New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 6 éve
Over / under vagy kimenetel masra nem, ja es CFLre soha tobbet az Army - Michigan jol kitolt velem 😀előbb illene tudni az CFL-t megkülönböztetni az NCAA-től :p (amúgy az Army W spreaddel együtt egy igen könnyű tipp volt)
rokaur

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
rokaur
876
Over / under vagy kimenetel masra nem, ja es CFLre soha tobbet az Army - Michigan jol kitolt velem 😀 pl most a barnakra jo megerzesem van, hozni fogjak es szorzo is van szep.Hát figyu, nekem a sportfogadás is szakmaibb már annál, ami egy hete itt megy, erről is szívesebben beszélek. Nekem az előző héten összesen egy meccsem nem jött be, a Raiderst nem láttam megverni a Broncost, az az egy szelvény elment, a többi mind jött, úgyhogy egészen sikeres volt, WyattTipikusan igy szoktam bebukni, hogy a fix meccsemet odateszem minden mellé 😀 Átváltottam a unit / meccs-re, van egy fix fogadási összegem aztán azzal büntetem a meccseket.rokaurTi mit játszotok inkább? Spread-et, vagy straight meccsekre fogadtok?
peterk2005
Szerkesztette: rokaur
több mint 6 éve
Azért van hova erősödni.Jó, hát ezt én is így gondolom, persze. Csak költői túlzás (fogalmazás) volt a "hova erősödhet már egy SB-győztes"-szöveg. Ne tudd meg, hogy mennyit bosszankodtam tavaly (is) a meccseken... Kivéve talán az SB döntőt. Ott annyira jó volt, valóban kápráztatóan, és példa nélkülien jó a védelem, hogy a támadóknak megbocsátottam a sok bénázást. Az, hogy egy ilyen jó csapatnak szurkolunk, maximalistává teszi az embert (legalábbis engem), vagyis már akkor is elégedetlen vagyok, ha bár simán győznek, de sok "helyzetet" elpuskáznak.
A tavalyi év végi elkapószekció minden volt, csak erős nem.
Volt egy szem WR Edelman, egy fél Dorsett, egy negyed Hogan és mégegy Patterson személyében.
Kifelejtettem valakit?
Gronkot elkapásoknál már nem tudtuk annyira használni, amikor nagyon kellett persze odatette magát, de rajta is látszott, hogy nem tudja a korábbi szintet hozni.
Allen meg blokkolni volt fent.
Valamelyik nap visszanéztem a KC (elsőnek KFC-t írtam 😀) elleni AFC döntő hosszabbítását, hát amik ott voltak...
Szóval én örülök ennek, mert legalább WR sorunk lesz... addig amíg van Gordon meg AB 😀
Solymi
És igen, az idei elkapó-sor még igy Gronk nélkül is, összességében sokkal jobbnak tűnik, mint a tavalyi. Csak attól tartok, hogy Gordon valamikor a fele-háromnegyede táján megint "elfárad", és Brown meg ki tudja, hogy egyáltalán kikeveredik-e ebből a most rászakadt sok zűrből? Akkor meg már nélkülük azért mégsem lesz olyan nagy kánaán ez. Titokban meg arról álmodozom, hogy marad ez a kettő, és Gronk valamikor december környékén meggondolja magát. Az lenne valami... 😉
több mint 6 éve
Mindenki megnyugodhat, felesleges ez a balhé, AB úgyse fog beválni. A 17-es mezt választotta, az nem túl jó ómen nálunk. 😀
több mint 6 éve
Ööö, ez az eset kicsit más, itt ha jól tudom nem volt késsel hadonászás.A 'majdnem bántalmazás' meg valójában egyenlő a 'nembántalmazással'.Haha, ez lol vagy mi 😁
De cáfolj rám.
Sobri Jóska
Ha valaki késsel közelít feléd, és őrjöng, hogy megöllek te büdös gyökér, ám mielőtt jól leszúrna, mint egy disznót, lefogják, az semmi, mert végül is, csak majdnem ölt meg 😁
Az erőszakos tetteknél a szándék is büntetendő. Nem véletlenül.
Chargers LT
Amúgy meg ha ilyenekért tényleg büntetnének, akkor nem találkoznál az utcán, buliban ilyenekkel, mert vagy bent ülnének vagy csendben lennének.
Emberileg (vagyis pszichológiai szempontból) teljesen érthető a haterek mostani reakciója: nem elég, hogy tavaly óta erősödni látszik a Pats (uram atyám, hova erősödik tovább egy SB-győztes?) de ráadásul még ezen túl is erősödik egy top5(3?) elkapóval. Ez veszélyes! És felháborító is persze. Nem elég, hogy Brady az istennek se akar kiégni,Azért van hova erősödni.
ötös műhold
A tavalyi év végi elkapószekció minden volt, csak erős nem.
Volt egy szem WR Edelman, egy fél Dorsett, egy negyed Hogan és mégegy Patterson személyében.
Kifelejtettem valakit?
Gronkot elkapásoknál már nem tudtuk annyira használni, amikor nagyon kellett persze odatette magát, de rajta is látszott, hogy nem tudja a korábbi szintet hozni.
Allen meg blokkolni volt fent.
Valamelyik nap visszanéztem a KC (elsőnek KFC-t írtam 😀) elleni AFC döntő hosszabbítását, hát amik ott voltak...
Szóval én örülök ennek, mert legalább WR sorunk lesz... addig amíg van Gordon meg AB 😀
több mint 6 éve
A 'majdnem bántalmazás' meg valójában egyenlő a 'nembántalmazással'.Haha, ez lol vagy mi 😁
De cáfolj rám.
Sobri Jóska
Ha valaki késsel közelít feléd, és őrjöng, hogy megöllek te büdös gyökér, ám mielőtt jól leszúrna, mint egy disznót, lefogják, az semmi, mert végül is, csak majdnem ölt meg 😁
Az erőszakos tetteknél a szándék is büntetendő. Nem véletlenül.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
A PFF hozott egy 20 statos érdekességet az első forduló után, nálunk TB került be.10 évet nyugodtan letagadhat, ezzel az új frizurával meg még inkább 😉
TOM BRADY IS STILL TOM BRADY
We get it, he’s 42. He’s old. He’s also Tom Brady. His three big-time throws on Sunday night were tied for second-most among quarterbacks in Week 1, and of course, he did not have a single turnover-worthy play. To the tune of 357 yards and three touchdowns, Brady once again shined.
Az a durva, hogy tényleg úgy tudott hosszú passzokat megereszteni, hogy igazából esély sem volt a turnoverre. Ez egyrészt a falat, másrészt az elkapók szeparálódást, de persze önmagát is dicséri. Egyúttal persze kritika a Steelers felé is
Wyatt
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
A Pats is olyan szerződést kötött AB-vel, hogy törölhető a garantált és elvileg erre most már megvan a jogalapjuk. 😀😀😀D
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Az előben van az okosság 😉Hát figyu, nekem a sportfogadás is szakmaibb már annál, ami egy hete itt megy, erről is szívesebben beszélek. Nekem az előző héten összesen egy meccsem nem jött be, a Raiderst nem láttam megverni a Broncost, az az egy szelvény elment, a többi mind jött, úgyhogy egészen sikeres volt, WyattTipikusan igy szoktam bebukni, hogy a fix meccsemet odateszem minden mellé 😀 Átváltottam a unit / meccs-re, van egy fix fogadási összegem aztán azzal büntetem a meccseket.rokaurTi mit játszotok inkább? Spread-et, vagy straight meccsekre fogadtok?
peterk2005
több mint 6 éve
Én most amiket elmondtam 😊Hát figyu, nekem a sportfogadás is szakmaibb már annál, ami egy hete itt megy, erről is szívesebben beszélek. Nekem az előző héten összesen egy meccsem nem jött be, a Raiderst nem láttam megverni a Broncost, az az egy szelvény elment, a többi mind jött, úgyhogy egészen sikeres volt, WyattTipikusan igy szoktam bebukni, hogy a fix meccsemet odateszem minden mellé 😀 Átváltottam a unit / meccs-re, van egy fix fogadási összegem aztán azzal büntetem a meccseket.rokaurTi mit játszotok inkább? Spread-et, vagy straight meccsekre fogadtok?
peterk2005
A kimenetelben általában könnyebb gondolkodnom, mint azon filózni, mennyi lesz a difi. De pl a Bears, Packers duónál most csapat pontszámra is fogadtam. Amire éppen esélyt látok, arra nézek oddsot 😊
A PFF hozott egy 20 statos érdekességet az első forduló után, nálunk TB került be.
TOM BRADY IS STILL TOM BRADY
We get it, he’s 42. He’s old. He’s also Tom Brady. His three big-time throws on Sunday night were tied for second-most among quarterbacks in Week 1, and of course, he did not have a single turnover-worthy play. To the tune of 357 yards and three touchdowns, Brady once again shined.
Az a durva, hogy tényleg úgy tudott hosszú passzokat megereszteni, hogy igazából esély sem volt a turnoverre. Ez egyrészt a falat, másrészt az elkapók szeparálódást, de persze önmagát is dicséri. Egyúttal persze kritika a Steelers felé is

több mint 6 éve
Hát figyu, nekem a sportfogadás is szakmaibb már annál, ami egy hete itt megy, erről is szívesebben beszélek. Nekem az előző héten összesen egy meccsem nem jött be, a Raiderst nem láttam megverni a Broncost, az az egy szelvény elment, a többi mind jött, úgyhogy egészen sikeres volt, Wyatt
Tipikusan igy szoktam bebukni, hogy a fix meccsemet odateszem minden mellé 😀 Átváltottam a unit / meccs-re, van egy fix fogadási összegem aztán azzal büntetem a meccseket.rokaurTi mit játszotok inkább? Spread-et, vagy straight meccsekre fogadtok?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ez is hasonlóan érdektelen mint AB téma...Ez nem érdektelen, ez a geci Brüsszel téma, csak rossz topicba dobtad. Dobd be a poltopicba, és februárig megvan a szórakozás.
batyu
Brown esetében nekem még véleményem sincs, nemhogy rögtön felmenteném ..... Csak azt gondolom - szubjektíven - hogy nem hiszek a véletlen egybeesésekben ....Azért ez után a gyöngyszem után már kezdem érteni, hogy hogyan lehet, hogy ha mi jövünk át ebbe a topicba, akkor is mi vagyunk a frusztrált, Pats haterek, és ha Te jössz át mondjuk a Colts topicba, és oltod le Luckot a visszavonulásának a napján, akkor is mi vagyunk a frusztrált Pats haterek. 😀 😀 😀
Amit rühellek, az a metoo alapú boszorkányüldözés, ami folyik a tények ismerete nélkül.
Jó lesz így, ha hamut szórok a fejemre és töredelemesen vallom, hogy BigBent csak én tartom szubjektíven szexuális bűnözőnek (és még sokan mások), de nem bizonyosodott be, hogy az ? 😊 😊 😊
Burkus
Nem személyeskedésnek szánom, de néha komolyan megfordul a fejemben, hogy esetleg a Puzsér trollkodik itt Burkus állnéven. Ő tud ilyen varázslatos stílusú körmondatokba foglaltan egy mondaton belül önmagának is ellent mondani. 😀 És mert ő is rohadtul utálja a metoozást, de ő is folyton metoo-zik. 😀
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ez is hasonlóan érdektelen mint AB téma...Az Európai Unió Szellemi Tulajdoni Hivatala (EUIPO) 2011. és 2015. közötti időszakra vonatkozó Stratégiai Tervének (Strategic Plan) egyik fő célkitűzése az európai uniós és nemzeti védjegyrendszer egyensúlyának megteremtését szolgáló Európai Védjegy- és Mintaoltalmi Hálózat (European Trade Mark and Design Network, ETMDN) kiépítése és hatékony működtetése. AzETMDN az EUIPO által 2010-ben létrehozott Együttműködési Alap (Cooperation Fund, CF), a tagállami joggyakorlat közelítését célzó Konvergencia Program (Convergence Programme, CP), valamint az európai védjegyrendszer alapvető jogszabályainak felülvizsgálata mentén épül ki.
Az EUIPO és a nemzeti hivatalok együttműködésével 2011 júniusában útjára bocsátott Konvergencia Program célja a tagállamok eltérő joggyakorlatának közelítése olyan területeken, ahol a gyakorlat megváltoztatásához nem szükséges jogszabály módosítás. A Konvergencia Program a nemzeti hivatalok joggyakorlata tekintetében kimutatható olyan markáns eltéréseket igyekszik tehát megszüntetni a releváns uniós normák értelmezésének összehangolásával, amelyek a jogbiztonság megteremtésének akadályát képezhetik.
A Konvergencia Program keretein belül indult projektek a tagállamok képviselőinek részvételével működő szakmai munkacsoportok által valósulnak meg. A munkacsoportok célja olyan közös gyakorlati elvek megfogalmazása és az Európai Unió valamennyi hivatalos nyelvén történő közzététele, amelyek hozzájárulnak a tagállami és az európai uniós jogértelmezés közötti egyenetlenségek kiküszöböléséhez.
A Konvergencia Program projektjeiben való részvétel, illetve az azokban elért eredmények gyakorlatba való átültetése önkéntes alapú, és abban az egyes tagállami hivatalok szakértőinek részvétele mellett uniós tagsággal nem rendelkező országok hivatalai (pl. Törökország) és az ügyfélszervezetek is képviseltethetik magukat.
Az egyes munkacsoportok egységes munkamódszerrel működnek. A nagyobb létszámú munkacsoportok négy ún. munkacsomagra oszlanak, amelyek a közös gyakorlat kidolgozásáért, valamint a kommunikációs és implementációs stratégiáért felelnek, ezenkívül az egyik csomag tevékenysége arra is kiterjed, hogy a korábbi gyakorlat szerint kezelt ügyeket az új közös gyakorlat eredményei mennyiben érintik. A munkacsomagokban a munkacsoport tagjai vállalnak szerepet önkéntes alapon. Az EUIPO az erre a célra létrehozott ún. Central Team segítségével működik közre a projekt célkitűzéseinek elérésében.
Az egyes projektek eredményeinek jóváhagyása több lépcsőben történik. A kisebb létszámú munkacsomagban kidolgozott közös gyakorlatot a munkacsoport szakértői szinten hagyja jóvá. Majd a kialakított elveket elsőként az EUIPO Védjegy Kapcsolattartó ülésének plénuma elé terjesztik, ahol a tagállami küldöttek és az ügyfélszervezetek képviselői megvitatják, valamint jóváhagyják azt. A közös gyakorlatot végül az EUIPO Igazgatótanácsa hagyja jóvá, és ezt követően kerülhet sor az új közös elvek gyakorlatba történő átültetésére.
A közös gyakorlat jóváhagyását követően a résztvevő tagállamok hivatalai és az EUIPO az iránymutatásul szolgáló elveket ún. Közös Közleményben, összehangolt időpontban jelentetik meg, amelynek szövegét a kommunikációs stratégiáért felelős munkacsomag dolgozza ki. A közös gyakorlat implementálása önkéntes alapon történik, az érintett hivatalok által vállalt időpontban, amely azonban nem lehet későbbi, mint a Közös Közlemény megjelentetésétől számított három hónap.
több mint 6 éve
Tényleg hagyjuk, majd eldől, mi úgyis csak a karzatról nézzük az eseményeket. 😊OFFJó, te a fotelből eldöntöd, hogy BigBen BIZTOSAN elkövette a szexuális erőszakot, bűnös és csak eltussolták a lefizetéssel, viszont a Pats játékossal kapcsolatos esetben BIZTOSAN nem történhet meg semmi illegális. Kicsit ferde nekem ez a nézőpont, de hát lelked rajta.Anélkül, hogy bármilyen faszméregetésbe belemennék, azért annak is van egy diszkrét bája, amikor a nem-Pats szurkoló kéri számon a Pats szurkoló elfogult nézőpontját 😊
Fast Willie
ervinator
nem kértem én számon semmit. csak érdekesnek tartom, hogy Sobri szavaival élve NULLA INFORMÁCIÓ birtokában biztosan állítunk dolgokat. különösen szexuális erőszak témában, ahol még az objektív bizonyítékot is mérlegelni kell (pl.: tényszerű közösülés, de volt-e beleegyezés)
Én a liga helyében ezt az egész szarságot - amiből egyébként nem jöhet ki megint jól - hagynám a csába és eltiltanám 6-8 meccsre a Mayock incidens miatt AB-t. Mert milyen üzenet az már, hogy egy felettes döntését tettlegességgel kérdőjelezünk meg?
ON
Fast Willie
Rapistberger esetében vannak tények, elérhető dokumentumok, számos összefoglaló irat, de részletesen is utána lehet olvasni, ha valaki akar. A vádemelés a kétséget kizáró bizonyítottság hiányában maradt el, de az ügyész is egyértelművé tette ,hogy egyébként meg vannak győződve az elkövetésről és a bűnösségről. Az én személyes véleményem is az, hogy a 2010. évi esete beleegyezés nélküli szexuális viszony volt. Nyilván érdekes lenne végigolvasni részletesen a vallomásokat, de nem tudom, hogy nyilvánosak-e a file-ok és időm sem lenne rá. Abból, hogy BigBen peren kívül megegyezett a nővel a polgári jogi igényt illetően, alátámasztja a felelősség fennállását, mert feltehetően az ügyvédje félt attól, hogy O.J. módjára a polgári bíróság mégis kimondja a felelősségét. (Az első ügye 2009-ből sokkal gyengébb lábakon állt.) De készséggel mondom, hogy az én SZUBJEKTÍV, tényekkel alá nem támasztható véleményem sokéves szakmai tapasztalat, megítélés alapján, hogy a konkrét esetben beleegyezés nélküli szexuális kapcsolat jött létre, azaz szexuális erőszak történt. O.J. Simpson esetében is az az én VÉLEMÉNYEM - sokmillió másik véleménnyel együttt a világon 😊 - hogy megölte a feleségét és a szeretőjét. De ez sem igazolódott, annyira, hogy itt kifejezett felmentés született. A mulatságos, hogy polgári bíróság kimondta, hogy gyilkos, de a res iudicata okán mégis ártatlannak tekintendő ebben. (Ez nekem justizmord, de amúgy ezt a magyar törvények is lehetővé teszik.)
Brown esetében nekem még véleményem sincs, nemhogy rögtön felmenteném, mivel szinte semmit nem tudni az ügy részleteiről. Csak azt gondolom - szubjektíven - hogy nem hiszek a véletlen egybeesésekben, abban, hogy pont akkor jön elő a nő a két évvel korábbi erőszak ügyével, amikor Brown átlégtornászkodja magát valahogy mindenki más akarata ellenére a Patshez és kreálódik véletlenül egy ok arra, hogy fel lehessen függeszteni, ráadásul következmények nélkül, úgy, hogy még ki is szúrnak a Patriotssal (mert fizetnie kell a semmiért). Én egyébként - megintcsak szubjektíven - azt hiszem, hogy Goodell nem fog ebbe most belenyúlni ezer ok miatt, hacsak nem kerülnek kétséget ki nem záró bizonyítékok elő, de akkor a Pats simán cutolni fogja Brownt.
Ahogy az itt fórumozó Pats szurkolók többsége, én sem szimpatizálok Brownnal, nem tetszett a cirkusz, ha tudatos volt, ha nem, amit előadott a holtidényben, de a kvalitásait elismerem és örülnék, ha a csapatomat végső győzelemre segítené az idei bajnokságban. (CR7 sem egy vonzó személyiség jótékonykodásai mellett sem, de mégis örültem, amikor a Realban játszott. és sort végtelenségig lehet folytatni az elismert, de nem kedvelt sportolókat illetően.) Amit rühellek, az a metoo alapú boszorkányüldözés, ami folyik a tények ismerete nélkül. (L. USA Today mai cikkét) és az ezzel kapcsolatos nyomás az NFL-re, amelyik egyébként alapvetően ellenáll ezeknek a törekvéseknek. (Vö. Michael Sam és társai teljes bukását a homoszexualitás elfogadtatása ügyében tett erőfeszítések vonatkozásában .) Ha Brownra rábizonyítják az ügyet, - amit kétlek - csukják le, de addig hagyják békén, ahogy számos más NFL játékost is békén hagynak az ügye, pere lezárásáig. (L. Chung.)
Úgy tudom, hogy nem volt tettlegesség Mayock felé, csak üvöltöztek egymással. Azért nem tilthatják el. Akkor már Bradyt is el lehetett volna tiltani, emlékszem, amikor JMD-vel üvöltöztek. 😊
Jó lesz így, ha hamut szórok a fejemre és töredelemesen vallom, hogy BigBent csak én tartom szubjektíven szexuális bűnözőnek (és még sokan mások), de nem bizonyosodott be, hogy az ? 😊 😊 😊
több mint 6 éve
Én a liga helyében ezt az egész szarságot - amiből egyébként nem jöhet ki megint jól - hagynám a csába és eltiltanám 6-8 meccsre a Mayock incidens miatt AB-t. Mert milyen üzenet az már, hogy egy felettes döntését tettlegességgel kérdőjelezünk meg?Szerintem ezért nem igazán van lehetőség eltiltani.
Fast Willie
Tudtommal semminemű szerződés, policy vagy belső szabályzat sem szabályozza a kollégákkal való kommunikáció hangnemét.
A 'majdnem bántalmazás' meg valójában egyenlő a 'nembántalmazással'.
De cáfolj rám.
több mint 6 éve
Jó, te a fotelből eldöntöd, hogy BigBen BIZTOSAN elkövette a szexuális erőszakot, bűnös és csak eltussolták a lefizetéssel, viszont a Pats játékossal kapcsolatos esetben BIZTOSAN nem történhet meg semmi illegális. Kicsit ferde nekem ez a nézőpont, de hát lelked rajta.Akire a második esetben Pats játékosként utalsz, az is Steelers játékos volt a vélelmezett történések idején.
Fast Willie
Persze ennek semmi jelentősége, csak nem akarom, hogy kifulladjon ez a téma, szeretem az erről szóló hsz-eket olvasgatni.
több mint 6 éve
amúgy nekem tetszi a pats védelem új elemei. nem tudom stabilan maradnak e a nyitott csapdaajtók, de mindenképpen szinesíti a játékot.Kifejted Helm? (Kétségbeesetten próbálom elterelni a témát,de ez érdekel is)
Helmut Zimmer
Nem garantálom,hogy mindent érteni fogok,de nagyon igyekszem!
Szerkesztette: kolok1972
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
amúgy nekem tetszi a pats védelem új elemei. nem tudom stabilan maradnak e a nyitott csapdaajtók, de mindenképpen szinesíti a játékot.Nekem a rájátszás során az tetszett (jó, a Chiefs elleni második félidőt leszámítva), hogy mekkora előrelépést tudott bemutatni az egység, és hogy keresztmozgásokkal milyen szép helyzeteket alakítottak ki a linebackereknek.
Helmut Zimmer
A Super Bowlon az elcseszett coverből történő JMC védekezés mellett az tetszett a legjobban, amikor DMC helyett csinált Harmonnak a két safetys blitz során, és BB már előre bemondta, amikor Goff beleállt a dobásba, hogy interception. Na ott a játék kivitelezése mellett maga a terv volt a kiváló, és szépen bele is sétált Goff szerencsére. Az előbbi szimplán JMC hero playe miatt, bár az első félidőben azt is kielemezték már, hogy ott a póznához érkezhet egy WR üresen, szóval az sem volt teljesen tudatmentes, bármennyire is annak látszott 😊

több mint 6 éve
OFFJó, te a fotelből eldöntöd, hogy BigBen BIZTOSAN elkövette a szexuális erőszakot, bűnös és csak eltussolták a lefizetéssel, viszont a Pats játékossal kapcsolatos esetben BIZTOSAN nem történhet meg semmi illegális. Kicsit ferde nekem ez a nézőpont, de hát lelked rajta.Anélkül, hogy bármilyen faszméregetésbe belemennék, azért annak is van egy diszkrét bája, amikor a nem-Pats szurkoló kéri számon a Pats szurkoló elfogult nézőpontját 😊
Fast Willie
ervinator
nem kértem én számon semmit. csak érdekesnek tartom, hogy Sobri szavaival élve NULLA INFORMÁCIÓ birtokában biztosan állítunk dolgokat. különösen szexuális erőszak témában, ahol még az objektív bizonyítékot is mérlegelni kell (pl.: tényszerű közösülés, de volt-e beleegyezés)
Én a liga helyében ezt az egész szarságot - amiből egyébként nem jöhet ki megint jól - hagynám a csába és eltiltanám 6-8 meccsre a Mayock incidens miatt AB-t. Mert milyen üzenet az már, hogy egy felettes döntését tettlegességgel kérdőjelezünk meg?
ON
több mint 6 éve
amúgy nekem tetszi a pats védelem új elemei. nem tudom stabilan maradnak e a nyitott csapdaajtók, de mindenképpen szinesíti a játékot.
több mint 6 éve
Jó, te a fotelből eldöntöd, hogy BigBen BIZTOSAN elkövette a szexuális erőszakot, bűnös és csak eltussolták a lefizetéssel, viszont a Pats játékossal kapcsolatos esetben BIZTOSAN nem történhet meg semmi illegális. Kicsit ferde nekem ez a nézőpont, de hát lelked rajta.Anélkül, hogy bármilyen faszméregetésbe belemennék, azért annak is van egy diszkrét bája, amikor a nem-Pats szurkoló kéri számon a Pats szurkoló elfogult nézőpontját 😊
Fast Willie
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Jó, te a fotelből eldöntöd, hogy BigBen BIZTOSAN elkövette a szexuális erőszakot, bűnös és csak eltussolták a lefizetéssel, viszont a Pats játékossal kapcsolatos esetben BIZTOSAN nem történhet meg semmi illegális. Kicsit ferde nekem ez a nézőpont, de hát lelked rajta.Koltoi igazsagszolgaltatas. Rapistburger mi? 😂😂😂Mit? Hogy van egy nő, akivel van egy kapcsolata? Vagy hogy a nő már le akarta húzni párszor? Vagy hogy hány nővel és milyen kapcsolatban áll?A Kraft ügy sem volt az. Te jogász vagy, nem kell neked mondanom, hogy a hivatalból indított eljárásnak hány szakasza van még ez után. Ettől még lehet "csak pénzt akar a kurva" lezárás is belőle. Ha a nő nem egy idétlen, megbízhatatlan, értékelhetetlen hadovát adott elő, akkor az ilyen ügyeket azért meg szokták nézni.El lehet poénkodni, de egy hivatalból indított büntető eljárás már nem a "pénzt akar csak a kurva" kategória.a pittsburghi ügyészség eljárást indít AB ügyében büntető vonalon.Eddig Kraft is eljutott.
Amadeus
peterk2005
Amadeus
Engem a jogi része nem nagyon érdekel. Az legyen az igazságszolgáltatás feladata. Ha közben kijön egy hangfelvétel, akkor majd véleményt mondok - morális alapon, a jogi része akkor sem fog érdekelni -, ha nem, akkor meg megvárom az ítételet és kész.
A pikánsabb oldala a dolognak - ez futball szempontból érdekesebb számomra -, hogy az ügy ugyan most került elő, de nem most kezdődött. Brown már nagy valószínűséggel tudta egy ideje. Azaz, amikor a szerződést aláírta a Pats-al, akkor ezt az információt közölnie kellett volna. (Ha az ügynöke is tudott róla, akkor neki is.) A Patriots reakciók szerint erről ők nem tudtak, ergó Brown elhallgatta. Azaz, a Pats-el is kib*szott. Hogy mennyire, azt majd meglátjuk (ha exempt listára kerül akkor alaposan, mert akkor a fizetését utalni kell, de nem játszhat). Mindenesetre ez fél év alatt a 3. csapat lenne...
peterk2005
A feljelentést kedden tette a nő, ráadásul Floridában. "In a lawsuit filed Tuesday in the Southern District of Florida, Brown was accused of sexual assault on three separate occasions including rape in 2018 by a former trainer." Hogyan számolhatott volna be róla Brown három nappal korábban? Vagy azt kellett volna mondania, hogy három nap múlva feljelentik?
Burkus
Blevi
Nem, csak ügyes ügyvédek. O.J-t is felmentették, pedig minden épeszű ember meg van győződve arról, hogy elkövette. Mégis felmentették. Rapistburger is megérdemelte volna az elmarasztaló ítéletet, nincs kétségem, a második ügyben szinte bizonyosan. Azért fizetett, hogy ne legyen ügy. Olvass utána.
Ezért nem vonzott engem soha a büntetőügyvédi pálya, különösen az életellenes vagy erőszakos bűncselekmények. Mert ha felmentetem és tudom, hogy elkövette, az nem jó érzés nekem. És én tudom a legjobban, hogy jogszolgáltatás nem igazságszolgáltatás.
Burkus
több mint 6 éve
Igen, benne van, ezért én most úgy csináltam, hogy volt 3-4 fixnek tűnő, de egy 1.20-1.40 közötti szorzójú, és mindegyikhez másikra raktam. Mivel mindegyik bejött, így nem volt para mondjuk 😊Tipikusan igy szoktam bebukni, hogy a fix meccsemet odateszem minden mellé 😀 Átváltottam a unit / meccs-re, van egy fix fogadási összegem aztán azzal büntetem a meccseket. Azért, hogy témánál legyünk amekkora felháborodás volt a Miami első meccse után még egyszer akkora verést nem kapnak még ha sokkal is menne a végén a NE, garbage time eléggé visszajönnének, hogy bár az eredmény kozmetikázva legyen. Szóval ebből gondolom, hogy az overnek meg kell lennie.Hát figyu, nekem a sportfogadás is szakmaibb már annál, ami egy hete itt megy, erről is szívesebben beszélek. Nekem az előző héten összesen egy meccsem nem jött be, a Raiderst nem láttam megverni a Broncost, az az egy szelvény elment, a többi mind jött, úgyhogy egészen sikeres volt, bár azért az Eagles plusz kis szorzójáért kellett kicsit izzadni, a Chargers plusz picijéért meg még többet. Persze a papírforma Bills 0–16-ról is jött nagy nehezen^^Nálam most ez a tuti: NE - Miami over 48 (1,93 - unibet) ez garantált pénz 😀 A +17,5 hendit nem tudom hova tenni, egy részem aztmondja nem lesz annyi közte Flores miatt.Mondjuk a vasárnap esti meccsünkről olyan sokat nem lehetett beszélni, de akkor is jobban örülnék már valami szakmai kontentnek itt (jó nyilván itt most ha kamu az egész, akkor Brownt emiatt nem kéne basztatni, de amennyi balhé volt vele mostanában, azután nehéz őt alapból felhőtlen boldogsággal fogadni, miközben DT-nek egy szava nem volt még ahhoz sem, hogy megkértük, hogy Harry miatt menjen bele a cut-resignba. Arról nem beszélve, hogy Brown nélkül is bőven meglettünk volna kifejezetten minőségi szinten. Így viszont egy hete már megint erről beszél mindenki, nem pedig arról, hogy a csapat olyan szinten lépett elő a minimális favoritból egyértelmű bajnokesélyessé, hogy öröm volt nézni. A meccs előtt még 8-szoros pénzért lehetett megrakni a bajnoki címünket, most már „könyörög” a bet, hogy hadd fizessenek ki hamarabb kevesebbel, mert már csak 4.75-ért lehet fogadni)WyattHát, ha a betting szakmai kommentnek minősül, akkor a Patsnél a 4.75-öt így is kicsit erősnek érzem, de a 8 jó volt a korábbi helyzetre, azt megtettem én is. 😊 A Miamira viszont nem teszek, bármennyi is az új odds. Aki a milliókat látja, költsön rá, én nem fogok. 😊 A Browns underét viszont megtettem. Mondanám szívesen, hogy eddig jól alakul, de a vasárnapi Steelerst látva nem tudom...
peterk2005
rokaur
Én a Giantset nem látom, miért lőtték most ennyire alacsonyra, azt sem látom, hogy a Bears miért is szórná meg a Broncost, a Packersnél a 23.5 is erősnek tűnik, kiindulva abból, hogy a Vikings védelme nem (sokkal) gyengébb a Bearsénél, cserébe a Minnesota támadórsora lényegesen erősebb (a 2.4 itt nekem soknak tűnik). A Cowboys 1.44-e most pont arra tűnik jónak, hogy minden fogadásomhoz kapjak plusz pénzikét rendesen, legalábbis nem hiszem hogy a Redskinsnek valódi esélye lenne (aztán majd max megcáfol). A 49ers nem volt kiemelkedő, a Bengals nem nézett ki rosszul, de több mint kétszeres pénz Jimmyékre egy 1/1-es esélyes ellen? Az nekem jól hangzik.
Patsre viszont nem tudok tenni. Nem azért, mert ne érezném, hogy ez most meglesz (vicces mondani, amikor az immár hatszoros bajnok, a Steelerst darabokra szedő együttes megy az 1/1 főesélyes, a Baltimore-tól 59-et kapó Dolphins otthonába, de én majd akkor könyvelem el a floridai győzelmet, ha már vége a meccsnek, de lényegesebb az, hogy nincs olyan fogadás, amire megérné tenni. Rommá kellene verni a Miamit, hogy jöjjön már egy 1.5-ös szorzó is, aztán ki tudja, hogy BB a szokásos korábbi edzője elleni visszafogottabb játékot hozza-e. Ennyiért nem érdemes kockáztatni.
Wyatt
Félreértés ne essék nem nézem le a Miamit, nem szokott annyira könnyen menni a volt BB tanitványok ellen (BoB-ot kivéve).
rokaur
Az overnél igen, nagy az esély, de ha a Miami támadásban ugyanolyan gyenge lesz, mint egy hete, akkor 17-20-nál akkor sem látok bele többet, ha sok lesz a szemétidő. Márpedig ehhez is kéne egy 31/28 szerzett pont. Aminél sokkal több meg nem biztos, hogy lesz, ha elég sima a meccs. Szóval az overhez mindenképpen az kellene, hogy a támadósoruk javuljon rengeteget, ezt a fal nem tudom, hogy mennyire teszi majd lehetővé. De szurkolok azért, hogy összejöjjön a tipped 😊

több mint 6 éve
rokaur
876
Tipikusan igy szoktam bebukni, hogy a fix meccsemet odateszem minden mellé 😀 Átváltottam a unit / meccs-re, van egy fix fogadási összegem aztán azzal büntetem a meccseket. Azért, hogy témánál legyünk amekkora felháborodás volt a Miami első meccse után még egyszer akkora verést nem kapnak még ha sokkal is menne a végén a NE, garbage time eléggé visszajönnének, hogy bár az eredmény kozmetikázva legyen. Szóval ebből gondolom, hogy az overnek meg kell lennie.Hát figyu, nekem a sportfogadás is szakmaibb már annál, ami egy hete itt megy, erről is szívesebben beszélek. Nekem az előző héten összesen egy meccsem nem jött be, a Raiderst nem láttam megverni a Broncost, az az egy szelvény elment, a többi mind jött, úgyhogy egészen sikeres volt, bár azért az Eagles plusz kis szorzójáért kellett kicsit izzadni, a Chargers plusz picijéért meg még többet. Persze a papírforma Bills 0–16-ról is jött nagy nehezen^^Nálam most ez a tuti: NE - Miami over 48 (1,93 - unibet) ez garantált pénz 😀 A +17,5 hendit nem tudom hova tenni, egy részem aztmondja nem lesz annyi közte Flores miatt.Mondjuk a vasárnap esti meccsünkről olyan sokat nem lehetett beszélni, de akkor is jobban örülnék már valami szakmai kontentnek itt (jó nyilván itt most ha kamu az egész, akkor Brownt emiatt nem kéne basztatni, de amennyi balhé volt vele mostanában, azután nehéz őt alapból felhőtlen boldogsággal fogadni, miközben DT-nek egy szava nem volt még ahhoz sem, hogy megkértük, hogy Harry miatt menjen bele a cut-resignba. Arról nem beszélve, hogy Brown nélkül is bőven meglettünk volna kifejezetten minőségi szinten. Így viszont egy hete már megint erről beszél mindenki, nem pedig arról, hogy a csapat olyan szinten lépett elő a minimális favoritból egyértelmű bajnokesélyessé, hogy öröm volt nézni. A meccs előtt még 8-szoros pénzért lehetett megrakni a bajnoki címünket, most már „könyörög” a bet, hogy hadd fizessenek ki hamarabb kevesebbel, mert már csak 4.75-ért lehet fogadni)WyattHát, ha a betting szakmai kommentnek minősül, akkor a Patsnél a 4.75-öt így is kicsit erősnek érzem, de a 8 jó volt a korábbi helyzetre, azt megtettem én is. 😊 A Miamira viszont nem teszek, bármennyi is az új odds. Aki a milliókat látja, költsön rá, én nem fogok. 😊 A Browns underét viszont megtettem. Mondanám szívesen, hogy eddig jól alakul, de a vasárnapi Steelerst látva nem tudom...
peterk2005
rokaur
Én a Giantset nem látom, miért lőtték most ennyire alacsonyra, azt sem látom, hogy a Bears miért is szórná meg a Broncost, a Packersnél a 23.5 is erősnek tűnik, kiindulva abból, hogy a Vikings védelme nem (sokkal) gyengébb a Bearsénél, cserébe a Minnesota támadórsora lényegesen erősebb (a 2.4 itt nekem soknak tűnik). A Cowboys 1.44-e most pont arra tűnik jónak, hogy minden fogadásomhoz kapjak plusz pénzikét rendesen, legalábbis nem hiszem hogy a Redskinsnek valódi esélye lenne (aztán majd max megcáfol). A 49ers nem volt kiemelkedő, a Bengals nem nézett ki rosszul, de több mint kétszeres pénz Jimmyékre egy 1/1-es esélyes ellen? Az nekem jól hangzik.
Patsre viszont nem tudok tenni. Nem azért, mert ne érezném, hogy ez most meglesz (vicces mondani, amikor az immár hatszoros bajnok, a Steelerst darabokra szedő együttes megy az 1/1 főesélyes, a Baltimore-tól 59-et kapó Dolphins otthonába, de én majd akkor könyvelem el a floridai győzelmet, ha már vége a meccsnek, de lényegesebb az, hogy nincs olyan fogadás, amire megérné tenni. Rommá kellene verni a Miamit, hogy jöjjön már egy 1.5-ös szorzó is, aztán ki tudja, hogy BB a szokásos korábbi edzője elleni visszafogottabb játékot hozza-e. Ennyiért nem érdemes kockáztatni.
Wyatt
Félreértés ne essék nem nézem le a Miamit, nem szokott annyira könnyen menni a volt BB tanitványok ellen (BoB-ot kivéve).
több mint 6 éve
A Paca topicban volt mindig a legtobb hsz.Pont ezt jegyeztem meg (PM-ben), azzal, hogy itt, a Steelersnél és az Eaglesnél van a legtöbb szurkoló, itt a legesélyesebb, ha olyanok is legyenek, akik kicsit fradiújpestesebben veszik a figurát (bár ehhez lennének jó példáim kevésbé kiemelkedő népszerűséggel bíró csapatoktól is). Amúgy az Eagles egész sokáig vezetett, de jött Sobri valami jó témával, ott lett előzés :d
Ez nem mindig elony.
ulpianus
