New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 6 éve
Az ideny elott siman megmondtam Wyattnek, hogy vissza fog terni, de most epp valamelyik nap mar azt emlitettem, hogy szerintem nem nagyon engednek vissza az utan, hogy ennyire okosat nyilatkozott. Mivel a liganak most rengeteg szarja szarmazik az agyrazkodasokbol, ezert azt gondolom, hogy ejjel-nappal Gronk seggeben jarnanak es kb. ki sem engednek a protokollbol, meg az allando ellenorzesekbol.No offense, de hala az egnek, hogy nem adtatok JMD-t, es Reich van nalunk. Nem panaszkodom ra.Azért abban van valami szégyenletes, hogy még a QB-t is a Pats adja a Coltsnak... 😉37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Wyatt
Stez
Hát ha még JMD-t is odaadtuk volna...na, neeeem...
Solymi
Egyebkent meg ti csak a szemetet adtatok, aki elviszi PO-ig a csapatot, aztan jon a titkos fegyver, Luck, aki a rajatszasra jegeli magat. Meg Edge-t is reaktivaljuk.
Stez
Az öröm kölcsönös.
Nálunk pedig jön Gronk. (Erre azért nagyobb az esély...)
Burkus
több mint 6 éve
No offense, de hala az egnek, hogy nem adtatok JMD-t, es Reich van nalunk. Nem panaszkodom ra.Azért abban van valami szégyenletes, hogy még a QB-t is a Pats adja a Coltsnak... 😉37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Wyatt
Stez
Hát ha még JMD-t is odaadtuk volna...na, neeeem...
Solymi
Egyebkent meg ti csak a szemetet adtatok, aki elviszi PO-ig a csapatot, aztan jon a titkos fegyver, Luck, aki a rajatszasra jegeli magat. Meg Edge-t is reaktivaljuk.
Stez
Az öröm kölcsönös.
Nálunk pedig jön Gronk. (Erre azért nagyobb az esély...)
több mint 6 éve
No offense, de hala az egnek, hogy nem adtatok JMD-t, es Reich van nalunk. Nem panaszkodom ra.Azért abban van valami szégyenletes, hogy még a QB-t is a Pats adja a Coltsnak... 😉37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Wyatt
Stez
Hát ha még JMD-t is odaadtuk volna...na, neeeem...
Solymi
Egyebkent meg ti csak a szemetet adtatok, aki elviszi PO-ig a csapatot, aztan jon a titkos fegyver, Luck, aki a rajatszasra jegeli magat. Meg Edge-t is reaktivaljuk.
több mint 6 éve
Azért abban van valami szégyenletes, hogy még a QB-t is a Pats adja a Coltsnak... 😉37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Wyatt
Stez
Hát ha még JMD-t is odaadtuk volna...na, neeeem...
több mint 6 éve
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Wyatt
több mint 6 éve
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮

több mint 6 éve
és bízzunk benne, hogy Wynn lábsérülése annyira nem komoly 😊bejött TB, ráadásul 3 futás helyett még passzolt is😕Én ezt most nem értem. 37–0-nál ezt minek...Mit csináltunk épp mesét olvastam a terroristáimnak
Wyatt
ThundersNFL
persze az O döcögött, voltak hibák, de nem láttam értelmét
Gosttal szerintem lesz holnap egy komoly elbeszélgetés
a D-re viszont nincsenek szavak!
NB2
több mint 6 éve
bejött TB, ráadásul 3 futás helyett még passzolt is😕Én ezt most nem értem. 37–0-nál ezt minek...Mit csináltunk épp mesét olvastam a terroristáimnak
Wyatt
ThundersNFL
persze az O döcögött, voltak hibák, de nem láttam értelmét
Gosttal szerintem lesz holnap egy komoly elbeszélgetés
a D-re viszont nincsenek szavak!
több mint 6 éve
Vajon az uccsó 10 MP minek kérsz időt? BB a megmondhatója😁
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Gondolom, hogy miért nem Stidham játszott...
több mint 6 éve
Én ezt most nem értem. 37–0-nál ezt minek...Mit csináltunk épp mesét olvastam a terroristáimnak
Wyatt
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Wyattnek megmondják, beszéljen 25-30 percet. Jéééé, már 100 percnél tartunk? 😀 Akkor sok sikert a vágáshoz 😀

több mint 6 éve
Podcast 4.rész Wyatt szakértésével..Sajnos kicsúsztunk az időből, mert 100 percet sikerült hadoválni..így a vágás kicsit továbbtartott, mire 30 körülire lementünk..itt -ott hiányozhat szövegkörnyezetből részlet, de úgy gondoltuk, ha már ennyi időt rászántunk ne menjen kárba..a teljes adás soundcloudon lesz elérhető hardcore fanoknak 😊
www.youtube.com/watch?v=byqMQd40qQM
Szerkesztette: topin
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Gronk adott a minap egy hosszabb interjút a CBS-nek. Körülbelül 15 perc és több dologról is beszéltek, az egyik a "marijuana hatóanyagú" gyógyítás, aminek nagy híve ő is a családjával együtt, a sérüléseiről (állítása szerint volt vagy 20 concussionja amiből 5 blackoutos, wow), picit a privát életéről, és persze AB-ról is kérdezték.www.cbsnews.com/video/rob-gronkowski-discusses-concussions-and-life-after-football/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Kétféle ember létezik: aki már volt vádlott és aki még lesz 😊Talán még a vádlottak is! 😆OFF: én meg középen ülök,úgyhogy Fast Willievel és Burkussal már egy komplett tárgyalást le tudunk tolniMost értettem meg hogy miért ilyen lassú az igazságszolgáltatás. Ügyvéd, ügyész, bíró, mind itt fórumozik, munkaidőben! 😀
ON:
kolok1972
Jan
steelwolf
Szerk: egyben szóljatok a főnökömnek, hogy a két hozzászólásom között eltelt 10 óra, tehát 2 óra pluszban vagyok
Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
Az a betyár.Talán még a vádlottak is! 😆OFF: én meg középen ülök,úgyhogy Fast Willievel és Burkussal már egy komplett tárgyalást le tudunk tolniMost értettem meg hogy miért ilyen lassú az igazságszolgáltatás. Ügyvéd, ügyész, bíró, mind itt fórumozik, munkaidőben! 😀
ON:
kolok1972
Jan
steelwolf
több mint 6 éve
Aaaah... Látod! Szigorúan szakmai továbbképzés ! Most is egy csomót tanultam az amerikai jogrendszerről!OFF: én meg középen ülök,úgyhogy Fast Willievel és Burkussal már egy komplett tárgyalást le tudunk tolniMost értettem meg hogy miért ilyen lassú az igazságszolgáltatás. Ügyvéd, ügyész, bíró, mind itt fórumozik, munkaidőben! 😀
ON:
kolok1972
Jan
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Talán még a vádlottak is! 😆OFF: én meg középen ülök,úgyhogy Fast Willievel és Burkussal már egy komplett tárgyalást le tudunk tolniMost értettem meg hogy miért ilyen lassú az igazságszolgáltatás. Ügyvéd, ügyész, bíró, mind itt fórumozik, munkaidőben! 😀
ON:
kolok1972
Jan
több mint 6 éve
Favre, Marino, Elway nem Manning/Brady szint. Mahomes még nem tudható. Se az, mivé fut ki, se az ő mennyit melózik, tanul, stb.Nálam ez a Manning-Brady összevetés is. Manning a született zseni, Brady a tanult zseni.Sobri JóskaSzerintem Favre, Marino, Elway, Mahomes inkább sorolhatók a született zseni kategóriába, mint Manning. Éppenséggel ebben szerintem hasonlit Brady és Manning, mindkettő az adottságok - atletikusság, kar erő, reflexek, - helyett a melónak és kitartásnak - technika végtelenségig csiszolása, megszámlálhatatlan óra a filmroomban, védelmek tanulmányozása, stb. - köszönhetik első sorban amit elértek. (A zsenialitást nem lehet örökölni, zseni születhet celeb családba és gettóba is.)
peterk2005
Eltökéltségben, munkamorálban hasonlóak, de az én SZUBJEKTÍV véleményem az, hogy fejben Manning született zseni, Brady meg zseniálisan megtanult mindent, amit csak lehetett.
több mint 6 éve
Ritka, ha a fenti attitűd szerénységgel és introvertáltsággal párosul. (Persze vannak azért példák.)Tartok tőle ez az eszmecsere el fog húzódni úgy, mint jómultkor (jóómúltkor, nem mostanában volt), amikor már azt is megvitattátok, hogy a homofóbia az betegség-e vagy sem. 😀
Mondhatni az elkötelezett, alázatos, céltudatos, eltökélt, mindig győzni akaró emberek sokszor extrovertáltak (a nárcisztikust erősnek érzem, a magamutogatást a helyzet velejáró kötelező elemének), pláne ha a sikereket olyan közegben érik el (sport, művészetek, szórakoztatóipar), ahol eleve meg kell mutatniuk önmagukat, mivel ez is a sikeresség, a győzelem része.Sobri Jóska
Nálam ez a Manning-Brady összevetés is. Manning a született zseni, Brady a tanult zseni.)Sobri JóskaSzerintem Favre, Marino, Elway, Mahomes inkább sorolhatók a született zseni kategóriába, mint Manning. Éppenséggel ebben szerintem hasonlit Brady és Manning, mindkettő az adottságok - atletikusság, kar erő, reflexek, - helyett a melónak és kitartásnak - technika végtelenségig csiszolása, megszámlálhatatlan óra a filmroomban, védelmek tanulmányozása, stb. - köszönhetik első sorban amit elértek. (A zsenialitást nem lehet örökölni, zseni születhet celeb családba és gettóba is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
<3OFF: én meg középen ülök,úgyhogy Fast Willievel és Burkussal már egy komplett tárgyalást le tudunk tolniMost értettem meg hogy miért ilyen lassú az igazságszolgáltatás. Ügyvéd, ügyész, bíró, mind itt fórumozik, munkaidőben! 😀
ON:
kolok1972
Jan

több mint 6 éve
OFF: én meg középen ülök,úgyhogy Fast Willievel és Burkussal már egy komplett tárgyalást le tudunk tolniMost értettem meg hogy miért ilyen lassú az igazságszolgáltatás. Ügyvéd, ügyész, bíró, mind itt fórumozik, munkaidőben! 😀
ON:
kolok1972
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
Azéert nem más, és direkt nem pisztolyt, vagy rakétát írtam, mert kézzel is öltek már, és úgy is lehet, nem csak fegyverrel, késsel, stb.Ööö, ez az eset kicsit más, itt ha jól tudom nem volt késsel hadonászás.A 'majdnem bántalmazás' meg valójában egyenlő a 'nembántalmazással'.Haha, ez lol vagy mi 😁
De cáfolj rám.
Sobri Jóska
Ha valaki késsel közelít feléd, és őrjöng, hogy megöllek te büdös gyökér, ám mielőtt jól leszúrna, mint egy disznót, lefogják, az semmi, mert végül is, csak majdnem ölt meg 😁
Az erőszakos tetteknél a szándék is büntetendő. Nem véletlenül.
Chargers LT
Amúgy meg ha ilyenekért tényleg büntetnének, akkor nem találkoznál az utcán, buliban ilyenekkel, mert vagy bent ülnének vagy csendben lennének.
Solymi
Az utca/kocsma meg megint más tészta 😀 Ott sajátos törvények uralkodnak. Bár manapság ki tudja, lehet csendben ülnek és telefonoznak, ez már nem a 90-es évek 😀
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀