NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Én csak azt nem értem Stidham mi a francot tudott művelni az offseasonben, ami miatt harmadik számú QB lett.
Ezt a Hoyert nem kijátszani a kezdőből azért komoly aggályokat vet fel.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 905
Nincs kedvem mar olyan meccseken idegesitenem magam, ami elore el van dontve, hogy ki nyerhet
Wyatt
Most tudod ám hogy mennyi fórumozó fejében van vívódás, hogy beírja e azt amit még eddig csodàlom, hogy nem kaptál meg. De szerintem csak szimplán szeretetből és csak idő kérdése. Ugye érted 😉 😛 😀 Peace 😊
dande
Nem igazán érdekel senki véleménye. Azt ír mindenki, amit akar, ha attól boldog lesz. Te is azt írhatsz, amit szeretnél, feel free
Wyatt
Akkor felteszem az 50 millas kerdest. Pats vagy Brady?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs kedvem mar olyan meccseken idegesitenem magam, ami elore el van dontve, hogy ki nyerhet
Wyatt
Most tudod ám hogy mennyi fórumozó fejében van vívódás, hogy beírja e azt amit még eddig csodàlom, hogy nem kaptál meg. De szerintem csak szimplán szeretetből és csak idő kérdése. Ugye érted 😉 😛 😀 Peace 😊
dande
Nem igazán érdekel senki véleménye. Azt ír mindenki, amit akar, ha attól boldog lesz. Te is azt írhatsz, amit szeretnél, feel free

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/upsetornagy/photos/a.116024570196153/148255360306407/?type=3&source=48
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nincs kedvem mar olyan meccseken idegesitenem magam, ami elore el van dontve, hogy ki nyerhet
Wyatt
Most tudod ám hogy mennyi fórumozó fejében van vívódás, hogy beírja e azt amit még eddig csodàlom, hogy nem kaptál meg. De szerintem csak szimplán szeretetből és csak idő kérdése. Ugye érted 😉 😛 😀 Peace 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs kedvem mar olyan meccseken idegesitenem magam, ami elore el van dontve, hogy ki nyerhet

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Nem akarok erre már érdemben reagálni, az e heti két után elment a kedvem az egész NFL-től, ezért felesleges éjszakáznom
Wyatt
Kocaszurkoló! 😛 😉
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akarok erre már érdemben reagálni, az e heti két után elment a kedvem az egész NFL-től, ezért felesleges éjszakáznom

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Hát nem tudom. Stidham első négy passzából tavaly volt egy pick-six. Most meg ötből megint három inti, de egyet elvettek. De legyen igazad, és legyen jó, csak nekem ezek marhára nem biztató dolgok sajnos
Wyatt
Hoyer pontosságánál még félig-meddig elfogadom azt, hogy benne volt a bizonyítási vágy ill. gyorsan kellett beugrania, de a döntéshozatalánál annyira nem.
Oké, nem volt egyetlen egy teljes szezonja sem, de 2 hosszabb időszakot lehúzott a Brownsnál és a Texansnél, plusz itt-ott voltak 6-8 meccses sorozatai, de ennek ellenére a mostani döntéshozatala pocsék volt.

Stidham...kezdő, meg azt láttuk, hogy inkább Gunslinger típus mint Favre és nem lézerpontos passzokat kiosztó QB, habár mindkettőre láttunk példát ezen a meccsen.

Én inkább mennék Cammel mint vele, de adjuk meg neki az esélyt, hogy bizonyítson és ne írjuk le.

Ilyen alapon a Jimmy G. féle hype is nonszensz, mert amíg itt volt mindenki a franchise QB-t látta benne, az SF-nél nyújtott teljesítményében meg semmi extrát nem látnak.
Holott lehet BB-nek ez is elég volt, hogy azt meg tudja csinálni problémák nélkül amit kérnek tőle.

Plusz a Chiefs védelem sem rossz, legalábbis szerintem és nagyon jól keverték a lapokat, tudták, hogy mennünk kell az eredmény után és hogy Stiddel alapjátékokat fogunk játszani.

Azért egy rookie-tól elvárni azt, hogy az NFL-ben kapásból helyt álljon, úgy hogy nem ő a kezdő QB, kicsit erős.
Számomra ez a meccse biztató volt.

Nem lepődnék meg, ha ezek után egyet előre lépne a QB rangsorban.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Rohadtul unom már, hogy a második "normális idős" meccsünket pakolják át éjjelre 😕
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 090 — #officialBoliever
Pont akartam rakni. Már megint egy éjjeli meccs^^
Wyatt
Ez a 5 PM kb mit is jelent magyar idő szerint?🤔🙃
jamaicababa
Hétfő este 11kor lesz ha minden igaz.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Pont akartam rakni. Már megint egy éjjeli meccs^^
Wyatt
Ez a 5 PM kb mit is jelent magyar idő szerint?🤔🙃

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Ezen a héten QB nélkül, hétfőn megnézzük milyen edzés nélkül. BYE week után meg legyen az hogy bekötött szemmel mire mennek a játékosok.
ZERO_L
Orosz rulett?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Ezen a héten QB nélkül, hétfőn megnézzük milyen edzés nélkül. BYE week után meg legyen az hogy bekötött szemmel mire mennek a játékosok.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont akartam rakni. Már megint egy éjjeli meccs^^

több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem tudom. Stidham első négy passzából tavaly volt egy pick-six. Most meg ötből megint három inti, de egyet elvettek. De legyen igazad, és legyen jó, csak nekem ezek marhára nem biztató dolgok sajnos

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Én felvételről néztem a meccset, próbáltam kerülni mindenféle online helyet, de az indexen véletlenül beleszaladtam abba, hogy a Patriotsnál teljes a káosz...szerencsére(?) nem olvastam végig a címet, így azzal tudtam leülni, hogy ennek ellenére vagy nyerünk vagy totális szerencsétlenkedés fog menni.

A meccs eleje ezt nem mutatta, úgyhogy Hoyer első szerencsétlenkedéséig bizakodtam, hogy ezt sikerül behúznunk.
De ott, az az RZ viselkedés tőle sok volt. Addig is látszott rajta, hogy izgul, túl gyorsan szabadul a labdától és pontatlan, de ez, ahogy hagyta magát sackelni, nem tudta, hogy nincs időkérése és az utána következő újabb összeomlása...baszki, azért nem ezt várná az ember tőle, főleg úgy, hogy ő azért már veterán.
Rossz volt nézni amit művelt, hozzá képest Stidham profi volt.

Amúgy Stidham nem játszott rosszul, az első INT nem rajta és nem Edelmanon múlt, a másodiknál meg szemfüles volt a védő. Bradyt is beszopatták már nem egyszer ilyenekkel.

Tudom, hogy nincs ha, de ha Hoyer nem chokerkedi el, akkor talán meglehetett volna.

Mindenesetre most az összes csapat lehúzta Hoyert a listájáról.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 bunteto.com/nfl/hogyan-lett-egy-nem-draftolt-futo-a-patriots-jolly-jokere-j-j-taylor-portre/?fbclid=IwAR023Hamq9XVt1waqpGN2XSc-7oruKfNFBiefU-58haSMel_ajPU-VUje1w
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Amíg valamelyik szupersztár nem kapja el, maradnak ezek a maszatolások. Regnáló DPOY nem akkora kiesés amit bármelyik csapat ne tudna lazán pótolni.


ZERO_L

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Amíg valamelyik szupersztár nem kapja el, maradnak ezek a maszatolások. Regnáló DPOY nem akkora kiesés amit bármelyik csapat ne tudna lazán pótolni.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...

Borbinho
Ez egyre jobb lesz, én már csak röhögni tudok rajta 🤣
gdavid
Covidgate. Úgy csináljuk, hogy a PO-ra minden fontos játékosunk szerezze meg a néhány hónapos védettséget, miközben a többi csapatot leteríti a kór. Belichick újabb  mesterkedése. Szerintem Bradyt megszokásból el kellene tiltani négy hétre. 
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
Sajnálom BB-t, ha nincs ez az egész korona cucc, ez egy SB esélyes csapat lenne, a sok vissza mondott játékos, korona fertőzés...persze másokat is érinteni fog ez, de annyira rossz ezt látni Brady éra után
Sifur
Nyugi, ez most is egy – ha nem is SB esélyes, de PO csapat.
Az, hogy az október szar... Na bumm, ezért még nem temetünk.

Szerkesztette: vpi
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Sajnálom BB-t, ha nincs ez az egész korona cucc, ez egy SB esélyes csapat lenne, a sok vissza mondott játékos, korona fertőzés...persze másokat is érinteni fog ez, de annyira rossz ezt látni Brady éra után