New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Ha Lewis nem esik ki, akkor ennek jóval korábban vége van. Így sem volt rossz, meg van a W, teszem hozzá megérdemelten. 😀😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Knox Kyle kaphat pár snapet, vagy csak ST?krixtofer
Szvsz csak ST. ST-játékos helyére is jött, meg a posztján nincs sérülés

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Knox Kyle kaphat pár snapet, vagy csak ST?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Srácok, Pierre Thomas fix, hogy nem játszik?david52
Inaktív

több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Srácok, Pierre Thomas fix, hogy nem játszik?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Lewis szerint nem elég hideg az idő, így készül a meccsre

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 kepfeltoltes.hu/140103/157666548madagascar_o_594347_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fantasy Pick'em-ben titeket raktalak meg győztesnek, úgyhogy hajrá. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
...
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Sok a kesergés...szerintem ma egy jó meccsen, nehezen, de jó játékkal nyerünk...elhisszük, hogy megy ez és legyen nagyobb talány megállítani minket, mint azon izgulni, hogy hol milyen nehéz dolgunk lesz...35-31 ide 😉
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Épp mínusz három fok van Phillyben. En nem olyan nagyon gáz, nem?Kájzerszóze
Én olyan időben a kukába se tudom bedobni a papírzacskót 2 méterről... De lehetne rosszabb is, szakadhatna a hó wisconsini mínuszokkal.atapapa
Én edzettem amerikai focit -4-ben. Egyébként sokkal kevésbé szar, mint ahogy hangzik, mondjuk a sisakot levenni, majd feltenni elég szar 😀Gyurma Pappa
Az irányító szempontjából gondoltam inkább, de már pár éve megfigyeltem, gyanúsan szeret szarakodni a védelmünk is a hideg meccseken. A pár napja elemzett Brees alatt játszott 3 idegenbeli meccsből is 2 északon volt, hidegben.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Épp mínusz három fok van Phillyben. En nem olyan nagyon gáz, nem?Kájzerszóze
Én olyan időben a kukába se tudom bedobni a papírzacskót 2 méterről... De lehetne rosszabb is, szakadhatna a hó wisconsini mínuszokkal.atapapa
Én edzettem amerikai focit -4-ben. Egyébként sokkal kevésbé szar, mint ahogy hangzik, mondjuk a sisakot levenni, majd feltenni elég szar 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Épp mínusz három fok van Phillyben. En nem olyan nagyon gáz, nem?Kájzerszóze
Én olyan időben a kukába se tudom bedobni a papírzacskót 2 méterről... De lehetne rosszabb is, szakadhatna a hó wisconsini mínuszokkal.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Épp mínusz három fok van Phillyben. En nem olyan nagyon gáz, nem?



több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Vesztes idegenbeli po-meccseink...Tocy
Őszintén szólva ilyen kilátásokkal (idegenben végig, esetleg SEA a következő héten, SB a NY-i zimankóban) esélyt se adok arra, hogy idén bajnokok legyük, nincs az az Isten, hogy miután még soha nem hoztunk meccset a rájátszásban, pont most nyerjünk többet, egymás után

De ha végre megcsípnénk egyetlen rohadt W-t idegenben a PO-ban, az számomra felérne egy fél SB-részvétellel.atapapa
Már csak ezért is nyerünk ma.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Vesztes idegenbeli po-meccseink...Tocy
Őszintén szólva ilyen kilátásokkal (idegenben végig, esetleg SEA a következő héten, SB a NY-i zimankóban) esélyt se adok arra, hogy idén bajnokok legyük, nincs az az Isten, hogy miután még soha nem hoztunk meccset a rájátszásban, pont most nyerjünk többet, egymás után

De ha végre megcsípnénk egyetlen rohadt W-t idegenben a PO-ban, az számomra felérne egy fél SB-részvétellel.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Vesztes idegenbeli po-meccseink:
2011 49ers épphogy, 2010 Seahawks négy ponttal, 2006 Bears NFC-döntő 39-14, 2000 Vikings 34-16, 1990 Bears 16-6.

Idén ha egy perccel rövidebbek a meccseink, jobban figyelünk a végén, akkor 5-3-mal állnánk idegenben is, és két kurva nagy roadwinről beszélhetnénk, a Pats és a Panthers otthonában. Hideg lesz, de tegyük pokollá a hazaiak számára a stadiont, őröljük fel őket!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Jimmy all pro, első csapat, Evans második csapat.

Jordan sehol.atapapa
Továbbra sem értem ezt, Evans mit keres ott, és a védelmünket miért nem értékelik jobban? Top5 yardokban, pontokban és sackekben, Jordan ennek a legfőbbe eleme, 12,5 sack, amivel szintén szűk élmezőny...rejtély.
Tocy
A top7 legkevesebb yardot engedő védelemből mi vagyunk az egyetlen, melyből nem lett all pro játékos.

Általában az all pro jobban tükrözi a valós teljesítményt, mint a hírnevet, de most azért egy-két baromság közbejött. Evans alap, vagy Lacy Forte helyett. Szerintem Smith se volt annyira meghatározó játékos idén, hogy Kyle Williamst kiszorítsa.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Elkövettem egy nagy hibát, belenézegettem nosztalgiaként a 2011-es Lions elleni PO-győzelmünkbe, és sírhatnékom támadt az akkori támadófalat és az akkori futójátékot összehasonlítva a mostanival...Tocy
Nekem is pont az a meccs jutott eszembe a maival párhuzamban egyébként. Nagyjából szerintem ugyanarra lehet számítani, ha csak nem sikerül valahogy Sprolest és Grahamet limitálnunk.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elkövettem egy nagy hibát, belenézegettem nosztalgiaként a 2011-es Lions elleni PO-győzelmünkbe, és sírhatnékom támadt az akkori támadófalat és az akkori futójátékot összehasonlítva a mostanival...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A makkercsapat jelző amúgy is rajtatok marad idén 😀 De akkor is megvertétek a Lionst, Cardinalst, Bearst, az utolsó meccsen a Dallast, ha minket is, nem érhet titeket egy rossz szó sem.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
Ezt én is így látom, de más drukkerekkel még sosem tudtam elfogadtatni, hogy márpedig Thomas franchise-back lenne, ha nem lenne ennyire sérülékeny és nem Brees lenne a QB. Na de majd most Ingram meg Robinson szétfutja a Eaglest, de nem is az hiányzik igazán, hanem a passzblokkolás, amiben utolérhetetlen...Tocy
Szerintem futással nem sokra fogtok menni, az utolsó pár fordulót tekintve elég jó a rush d. Ha Brees jó napot fog ki, jó labdákat ad, akkor szerintem simán nyertek, ez nem a futáson fog múlni. Ha megnézitek a szezon elején a Broncos elleni meccsünket, kb arra lehet számítani most is. Ne legyen igazam 😀mustaine
Már előre látom, hogy ha valami csoda folytán mi jutunk tovább, akkor jön, hogy makker csapat, nem volt ott a top futója a Saintsnek...mindenesetre én sem gondolom, hogy ez a sérülés fogja okozni majd a gondokat támadásban.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...krixtofer
Köszönjük! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Matrica New Orleans Saints 12
Matrica: először is üdv! Másodszor: kár volt leírnod, ha elmondod az álmodat, nem fog teljesülni...Tocy
Na ez is igaz, de reméljük nem én rontottam most el a csapat szereplését... Legrosszabb esetben majd elviszem én a balhét... 😀

GO SAINTS!!!
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Csak hideg lesz, hó és eső nem. Ez talán jó nekünk.

Hangolódjatok: