Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Lehet ez is a Puppetmaster AB muve. Latta milyen jo a Titans, atmegy oda.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Meyers és Olsewski helyzete biztos volt a jövő capmanagementje miatt.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 388 — Bears & Illinois fan
Szerintem csak hekkelik a Halálcsillagot. Nehogy bánatában Gordon rágyújson......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 240 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
A hölgy rájött, hogy inkább megerőszakolták mint nem?
Áh... Eddig miért nem jelentkezett? Lassan az is kiderül, hogy TB és Gizi a világ legnagyobb örömlány hálózat főszervezői, Gizi a Madame, TB meg a főstrici 😂😂😂😂 Kraft papa meg a legjobb kuncsaft....
Ez az AB saga... Ahogy Sixo írta tényleg BK...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mint a barátok közt, sosincs vége:




Szerkesztette: Sixo

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Sajnálom ezt az egész szituációt. Kicsit túl sokat láttuk a mosolygós cuki edzőbá arcát mostanában. Akkor most megmutatta, hogy még mindig ő a legridegebb arc a ligában, aki csak azt csinálja, amit abban a pillanatban a legjobbnak gondol a csapatának.

Viszont a játékost és a cserepartnert is alaposan beárazta az Öreg azzal, hogy a csoport riválishoz tradelte el.
Kollega
Viszi a kamu playbookot.

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Sajnálom ezt az egész szituációt. Kicsit túl sokat láttuk a mosolygós cuki edzőbá arcát mostanában. Akkor most megmutatta, hogy még mindig ő a legridegebb arc a ligában, aki csak azt csinálja, amit abban a pillanatban a legjobbnak gondol a csapatának.

Viszont a játékost és a cserepartnert is alaposan beárazta az Öreg azzal, hogy a csoport riválishoz tradelte el.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
tutti sérült, mé nem adja el a Raidersnek?
sutianap
Lecsaptak a telefont.
ulpianus
Bankigazgató úr 😊?
több mint 6 éve
batyu New England Patriots 630
LOL
 twitter.com/AdamSchefter/status/1171519764423856130
kisdef
Nem nézek utána, de mintha rémlene, hogy BB eddig sosem tradelt a Jets-el. Érdekes, hogy pont most igen, de lehet úgy volt vele, hogy DT-ért ajándék a 6. kör, mert egyébként kivágná.
ervinator
Utolso trade a 2 csapat kozott elvileg az volt, mikor BB hozzatok kerult.
Beki
Fülig Jimmy ezt gondolta: "Kavarja ez, vagy nem kavarja?

több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 601
LOL
 twitter.com/AdamSchefter/status/1171519764423856130
kisdef
Érthető racionális döntés (már csak azért is, hogy kicsit nagyobb legyen a mozgástér, mert szokatlanul szűken voltunk a cap alatt AB szerződtetése után), de én azért eléggé sajnálom.
DT nagyon profi módon viselkedett nálunk (ahogy egész karrierje során) és a keretszűkítésnél lejátszott művelet után az is nyilvánvaló, hogy szeretett volna itt játszani. Szerintem maradt még nála a tankban, minden jót neki. (Remélem, hogy egyeztetve lett vele a csere és nem vettük el tőle ezzel azt a lehetőséget, hogy oda menjen ahova szeretne, mert azt biza kiérdemelte.)

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
LOL
 twitter.com/AdamSchefter/status/1171519764423856130
kisdef
Nem nézek utána, de mintha rémlene, hogy BB eddig sosem tradelt a Jets-el. Érdekes, hogy pont most igen, de lehet úgy volt vele, hogy DT-ért ajándék a 6. kör, mert egyébként kivágná.
ervinator
Utolso trade a 2 csapat kozott elvileg az volt, mikor BB hozzatok kerult.
több mint 6 éve
FunHun New England Patriots 1 908
tutti sérült, mé nem adja el a Raidersnek?
sutianap
Lecsaptak a telefont.
ulpianus
Akkor:
- Halló BoB! Van egy veterán (sérült) elkapónk. Mit adnál érte?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
tutti sérült, mé nem adja el a Raidersnek?
sutianap
Lecsaptak a telefont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
LOL
 twitter.com/AdamSchefter/status/1171519764423856130
kisdef
Nem nézek utána, de mintha rémlene, hogy BB eddig sosem tradelt a Jets-el. Érdekes, hogy pont most igen, de lehet úgy volt vele, hogy DT-ért ajándék a 6. kör, mert egyébként kivágná.
ervinator
tutti sérült, mé nem adja el a Raidersnek?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A francba, kár érte 😕

De igen, egyszerűen nem volt már ennyi hely :/
Wyatt
Akkor megvan a kérdésre a válasz. Sajnálom, de racionális döntés.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 085
LOL
 twitter.com/AdamSchefter/status/1171519764423856130
kisdef
Nem nézek utána, de mintha rémlene, hogy BB eddig sosem tradelt a Jets-el. Érdekes, hogy pont most igen, de lehet úgy volt vele, hogy DT-ért ajándék a 6. kör, mert egyébként kivágná.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A francba, kár érte 😕

De igen, egyszerűen nem volt már ennyi hely :/

több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
LOL
több mint 6 éve
Füszer New England Patriots 45
Az az igazság, hogy a topformában játszó Brown is, Gordon is top5 WR a ligában.
És az a kérdés, hogy képesek e topformában játszani, és mennyit a 19 meccsből?
Sobri Jóska
Főleg így , egy csapatban .
Füszer
Ez nem rajtuk múlik, nem az ő felelősségük, hanem a HC
-é, OC-é, egyéb szakembereké.
Sobri Jóska
Igen ! Pont ez a nagy rizikó az egészben ! Ki hogy viseli a saját magára ráosztott szerepét ? Nálam Gordon sokkal alázatosabbnak tűnik !

Az az igazság, hogy a topformában játszó Brown is, Gordon is top5 WR a ligában.
És az a kérdés, hogy képesek e topformában játszani, és mennyit a 19 meccsből?
Sobri Jóska
Főleg így , egy csapatban .
Füszer
Ez nem rajtuk múlik, nem az ő felelősségük, hanem a HC
-é, OC-é, egyéb szakembereké.
Sobri Jóska
Igen ! Pont ez a nagy rizikó az egészben ! Ki hogy viseli a saját magára ráosztott szerepét ? Nálam Gordon sokkal alázatosabbnak tűnik !
Füszer
Szvsz. ez nálunk nem merül fel. A "next man up" filozófiába nem férnek bele a primadonnák. Itt még a primadonnák mint Moss is beálltak a sorba.

Gordon az én benyomásom szerint egy morálisan rendben lévő, egészségesen gondolkodó fickó (a nyilatkozatai alapján), aki nem tud(ott) lejönni a szerről. AB pedig egy munkamániás, ha megtalálja a helyét. Belichick nem Tomlin és Brady nem BigBen. (A Meskó könyv jól írja le a két franchise hozzáállásának különbségét.) Amúgy Brady meccs utáni interjújából azért lejött, hogy örül AB érkezésének és várja a közös munkát, szerintem ezt szolgálja az összeköltözés is.
Burkus
Én ezzel a verzióval is kiegyeznék Gordon és AB két évig együtt ( utána AB megy mint Rewis ) de addig 2 SB és 2 győzelem !
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az az igazság, hogy a topformában játszó Brown is, Gordon is top5 WR a ligában.
És az a kérdés, hogy képesek e topformában játszani, és mennyit a 19 meccsből?
Sobri Jóska
Főleg így , egy csapatban .
Füszer
Ez nem rajtuk múlik, nem az ő felelősségük, hanem a HC
-é, OC-é, egyéb szakembereké.
Sobri Jóska
Igen ! Pont ez a nagy rizikó az egészben ! Ki hogy viseli a saját magára ráosztott szerepét ? Nálam Gordon sokkal alázatosabbnak tűnik !
Füszer
Szvsz. ez nálunk nem merül fel. A "next man up" filozófiába nem férnek bele a primadonnák. Itt még a primadonnák mint Moss is beálltak a sorba.

Gordon az én benyomásom szerint egy morálisan rendben lévő, egészségesen gondolkodó fickó (a nyilatkozatai alapján), aki nem tud(ott) lejönni a szerről. AB pedig egy munkamániás, ha megtalálja a helyét. Belichick nem Tomlin és Brady nem BigBen. (A Meskó könyv jól írja le a két franchise hozzáállásának különbségét.) Amúgy Brady meccs utáni interjújából azért lejött, hogy örül AB érkezésének és várja a közös munkát, szerintem ezt szolgálja az összeköltözés is.
több mint 6 éve
Füszer New England Patriots 45
Az az igazság, hogy a topformában játszó Brown is, Gordon is top5 WR a ligában.
És az a kérdés, hogy képesek e topformában játszani, és mennyit a 19 meccsből?
Sobri Jóska
Főleg így , egy csapatban .
Füszer
Ez nem rajtuk múlik, nem az ő felelősségük, hanem a HC
-é, OC-é, egyéb szakembereké.
Sobri Jóska
Igen ! Pont ez a nagy rizikó az egészben ! Ki hogy viseli a saját magára ráosztott szerepét ? Nálam Gordon sokkal alázatosabbnak tűnik !
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Az az igazság, hogy a topformában játszó Brown is, Gordon is top5 WR a ligában.
És az a kérdés, hogy képesek e topformában játszani, és mennyit a 19 meccsből?
Sobri Jóska
Főleg így , egy csapatban .
Füszer
Ez nem rajtuk múlik, nem az ő felelősségük, hanem a HC
-é, OC-é, egyéb szakembereké.

több mint 6 éve
Füszer New England Patriots 45
Az az igazság, hogy a topformában játszó Brown is, Gordon is top5 WR a ligában.
És az a kérdés, hogy képesek e topformában játszani, és mennyit a 19 meccsből?
Sobri Jóska
Főleg így , egy csapatban .
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Az az igazság, hogy a topformában játszó Brown is, Gordon is top5 WR a ligában.
És az a kérdés, hogy képesek e topformában játszani, és mennyit a 19 meccsből?

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Ha Harry visszajön IR-ről - ha visszajön, de elég nagy luxus lenne egy elsőkörös picket egy évig IR-n tartani - ,mit mondtok, ki fog kikerülni? AB, Gordon, Thomas, Edelman, Harry, Dorsett és Meyers - elég sok a jóból, különösen ha hozzáveszem a két ST player WR-t. Dorsett a vasárnapi meccs és BB+Brady szavai után nem kérdés, hogy marad, korábban őt mondtam volna. Meyers a jövő és rögtön felvennék a waiverről, nem jutna el a PS-ig. Talán még Olszewskit mondanám és akkor Bolden a visszahordó. (De örülök, hogy végre nem Edelmant égetik ebben a szerepkörben.)

Persze ha addigra lesérül valaki, akkor nincs kérdés.
Burkus
Hát, én már 3 napja az várom, hogy valaki megfejti ezt, de úgy látom, hogy senki se tudja a megoldást.

De kiraknád azt az Olszewskit, aki törött orral visszamegy a pályára?
Vagy azt a Thomast, aki végigtolta a felkészülést, simán partner volt a kivágás + visszaigazolás projekthez? Az öreg imádja az ilyen csapatembereket. Sőt, nem imádja, hanem íííííííííímádja.
Gordonba most öltünk fél évet, meg egy rakás pénzt.
Harryt első körben draftoltuk. Dorset elkapott bármit, ami felé repült.

De tényleg egyszerűen nem értem, hogy mi volt a fejében BB-nek, amikor ajánlatot tett Brownnak. Ez nem túlbiztosítás, hanem túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túl-túlbiztosítás.

Jó, velem is csak egyel többen vagyunk, mert én is csak kérdezni tudok 😀
Kollega
Én Brownt vágnám ki
Fast Willie
Az biztos, hogy garbage time-ba (is) mindenki hajtani fog a helyéért úgyhogy jöhet majd a running the score hiszti.
Viccet félretéve szerintem egyértelmü, hogy Olszewski vagy Bolden repül.
vpi
Nalam Thomas repülne.
Meyers-t nem szabad kirakni, tuti felszedik a waiver-ről.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.