New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Továbbra is nehezen hiszem el az Ingram-Robinson futópárosunkat. Belül a falunk is bombajó volt ( Brees sneakjeinél is látszódott, hogy elnyomják végig a D-t ), de külső futásoknál bizony az RB-k alkottak nagyot. Ingram gyönyörűen játszott, sok szerelésről jött le, jól vette észre a lyukakat, jöttek a yardok és a TD is. Óriási pacsi neki! A passzjátékunk nem működött, ezt nem igazán értem egyébként, az első INT jó döntés volt borzalmas kivitelezéssel, a második viszont full homály volt, és amúgy is sokszor pontatlanul játszott Brees. Bizonytalan volt, nem érezte magát jól, és a fal széle nem is tartott jól egyik oldalon sem. WR-eket használjuk jobban könyörgöm, Colston és Stills is sokkal több labdát érdemelne, na persze Seattle-ben nem is fog feléjük nézni Brees.

A védelem brutálisat játszott, futás ellen a fal félelmetes volt, passz ellen mondjuk harmatos, 2 sacket csináltunk és sokszor volt tengernyi ideje Folesnak, de amíg Lewis a pályán volt, szépen fogtuk meg ezt az elit offense-t. Számok alapján ez volt a legerősebb támadósor a PO-csapatok közül ( NFC-ben ), de azt nem mondom, hogy a Seahawks nem fog eredményesebben játszani ellenünk...az továbbra is látszik, hogy sem LB sem S nem tud nálunk embert fogni, Harpernek volt egy nagy játéka, de hogy Cooper TD-jénél mit csinált, az rejtély, utóbbi elejtett labdájánál Lofton volt vakon, Ertz TD-jénél Hawthorne maradt le csúnyán...

Amúgy azért a két INT-et visszaadta az Eagles, a kihagyott FG és Cooper elejtett labdája, utóbbival szerintem minimum a red zone-ig ment volna.

Előretekinteni nem nagyon érdemes, 34-7-re kaptunk ki Seattle-ben, azóta nincs Vaccaro, remélem Lewis, Haralson, Thomas fog tudni játszani, de egyszerűen jobb csapat a Seahawks. Offense-oldalon nincs sok reményem, Brees idegesen és kapkodva játszik a Dome-tól távol, ha hasonlóan tudnánk futni ( azért a Hawks ellen nem lehetetlen haladni a földön ), az sokat segítene. D-oldalon a read option és Wilson elég nagy mismatch a Lofton-Hawthorne páros ellen, ráadásul Jenkins, mint FS az első meccsen sem igazán jött be. Erőltessük Bush-t! Ja közben olvasom, hogy Harvin valszeg játszik mégis, na akkor meg aztán...

Ja, D-Jax két nagy játékával rohadjon meg, az elsőnél kilépett ( 40 yardos catch, utána TD lett belőle ), a második meg hasonlóan makker volt, mint a Dallas ellen múlt héten ( csak itt zászlót dobtak, nem kapta el ).
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Próbáltam kikeresni, hogy volt-e a Payton-éra alatt olyan, hogy ennyit futottunk volna, de így korán reggel feladtam 😀 Gyanítom nem sűrűn fordult elő, de jó volt látni, hogy erre is képes a csapat. Robinsont már Ingram szezoneleji bénázásakor szívesen láttam volna a pályán. Mark azóta azért bizonyított, ma pedig mindketten nagyot játszottak.BB
Ata írt valami olyasmit eredménykövetőbe hogyha 140yard felett voltunk akkor eddig mindig nyertünk Paytonnal.EasyGhost
Igen, 28 meccsen 28 W.
Plusz ha Payton alatt legalább 36 alkalommal futottunk, akkor 11-ből 11 meccset nyertünk. 2008-ban és 2010-ben (utóbbi év volt az, amikor ugye hullottak a futóink, mint a legyek) nem volt csak ilyen meccsünk.


Kicsit bámulva a statokat, a héten tárgyalt passer rating-elmélet Brees részéről bukott, az egyik legrosszabb ilyen meccse volt, viszont az ellenfél irányítója most is hatékonyan dobálhatott a 105-ös PR-ral. De legalább most először megúsztuk 30 pont alatt.
A meccset egyértelműen azzal nyertük, amivel elvileg az ellenfél volt eredményesebb: a futással. Nem tudom mi volt a valószínűtlenebb: hogy a legjobban futó csapatot 100 yard és négyes átlag alatt tartjuk, vagy hogy az egyik legjobb run D-t a földön verjük meg.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Jajj mielőtt elfelejtem, holnap rendelek egy Armstead mezt 😀
Gyurma Pappa
Graham a jó befektetés pedig, két jó játékosunk előtt tiszteleghetsz egyszerre

Most már beismerem, megfogadtam, ha Falcons nyer nekünk, akkor rendelek egy Tony G mezt, de most az erre feltöltött pay pal-t el is költöm 😀Gyurma Pappa
Orvost!

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
Nem lepodtem meg a gyoztesen.
Hogy is van az a "Aki a Philly ellen nyeri idegenben...." 😀

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bejött a tippem, hogy Ingramnek nagy meccse lesz 😀 De arra még én sem számítottam, hogy a védelem így játszik...nagyon nagy respect az egésznek, Brees két INTje botrány, azokon nagyon felhúztam magam. A FG előtt rettenetesen izgultam 😀 Hejj, így már részemről nincs elvárás a szezonban, bejutottunk, ott nyertünk is, ráadásul idegenben, bravo!
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Jajj mielőtt elfelejtem, holnap rendelek egy Armstead mezt 😀

Most már beismerem, megfogadtam, ha Falcons nyer nekünk, akkor rendelek egy Tony G mezt, de most az erre feltöltött pay pal-t el is költöm 😀Gyurma Pappa
Ígéret szép szó, ha ............. 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok megérdemeltétek sajna RR védelme most működött ellenünk sok sikert tovább!!
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Azt hiszem ....most pont annyival voltatok jobbak mint amit az eredmény is tükröz. Nagyszerű csapatotok van akiknek tényleg a SB-ért folytatott harc kijár. Ezen a szinten ezt kell produkálni/végrehajtani. Még egyszer GRAT!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Próbáltam kikeresni, hogy volt-e a Payton-éra alatt olyan, hogy ennyit futottunk volna, de így korán reggel feladtam 😀 Gyanítom nem sűrűn fordult elő, de jó volt látni, hogy erre is képes a csapat. Robinsont már Ingram szezoneleji bénázásakor szívesen láttam volna a pályán. Mark azóta azért bizonyított, ma pedig mindketten nagyot játszottak.BB
Ata írt valami olyasmit eredménykövetőbe hogyha 140yard felett voltunk akkor eddig mindig nyertünk Paytonnal.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Jajj mielőtt elfelejtem, holnap rendelek egy Armstead mezt 😀

Most már beismerem, megfogadtam, ha Falcons nyer nekünk, akkor rendelek egy Tony G mezt, de most az erre feltöltött pay pal-t el is költöm 😀

több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Próbáltam kikeresni, hogy volt-e a Payton-éra alatt olyan, hogy ennyit futottunk volna, de így korán reggel feladtam 😀 Gyanítom nem sűrűn fordult elő, de jó volt látni, hogy erre is képes a csapat. Robinsont már Ingram szezoneleji bénázásakor szívesen láttam volna a pályán. Mark azóta azért bizonyított, ma pedig mindketten nagyot játszottak.
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
total net yards: 434 - 256
first downs: 26 -17
futott yardok: 185 - 80

nem is sorolom. egy új csapatot láttunk. nyert. idegenben.
NO COMMENT 😀 😀 😀 😀



több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Megint én 😀

Nem mertem a meccs előtt beírni már ez a statot, de rímel arra, amit ata írt. A két csapat "strength of schedule"-je 2013-ra:

Saints 0,516
Eagles 0,453

Fel akartam dobni a "ki játsszon otthon" vitába, de végül is megelégeltem a szájkaratét, és nem tettem. Tényleg nem akarom leszólni az Eaglest, mert óriásit lépett (bár inkább ugrott) előre a csapat az elmúlt évekhez képest, de minden viszonyítás kérdése, ugyebár. Az itteni fanok jó része a helyén kezeli a csapatát a zöldeknél, ezért is big respect, a fő problémám azzal volt, hogy az nfl.com-tól az SI-ig mindenki csak azzal volt elfoglalva, hogy mennyire esélytelen vagyunk.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Milyen jó volt mára a sig-em 😀

Tetszik a big silent a philly stadionban 😀



több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Ha már itt tartunk megnéztem Jackson elkapását is, háromszor. Igazából: kilépett, volt egy holding Jordanen és egy Junioron is. Én ezért félek az idegen pályától, nem a hideg miatt.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Megnéztem tizedszer is, nyertünk 😀Gyurma Pappa
höh, én az utolsó FG előtt úgy izgultam, mint ha Hartley rúgta volna :p

Payton csak ennyit mondott Grahamről a sajtáton: He was fantasticatapapa
Erre csak annyit mondanék, Grahamokban jók vagyunk 😀



több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Megnéztem tizedszer is, nyertünk 😀Gyurma Pappa
höh, én az utolsó FG előtt úgy izgultam, mint ha Hartley rúgta volna :p

Payton csak ennyit mondott Grahamről a sajtáton: He was fantastic

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Megnéztem tizedszer is, nyertünk 😀

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ingram és Robinsont akartam írni, megkavart az Indy meccs. 😀
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Lehet most kellene hozni valami olyan dbt aki játszott már nfl meccsen

......
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Jó meccs volt, bár főleg a második félidőt tekintve nem volt ennyire szoros mint az eredmény
Remélem hasonló meccsen Seattle ben is nyerni tudunk

......
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
A futás csúcs volt.
A rundef is😀
Csak mi nyerhettünk, de a secondary vészes lett.
Csak JD ne jöjjön vissza 😀

Szombaton megint kemény meccs jön. Ha így fogjuk a futást és így futunk akkor esélyek is lesznek.
A SEA ellen nem kell passzolni, ha nem muszáj.

Brees két homálya idegessé tette a csapatot, de Ingram és Robinson megköszönte a fal munkáját.
Go Saints!!!!



több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
A négy legjobb secondary játékosunk esett ki idén (Lewis azért szerintem játszani fog Seattle-ben), és mégis tudtunk nyerni, nem csak itt, hanem korábban is. Lejött a teher talán Breesről és Paytonról is, mostmár minden ajándék 😀😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Végre.
Kicsit többet képzeltem a Philiről, főleg támadásban, bár soha nem szeretem, ha valaki egy cél elérése után lefitymálja a teljesítményének körülményeit.

A védelemnek gratula, RR megadta a módját az első PO-meccsének. A futóknak is nagy pacsi, jól dolgozott nekik a fal, Evans egészségesnek tűnt

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Grat srácok, megérdemeltétek, a jobbik csapat nyert.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.