New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nekem úgy tűnik, mintha nem tudná olvasni a védelmeket (azon a szinten ami elvárható lenne). Nyugodtan javítson ki bárki ha nem így lenne.

Már többször megfigyeltem, hogy ilyen kulcs szituknál a védelmi edzők hívnak egy extra blitzet és minket totálisan letolt gatyával ér.

Mintha a döntéshozatala is lassú lenne, nem szabadul gyorsan a labdától, túl sokat vár még akkor is mikor teljesen üresen van az elkapója.
ZERO_L
Igen. Néha leugrik a képernyőről, hogy mi fog történni, ő meg véletlenül sem hív át valamit, vagy figyelmezteti a falat az eytra emberre.

És mellette a kivitelezés is ergya.

Olyan mintha fejben,elméletben és gyakorlatban is ennyi lett volna neki.

(Ami egyébként nem lenne fura, mivel csak nekünk kellett, veterán minimumért, jüniusban.)
zinedine5
Jogos. Nagyjából kiderült, hogy miért nem kellett senkinek. És nem abban a korban van, amikor meg tud újulni.

Azt azért be kell látnom, hogy TB12 a saját karrierje szempontjából jól döntött, amikor nem akart idén itt játszani.
több mint 3 éve
vhsboxer 102
Nem baj, jövőre lesz jó DC, mert Patriciat úgy fogják kivágni mint a macskát. Egy blowout zakó a Pantherstől -szerintem ez a vége.
Burkus
Flores kellene ide ,nem a raketamernok,de sajnos erre sansz nincs.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Nekem úgy tűnik, mintha nem tudná olvasni a védelmeket (azon a szinten ami elvárható lenne). Nyugodtan javítson ki bárki ha nem így lenne.

Már többször megfigyeltem, hogy ilyen kulcs szituknál a védelmi edzők hívnak egy extra blitzet és minket totálisan letolt gatyával ér.

Mintha a döntéshozatala is lassú lenne, nem szabadul gyorsan a labdától, túl sokat vár még akkor is mikor teljesen üresen van az elkapója.
ZERO_L
Igen. Néha leugrik a képernyőről, hogy mi fog történni, ő meg véletlenül sem hív át valamit, vagy figyelmezteti a falat az eytra emberre.

És mellette a kivitelezés is ergya.

Olyan mintha fejben,elméletben és gyakorlatban is ennyi lett volna neki.

(Ami egyébként nem lenne fura, mivel csak nekünk kellett, veterán minimumért, jüniusban.)
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Na levonjuk a tanulságot?
ParadSEC
Nem lesz esélyünk esetleg top QB pickre
ThundersNFL
Ne becsüld le ezt a csapatot. Tudom, hogy az egész keret nem az igazi, de nekem Newton valahogy borzasztó idegenül mozog a Pats-szisztémában.
Burkus
Newton egész egyszerűen kevés. Nyilván nem a passzjáték az erőssége, de hogy egyáltalán nincs képbe azzal, hogy ki támadja és azok a lapos szar passzok, az nagyon az alja. Ezt kb tuti tudná Stidham is.

Egy nagy előnye lenne Newtonnak, ha fut. Azonban valami számomra ismeretlen oknál fogva nem hívunk rá játékot.

Így viszont egy közepesnél gyengébb irányító.
zinedine5
Nekem úgy tűnik, mintha nem tudná olvasni a védelmeket (azon a szinten ami elvárható lenne). Nyugodtan javítson ki bárki ha nem így lenne.

Már többször megfigyeltem, hogy ilyen kulcs szituknál a védelmi edzők hívnak egy extra blitzet és minket totálisan letolt gatyával ér.

Mintha a döntéshozatala is lassú lenne, nem szabadul gyorsan a labdától, túl sokat vár még akkor is mikor teljesen üresen van az elkapója.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Na levonjuk a tanulságot?
ParadSEC
Nem lesz esélyünk esetleg top QB pickre
ThundersNFL
Ne becsüld le ezt a csapatot. Tudom, hogy az egész keret nem az igazi, de nekem Newton valahogy borzasztó idegenül mozog a Pats-szisztémában.
Burkus
Én azt nem értem, hogy nem látják az edzők, hogy szar..Körülményes, qrva lassan olvassa a játékot, még akkor is, ha ma végre volt egy hosszú passza, amit Byrd szépen elkapott és lett belőle végre egy WR TD! Életidegen ebben a rendszerben. Fura nekem..Nem értem, hogy mi volt ma a plan?
Szar nézni ezt a csapatot mindkét oldalon..A D#-nél valamilyen szinten értem a visszaesést, mert a D-lineban, LB sorban rohadt sok az újonc akinek előre kell lépni és emiatt többször megég a secondary..De, hogy végre van potens futójáték, jó RB tandemmel, futni elvileg tudó QB-val, és 3 közepes elkapóval, akik azért elkapják az 5-10 yardos passzokat bármikor, akkor hogy a pöcsbe nem tudunk haladni soha??? Fos..Szar nézni a szenvedést és ötlettelen O# playeket! Nem tudom, hogy JMD-t ki hívná HC-nek, de most nagyon vágja maga alatt a fát.. Még akkor is, ha elővesz trükkös játékokat a tarsolyból, amin inkább mi is mosolygunk, kínunkban. 😕

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem baj, jövőre lesz jó DC, mert Patriciat úgy fogják kivágni mint a macskát. Egy blowout zakó a Pantherstől -szerintem ez a vége.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Na levonjuk a tanulságot?
ParadSEC
Nem lesz esélyünk esetleg top QB pickre
ThundersNFL
Ne becsüld le ezt a csapatot. Tudom, hogy az egész keret nem az igazi, de nekem Newton valahogy borzasztó idegenül mozog a Pats-szisztémában.
Burkus
Newton egész egyszerűen kevés. Nyilván nem a passzjáték az erőssége, de hogy egyáltalán nincs képbe azzal, hogy ki támadja és azok a lapos szar passzok, az nagyon az alja. Ezt kb tuti tudná Stidham is.

Egy nagy előnye lenne Newtonnak, ha fut. Azonban valami számomra ismeretlen oknál fogva nem hívunk rá játékot.

Így viszont egy közepesnél gyengébb irányító.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Na levonjuk a tanulságot?
ParadSEC
Nem lesz esélyünk esetleg top QB pickre
ThundersNFL
Ne becsüld le ezt a csapatot. Tudom, hogy az egész keret nem az igazi, de nekem Newton valahogy borzasztó idegenül mozog a Pats-szisztémában.
Burkus
Mint a partra vetett hal

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na levonjuk a tanulságot?
ParadSEC
Nem lesz esélyünk esetleg top QB pickre
ThundersNFL
Ne becsüld le ezt a csapatot. Tudom, hogy az egész keret nem az igazi, de nekem Newton valahogy borzasztó idegenül mozog a Pats-szisztémában.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Jött a valóság😕 Megírtam a ravens meccs után, hogy hálásak lehetünk az esőnek, mert segített nekünk, hát most nem jött.
Siralmas volt az első félidőben a D, az amit leműveltek, arra nincsenek szavak. Tényleg, hogy ennyi first contact utáni yardszopást más csapat tuti nem enged, csak mi. Legalább volt vagy 15 olyan eset, mikor már azt hittem megvan, vagy meg is volt, de a houstoni még nyargalt vagy 5 yardot védővel a nyakán. Amikor meg a TE-jük telibefejelte a fél védelmünket, nah az volt a csúcs.
Reménykedtem hátha, de tényleg ezt a szezont engedjük el, de tényleg nem értem a védelem mi a pi...ért zuhant így össze???

Cam néha tényleg olyan mintha le lenne szedálva, basszus ott állnak vele szemben 2-en, erre benyeli a sacket😕 Simán kidobhatta volna. Izzot meg a végén vesszük elő??? Jah és állítólag ez a Texans futás elleni védekezés extra pocsék, hát nem láttam. Jó hátrányban voltunk kellettek a passzok, de valami nagyon nem működött ma a futással sem.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Na levonjuk a tanulságot?
ParadSEC
Persze! Jó a Texans Off.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Kapd be Josh. Payton éppen Taysom Hillel szopatja szét a Falconst.
zinedine5
Persze mert rákészültek Winstonra

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Na levonjuk a tanulságot?
ParadSEC
Nem lesz esélyünk esetleg top QB pickre

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Kapd be Josh. Payton éppen Taysom Hillel szopatja szét a Falconst.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Na levonjuk a tanulságot?
ParadSEC
Véletlenül sem. Minden fasza.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Én sok mindent el tudok fogadni, de az hogy Newton folyamatosan az üresen álló elkapó bokájához dobja a labdát, na attól nagyon ki tudok égni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Na levonjuk a tanulságot?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Idei szokásos félidő.

Szopjuk a passzokat, tacklet csak még véletlenül sem tudunk csinálni.
Passrush nulla, de legalább Watsont sem tudjuk bentartani a zsebben.

Támadásban a szokásos semmi, ha nincs gadget play nem tudunk komolyan előrehaladni, marad a maszatolás, amiből ma nem jönnek a yardok.

Lesz min javítani a második félidőben.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Matthew99
Tényleg, a menetrendes háttérképeket hol lehet találni?
Tudom, hogy a neten lehet kismilliót találni, de szokott itt a bowl.hu-n minden évbe posztolva lenni a csapatoknak, szeretném azt kitenni.
Solymi
 hu.pinterest.com/tgercojones/nfl-schedule-wallpapers-central-european-time/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Matthew99
Tényleg, a menetrendes háttérképeket hol lehet találni?
Tudom, hogy a neten lehet kismilliót találni, de szokott itt a bowl.hu-n minden évbe posztolva lenni a csapatoknak, szeretném azt kitenni.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Néhány gondolat a mai meccs előtt. Személy szerint azt várom a mai (és remélhetőleg a következő néhány) meccstől,hogy a csapat mutassa meg hogy konzisztensen is tud elfogadható teljesítményt felmutatni és nem csak egy kiszaladt eredmény volt a múltkori egy gyenge napot kifogó Ravens ellen. Ehhez úgy vélem a Texans ideális ellenfél,nem lebecsülve őket. Másokkal ellentétben én úgy gondolom hogy a Ravens ellen 3 negyedig a Def sem muzsikált vmi jól,ha stabilizálódna a run Def én már elégedett lennék. Én Michel kárára továbbra is Harrist erőltetném,kivéve ha van vmi nyavalyája. Jó lenne látni,hogy ha besül a futás akkor azért nem vagyunk teljesen meglőve.
kolok1972
Mitol stabilizalodna? Azon kivul persze, ha gyenge az ellenfel a futas teren.
topin
Pont Te magyaráztad idáig,hogy nem csoda hogy szarok voltunk,mert Guy is sérült volt,meg különben is COVID volt,nem tudtunk edzeni,pedig az nálunk milyen fontos stb.,stb. Most akkor döntsük már el,hogy csak a külső körülmények miatt volt szar a Def (és akkor ezek megszűntétől stabilizálódna pl.),vagy egyszerűen ennyit tud. Mert eddig erősen úgy tűnt az előbbi mellett érveltél hevesen...
Amúgy meg felhívnám a figyelmet a kiemelt részre is...
| Szerk :tényleg semmi értelme írogatni ide... Ha az ember leírja,hogy szerinte kurva gyenge a Def mert csak az nem fut át rajta aki nem akar,akkor mindjárt károgó,aki egyáltalán nem ért semmihez,ha meg azt írja le,hogy reméli hogy stabilizálódni fog a szezon hátralévő részére (ergo,próbál optimistább lenni),akkor meg azért oltják le rögtön hogy ugyan mitől állna össze... Füstszűrős sapka |
kolok1972

Ebbol is latszik hogy kb semmit nem sikerult befogadni abbol amit irtam akkor.

A vedelmunk futas ellen ev eleje ota sejtheto volt hogy gyengusz lehet. Itt en Beau Allen szinrelepesevel es jatekaval remeltem nemi javulast. Nem azt hogy jo lesz, hanem azt hogy nem fut at rajtunk mindenki vegig. Allen IR igy ez kilove, innentol a futas elleni vedekezesunk sulytalannak tunik nekunk laikusoknak es max BB elmeje hozhat ebben javulast, mert Terez Hall biztos nem.

Erre irtam, hogy amig Tashawn Bower, meg Hall van a D kezdoben, addig felesleges elvarasokat tamasztani. Szurkolni lehet, hogy minel kevesebbszer rajuk menjen a play es minel tobbszor oldjak meg toluk telhetoen legjobban a feladatukat. Ha ezt megteszik sem jelent semmire garanciat, mert erosen limitaltak a sracok. Kulonben nem a PS helyert lennenek versenyben.

A nem edzes nem csak a D-re vonatkozott, de sebaj. Az offense nagyjabol ugyanazt tudja minden meccsen mikor edzettek. Haladunk a foldon es nehol a levegoben is, ha az ellenfel D gyengecske passz ellen.

A mi vedelmunknel Guy szerepe nem azert fontos mert vele megallitunk minden futast, hanem mert nelkule kb nincs senki ott erdemben es Thurmondok kerulnek oda, mert hullunk ott is idolegesen rendesen. Most pl Butler esett ki, aki eddig sose hianyzott meccsrol miota a csapatnal van.

Szoval en sehol nem utaltam arra, hogy futas ellen mi barmikor is versenykepesek lennenk a jelenlegi garnituraval. Max ha Allen jott vokna, akkor lattam vokna szemelyi erkezes teren eselyt. Igy max BB megoldokepessegeben bizhatunk, hogy az ellenfelekhez igazitva valamennyire majd tudunk limitalni futojatekokat. De kizartnak tartom, hogy jo futo csapatok ellen a felidei korrigalasokig barmiben is felvennenk addig a versenyt. A 3.negyed masodik feletol vagy a negyedikben mar inkabb. Lasd Seahawks, Broncos, Bills meccs peldaul.

Ezert utaltam ra eddig ,hogy total nem arrol beszelsz amit irok. Most sem.

Leoltva nem vagy. Gondokodasra vagy sarkallva. A remenyhez indok sem art, kulonben csak ures dolog. A Texans futojateka gyenge, barmit is mutatunk ezen a teren az nem javulas lesz, hanem az ellenfelunk limitalt. Talan ebbol is latszik, nem meccsenkent kell valtoztatni a hozzaallast, mert minden meccs mas.

Raadasul mi iden kb senki ellen nem megyunk neki ugy, hogy az konnyu meccs lesz. Hiszen a jatekterv eleve nem kiutesekrol szol a rengeteg futassal es a gyengebb futas elleni vedelemmel. Minden meccs szoros lesz kb az utolso negyedig amit mi nyerunk, ha meg valahol a foldbe allunk, ott addigra nem marad eselyunk. Ez tisztan latszik az eddigi meccsekbol, azok felepitesebol is.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Néhány gondolat a mai meccs előtt. Személy szerint azt várom a mai (és remélhetőleg a következő néhány) meccstől,hogy a csapat mutassa meg hogy konzisztensen is tud elfogadható teljesítményt felmutatni és nem csak egy kiszaladt eredmény volt a múltkori egy gyenge napot kifogó Ravens ellen. Ehhez úgy vélem a Texans ideális ellenfél,nem lebecsülve őket. Másokkal ellentétben én úgy gondolom hogy a Ravens ellen 3 negyedig a Def sem muzsikált vmi jól,ha stabilizálódna a run Def én már elégedett lennék. Én Michel kárára továbbra is Harrist erőltetném,kivéve ha van vmi nyavalyája. Jó lenne látni,hogy ha besül a futás akkor azért nem vagyunk teljesen meglőve.
kolok1972
Mitol stabilizalodna? Azon kivul persze, ha gyenge az ellenfel a futas teren.
topin
Pont Te magyaráztad idáig,hogy nem csoda hogy szarok voltunk,mert Guy is sérült volt,meg különben is COVID volt,nem tudtunk edzeni,pedig az nálunk milyen fontos stb.,stb. Most akkor döntsük már el,hogy csak a külső körülmények miatt volt szar a Def (és akkor ezek megszűntétől stabilizálódna pl.),vagy egyszerűen ennyit tud. Mert eddig erősen úgy tűnt az előbbi mellett érveltél hevesen...
Amúgy meg felhívnám a figyelmet a kiemelt részre is...
| Szerk :tényleg semmi értelme írogatni ide... Ha az ember leírja,hogy szerinte kurva gyenge a Def mert csak az nem fut át rajta aki nem akar,akkor mindjárt károgó,aki egyáltalán nem ért semmihez,ha meg azt írja le,hogy reméli hogy stabilizálódni fog a szezon hátralévő részére (ergo,próbál optimistább lenni),akkor meg azért oltják le rögtön hogy ugyan mitől állna össze... Füstszűrős sapka |

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Néhány gondolat a mai meccs előtt. Személy szerint azt várom a mai (és remélhetőleg a következő néhány) meccstől,hogy a csapat mutassa meg hogy konzisztensen is tud elfogadható teljesítményt felmutatni és nem csak egy kiszaladt eredmény volt a múltkori egy gyenge napot kifogó Ravens ellen. Ehhez úgy vélem a Texans ideális ellenfél,nem lebecsülve őket. Másokkal ellentétben én úgy gondolom hogy a Ravens ellen 3 negyedig a Def sem muzsikált vmi jól,ha stabilizálódna a run Def én már elégedett lennék. Én Michel kárára továbbra is Harrist erőltetném,kivéve ha van vmi nyavalyája. Jó lenne látni,hogy ha besül a futás akkor azért nem vagyunk teljesen meglőve.
kolok1972
Mitol stabilizalodna? Azon kivul persze, ha gyenge az ellenfel a futas teren.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gilmore ráadásul elvileg játszhat, az segíthet Watson ellen. De nekem amúgy pont a felvázolt kérdéssel van a problémám, mert nem látom, mitől lenne jó a futás elleni védekezés, így meg azért nehéz. De legyen így, most is csak ezt tudom mondani

 youtu.be/aSzsUyIJwWA?t=127

Szerkesztette: Wyatt