikus CB2 a szélre.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 362 — Ajmo Vatreni
Jonathan Jones-t tesztelgeti a csapat szélső poszton. Indulhat a tippverseny, hogy melyik igaz:
1. Mills/Michell under par TC-t produkálnak, kiürült a szélső CB poszt és Jones-t kell ott bevetni.
2. Jones annyit fejlődött, hogy már luxus elpazarolni a tehetségés slotban.
3. Valamelyik fiatal annyira jó slotban, hogy kiszorította Jonest a szélre.
😊
peterk2005 udvari bolond
Ha beleolvasol az edzésriportokba akkor tudod a helyes választ 😉
Mert már ez adott..
topin
Mi a válasz? (Csak podcastot hallgatni van időm, abban kérdőjelekkel beszéltek róla. Hadd ne keressek utána. 😊 )
peterk2005 udvari bolond
Marcus Jones.

Ettől még hajlok arra, hogy az egyes pont miatt megy át Jo Jones külső posztra.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jonathan Jones-t tesztelgeti a csapat szélső poszton. Indulhat a tippverseny, hogy melyik igaz:
1. Mills/Michell under par TC-t produkálnak, kiürült a szélső CB poszt és Jones-t kell ott bevetni.
2. Jones annyit fejlődött, hogy már luxus elpazarolni a tehetségés slotban.
3. Valamelyik fiatal annyira jó slotban, hogy kiszorította Jonest a szélre.
😊
peterk2005 udvari bolond
Ha beleolvasol az edzésriportokba akkor tudod a helyes választ 😉
Mert már ez adott..
topin
Mi a válasz? (Csak podcastot hallgatni van időm, abban kérdőjelekkel beszéltek róla. Hadd ne keressek utána. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Training Combat...az új Madden játék neve 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
A bunyó már megy a srácoknak pár hét és rátérünk a focis edzésekre is 😜



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Jonathan Jones-t tesztelgeti a csapat szélső poszton. Indulhat a tippverseny, hogy melyik igaz:
1. Mills/Michell under par TC-t produkálnak, kiürült a szélső CB poszt és Jones-t kell ott bevetni.
2. Jones annyit fejlődött, hogy már luxus elpazarolni a tehetségés slotban.
3. Valamelyik fiatal annyira jó slotban, hogy kiszorította Jonest a szélre.
😊
peterk2005 udvari bolond

Ha beleolvasol az edzésriportokba akkor tudod a helyes választ 😉

Mert már ez adott..
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jonathan Jones-t tesztelgeti a csapat szélső poszton. Indulhat a tippverseny, hogy melyik igaz:
1. Mills/Michell under par TC-t produkálnak, kiürült a szélső CB poszt és Jones-t kell ott bevetni.
2. Jones annyit fejlődött, hogy már luxus elpazarolni a tehetségés slotban.
3. Valamelyik fiatal annyira jó slotban, hogy kiszorította Jonest a szélre.
😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Williams IR-e kapcsán jutott eszembe,hogy azért azt a 2019-es draftot sem rakjuk ki az ablakba,az azért kemény,hogy egy 3. körös RB-t és egy puntert tudunk felmutatni összvissz…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na az szivacs, kár érte, de igen, valszeg amúgy sem fért volna be végül

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ezzel eldőlt, melyik CB marad ki az idény előtti rosterből. Mondjuk azt írják pár helyen, hogy az IR miatt az idényben nem játszhat. Ez nekem fura, hiszen van már régóta visszatérős IR, és nem jelentették be, hogy ne lehetne esélye visszatérni
Wyatt
Ha a szezon kezdet előtt rakják IR-re akkor nem jöhet vissza. Nyilván pènzügyi oka is van mièrt így negligálják ès mièrt nem szimplán kivágják ha nincs szükség rá. Amellett, hogy természetesen sérültnek is kell lennie.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor ezzel eldőlt, melyik CB marad ki az idény előtti rosterből. Mondjuk azt írják pár helyen, hogy az IR miatt az idényben nem játszhat. Ez nekem fura, hiszen van már régóta visszatérős IR, és nem jelentették be, hogy ne lehetne esélye visszatérni

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Malcolm Butler -> IR.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Dont fos, az öreg semmit sem változott 🤣




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
OC traning camp battle-t se láttam még, de ez zseniális. 😊
somoskovig
Jah, bár túl jól ebből nem nagyon lehet kijönni sztem😊
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
OC traning camp battle-t se láttam még, de ez zseniális. 😊

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na végre megint volt foci. Mivel már az első playnél kb B/C-csapatok voltak nálunk, így igazából csak az egyéni villanások érdekeltek

Thornton: volt két igen szép elszakadása az első negyedben, az elsőnél elképesztő ütemben nyúlt bele a védő (bár szerintem ha előrébb dobja Hoyer, akkor sima, de nem ez volt az egyetlen, amiben nem értettem egyet a kommentátorokkal). A másodikból meg védelmi szabálytalansággal együtt is meglett az első TD-je. Most abba ne menjünk bele, milyen bohóc ítéletet kaptunk előtte, mert az tényleg vicc volt, ugyanakkor lett volna még esély ott dobni, szal nem ezen múlt. Wilkersonnak voltak jó megmozdulásai, de ez kb irreleváns. Azt jobban bánom, hogy Nixonnak egyből volt egy lehetősége, és csúnyán el is halt rajta a támadás



Mack Wilsonnak volt szép siettetése, meg egy stopja 3. kísérleten, Carl Davis pár fontos futómegállítással jelentekzett, Butler kicsit rozsdás volt (nem emlékszem olyanra, hogy lett volna lecsúszott szerelése anno, ebben a liga talán egyik legjobbja volt), Mitchellnek volt egy-két kevésbé ügyes játéka, de most slanten lehet engedni egy-egy játékot (pláne, ha cserébe szélen 2-3 alkalommal meg incomplete lett), Uche szépen zárt le egy ajándék sacket (itt az újonc Robertson ment át szépen) Daniel Joneson (mert ott azért volt sok kezdő itt-ott, úgyhogy az első negyed máris többet adott nekem, mint amit vártam)



ST-ben volt Myles Bryantnek két remek visszahordása



A folytatásban már a Giantsnél is jöttek a cserék, LaBryan Raynek volt egy nagy játéka, majd egy pocsék védekezésből hozott ki Mitchell és Butler egy labdaszerzést.



Zappe-re voltam még kíváncsi, hát gyengén kezdett, egy safetyt meg is úsztunk, bár azért azt háromszor meg kellett nézni, vajon mire dobtak zászlót Thorntonra, aztán fordítva Wade-re is jött valami, de valami érthetetlen zászlódobálózást mutattak be számomra a zebrák. Zappe másodikra már lényegesen jobban festett, cserébe itt a társak dobálták el a labdákat. Ami még nem tetszett, hogy McGrone nem hogy impact nem volt, két csúnya lecsúszott szereléssel ugrott ki a képernyőről (a félidő végén volt egy szép majdnem intije, ha ez számít)

Harmadjára már csak összejött egy first down, mondjuk ezen inkább felszisszentem, már láttam az interceptiont



Akiről még kell szót ejteni, az Wade, mert rengeteg akcióban volt, ebben volt csúnya égetés, de több szép védekezés is. Jó volt látni a kezdő támadósor örömét Tyrod Taylor kidobott passza után, amikor Bourne kapta el a labdát 😊

Ezt meg csak úgy, mert biztosan senki sem látott még wtf Giants-elkapást a Pats ellen 😊



Fun fact, 3. és 1-nél volt sikertelen játék, de Bill bácsi kérte a 10 yardot, ezzel mentek tovább :d

A második félidő biztosan nagyon jó lesz (volt), de ott már tényleg a D/E-csapat van, szóval az én lelkesedésem eddig tartott^^

több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan



14-110-1
6-29-2

Kösz mindent James! 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Emelje fel a kezet a csapat, aminek a rosteren ott van James White.
Ti lerakhatjatok, mert visszavonult.
Stez
Ez azért jó, mert legalább a GM game-ben is szopás. Kár érte, a Falcons elleni SB-t sosem felejtem
Wyatt
Nyilván Brady volt a Vezér, aki levezényelte a comeback-t - és milyen passzokkal!!! - ezért övé kellett, hogy legyen a SB MVP cím. De White nagyon megérdemelte volna.

Kár, jól lett volna egy ilyen veteran leader ebbe az offense-be.