Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na, ki is basztátok AB-t.

wow 😀 😀 😀
shawnka
tudom, hogy szemét dolog a káröröm, de most kurvára örülök.
Amadeus
10 millió dollárt fizettek neki 1 meccsért a Dolphins ellen.

Ez az évezred dealje.
shawnka
Az nem baj, ha a tényekkel dobálózunk, mindenféle kitalált dolgok helyett. Megleszünk nélküle is

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 001 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na, ki is basztátok AB-t.

wow 😀 😀 😀
shawnka
tudom, hogy szemét dolog a káröröm, de most kurvára örülök.
Amadeus
10 millió dollárt fizettek neki 1 meccsért a Dolphins ellen.

Ez az évezred dealje.
shawnka
Vajon most is lesz 12 órán belül új csapata?
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
na, ki is basztátok AB-t.

wow 😀 😀 😀
shawnka
tudom, hogy szemét dolog a káröröm, de most kurvára örülök.
Amadeus
10 millió dollárt fizettek neki 1 meccsért a Dolphins ellen.

Ez az évezred dealje.
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
na, ki is basztátok AB-t.

wow 😀 😀 😀
shawnka
tudom, hogy szemét dolog a káröröm, de most kurvára örülök.
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
na, ki is basztátok AB-t.

wow 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csórik, elképzelem hogy mindegyiket úgy küldik ki, hogy most akkor is szerezz valamit Brownról. És felteszi a 11. ember is a kérdését, amikor már az előtte lévő nyolcra is elmondta.
Wyatt
Átlag esetben az ilyen sajtónak nem rendelkezésre állást/interjú közbeni eltávozást szankcionálni szokták. Belichick nyilván más kategória.
Burkus
#ReportGate
Fast Willie
Nektek meg RudiGate lesz majd vasárnap – így vagy úgy^^ | (nyertek) |

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 695
Csórik, elképzelem hogy mindegyiket úgy küldik ki, hogy most akkor is szerezz valamit Brownról. És felteszi a 11. ember is a kérdését, amikor már az előtte lévő nyolcra is elmondta.
Wyatt
Átlag esetben az ilyen sajtónak nem rendelkezésre állást/interjú közbeni eltávozást szankcionálni szokták. Belichick nyilván más kategória.
Burkus
#ReportGate
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Csórik, elképzelem hogy mindegyiket úgy küldik ki, hogy most akkor is szerezz valamit Brownról. És felteszi a 11. ember is a kérdését, amikor már az előtte lévő nyolcra is elmondta.
Wyatt
Átlag esetben az ilyen sajtónak nem rendelkezésre állást/interjú közbeni eltávozást szankcionálni szokták. Belichick nyilván más kategória.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csórik, elképzelem hogy mindegyiket úgy küldik ki, hogy most akkor is szerezz valamit Brownról. És felteszi a 11. ember is a kérdését, amikor már az előtte lévő nyolcra is elmondta.

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Napi Belicsek.
Nincs itt semmi látnivaló kérem, oszoljanak!
 youtu.be/uTj375gMXmo
😀

több mint 6 éve
topin New England Patriots 2 384
 www.youtube.com/watch?v=eXQXlYkzjwk&feature=youtu.be
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csóri Demaryius Thomasról még nem beszéltünk.

Jelenleg úgy állunk, hogy nekem több elkapott yardom van az idényben az NFL-ben, mint neki :/

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
A szerelési kisérleteink 3% sikereltelen csak. Ezzel toronymagasan vezetjük a ligát.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 388 — Bears & Illinois fan
Számomra megint felvetődik a kérdés, hogy mennyire jó az orvosi stábunk.
Persze lehet ez balszerencse és igazából a sérülések száma és típusa nem kimagaslóbb mint az átlag, csak nekünk tűnik úgy, mert fontos posztról esik ki ember.
Solymi
Nemááár😊 Egy átlagos futójátéknál szerintem isteni csoda, hogy "csak" ennyien sérülnek meg. Hányszor esnek rá +100kilós emberek a többiek kitámasztott lábára. Hány olyan ütközés van, hogy abba félig belerokkanánk. Aztán tavaly is volt kb egy Gronk sérülés, amit röhögve átvészelt a csapat.
Mi aztán ne sírjunk (eddig) azért ha a qb-t sérül le, kb le is főtt a kávé! A szenteknek isteni csoda lesz így a rájátszás, talán abban bízhatnak, hogy viszonylag gyenge a csoportjuk. A JAX-nak szerintem kuka az idei szezonja, de a vasasoknál sem lehet tudni mi lesz így.
NB2
Nem az ilyen irányú sérülésekkel van a bajom, hanem azokkal amik ilyen apró-cseprő dolognak tűnnek, aztán IR lesz a vége vagy folyamatos bajlódás.
Ezért is írtam, hogy meglehet, hogy legtöbb esetben csak mi sopánkodunk mikor más csapatok jobban szívnak ill. BB előszeretettel húz be szalagszakadáson átesett embereket.
Jó, ez mondjuk a folyamatos siker hátulütője ill. BB csapatmenedzselési stratégiájának "pozitívuma", hogy ilyen játékosokkal is be lehet vállalni kockázatot, mert pl. Gronknál bejött, Mitchellnél meg jópár másik játékosnál sajnos nem.

Persze nem látunk a háttérbe és nem is hinném, hogy BB pont az orvosi stábot hanyagolná el, mert azért a srácok iszonyat jó kondícióban vannak még%már mire elérkezik a január.

Mindegy, megválaszoltam a saját kérdésem 😀

Amúgy nem lehet, hogy Kraft valami boszorkányságban vett részt tavaly a Spaban?
Az eddig se túl erős menetrend még tovább gyengült, bár csoportellenfelek ellen mindig nehéz.
Solymi
Ne keresd mindig mindenben a gondot. Orulj neki, hogy Brady ennyire birja a strapat, mashol a kube 29 evesen visszavonul, netan elszakada konyoke vagy az ujjaban egy szalag. Van, akinek meg eleg annyi, hogy raesnek, mar torik is a kulcscsontja.

Az elmult idoszak tortenesei utan amondo vagyok, orulj Brady meccseinek es elvezd ki minden pillanatat annak, hogy o ott van a palyan.

Luck es Manning utan csak minden idok harmadik legjobb NFL-iranyitojarol van szo. 8D
Stez
 youtu.be/e2whTQgYHOs
sutianap
OFF: Ó azok a csodálatos 80-as évek, vele és Samantha Fox-szal! A két tehetség. Meghatározták fiatalkoromat.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel a Jetsnek kb sosincs edge rushere, de mindig jó az interior line, én ezért inkább a másodikat mondanám, hogy legyen meg a fal közepe, a széle meg tartson addig, amíg elszakadnak a WR-ek/RB-k, meg futni is így lenne tán könnyebb

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Mit tippeltek, hogyan fog felállni a fal?
Én azt gondolom Cannon nem fog tudni meg játszani.
Thuney - Ferentz - Karras - Mason - Cunningham
Newhouse - Thuney - Karras - Mason - Cunningham

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rapoport noted Tuesday morning that nine teams request workouts for Benenoch, but he wanted to play for legendary Pats offensive line coach Dante Scarnecchia.

Egyreszt ez is ertheto, masreszt igen valos eselye van kezdeni egy eleg popec offense-ben legalabb 2-3 hetig. A Bills vedelmen kivul azert kezelhetonek tunik a kovetketo nehany het, es az esely itt a legjobb egy dontore. Persze azert orulnek, ha Cannon hamar egeszseges lenne es ha Wynn letudna a seruleseit

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Számomra megint felvetődik a kérdés, hogy mennyire jó az orvosi stábunk.
Persze lehet ez balszerencse és igazából a sérülések száma és típusa nem kimagaslóbb mint az átlag, csak nekünk tűnik úgy, mert fontos posztról esik ki ember.
Solymi
Nemááár😊 Egy átlagos futójátéknál szerintem isteni csoda, hogy "csak" ennyien sérülnek meg. Hányszor esnek rá +100kilós emberek a többiek kitámasztott lábára. Hány olyan ütközés van, hogy abba félig belerokkanánk. Aztán tavaly is volt kb egy Gronk sérülés, amit röhögve átvészelt a csapat.
Mi aztán ne sírjunk (eddig) azért ha a qb-t sérül le, kb le is főtt a kávé! A szenteknek isteni csoda lesz így a rájátszás, talán abban bízhatnak, hogy viszonylag gyenge a csoportjuk. A JAX-nak szerintem kuka az idei szezonja, de a vasasoknál sem lehet tudni mi lesz így.
NB2
Nem az ilyen irányú sérülésekkel van a bajom, hanem azokkal amik ilyen apró-cseprő dolognak tűnnek, aztán IR lesz a vége vagy folyamatos bajlódás.
Ezért is írtam, hogy meglehet, hogy legtöbb esetben csak mi sopánkodunk mikor más csapatok jobban szívnak ill. BB előszeretettel húz be szalagszakadáson átesett embereket.
Jó, ez mondjuk a folyamatos siker hátulütője ill. BB csapatmenedzselési stratégiájának "pozitívuma", hogy ilyen játékosokkal is be lehet vállalni kockázatot, mert pl. Gronknál bejött, Mitchellnél meg jópár másik játékosnál sajnos nem.

Persze nem látunk a háttérbe és nem is hinném, hogy BB pont az orvosi stábot hanyagolná el, mert azért a srácok iszonyat jó kondícióban vannak még%már mire elérkezik a január.

Mindegy, megválaszoltam a saját kérdésem 😀

Amúgy nem lehet, hogy Kraft valami boszorkányságban vett részt tavaly a Spaban?
Az eddig se túl erős menetrend még tovább gyengült, bár csoportellenfelek ellen mindig nehéz.
Solymi
Ne keresd mindig mindenben a gondot. Orulj neki, hogy Brady ennyire birja a strapat, mashol a kube 29 evesen visszavonul, netan elszakada konyoke vagy az ujjaban egy szalag. Van, akinek meg eleg annyi, hogy raesnek, mar torik is a kulcscsontja.

Az elmult idoszak tortenesei utan amondo vagyok, orulj Brady meccseinek es elvezd ki minden pillanatat annak, hogy o ott van a palyan.

Luck es Manning utan csak minden idok harmadik legjobb NFL-iranyitojarol van szo. 8D
Stez
Íme Eli Manning tanácsa a kezdőnek kinevezett Daniel Jones számára:

"Dobd azoknak a srácoknak a labdát, akik ugyanolyan mezben vannak, mint te."

😊

Ezt a bátyjának is elmondhatta volna, talán több gyűrűje lenne.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Számomra megint felvetődik a kérdés, hogy mennyire jó az orvosi stábunk.
Persze lehet ez balszerencse és igazából a sérülések száma és típusa nem kimagaslóbb mint az átlag, csak nekünk tűnik úgy, mert fontos posztról esik ki ember.
Solymi
Nemááár😊 Egy átlagos futójátéknál szerintem isteni csoda, hogy "csak" ennyien sérülnek meg. Hányszor esnek rá +100kilós emberek a többiek kitámasztott lábára. Hány olyan ütközés van, hogy abba félig belerokkanánk. Aztán tavaly is volt kb egy Gronk sérülés, amit röhögve átvészelt a csapat.
Mi aztán ne sírjunk (eddig) azért ha a qb-t sérül le, kb le is főtt a kávé! A szenteknek isteni csoda lesz így a rájátszás, talán abban bízhatnak, hogy viszonylag gyenge a csoportjuk. A JAX-nak szerintem kuka az idei szezonja, de a vasasoknál sem lehet tudni mi lesz így.
NB2
Nem az ilyen irányú sérülésekkel van a bajom, hanem azokkal amik ilyen apró-cseprő dolognak tűnnek, aztán IR lesz a vége vagy folyamatos bajlódás.
Ezért is írtam, hogy meglehet, hogy legtöbb esetben csak mi sopánkodunk mikor más csapatok jobban szívnak ill. BB előszeretettel húz be szalagszakadáson átesett embereket.
Jó, ez mondjuk a folyamatos siker hátulütője ill. BB csapatmenedzselési stratégiájának "pozitívuma", hogy ilyen játékosokkal is be lehet vállalni kockázatot, mert pl. Gronknál bejött, Mitchellnél meg jópár másik játékosnál sajnos nem.

Persze nem látunk a háttérbe és nem is hinném, hogy BB pont az orvosi stábot hanyagolná el, mert azért a srácok iszonyat jó kondícióban vannak még%már mire elérkezik a január.

Mindegy, megválaszoltam a saját kérdésem 😀

Amúgy nem lehet, hogy Kraft valami boszorkányságban vett részt tavaly a Spaban?
Az eddig se túl erős menetrend még tovább gyengült, bár csoportellenfelek ellen mindig nehéz.
Solymi
Ne keresd mindig mindenben a gondot. Orulj neki, hogy Brady ennyire birja a strapat, mashol a kube 29 evesen visszavonul, netan elszakada konyoke vagy az ujjaban egy szalag. Van, akinek meg eleg annyi, hogy raesnek, mar torik is a kulcscsontja.

Az elmult idoszak tortenesei utan amondo vagyok, orulj Brady meccseinek es elvezd ki minden pillanatat annak, hogy o ott van a palyan.

Luck es Manning utan csak minden idok harmadik legjobb NFL-iranyitojarol van szo. 8D
Stez


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Számomra megint felvetődik a kérdés, hogy mennyire jó az orvosi stábunk.
Persze lehet ez balszerencse és igazából a sérülések száma és típusa nem kimagaslóbb mint az átlag, csak nekünk tűnik úgy, mert fontos posztról esik ki ember.
Solymi
Nemááár😊 Egy átlagos futójátéknál szerintem isteni csoda, hogy "csak" ennyien sérülnek meg. Hányszor esnek rá +100kilós emberek a többiek kitámasztott lábára. Hány olyan ütközés van, hogy abba félig belerokkanánk. Aztán tavaly is volt kb egy Gronk sérülés, amit röhögve átvészelt a csapat.
Mi aztán ne sírjunk (eddig) azért ha a qb-t sérül le, kb le is főtt a kávé! A szenteknek isteni csoda lesz így a rájátszás, talán abban bízhatnak, hogy viszonylag gyenge a csoportjuk. A JAX-nak szerintem kuka az idei szezonja, de a vasasoknál sem lehet tudni mi lesz így.
NB2
Nem az ilyen irányú sérülésekkel van a bajom, hanem azokkal amik ilyen apró-cseprő dolognak tűnnek, aztán IR lesz a vége vagy folyamatos bajlódás.
Ezért is írtam, hogy meglehet, hogy legtöbb esetben csak mi sopánkodunk mikor más csapatok jobban szívnak ill. BB előszeretettel húz be szalagszakadáson átesett embereket.
Jó, ez mondjuk a folyamatos siker hátulütője ill. BB csapatmenedzselési stratégiájának "pozitívuma", hogy ilyen játékosokkal is be lehet vállalni kockázatot, mert pl. Gronknál bejött, Mitchellnél meg jópár másik játékosnál sajnos nem.

Persze nem látunk a háttérbe és nem is hinném, hogy BB pont az orvosi stábot hanyagolná el, mert azért a srácok iszonyat jó kondícióban vannak még%már mire elérkezik a január.

Mindegy, megválaszoltam a saját kérdésem 😀

Amúgy nem lehet, hogy Kraft valami boszorkányságban vett részt tavaly a Spaban?
Az eddig se túl erős menetrend még tovább gyengült, bár csoportellenfelek ellen mindig nehéz.
Solymi
Ne keresd mindig mindenben a gondot. Orulj neki, hogy Brady ennyire birja a strapat, mashol a kube 29 evesen visszavonul, netan elszakada konyoke vagy az ujjaban egy szalag. Van, akinek meg eleg annyi, hogy raesnek, mar torik is a kulcscsontja.

Az elmult idoszak tortenesei utan amondo vagyok, orulj Brady meccseinek es elvezd ki minden pillanatat annak, hogy o ott van a palyan.

Luck es Manning utan csak minden idok harmadik legjobb NFL-iranyitojarol van szo. 8D

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
Számomra megint felvetődik a kérdés, hogy mennyire jó az orvosi stábunk.
Persze lehet ez balszerencse és igazából a sérülések száma és típusa nem kimagaslóbb mint az átlag, csak nekünk tűnik úgy, mert fontos posztról esik ki ember.
Solymi
Nemááár😊 Egy átlagos futójátéknál szerintem isteni csoda, hogy "csak" ennyien sérülnek meg. Hányszor esnek rá +100kilós emberek a többiek kitámasztott lábára. Hány olyan ütközés van, hogy abba félig belerokkanánk. Aztán tavaly is volt kb egy Gronk sérülés, amit röhögve átvészelt a csapat.
Mi aztán ne sírjunk (eddig) azért ha a qb-t sérül le, kb le is főtt a kávé! A szenteknek isteni csoda lesz így a rájátszás, talán abban bízhatnak, hogy viszonylag gyenge a csoportjuk. A JAX-nak szerintem kuka az idei szezonja, de a vasasoknál sem lehet tudni mi lesz így.
NB2
Nem az ilyen irányú sérülésekkel van a bajom, hanem azokkal amik ilyen apró-cseprő dolognak tűnnek, aztán IR lesz a vége vagy folyamatos bajlódás.
Ezért is írtam, hogy meglehet, hogy legtöbb esetben csak mi sopánkodunk mikor más csapatok jobban szívnak ill. BB előszeretettel húz be szalagszakadáson átesett embereket.
Jó, ez mondjuk a folyamatos siker hátulütője ill. BB csapatmenedzselési stratégiájának "pozitívuma", hogy ilyen játékosokkal is be lehet vállalni kockázatot, mert pl. Gronknál bejött, Mitchellnél meg jópár másik játékosnál sajnos nem.

Persze nem látunk a háttérbe és nem is hinném, hogy BB pont az orvosi stábot hanyagolná el, mert azért a srácok iszonyat jó kondícióban vannak még%már mire elérkezik a január.

Mindegy, megválaszoltam a saját kérdésem 😀

Amúgy nem lehet, hogy Kraft valami boszorkányságban vett részt tavaly a Spaban?
Az eddig se túl erős menetrend még tovább gyengült, bár csoportellenfelek ellen mindig nehéz.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 007 — nabege2@yahoo.com
Számomra megint felvetődik a kérdés, hogy mennyire jó az orvosi stábunk.
Persze lehet ez balszerencse és igazából a sérülések száma és típusa nem kimagaslóbb mint az átlag, csak nekünk tűnik úgy, mert fontos posztról esik ki ember.
Solymi
Nemááár😊 Egy átlagos futójátéknál szerintem isteni csoda, hogy "csak" ennyien sérülnek meg. Hányszor esnek rá +100kilós emberek a többiek kitámasztott lábára. Hány olyan ütközés van, hogy abba félig belerokkanánk. Aztán tavaly is volt kb egy Gronk sérülés, amit röhögve átvészelt a csapat.
Mi aztán ne sírjunk (eddig) azért ha a qb-t sérül le, kb le is főtt a kávé! A szenteknek isteni csoda lesz így a rájátszás, talán abban bízhatnak, hogy viszonylag gyenge a csoportjuk. A JAX-nak szerintem kuka az idei szezonja, de a vasasoknál sem lehet tudni mi lesz így.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nekem is úgy rémlik, hogy talán két komolyabb kórház évünk volt az elmúlt 15 évben. Azon kívül inkább szerencsénk van ezen a téren.

Illetve mindig van egy-két poszt, ahol a mélység nem tud elég nagy lenni és ott kényszerből túlhasználtunk egy-két játékost. De erre az évre ezt nem lehet rámondani.

Én emlékszem olyan évre, amikor szinte szó szerint a kikötői kocsmákból hoztuk a nagydarab embereket az O falba és az öreg megoldotta velük is, hogy megvédjék a 12-est.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 2015-ös idény óta igazából szerintem egy szavunk nem lehet a szerencsére a sérülések kapcsán.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
Mintha azt láttam volna, hogy nincs kizárva a visszatérése, akkor meg igazából mindegy, mert az első nyolc forduló pont a menetrend könnyebbik része. Illetve Cannon is vissza fog térni, így Cunningham lehet majd LT, az meg úgy nem lesz para.

Bustnak a sérülések miatt? Hát lehet, de nálam az inkább a játék miatt szokott lenni, az meg marha jó volt eddig végig. Jó lenne, ha letudná ezzel most a karrierje során lévő sérüléseket és ezt követően egészséges tudna maradni.
Wyatt
Ha egy játékos injury prone, az a csapat szempontjából nekem ugyanúgy bustnak minősülő döntés, minth a talenthiányos lenne vagy egyszerűen nem válik be a rendszerben. Derek Rivers hiába mutat be szép játékokat azon az egy-két meccsen, ameddig pályára lép a preseasonben, utána IR-en tölti az életét. Wynn draftolásánál a döntés teljesen védhető volt, jó játékos és egy sérülése volt a egyetem alatt, egyszerűen nincs vele szerencsénk (úgy tűnik).

Én is azt olvastam, hogy visszatérhet még. Majd Gronkkal együtt beállnak hálaadás után. De azért Scarnecchia megint a semmiből építhet várat, három kezdő IR vagy sérült (Cannon a harmadik, vele kapcsolatban is aggályos, hogy mikor jön a újabb sérülés, meglepődnék, ha végig játszaná a szezont), Mason sem az igazi. De a Mester majd megoldja.

Steznek igaza - mint általában, ha nem Luckról vagy a Coltsról van szó 😉 - nem is pénzkérdés a dolog, egyszerűen nem lesz megfelelő játékos a piacon. Körül kell nézni a 49ersnél, hogy ki eladó egy egy hetedik körös pickért, az be szokott jönni.
Burkus
Menjen a TB12 centerbe gyógyulni.
Számomra megint felvetődik a kérdés, hogy mennyire jó az orvosi stábunk.
Persze lehet ez balszerencse és igazából a sérülések száma és típusa nem kimagaslóbb mint az átlag, csak nekünk tűnik úgy, mert fontos posztról esik ki ember.

Tavalyelőtt (?) azért sérültek meg játékosok, mert ki lett cserélve a turf a pályán és süppedősebb volt mint az addig használt.