New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Ezt én is így látom, de más drukkerekkel még sosem tudtam elfogadtatni, hogy márpedig Thomas franchise-back lenne, ha nem lenne ennyire sérülékeny és nem Brees lenne a QB. Na de majd most Ingram meg Robinson szétfutja a Eaglest, de nem is az hiányzik igazán, hanem a passzblokkolás, amiben utolérhetetlen...Tocy
Szerintem futással nem sokra fogtok menni, az utolsó pár fordulót tekintve elég jó a rush d. Ha Brees jó napot fog ki, jó labdákat ad, akkor szerintem simán nyertek, ez nem a futáson fog múlni. Ha megnézitek a szezon elején a Broncos elleni meccsünket, kb arra lehet számítani most is. Ne legyen igazam 😀

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Na most keltem fel. Sajnos a Régi Kávéban nem leszek ott, de a SB-on, mivel Saints érdekeltség lesz, ott leszek.
Thomast sajnálom, de nekem Khiry a titkos meglepetés - pozitv irányban - a meccsre.
Nyerni fogunk, 24-19-re.
A csapat a helyi hűtőházban készült egész héten, mostanra már megszokták. 😀

Go Saints!!!!!



több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként, most hogy már szájkaratéban lejátszottuk a meccset ezerféleképp, lassan kezdődhetne már 😊

WHO DATGyurma Pappa
Megnéztem az nfl.comon a playbook-videókat, csak még több kételyt szült bennem 😀 Rohadt nehéz lesz kivárni.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Egyébként, most hogy már szájkaratéban lejátszottuk a meccset ezerféleképp, lassan kezdődhetne már 😊

WHO DAT

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezt én is így látom, de más drukkerekkel még sosem tudtam elfogadtatni, hogy márpedig Thomas franchise-back lenne, ha nem lenne ennyire sérülékeny és nem Brees lenne a QB. Na de majd most Ingram meg Robinson szétfutja a Eaglest, de nem is az hiányzik igazán, hanem a passzblokkolás, amiben utolérhetetlen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Thomast imádom. Imádják a helyiek, imádja a csapat, kiváló játékos. Csak talán nem volt olyan idén, ahol egy-két meccset ne hagyott volna ki, vagy ne pont a PO-ra dőlt volna ki. 2010-ben szintén a TB elleni hazai utolsó meccsen sérült le. Mondjuk ennek köszönhetően van 5 back a rosteren. Ha nem lenne ennyire sérülékeny (extrém módon az sajnos, a draft előtt akkora red flag volt rajta emiatt, hogy UDFA-ig csúszott), akkor Petersonnal egy szinten emlegetnék, és Thomas elkapói képességei talán még jobbak is, mint AP-nak, és pass protban sok FB megirigyelheti a blokkolási képességeit. Csak sajnos, ha őt 5 meccsen keresztül annyit használnák, mint AP-t, akkor a 6. meccstől jó eséllyel IR-en lenne...

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Jimmy all pro, első csapat, Evans második csapat.

Jordan sehol.atapapa
Továbbra sem értem ezt, Evans mit keres ott, és a védelmünket miért nem értékelik jobban? Top5 yardokban, pontokban és sackekben, Jordan ennek a legfőbbe eleme, 12,5 sack, amivel szintén szűk élmezőny...rejtély .Tocy
Sajnos inkább a nevek számítanak, nem a valós teljesítmény.
Remélem a rájátszásban olyat produkál, hogy jövőre kihagyhatatlan lesz!😉
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jimmy all pro, első csapat, Evans második csapat.

Jordan sehol.atapapa
Továbbra sem értem ezt, Evans mit keres ott, és a védelmünket miért nem értékelik jobban? Top5 yardokban, pontokban és sackekben, Jordan ennek a legfőbbe eleme, 12,5 sack, amivel szintén szűk élmezőny...rejtély.

Thomas jee. Rohadt életbe, hogy pont a PO-ra esik ki az egyik legfontosabb láncszem...na de majd Ingram. Csak kérdés, benne mennyire bízik Brees egy checkdown lehetőségnél...

Matrica: először is üdv! Másodszor: kár volt leírnod, ha elmondod az álmodat, nem fog teljesülni...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Isten Hozott, eme fontos meccs előtt! 😊
több mint 10 éve
Matrica New Orleans Saints 12
Sziasztok!

Csak "megérkeztem"... 😊
Szeretnék mindenkit megnyugtatni... a srácok nyerni fognak, hiszen megálmodtam, 😀 hogy a döntőben Brady-éket elvertük.
Na még1x üdv mindenkinek! 😊
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ingram bizonyíthat.hajdu
Vagy Khiry 😊
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ingram bizonyíthat.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Pierre Out holnapra.. nem gondoltam volna. :/

Hajdu kapja a gyorsasági pontot! 😛
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Thomas nem játszik
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Holnap: Sárospatak, régi Kávéház 22.15-től mecsnézés. Csak szólok.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Jimmy all pro, első csapat, Evans második csapat.

Jordan sehol.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egész szezon alapján kicsit óvatosabban ítéld a mi D-nket, mert nagyot fejlődtek, és a statoknál ugye ez egész szezonra vetítve nem annyira látszik. De ha azt mondom, hogy Cole év első felében 1 sacket ért el, uccsó 8 meccsen meg 7-et, akkor pl érződik a javulás, ahogyan Sopoaga helyett Logan is jobb futás ellen, de pass ellen se rosszabb semmivel, pedig nem egy hegyomlás NT. Persze bárki foghat ki rossz napot.

Amiben egyetértek, hogy ha nem lesz jó a pass prot nálunk, akkor szívhatunk nagyon, főleg ha lemásoljátok a Dallas védekezését, ölték a screent is. Ők azzal szívtak, hogy vagy LoS-on megfogták Shadyt, vagy 10+ yard futás. Ezek váltották egymást.Eazzy
Nagy bölcsességet írok, ez a meccs a vonalon fog eldőlni. A Jordan-Bunkley-Hicks triónk sokat tehet McCoy ellen és a passzblokkolásotok ellen is ( oda már Galette-tel ), ez lesz a kulcs matchup. A ti fejlődő D-lineotok sem szedheti szét Breest ( így előreláthatóan, aztán majd csináltok 5 sacket... ), Grahamnek nagy napja lehet, és én valamiért Ingramtől várok egy jobb meccset. Szerintem 25 pontot fel fogunk tenni hidegben is, kérdés, hogy a D-line mit alakít, és ez alatt tudunk-e titeket tartani. Na, erre mondjuk nem biztos, hogy fogadnék...
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
Egész szezon alapján kicsit óvatosabban ítéld a mi D-nket, mert nagyot fejlődtek, és a statoknál ugye ez egész szezonra vetítve nem annyira látszik. De ha azt mondom, hogy Cole év első felében 1 sacket ért el, uccsó 8 meccsen meg 7-et, akkor pl érződik a javulás, ahogyan Sopoaga helyett Logan is jobb futás ellen, de pass ellen se rosszabb semmivel, pedig nem egy hegyomlás NT. Persze bárki foghat ki rossz napot.

Amiben egyetértek, hogy ha nem lesz jó a pass prot nálunk, akkor szívhatunk nagyon, főleg ha lemásoljátok a Dallas védekezését, ölték a screent is. Ők azzal szívtak, hogy vagy LoS-on megfogták Shadyt, vagy 10+ yard futás. Ezek váltották egymást.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Nincs semmi jelentősége, csak mondom, hogy ugye az meg van, hogy a tavalyi Seahawks 8-0 volt otthon, 3-5 idegenben, és ők voltak az egyetlen csapat, aki nyert WC csapatként?

A Brees-Payton era alatt ötször találkoztunk, 4-1-es mérleggel a javunkra. Utoljára idegenben 2009-ben játszottunk, akkor 38-23-ra nyertünk. Mondjuk az mindkét oldalról egészen más csapat volt, természetesen.

Amiről kevés szó esik a médiában, és azért illik róla beszélni, hogy a két csapat védelme közötti különbség. Az Eagles opportunista védelemmel rendelkezik. Az egyik legtöbb yardot szopják a ligában, 4. legtöbb 20+-os play szívják be, de 19 szerzett INT-jükkel 8.-ak. Ezzel szemben mi az egyik legkevesebb 20+-os playt szívjuk, bekapott yardokban sem állunk rosszul, és sackek tekintetében elit a csapat.

A mi szempontunkból az Eagles D jó matchup. Az egyik legrosszabb sack % mutatójuk van (~5,5%), nem rosszak futás ellen, de nem is kiemelkedőek, bár 4 alatti yard/carryt engednek. Brees pass rush nélküli védelmek azért elég jól meg tudja viccelni. A másik irányból kellemetlenebb a helyzet, és ott nem igazán jó nekünk a matchup. Sok szó esett Shady-ről, és sajnos a védelmünk elég magas, 4,6 y/c-t enged. Elég kevés labdát szerzünk, ami az uptempo ellen bizony elég hasznos lenne. Amit már korábban írtam, kulcs a 4 man rush pressure lehet. Ha tudjuk érvényesíteni a nyomást blitzek nélkül a liga egyik legrosszabb pass protecionje ellen (8,81%-ban engedik sackelni a QB-t), akkor lesz keresni valónk.

Tegyük hozzá azt is, hogy a Patriots és a Seahawks meglepett minket az uptempoval. Az előbbinél sokkal lassabb meccsre készültünk, mivel TB-nek nem igazán voltak célpontjai, a Seahawks ellen pedig főleg Lynchre számoltunk. Most viszont lehetősége van Ryannek olyan game plannel előállni, ahol belekalkulálja ezt. Ahogy azt is, hogy Foles kedvenc célpontja a mi D-nkből Harper lesz. Ha én lennék Ryan tuti nem használnám őt coverage-ben.

Atának igaza van, 97.7 körüli QBR-rel dobálnak ellenünk idegenben . Gyorsan hozzáteszem, hogy a SEA meccs előtt 85,3 volt az átlag, Wilson 136, Klemens 126 körüli QBR-je odavágott, Cam 85.3-at csinált. Már Ryan is 97.7-et csinált Atlantában. Nem lehetetlen észrevenni, hogy Greer kiesése önmagában elég volt 12 pontos QBR eséshez. (A SEA meccs előtt csak Cutler tudott 100 feletti QBR-t, és tegyük hozzá, hogy annak jó része garbage time-ban jött össze)

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Amúgy tök jó, hogy a házilag megválasztott MVP-nk nem edzett még a héten, és szintén tök jó, hogy Bush visszatérése javítja a secondaryt, erre ő is limitált még mindig.Tocy
Pihentetni kell őket.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy tök jó, hogy a házilag megválasztott MVP-nk nem edzett még a héten, és szintén tök jó, hogy Bush visszatérése javítja a secondaryt, erre ő is limitált még mindig.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Nem vagyok optimsta.hajdu
Ki az? 😀😀

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem vagyok optimsta.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felőlem lehet Brees Brady Manning/ Brees Manning Brady/Brady Manning Brees/ Brady Brees Manning/ Manning Brees Brady/Manning Brady Brees/ a sorrend úgyis Foles lesz a SB MVP 😛 😉
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brees, Brady, Manning részemről is 😀 De ha már van ilyen, akkor érdekelne, ki az idegenbeli QBR-király a PO-ban.Tocy
Attól függ, hol húzzuk meg a határt meccsszámban, passz számban, stb. Ha mondjuk azokat nézzük, akiknek volt legalább 3 meccsük, akkor Rodgers és Big Ben vezet, 108.2 és 107.3-as ratinggel. A harmadik Eli. De mondok még jobbat, Mark Sanchez az ötödik, 94.3-al. 😀 Eközben pl. Montana, akiről ugye az a kép él, hogy az ultimate playoff király, 82.7-el szerénykedik. Elway meg 78.8-al, Dan Marino 66.2-vel, Bradshaw 64.6-al, Jim Kelly 59.9-el.... Ezek ugye már mind beválasztott HOF QB-k.

Igazából a minta kicsi. 3-4 meccsnél simán előfordulhat, hogy valaki belefut 1-2 fagyos-havas-szutykos meccsbe, azokon csinál 30-as ratinget, és máris 20-30-al leromlik az átlaga a kevés meccs miatt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)