NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Úgy ültem le a meccsre, hogy sima zacsi, aztán a második negyed végén már repült a szabályzó (jó csak az ágyra, de oda nagy erővel 😊 ). Hogy egy ilyen Chiefst lefogsz 43 percig 6 pontra és nem vezetsz??? Az, hogy a két qb tényleg egy gimis irányító szintjét (jó ez lehet túlzás) nem érte el, az oké, de könyörgöm a passzokat kapjuk már el! Ha tényleg ha nem hibázunk ennyit és persze a bírók sem akarják tolni az aktuálist akkor a KC TD-ig simán 17-6 ide.
Szent meggyőződésem, hogy ez a meccs Cam-el megvan!
Van 3 irányítónk akiből 2 a mai meccs alapján teljesen kuka. Hoyert nem is értem, ekkora rutinnal aztán olyanokat dobált mintha én lettem volna a pályán 😊
2-2 aláírtam előre, de azért ez simán lehetett volna 4-0 is! Imádkozzunk, hogy más ne legyen Covidos. Bár az is egy érdekes gondolatmenet, hogy lehet jobb lenne ha most túlesne rajta a csapat, aztán később már teljes csapattal tudnánk küzdeni.
NB2
Én még csak összefoglalót láttam, de annak alapján Stidham egyik interceptionje - a picksix - tisztán Edelmané de ennyi évenként ez belefér. Stidham TD passza pedig nagyon szép design és kifogástalan végrehajtás volt mind részéről, mind Harry részéről. A második TO-e a rutintalanságából jött meg akkor már futottunk is az eredmény után. Hoyer hibája csúnyább volt, ennyi év rutinnal így felüldobni valakit gyenge dolog. Harris meg többet fog játszani bízom benne, ahogy lefutota a védőket, az tetszett. Nem láttam statisztikát, hogy mennyire sietttették a védők a QB-t, de az összefoglaló alapján az O-fal nem játszott jól.

Ha nekem a Ravens múltkori otthoni alázását követően azt mondja valaki, hogy saját pályáján a Kansas O-t 19 ponton tartjuk és a meccs közel háromnegyedéig 6 ponton, akkor azt mondom, hogy hol lehet ezt aláírni, illetve kinevetem. Megsüvegelendő gameplant raktak össze Belichickék, JMD meg abból főz, ami van és az nem sok.

2-2, a Bills meg 4:0. De hát idén amúgy max. a WC volt a realitás.

Mindegy ,majd a Covid mindent felborít és mi jövünk ki a legjobban belőle.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Ez vállalhatatlan támadó teljesítmény volt
És az is elgondolkodhat a stábnál, aki Hoyert játékosnak visszahozta. Ez milyen két red zone volt? Atyaúristen mennyire elvetélt volt mindkettő. Felmerül bennem, hogy tényleg ezzel a két balfasszal gondoltak belemenni a szezonba?

Edelman is elmerenghet a mai játékán. Kurva nagy vezér volt. Meg a két elejtett int. Főleg DMC.

Egy ilyen jó ellenfél ellen ezek nem férnek bele. Szóval sokan elmehetnek a picsába ezután.

Félreértés ne essék. Ez egyértelmű L volt. És ha mi jobbak vagyunk, akkor is nyertek volna, de ez a QB játék...
több mint 4 éve
gedam 5 808
Zebrák szarjanak sünt... Mahomes meg egy esetnél igazán Neymaros volt....
ThundersNFL
most az irántatok érzett gyűlöletemet átruházom a kc-re. biztos csak bennem van a keserűség, de ellenünk is és most is arcoskodó csapat benyomását keltette a kc.
de lehet nekem savanyú a szőlő.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A meccset még nem láttam, de a számok alapján a támadók pont azt a játékot hozták, amit általában egy padról beugró QB tud hozni, amikor az első playben leterítik a kezdő irányítót.

Hát nyilván lehetnének jobb csere QB-ink, de Hoyerről úgy hallani, hogy ő már inkább edző, mint játékos. Lehet, hogy a következő meccsen Caserionak kellene beállnia 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Szóval Mahomes ellen az a védelmi fegyver, hogy beállítasz egy nímand(nak látszó) QB-t. 🤣
Ez ment nekünk is meg a Chargersnek is.


PO-ra meg is van a taktika: Hoyernek maszkírozzuk Cam-t. Ez lesz a Jacko-gate.
ZERO_L
full gázon ellenünk játszottak 2 negyedet. annyi elég is volt.
gedam
Mert voltatok olyan hülyék hogy Lamarral kezdtetek. It’s so 2019.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Zebrák szarjanak sünt... Mahomes meg egy esetnél igazán Neymaros volt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gedam 5 808
Szóval Mahomes ellen az a védelmi fegyver, hogy beállítasz egy nímand(nak látszó) QB-t. 🤣
Ez ment nekünk is meg a Chargersnek is.


PO-ra meg is van a taktika: Hoyernek maszkírozzuk Cam-t. Ez lesz a Jacko-gate.
ZERO_L
full gázon ellenünk játszottak 2 negyedet. annyi elég is volt.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Szóval Mahomes ellen az a védelmi fegyver, hogy beállítasz egy nímand(nak látszó) QB-t. 🤣
Ez ment nekünk is meg a Chargersnek is.


PO-ra meg is van a taktika: Hoyernek maszkírozzuk Cam-t. Ez lesz a Jacko-gate.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Arra nem lehet apellálni, hogy Cammel meglett volna ez a meccs, hiszen akkor a béna kacsák (támadóoldalról) játéka helyett egy tűzijáték lett volna várható. De így Mahomes is enerváltan játszott. Szóval, nem nagyon lehet tudni, mi lett volna, ha... Mindenesetre a védelem most "mutatott életjeleket" (jók voltak). A támadók, pontosabban a két csere QB meg szinte reménytelenül rosszak voltak. Azért reménytelenül, mert Hoyer ennél már biztosan nem lesz jobb, ő ennyit tud, Stidham meg... Hát Stidhamról egy fél meccs alapján azért még talán nem szabad végleges ítéletet mondani, de én azt gondolom, hogy belőle sem lesz már QB reménység. Ez a tegnapi játéka nagyon gyenge volt.

Szerkesztette: ötös műhold
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Úgy ültem le a meccsre, hogy sima zacsi, aztán a második negyed végén már repült a szabályzó (jó csak az ágyra, de oda nagy erővel 😊 ). Hogy egy ilyen Chiefst lefogsz 43 percig 6 pontra és nem vezetsz??? Az, hogy a két qb tényleg egy gimis irányító szintjét (jó ez lehet túlzás) nem érte el, az oké, de könyörgöm a passzokat kapjuk már el! Ha tényleg ha nem hibázunk ennyit és persze a bírók sem akarják tolni az aktuálist akkor a KC TD-ig simán 17-6 ide.
Szent meggyőződésem, hogy ez a meccs Cam-el megvan!
Van 3 irányítónk akiből 2 a mai meccs alapján teljesen kuka. Hoyert nem is értem, ekkora rutinnal aztán olyanokat dobált mintha én lettem volna a pályán 😊
2-2 aláírtam előre, de azért ez simán lehetett volna 4-0 is! Imádkozzunk, hogy más ne legyen Covidos. Bár az is egy érdekes gondolatmenet, hogy lehet jobb lenne ha most túlesne rajta a csapat, aztán később már teljes csapattal tudnánk küzdeni.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Akkor Stidham se lesz az új franchise QB?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom mennyire mentség hogy gyakorlatilag 2 napja volt a csapatnak a csere QB-kat felkészíteni a meccsre de ezt a teljesítményt egy utcáról beesett ex-high school "star" is hozta volna...
Hoyer vállalhatatlan volt, Stidham is csak egy fokkal volt jobb nála...
A D jól teljesített, szar érzés lehet nekik hogy nincs NFL szintű QB a csapatban... 😕
Castleai01
Van... Csak Covidos😥

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
Hihetetlen, de ha Hoyer nem ilyen buta, mint a segg, akkor ez egy nagyon szoros vegjatek lehetett volna. Aztan a vegere mar tul sok lett a hiba.
több mint 4 éve
Castleai01 New England Patriots 1 569 — Patriots fan
Nem tudom mennyire mentség hogy gyakorlatilag 2 napja volt a csapatnak a csere QB-kat felkészíteni a meccsre de ezt a teljesítményt egy utcáról beesett ex-high school "star" is hozta volna...
Hoyer vállalhatatlan volt, Stidham is csak egy fokkal volt jobb nála...
A D jól teljesített, szar érzés lehet nekik hogy nincs NFL szintű QB a csapatban... 😕

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyi hibaval nem lehet nyerni, ket elejtett inti, ket ilyen RZ, Edelman... De azert remelem , ez a biroi kar nem vezet tobbe meccset

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem akarok vészmadárkodni, de Cam-el némi esélyt láttam, de Hoyerrel... Nagyon bele kéne állnia a Chiefsnek a földbe, hogy nyerjünk.
NB2


Ne is, végre van egy irányítótok..Eszem megáll, hogy rögvest leváltanád!
(sidenote a képről amit jobb kattintással meg tudtok nyitni: 2019.11.10 @ Hoyer vs Dolphins, 18/39, 3 INT)
Rynald
A csaj nagyon adja 😉
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
Nem akarok vészmadárkodni, de Cam-el némi esélyt láttam, de Hoyerrel... Nagyon bele kéne állnia a Chiefsnek a földbe, hogy nyerjünk.
NB2


Ne is, végre van egy irányítótok..Eszem megáll, hogy rögvest leváltanád!
(sidenote a képről amit jobb kattintással meg tudtok nyitni: 2019.11.10 @ Hoyer vs Dolphins, 18/39, 3 INT)

Szerkesztette: Rynald
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Nem akarok vészmadárkodni, de Cam-el némi esélyt láttam, de Hoyerrel... Nagyon bele kéne állnia a Chiefsnek a földbe, hogy nyerjünk.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
 www.youtube.com/watch?v=HGjXQz3M08I&feature=youtu.be

Egy keves jot igero merkozes kapcsan ejjeli baglyoknak, akik a meccsre varnak majd es alvas ellen jol johet a kezdesig.

Fenntartjuk a jogot hogy esetleg valaki elalszik kozben 😊
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 974 — balazs.t85@gmail.com
Burkhead vagy White? Ti kit választanátok fantasyba? White több szerepet kaphat, de amit letett Burkhead az előző héten, és ugye Hoyer fog irányítani.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 267 — playoffs???
Nyilvan a masik meccsre irtam. De sok fotelhuszar van itt... Pecc topik😂😂😂
De mar az oldalon kinn a hir csak en hamarabb irtam. Remelem mindenki nagyin megnyugodott...



több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon
Kájzerszóze
Mnf àtfedés ilyenkor nem baj?
NB2
az ESPN-nél most biztos nagyon boldogok 😊
r.baggio
Még pont időben át lehet majd kapcsolni az újabb Falcons összeomlásra. 😊
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon
Kájzerszóze
Ez hogy? Lejátssza a Pats az első félidőt önmagával 7 és 8:50 között, utána jön a Chiefs és lefocizza a másodikat 8:50 után?

Végülis a távolságtartás így meglesz. 😀
peterk2005
gondolom a szokásos mahomes comebackre gondolt 😀

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 990 — no es importante
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon
Kájzerszóze
Mnf àtfedés ilyenkor nem baj?
NB2
az ESPN-nél most biztos nagyon boldogok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal