NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon
Kájzerszóze
Mnf àtfedés ilyenkor nem baj?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon
Kájzerszóze
Ez hogy? Lejátssza a Pats az első félidőt önmagával 7 és 8:50 között, utána jön a Chiefs és lefocizza a másodikat 8:50 után?

Végülis a távolságtartás így meglesz. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 267 — playoffs???
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon



több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Hetfon 7tol lesz a meccsetek. Hoyer kezd.
Kájzerszóze
Magyar 7 vagy amerika 7?
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 267 — playoffs???
Hetfon 7tol lesz a meccsetek. Hoyer kezd.



több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A PCR tesztek már a lappangási idő alatt is kimutatják a fertőzést. Ezeknek az ára egy NFL csapat költségvetésében szemmel észrevehetetlen pénzek.
Kollega
Kimutatják, de csak a fertőző képesség kialakulása után. A PCR tesztek még 48-72 óráig negatív eredményt mutathatnak az után is, hogy a páciens már fertőzőképessé vált. Emiatt legrosszabb esetben Newton akár 3 napig is jöhetett-mehetett az edzőközpontban úgy, hogy már fertőző volt.

A nagyobbik gond, hogy a lappangási idő is változó. Tipikusan 4-5 nap - már ez is több, mint amennyi idő a kedd estig játszandó meccsig el fog telni Newton pénteki tesztjétől -, de előfordul, hogy akár 14 napig lappang és 8-10 nap után lehet csak kimutatni.

Szerintem a ligának nem kéne rizikóznia. Felültetni 80-90 embert egy gépre, oda-vissza utaztatni úgy, hogy potenciális fertőzött lehet köztük túl rizikós. Inkább tegyék odébb a meccset, ahogy a Titans-Steelerst. Nektek is jobb lenne, Newton visszatérhetne addigra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szó volt róla, hogy Newtont hogyan használja a Pats, és hogy az más, mint amit korábban játszott. Az a tippem, hogy vasárnap az "igazi" Newtont fogjuk látni, azt akit korábban megismertünk.
peterk2005
Ez jól öregedett 😀
Wyatt
Pedig basszus direkt készültem. 😀 Ez volt nálam a hét meccse, kíváncsi lettem volna mit csinál JMD Newtonnal az ellen a Chiefs def. ellen, amelyik múlt héten nagyjából nullázta Lamarrt. (Az volt a tippem, hogy nagyon hasonlót, csak jobban. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gedam 5 808
A PCR tesztek már a lappangási idő alatt is kimutatják a fertőzést. Ezeknek az ára egy NFL csapat költségvetésében szemmel észrevehetetlen pénzek.
Kollega
hát nekem vhogy nem ez jön le a titans esetén, de legyen igaz. mer ugye akkor már a vikings meccs előtt ki kellett volna mutatni 8 embernél a covidot, amit csak kedden találtak meg. vagy az lehet, hogy hétfőn fertőződtek meg.
09.24-én: első eset
09.26-án: második
09.27:legyőzik a vikingeket
09.29:8pozitív teszt
09.30:1pozitív
azóta minden nap jön egy-egy pozitív teszt.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szó volt róla, hogy Newtont hogyan használja a Pats, és hogy az más, mint amit korábban játszott. Az a tippem, hogy vasárnap az "igazi" Newtont fogjuk látni, azt akit korábban megismertünk.
peterk2005
Ez jól öregedett 😀

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A PCR tesztek már a lappangási idő alatt is kimutatják a fertőzést. Ezeknek az ára egy NFL csapat költségvetésében szemmel észrevehetetlen pénzek.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
daelaci 13
Abból a szempontból ZERO_L-nek igaza van, hogy mindegy melyik QB, mert a harmadik számú is látogatta ugyanazokat az edzéseket amiket az első számú, és bent ült a QB roomban videózáskor is valószínűleg, Mahomessel együtt.
peterk2005
Remelem annyi eszuk volt, hogy nem igy csinaltak. EN tuti szeparaltam volna oket, legalabbis a PS-t a rendes csapattol.
ligur
Kiveve, hogy o imitalta Lamar Jackot edzesen. Szoval az elso csapattal is edzenie kellett.
ulpianus
hogyan szabadítsd el a vírust játszik jelenleg az nfl. az milyen megoldás, hogy azt az egy embert rakják covid listára, aki pozitív tesztet produkált. elmondom, semmilyen. úgy, ahogy a titansnél is csak 2-3 nap múlva produkáltak pozitív tesztet azok, akik elkapták mondjuk hétfőn. szóval, ha lesz most chiefs-pats házat-kocsit ráteszek, hogy a kövi fordulóban egyik sem játszik majd. már a saintsnél is van covidos. decc eszkalál kvikli.
gedam
Teljesen igazad van, jelenleg hiába tesztelgetnek mindenkit simán lehet köztük olyan aki már fertőzött csak a lappangási idő miatt nem lehet még kimutatni a fertőzöttséget. A pár napos eltolásnak semmmi értelme, csak megkockáztatják, hogy újabb csapatok fertőződnek meg.
több mint 4 éve
gedam 5 808
Abból a szempontból ZERO_L-nek igaza van, hogy mindegy melyik QB, mert a harmadik számú is látogatta ugyanazokat az edzéseket amiket az első számú, és bent ült a QB roomban videózáskor is valószínűleg, Mahomessel együtt.
peterk2005
Remelem annyi eszuk volt, hogy nem igy csinaltak. EN tuti szeparaltam volna oket, legalabbis a PS-t a rendes csapattol.
ligur
Kiveve, hogy o imitalta Lamar Jackot edzesen. Szoval az elso csapattal is edzenie kellett.
ulpianus
hogyan szabadítsd el a vírust játszik jelenleg az nfl. az milyen megoldás, hogy azt az egy embert rakják covid listára, aki pozitív tesztet produkált. elmondom, semmilyen. úgy, ahogy a titansnél is csak 2-3 nap múlva produkáltak pozitív tesztet azok, akik elkapták mondjuk hétfőn. szóval, ha lesz most chiefs-pats házat-kocsit ráteszek, hogy a kövi fordulóban egyik sem játszik majd. már a saintsnél is van covidos. decc eszkalál kvikli.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Abból a szempontból ZERO_L-nek igaza van, hogy mindegy melyik QB, mert a harmadik számú is látogatta ugyanazokat az edzéseket amiket az első számú, és bent ült a QB roomban videózáskor is valószínűleg, Mahomessel együtt.
peterk2005
Remelem annyi eszuk volt, hogy nem igy csinaltak. EN tuti szeparaltam volna oket, legalabbis a PS-t a rendes csapattol.
ligur
Kiveve, hogy o imitalta Lamar Jackot edzesen. Szoval az elso csapattal is edzenie kellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abból a szempontból ZERO_L-nek igaza van, hogy mindegy melyik QB, mert a harmadik számú is látogatta ugyanazokat az edzéseket amiket az első számú, és bent ült a QB roomban videózáskor is valószínűleg, Mahomessel együtt.
peterk2005
Remelem annyi eszuk volt, hogy nem igy csinaltak. EN tuti szeparaltam volna oket, legalabbis a PS-t a rendes csapattol.
ligur
10-12 embert, akik mindenfére posztról jönnek össze lehetetlen szeparálni. Nem lehet 1-2 PS játékos miatt lekötni egy edzőt, ha meg nem rendes edző dolgozik velük, akkor semmit sem ér, hogy ott vannak.

Azt lehet megtenni, hogy nagyon odafigyelnek. A meetingek során jó szellőztetés, maszk, a játékosok távol ülnek egymástól, nem érintik egymás tárgyait, ilyesmi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Abból a szempontból ZERO_L-nek igaza van, hogy mindegy melyik QB, mert a harmadik számú is látogatta ugyanazokat az edzéseket amiket az első számú, és bent ült a QB roomban videózáskor is valószínűleg, Mahomessel együtt.
peterk2005
Remelem annyi eszuk volt, hogy nem igy csinaltak. EN tuti szeparaltam volna oket, legalabbis a PS-t a rendes csapattol.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abból a szempontból ZERO_L-nek igaza van, hogy mindegy melyik QB, mert a harmadik számú is látogatta ugyanazokat az edzéseket amiket az első számú, és bent ült a QB roomban videózáskor is valószínűleg, Mahomessel együtt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Covid jó fej volt és kiegyenlítette az erőviszonyokat, Chiefs QB is megfertőződött
ZERO_L
ezt honnan? még nem olvastam ilyet sehol
NB2
Chiefs PS QB Jordan Ta'amu tesztje lett pozitív.
Beki
Gonoszabb vagy, mint Gonosz Tebow. Az ki, tehetné fel az embert az átlagember. Nos, nem más mint | Cam Newton | .
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Covid jó fej volt és kiegyenlítette az erőviszonyokat, Chiefs QB is megfertőződött
ZERO_L
ezt honnan? még nem olvastam ilyet sehol
NB2
Chiefs PS QB Jordan Ta'amu tesztje lett pozitív.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Covid jó fej volt és kiegyenlítette az erőviszonyokat, Chiefs QB is megfertőződött
ZERO_L
ezt honnan? még nem olvastam ilyet sehol
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hétfőn vagy kedden lehet a meccs, függően újabb tesztek eredményétől.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Covid jó fej volt és kiegyenlítette az erőviszonyokat, Chiefs QB is megfertőződött



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/FieldYates/status/1312418378531954690
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Cam Newnyóka mosása ezek szerint nem volt alapos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
KI lehet egyáltalán deríteni ennyi idővel a meccs előtt, hogy hol kaphatta el? Ha nem, inkább jobb lenne elhalasztani ezt a meccset is.
peterk2005
Ha jól tudom naponta tesztelnek most már, de ha 2 nappal ezelőtti tesztje tegnap negatív lett és tegnapi, ami pozitív, akkor kb-ra tudják az időintervallumot és Newton tudja hol tartózkodott ezen időszak alatt... de ez csak okoskodás részemről.