NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Akkor a baj meg is jött...

Ryan Sagnoli
Don’t shoot the messenger, but hearing more positive COVID-19 cases coming for the #Patriots.
ZERO_L
igen, olvastam én is. Lezárva a létesítmény, edzés nincs és meccs is kérdéses.
Vagy buborék kellene vagy hagyni a szezont. Mondjuk, hogy hova tesznek 32 ilyen nagylétszámú csapatot a személyzettel együtt ,az jó kérdés.
Burkus
Nem lett volna olyan bonyolult, mindenkinek berendezik a saját edzőközpintját onnan csak meccsek idejére ki és be (edzőközpont buborék) és akkor talán több esély lett volna ezt megoldani. Mondjuk ez nekem is csak most jutott eszembe 😛
dande
Az edzőközpont nem hotel. Nincsen felkészítve arra, hogy egy 100-150 ember ott éljen. 1-2 vendégszoba biztos van, de nem annyi, hogy ott egy egész stáb lakjon.

A játékosok talán eléggé meg vannak fizetve, de mivel kompenzálsz egy masszőrt, vagy egy szertárost?

Ráadásul a meccsekre el kell utazniuk. Kimenni a reptérre, elutazni a repülővel, ott lakni valahol, aztán vissza. Egy sérültet meg kell vizsgálni, esetleg kórházba vinni, aztán vissza. Közben végig ki van téve a fertőzésnek. Ezt nem lehet megoldani. Nem véletlen, hogy nem próbálkoztak vele.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor a baj meg is jött...

Ryan Sagnoli
Don’t shoot the messenger, but hearing more positive COVID-19 cases coming for the #Patriots.
ZERO_L
igen, olvastam én is. Lezárva a létesítmény, edzés nincs és meccs is kérdéses.
Vagy buborék kellene vagy hagyni a szezont. Mondjuk, hogy hova tesznek 32 ilyen nagylétszámú csapatot a személyzettel együtt ,az jó kérdés.
Burkus
Nem lett volna olyan bonyolult, mindenkinek berendezik a saját edzőközpintját onnan csak meccsek idejére ki és be (edzőközpont buborék) és akkor talán több esély lett volna ezt megoldani. Mondjuk ez nekem is csak most jutott eszembe 😛
dande
1-2hónapig oke, de fél évig?
gedam
Valmit valamiért, meg azért lehet ezt oldani, mondjuk 1 napos csapat program kirándulás stb... az NBA NHL bubik sem voltak sokkal rövidebbek. De hát eső után köpönyeg...
dande
Én is ezt gondolom. Azokért a pénzekért, amikért játszanak, a legtöbben négykézlábra állva is kibírnák. De látszik, hogy megpróbálták hagyományos módon és nem megy.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor a baj meg is jött...

Ryan Sagnoli
Don’t shoot the messenger, but hearing more positive COVID-19 cases coming for the #Patriots.
ZERO_L
igen, olvastam én is. Lezárva a létesítmény, edzés nincs és meccs is kérdéses.
Vagy buborék kellene vagy hagyni a szezont. Mondjuk, hogy hova tesznek 32 ilyen nagylétszámú csapatot a személyzettel együtt ,az jó kérdés.
Burkus
Nem lett volna olyan bonyolult, mindenkinek berendezik a saját edzőközpintját onnan csak meccsek idejére ki és be (edzőközpont buborék) és akkor talán több esély lett volna ezt megoldani. Mondjuk ez nekem is csak most jutott eszembe 😛
dande
1-2hónapig oke, de fél évig?
gedam
Valmit valamiért, meg azért lehet ezt oldani, mondjuk 1 napos csapat program kirándulás stb... az NBA NHL bubik sem voltak sokkal rövidebbek. De hát eső után köpönyeg...
több mint 3 éve
gedam 5 808
Akkor a baj meg is jött...

Ryan Sagnoli
Don’t shoot the messenger, but hearing more positive COVID-19 cases coming for the #Patriots.
ZERO_L
igen, olvastam én is. Lezárva a létesítmény, edzés nincs és meccs is kérdéses.
Vagy buborék kellene vagy hagyni a szezont. Mondjuk, hogy hova tesznek 32 ilyen nagylétszámú csapatot a személyzettel együtt ,az jó kérdés.
Burkus
Nem lett volna olyan bonyolult, mindenkinek berendezik a saját edzőközpintját onnan csak meccsek idejére ki és be (edzőközpont buborék) és akkor talán több esély lett volna ezt megoldani. Mondjuk ez nekem is csak most jutott eszembe 😛
dande
1-2hónapig oke, de fél évig?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor a baj meg is jött...

Ryan Sagnoli
Don’t shoot the messenger, but hearing more positive COVID-19 cases coming for the #Patriots.
ZERO_L
igen, olvastam én is. Lezárva a létesítmény, edzés nincs és meccs is kérdéses.
Vagy buborék kellene vagy hagyni a szezont. Mondjuk, hogy hova tesznek 32 ilyen nagylétszámú csapatot a személyzettel együtt ,az jó kérdés.
Burkus
Nem lett volna olyan bonyolult, mindenkinek berendezik a saját edzőközpintját onnan csak meccsek idejére ki és be (edzőközpont buborék) és akkor talán több esély lett volna ezt megoldani. Mondjuk ez nekem is csak most jutott eszembe 😛
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor a baj meg is jött...

Ryan Sagnoli
Don’t shoot the messenger, but hearing more positive COVID-19 cases coming for the #Patriots.
ZERO_L
igen, olvastam én is. Lezárva a létesítmény, edzés nincs és meccs is kérdéses.
Vagy buborék kellene vagy hagyni a szezont. Mondjuk, hogy hova tesznek 32 ilyen nagylétszámú csapatot a személyzettel együtt ,az jó kérdés.

Szerkesztette: Burkus
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Akkor a baj meg is jött...

Ryan Sagnoli
Don’t shoot the messenger, but hearing more positive COVID-19 cases coming for the #Patriots.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kinyitottam az oldalt, ránéztem a címlapra és megláttam a "Megint baj van" feliratot és biztos voltam benne, hogy megint a Patsnél van probléma. És nem 😊 (Bár még csak csütörtök van, az eddigi idei szezon alapján vasárnapig kizárt, hogy sima legyen minden.)

Én nem irigyeltem csapattól rookie QB-t - Luckot sem anno, pedig ő egy jó csapatban BB keze alatt szerintem már többszörös SB győztes lenne és nem vonult volna vissza 30 évesen roncsként - de Justin Herbert eddigi játékát elnézve kifejezetten sajnálom, hogy nem lett Patrióta. Egy élmény nézni a játékát.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már elkezdték, akkor már fejezzék be ha lehet. Így is nehéz nézhető sportot találni, legalább egy kis vasárnapi szórakozás maradjon meg. (Én úgy is végignézném a szezont, ha a Colts kiszállna, annyira foci hiányom van. 😊 )
peterk2005
Nézz vissza régebbi meccseket, elemezd őket és oszd meg velünk, hogy tanulhassunk 😊
Solymi
Ez hízelgő, de semmi értelme régi meccseket elemezni, ha nincs mivel összevetni a jelenre / jövőre nézve. 😊 Amíg van foci, azt nézem. A héten majd esetleg az éjszakai Hawks Vikings végét, mert élőben belealudtam. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gedam 5 808
az a baj ezzel a tologatással, hogy azt feltételezi, hogy már nem lesz pozitív covid teszt egy csapatnál sem, ami ugye kb. képtelenség. most már ugye be van vonva szinte a teljes afc a tilitoli miatt, lesz itt olyan káosz, hogy csudi.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Elnézve az Oakland-Kansas meccset, felértékelődött a Raiders elleni siker, másrészt még jobban sajnálom, hogy nem játszott Newton, mert úgy meglehetett volna a meccs.

Bocs, Las Vegas. A megszokások...
Burkus
Jo lesz nekunk az underdog szerep is.
Sajnos a virus bekavar rendesen, de meg most legyen ez, amikor meg van ido felulvizsgalni a protokollokat, stb.

Illetve ha igaz az, hogyha egyszer elkaptad, akkor 2-3 honapig talan vedett vagy ellene, hacsak nem mutalodott.

Innen nezve meg talan ez meg “szerencses” is lehet.

De amugy teljesen mindegy, ez egy ilyen szezon, nem tudunk ellene mit tenni.

Hozni kell a tobbi meccset es kesz.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Elnézve az Oakland-Kansas meccset, felértékelődött a Raiders elleni siker, másrészt még jobban sajnálom, hogy nem játszott Newton, mert úgy meglehetett volna a meccs.

Bocs, Las Vegas. A megszokások...

Szerkesztette: Burkus
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Ha már elkezdték, akkor már fejezzék be ha lehet. Így is nehéz nézhető sportot találni, legalább egy kis vasárnapi szórakozás maradjon meg. (Én úgy is végignézném a szezont, ha a Colts kiszállna, annyira foci hiányom van. 😊 )
peterk2005
Nézz vissza régebbi meccseket, elemezd őket és oszd meg velünk, hogy tanulhassunk 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már elkezdték, akkor már fejezzék be ha lehet. Így is nehéz nézhető sportot találni, legalább egy kis vasárnapi szórakozás maradjon meg. (Én úgy is végignézném a szezont, ha a Colts kiszállna, annyira foci hiányom van. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
Beki
Lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal. Egyszerűbb lenne, ha sorsolással vagy ruletten döntenék el, ki nyeri a SB-t.
Burkus
Hát vannak csapatok, ahol a vírus nélkül is elég gyakorta megesik ez pár mérkőzés után. 😁
Ha contender lenne a Pats, azért tippre nem ezt mondanád.
tüsi91
A Pats Belichickkel mindig contender. Ha nem esik ki Newton - és kicsit több szerencséjük/jobb játékhívásuk van a Hawks ellen - állhatnánk 4:0-ra.

Az is igaz, hogy a talán a Patset sújtja a legjobban a Covid, minden csapatnál 1-2 játékos opt-outolt, nálunk 8, ráadásul legalább három - Chung, Hightower, Cannon - bluechip. Most a starting QB és a liga legjobb cornere beteg. És ennek dacára 2:2-re állunk.

Nem tippre mondom ezt, hanem arra, hogy lassan kiszámíthatatlan, ami történik, nem lehet edzéstervet készíteni, mert nem tudni, melyik csapatánál mikor zárják le a létesítményt, mikor lesz a meccs és a meccshalasztások előbb-utóbb teljesen kaotikussá teszik a szezont. A Steelers-Titanst lehetett halasztani, mert pont egyszerre van byweekje a két csapatnak, a de a Pats-Broncos hova? És ha eljön az az idő, hogy egy csapatnál olyan széles kört érint a karantén, hogy már nincs meg a keretre való játékos sem, akkor a meccset jóváírják a másik csapatnak játék nélkül? És akkor lehet, hogy lesz olyan csapat, amelyik odaér a rájátszásra, hogy az összes meccsét lejátszotta, más meg pld. négy meccsel kevesebbet játszott?

A "lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal" nem a Pats szezonját jelentette - reális az esély, hogy WC-ra odaérjenek még így is a PO-ra - hanem az egész NFL-t.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
Beki
Lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal. Egyszerűbb lenne, ha sorsolással vagy ruletten döntenék el, ki nyeri a SB-t.
Burkus
Hát vannak csapatok, ahol a vírus nélkül is elég gyakorta megesik ez pár mérkőzés után. 😁
Ha contender lenne a Pats, azért tippre nem ezt mondanád.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
Beki
Lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal. Egyszerűbb lenne, ha sorsolással vagy ruletten döntenék el, ki nyeri a SB-t.
Burkus
Khm, egyelőre kevés csapatot érintett, persze eszkalálódhat, de még korai temetni a szezont.....
csi77
Előbb-utóbb mindenhol beüt a Covid...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
Beki
Lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal. Egyszerűbb lenne, ha sorsolással vagy ruletten döntenék el, ki nyeri a SB-t.
Burkus
Khm, egyelőre kevés csapatot érintett, persze eszkalálódhat, de még korai temetni a szezont.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
Beki
Lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal. Egyszerűbb lenne, ha sorsolással vagy ruletten döntenék el, ki nyeri a SB-t.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Ki nyer ma?
Covid és muzsika 10 percben....
ThundersNFL
A fantasy-ról nem is beszélve... 🤷‍♂️🤷🏿‍♂️

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Én csak azt nem értem Stidham mi a francot tudott művelni az offseasonben, ami miatt harmadik számú QB lett.
Ezt a Hoyert nem kijátszani a kezdőből azért komoly aggályokat vet fel.
ZERO_L
Hoyer védelmére, pénteken tudta meg hogy kezdő lesz, és hajnalban indultak vasárnap meccsre, benne van hogy szétszórt volt ez miatt...azért egy 2. meccset én adnék neki mert ez káosz volt valamennyire
Sifur
Szerintem ezt ők se látták előre, hogy Hoyer ennyire szétizgulja magát vagy mi, mert másra nem tudok gondolni. Neki elméletileg profinak kellene lennie, nem egy hullámvölgyön túl van, oda-vissza ismeri a rendszerünket, másokét is, stb.

Vagy a bizonyítási vágy miatt csúszott szét ennyire vagy amiatt, mert nem akarta, hogy rajta menjen el ez a meccs és mindenféleképpen TD-t akart.
Azért az látszott, hogy ha összekapja magát, akkor tud jól is passzolni, az Edelmannak dobott passzát kiemelték Romoék is, hogy az nagyon jó volt, igaz kb. az egyetlen jó passza.

Két dolgot kellett volna csinálnia:
- Kritikus helyzetben nem sackeltetni magát
- Nem eladni a labdát

Ha ezt a kettőt megcsinálja, akkor ez egy szoros mérkőzés lehetett volna.
Nem gondolom, hogy Andy ne húzott volna valamit elő a kalapból, hogy TD érjenek el, de így totál lábon lőttük magunkat, 2x is.

Amúgy a pats.hu-n ajánlom a sárgazászlós elemzést illetve az összefoglalót, nagyon jók mint mindig:

- A Kelce elkapásnál amiből az egyik TD született, ott Joejuant verték meg, nem is volt sokat pályán
- A befújt fumble/nem fumble pedig szabályos és jó ítélet volt. Bosszantó, de a szabályleírás pontos, azon lehet vitatkozni, hogy miért nem challengelhető.
Amúgy meg ugyanúgy alkalmazták az ilyen szabályokat Brady-n, Manningen, stb., most Mahomeson a sor.
- A támadófal a sok csere ellenére tartott, ez több mint biztató.
- Az elkapóknál vannak problémák, ott valamit tenni kell, mert ez így gyeszura.

- Mahomeson 3 negyeden látszott, hogy frusztrált és be van fosva, csak a TD és az INT után engedett fel.
Érezte ő is, hogyha Cam lenne a pályán, ez egy húzósabb mérkőzés lenne.
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Én csak azt nem értem Stidham mi a francot tudott művelni az offseasonben, ami miatt harmadik számú QB lett.
Ezt a Hoyert nem kijátszani a kezdőből azért komoly aggályokat vet fel.
ZERO_L
Hoyer védelmére, pénteken tudta meg hogy kezdő lesz, és hajnalban indultak vasárnap meccsre, benne van hogy szétszórt volt ez miatt...azért egy 2. meccset én adnék neki mert ez káosz volt valamennyire
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Ki nyer ma?
Covid és muzsika 10 percben....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni

Beki
édes faszom...