New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 6 éve
Mintha azt láttam volna, hogy nincs kizárva a visszatérése, akkor meg igazából mindegy, mert az első nyolc forduló pont a menetrend könnyebbik része. Illetve Cannon is vissza fog térni, így Cunningham lehet majd LT, az meg úgy nem lesz para.Ha egy játékos injury prone, az a csapat szempontjából nekem ugyanúgy bustnak minősülő döntés, minth a talenthiányos lenne vagy egyszerűen nem válik be a rendszerben. Derek Rivers hiába mutat be szép játékokat azon az egy-két meccsen, ameddig pályára lép a preseasonben, utána IR-en tölti az életét. Wynn draftolásánál a döntés teljesen védhető volt, jó játékos és egy sérülése volt a egyetem alatt, egyszerűen nincs vele szerencsénk (úgy tűnik).
Bustnak a sérülések miatt? Hát lehet, de nálam az inkább a játék miatt szokott lenni, az meg marha jó volt eddig végig. Jó lenne, ha letudná ezzel most a karrierje során lévő sérüléseket és ezt követően egészséges tudna maradni.
Wyatt
Én is azt olvastam, hogy visszatérhet még. Majd Gronkkal együtt beállnak hálaadás után. De azért Scarnecchia megint a semmiből építhet várat, három kezdő IR vagy sérült (Cannon a harmadik, vele kapcsolatban is aggályos, hogy mikor jön a újabb sérülés, meglepődnék, ha végig játszaná a szezont), Mason sem az igazi. De a Mester majd megoldja.
Steznek igaza - mint általában, ha nem Luckról vagy a Coltsról van szó 😉 - nem is pénzkérdés a dolog, egyszerűen nem lesz megfelelő játékos a piacon. Körül kell nézni a 49ersnél, hogy ki eladó egy egy hetedik körös pickért, az be szokott jönni.
több mint 6 éve
Mintha azt láttam volna, hogy nincs kizárva a visszatérése, akkor meg igazából mindegy, mert az első nyolc forduló pont a menetrend könnyebbik része. Illetve Cannon is vissza fog térni, így Cunningham lehet majd LT, az meg úgy nem lesz para.Bustnak a sérülések miatt? Hát lehet, de nálam az inkább a játék miatt szokott lenni, az meg marha jó volt eddig végig. Jó lenne, ha letudná ezzel most a karrierje során lévő sérüléseket és ezt követően egészséges tudna maradni.

több mint 6 éve
Ha akarnak, akkor csinalnak ra penzt. Csak epp ott van az erme azon oldala is, hogy ideny kozben nem fogsz tudni potens LT-t szerezni, kiveve, ha atnevezteted magad Bill O'Brienre es odaadod mondjuk a ket elso korod valakiert, akit korrektnek lehet nevezni, de elitnek biztosan nem.Ez a mérleg egyik oldala,a másik meg az hogy a caphitje miatt nyilván nehezebb leakasztani egy potens LT-t vhonnan,mert pénz sincs már rá így.Több célpont, Brady gyorsabban tud szabadulni a labdától, jól szeparálódik, kevésbé hatékony a cover - ha így nézed, akkor még javít is a helyzeten AB érkezése. Nekem inkább az a bajom, hogy bustnak tűnik a Wynn project, keríthetünk megint egy vakoldali tackle-t valahonnan. (Miközben a srác az egyetemen összesen egy meccset hagyott ki sérülés miatt, úgyhogy igazán nem lehetett feltételezni ezt a sérülékenységet.) Mindenesetre mind a tavalyi, mind az idei elsőkörös pick IR-n két meccs után.Na bassza meg, akkor az első hírek jól mellélőttek...Na ez baj...Így főleg luxusnak érzem Voldemort érkezését...
Wyatt
kolok1972
Burkus
kolok1972
De hidd el, hogy nem a cap az akadalya egy altalad vart cserenek, hanem az ellenertek, amibe kerulne.
több mint 6 éve
Azt tudom hogy elvileg ez lehet visszatérős IR,de azt tudjuk,hogy az állapota alapján van-e remény arra,hogy visszajöjjön a 8. Hét után,vagy nincs?Ha visszatérős IR, akkor szerintem van rá remény, valszeg így tudtak rosterhelyet felszabadítani.
kolok1972
10. héten meg úgyis BYE week, addig meg a Browns, Ravens tűnik keményebb meccsnek.
több mint 6 éve
Ez a mérleg egyik oldala,a másik meg az hogy a caphitje miatt nyilván nehezebb leakasztani egy potens LT-t vhonnan,mert pénz sincs már rá így.Több célpont, Brady gyorsabban tud szabadulni a labdától, jól szeparálódik, kevésbé hatékony a cover - ha így nézed, akkor még javít is a helyzeten AB érkezése. Nekem inkább az a bajom, hogy bustnak tűnik a Wynn project, keríthetünk megint egy vakoldali tackle-t valahonnan. (Miközben a srác az egyetemen összesen egy meccset hagyott ki sérülés miatt, úgyhogy igazán nem lehetett feltételezni ezt a sérülékenységet.) Mindenesetre mind a tavalyi, mind az idei elsőkörös pick IR-n két meccs után.Na bassza meg, akkor az első hírek jól mellélőttek...Na ez baj...Így főleg luxusnak érzem Voldemort érkezését...
Wyatt
kolok1972
Burkus
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Több célpont, Brady gyorsabban tud szabadulni a labdától, jól szeparálódik, kevésbé hatékony a cover - ha így nézed, akkor még javít is a helyzeten AB érkezése. Nekem inkább az a bajom, hogy bustnak tűnik a Wynn project, keríthetünk megint egy vakoldali tackle-t valahonnan. (Miközben a srác az egyetemen összesen egy meccset hagyott ki sérülés miatt, úgyhogy igazán nem lehetett feltételezni ezt a sérülékenységet.) Mindenesetre mind a tavalyi, mind az idei elsőkörös pick IR-n két meccs után.Na bassza meg, akkor az első hírek jól mellélőttek...Na ez baj...Így főleg luxusnak érzem Voldemort érkezését...
Wyatt
kolok1972
több mint 6 éve
Sajnos hivatalos:www.patriots.com/news/patriots-sign-ol-caleb-benenoch-place-ol-isaiah-wynn-on-injured-reserve
több mint 6 éve
Na bassza meg, akkor az első hírek jól mellélőttek...Na ez baj...Így főleg luxusnak érzem Voldemort érkezését...
Wyatt
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wynn 1-2 hétre dőlt ki, az nem para, jól vanYates szerint IR-re került.
Wyatt
több mint 6 éve
Csak elmélkedtem a Ramsey dologról nekünk mint szurkolóknak totál nem kell, de BB fejébe belelátni.... Hamarabb lesz ötösöm a lottón... Na gyerünk lottózni 😎😁
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Befosás ha Ramsey is nálunk köt ki....Minek? Olyan minőségű a secondary a kezdőket illetően is, mélységben is, amire én nem emlékszem az elmúlt 20 évben. Talent projekteket cseréltünk el szotyiért a keretszűkítéskor, mert nem volt hely. Egyszerűen nincs hely neki, amúgy szerintem Brown után a fizuja sem nagyo férne be sapka alá.
ThundersNFL
Az öltözői morált illetően kevésbé aggódnék, amíg a Nagy Pedagógus vezeti a csapatot, de semmi szükség rá. Ráadásul egy elsőkörös picket akar érte a Jags állítólag, azt biztos nem adjuk meg. Viszont valahol korábban olvastam, hogy a Packers komoly érdeklődést mutat.
több mint 6 éve
Befosás ha Ramsey is nálunk köt ki....Meg a bànatos f.szt már bocsánat. Elég Brownt féken tartani nem kell egy ilyen pöcsfej az öltözőbe. Menjen az NFC be ott jó helyen lesz, mondjuk a SF-ban. Sherivel nagyon jók lennének
ThundersNFL
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Befosás ha Ramsey is nálunk köt ki....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Csak annyit szeretnék mondani, hogy de nagy öröm lenne Adam Vinatierit még egyszer, egyetlen napra Patriots mezben látni! Csak egyetlen kickoffra!Tudom, hogy ez nem fog megtörténni.
We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Cannon reakcioja megvan mikor Newhouse azt mondta megtanulta a playbook 80%-at tegnapig?😀 ha megtalalom a videot beteszem, nagyon nagy😀Melyik válla sérült Canon-nak?
www.trendsmap.com/twitter/tweet/1173414416882262017
rokaur
Bal?
Mert elég érdekesen veszi fel azt a pólót.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
rokaur
876
Cannon reakcioja megvan mikor Newhouse azt mondta megtanulta a playbook 80%-at tegnapig?😀 ha megtalalom a videot beteszem, nagyon nagy😀www.trendsmap.com/twitter/tweet/1173414416882262017
Szerkesztette: rokaur
több mint 6 éve
@MikeReiss: The canopies that the Patriots used on the sideline yesterday in Miami? Bill Belichick said it was a suggestion from Matt Patricia, who used them with the Lions last year in South Florida. Belichick said he can't recall being part of a game as warm as yesterday's.Azt viszont jol
Minket másoltok.
New England Lions
Bazzani

több mint 6 éve
@MikeReiss: The canopies that the Patriots used on the sideline yesterday in Miami? Bill Belichick said it was a suggestion from Matt Patricia, who used them with the Lions last year in South Florida. Belichick said he can't recall being part of a game as warm as yesterday's.Detroit Patriots 😎😎😎
Minket másoltok.
New England Lions
Bazzani
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
@MikeReiss: The canopies that the Patriots used on the sideline yesterday in Miami? Bill Belichick said it was a suggestion from Matt Patricia, who used them with the Lions last year in South Florida. Belichick said he can't recall being part of a game as warm as yesterday's.Minket másoltok.
New England Lions
több mint 6 éve
Szerintem ezek az asszonyok most jöttek rá a sisakbalhé meg a kirúgás miatt, hogy ez az A. Brown nevű bostoni lakos valami híresség. Vagy csak ennyi idő után tudnak beszélni az őket ért sérelmekről?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.