New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
(Ja, ugye most arról beszélünk, hogy a bejutás rendje maradna, csak utána a kiemelés rendje változna?)peterk2005
igen

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem jól van ez így. Amennyiben a mérleg lenne az elsődleges, elveszne a Div Champ cím értéke, vagy ha nem is veszne el teljesen, csökkenne az biztos.
undisputedly
Szerintem bőven elég értéket ad a divízió bajnokának, hogy akár negatív mérleggel is ott lehet a rájátszásban egy gyenge div-ből, míg ugyanakkor 11 győzelemmel maradhat ki a PO-ból egy bivalyerős divízióriválisokkal küzdő másik csapat. Nem kéne még hazai pályát is adni a gyengébb mérleg mellé.
Én ezt azóta igazságtalannak vélem, amióta NFL-t nézek, de az itteni viták megmutatták, hogy a többség elégedett a jelenlegi formával. Meg a napokban is volt erről egy poszt a PFT-n, a hozzászólók kb. 80% a mostani rendszert pártolta.atapapa
Érdekes, én az NFL networkön néztem egy beszélgetést erről, és ott a meghívottak is amellett voltak, hogy érdemes lenne átgondolni, meg a nézői szavazatok is ebben az irányban voltak többségben. Úgy látszik az se mindegy, hogy hogyan teszik fel a kérdést. 😊 (Mondjuk ezt a politikából amúgy is tudjuk. 😀)

(Ja, ugye most arról beszélünk, hogy a bejutás rendje maradna, csak utána a kiemelés rendje változna?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Dehogy gond Foldesi26, te tippeltél jól.

(Mielőtt kitérek arra, hogy ezt miért soroltam fel, mellékesen hozzáteszem a korrekt viszonyítás kedvéért, hogy Manning és Brady nagyon rég játszott utoljára a PO-ban idegenben, Manning 2008-ban, Brady 2006-ban. Azóta is folyamatosan gyengülnek a passzvédelmek lehetőségei. Másrészt hozzáteszem, hogy kicsi a minta, főleg Brees esetében, aki csak 3 meccset játszott PO-ban nem hazai pályán.)

Tehát elmondható, hogy Brees szignifikánsan jobb teljesítményt nyújtott idegenben a másik két elit irányítónál, mégis mind a három PO-meccsét elvesztette vendégként, Manning viszont nyert 2-t és bukott 5-t, Brady pedig nyert 3-t és vesztett 2-t.

Viszont ha a védelmekre tekintünk, akkor látjuk, hogy miként is jött ki ez az arány.
A Pats az idézett meccseken összesen 62,9-es PR-on tartotta az ellenfelek irányítóit, ami döbbenetesen jó adat. Mintha minden idegenbeli PO-meccsen az idei Geno Smith irányította volna az ellenfelet.

A Colts aktuális ellenfeleinél a QB 77-es ratinget ért el, ez egy idei Jason Campbellt jelent az ő vendégszerepléseik alkalmával.

Míg Breesnél... A 3 idegenbeli PO-meccsen átlagos 98,6-os PR-t alakítottak az ellenfél irányítói, ehhez a számhoz a legközelebb a 2013-as Russell Wilson és Romo áll.


És idén se fest a helyzetünk jobban, ha ilyen adatokra próbálunk következtetni az alapszakaszból. Idegenben a védelem PR alapján a 7. legrosszabb, 97,7-t enged. Félelmetes, hogy ez alig tér el attól a 98,6-tól, amit a 3 vesztes PO-meccsen átlagban engedett a D 2006 óta.


Szóval csak erre az aspektusra szerettem volna rávezetni a figyelmet, mielőtt nekivágunk Philinek, meg majd remélhetőleg további hideg tájaknak.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Brees, Brady, Manning részemről is 😀 De ha már van ilyen, akkor érdekelne, ki az idegenbeli QBR-király a PO-ban.
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Összegyűjtöttem egy kis statisztikát. 😊
 saintshungary.wordpress.com/2014/01/01/a-csapat-alapszakasz-statisztikai-2013/krixtofer
Az én mai számmágiám: van bizonyos meggyőződés azt illetően, hogy Brees mennyire rossz idegenben, illetve Manning is mennyivel rosszabb a hidegben.
Az alábbi három érték Manning, Brady és Brees által elért átlagos passer ratinget rejti (remélem nem számoltam el semmit), idegenben, a rájátszásban. Kérdés, hogy melyik érték melyik irányítóé
91,2
78,5
68,2atapapa
91,2 Brees ?
78.5 Manning ?
68,2 Brady ?
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Remélem nem baj, ha tippelek, nem Saints fanként 😊 Brees-Brady-Manning? Bradynek és Breesnek sem hiszem, hogy sok idegenbeli meccse volt, utóbbinak három meccsére emlékszem, abból csak a Bears ellen lehetett rossz ratingje, akkor ott nagyon jó volt a medve D, de a Hawks és Frisco meccs sem a D-kről szólt. Brady csak nem 68,2 (Pats fanként ennyit megengedek magamnak), Manning kétszer is szopott a Pats ellen idegenben POban és a 15-6-os Baltimore meccsen se lehetett jó, így őt tenném utolsónak 😊
több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Vicces, hogy mennyire hasonlóan gondolkodunk néha, lehet túl sokat beszélgetünk 😀 Gyurma Pappa
Vagy csak mert a Saintshylococcus azonos mutációja támadott meg mindkettőnket 😉


A helyes megfejtő nyer valamit? 😀 Részemről egy nagyon gyenge tipp: Brady, Manning, Brees?BB
Meghívhat egy sörre :p
Igen, gyenge tipp ^ ^atapapa
Akkor már bánhatod a sörödet 😛
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Vicces, hogy mennyire hasonlóan gondolkodunk néha, lehet túl sokat beszélgetünk 😀 Gyurma Pappa
Vagy csak mert a Saintshylococcus azonos mutációja támadott meg mindkettőnket 😉


A helyes megfejtő nyer valamit? 😀 Részemről egy nagyon gyenge tipp: Brady, Manning, Brees?BB
Meghívhat egy sörre :p
Igen, gyenge tipp ^ ^

több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Összegyűjtöttem egy kis statisztikát. 😊
 saintshungary.wordpress.com/2014/01/01/a-csapat-alapszakasz-statisztikai-2013/krixtofer
Az én mai számmágiám: van bizonyos meggyőződés azt illetően, hogy Brees mennyire rossz idegenben, illetve Manning is mennyivel rosszabb a hidegben.
Az alábbi három érték Manning, Brady és Brees által elért átlagos passer ratinget rejti (remélem nem számoltam el semmit), idegenben, a rájátszásban. Kérdés, hogy melyik érték melyik irányítóé
91,2
78,5
68,2atapapa
A helyes megfejtő nyer valamit? 😀 Részemről egy nagyon gyenge tipp: Brady, Manning, Brees?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Összegyűjtöttem egy kis statisztikát. 😊
 saintshungary.wordpress.com/2014/01/01/a-csapat-alapszakasz-statisztikai-2013/krixtofer
Az én mai számmágiám: van bizonyos meggyőződés azt illetően, hogy Brees mennyire rossz idegenben, illetve Manning is mennyivel rosszabb a hidegben.
Az alábbi három érték Manning, Brady és Brees által elért átlagos passer ratinget rejti (remélem nem számoltam el semmit), idegenben, a rájátszásban. Kérdés, hogy melyik érték melyik irányítóé
91,2
78,5
68,2atapapa
Vicces, hogy mennyire hasonlóan gondolkodunk néha, lehet túl sokat beszélgetünk 😀 Reggeli kávé közben ezeket a statokat nézegettem, annyi hogy én a másik két úriembert nem néztem, csak Breest és a tavalyi idegenbeli QBR-eket 😀

Szóval mivel nagyjából tudom a választ, így nem válaszolok 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Összegyűjtöttem egy kis statisztikát. 😊
 saintshungary.wordpress.com/2014/01/01/a-csapat-alapszakasz-statisztikai-2013/krixtofer
Az én mai számmágiám: van bizonyos meggyőződés azt illetően, hogy Brees mennyire rossz idegenben, illetve Manning is mennyivel rosszabb a hidegben.
Az alábbi három érték Manning, Brady és Brees által elért átlagos passer ratinget rejti (remélem nem számoltam el semmit), idegenben, a rájátszásban. Kérdés, hogy melyik érték melyik irányítóé
91,2
78,5
68,2

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szerintem jól van ez így. Amennyiben a mérleg lenne az elsődleges, elveszne a Div Champ cím értéke, vagy ha nem is veszne el teljesen, csökkenne az biztos.
undisputedly
Szerintem bőven elég értéket ad a divízió bajnokának, hogy akár negatív mérleggel is ott lehet a rájátszásban egy gyenge div-ből, míg ugyanakkor 11 győzelemmel maradhat ki a PO-ból egy bivalyerős divízióriválisokkal küzdő másik csapat. Nem kéne még hazai pályát is adni a gyengébb mérleg mellé.
Én ezt azóta igazságtalannak vélem, amióta NFL-t nézek, de az itteni viták megmutatták, hogy a többség elégedett a jelenlegi formával. Meg a napokban is volt erről egy poszt a PFT-n, a hozzászólók kb. 80% a mostani rendszert pártolta.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Még jó, hogy idegenben 0-5 a PO mérlegetek 😀 (csak nem érezném ennyire, hogy pont most szakad meg)Eazzy
Hát, szerinted miért vagyunk lelkes támogatói a kiemelési rendszer módosításának? 😀

Egyébként akkora fagyban, ami várható, nem tennék nagy fogadásokat magunkra...

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
Lásd, a Cards nem jutott be, úgy hogy több győzelme van, mint a bejutott két csoportgyőztesnek.Gyurma Pappa
Nekik is, és nekünk is 10-6, szóval nincs több győzelmük, csak a Packersnél.

Velünk szemben felhozni a divíziózásos profitálást pont nem annyira hiteles egyébként sem. Azért visszatenkintve az East egy igen erős csoport, kiegyenlítettebb, mint mondjuk az évtizedes Pats dominálásnál az Ő csoportjuk.Eazzy
Bocs, true story, valamiért leragadtam, hogy 9-7. Így is több W-nk van 😛Gyurma Pappa
Még jó, hogy idegenben 0-5 a PO mérlegetek 😀 (csak nem érezném ennyire, hogy pont most szakad meg)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Lásd, a Cards nem jutott be, úgy hogy több győzelme van, mint a bejutott két csoportgyőztesnek.Gyurma Pappa
Nekik is, és nekünk is 10-6, szóval nincs több győzelmük, csak a Packersnél.

Velünk szemben felhozni a divíziózásos profitálást pont nem annyira hiteles egyébként sem. Azért visszatenkintve az East egy igen erős csoport, kiegyenlítettebb, mint mondjuk az évtizedes Pats dominálásnál az Ő csoportjuk.Eazzy
Bocs, true story, valamiért leragadtam, hogy 9-7. Így is több W-nk van 😛

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
Lásd, a Cards nem jutott be, úgy hogy több győzelme van, mint a bejutott két csoportgyőztesnek.Gyurma Pappa
Nekik is, és nekünk is 10-6, szóval nincs több győzelmük, csak a Packersnél.

Velünk szemben felhozni a divíziózásos profitálást pont nem annyira hiteles egyébként sem. Azért visszatenkintve az East egy igen erős csoport, kiegyenlítettebb, mint mondjuk az évtizedes Pats dominálásnál az Ő csoportjuk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Köszi a válaszokat! Akkor viszont tényleg az van, hogy ha nyerünk Philadelphiában, akkor kb jóvátesszük a Rams elleni vereséget. Seattle-ben így is-úgy is nyerni kellene, az, hogy NFC-döntő, vagy Divisonal Round, az már mindegy. Szebb lett volna csoportot nyerni és hazai pályán játszani egy PO-meccset akárki ellen, de ha az Eaglest megverjük, szinte mindegy is.Tocy
Mi a vélemények mi a jobb, kiemelnek lenni és kimaradni az első körből, vagy megőrizni a ritmust, nem kiengedni egy pillanatra sem és minden héten "háborúba menni"?
Illetve a mi esetünkben, ha úgy alakult volna hogy otthon fogadnánk az Eaglest és nyernénk, a Superdom-ból lenne durvább e Seattle-be menni vagy esetleg egy Philadelphiában kiharcolt győzelem után?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Köszi a válaszokat! Akkor viszont tényleg az van, hogy ha nyerünk Philadelphiában, akkor kb jóvátesszük a Rams elleni vereséget. Seattle-ben így is-úgy is nyerni kellene, az, hogy NFC-döntő, vagy Divisonal Round, az már mindegy. Szebb lett volna csoportot nyerni és hazai pályán játszani egy PO-meccset akárki ellen, de ha az Eaglest megverjük, szinte mindegy is.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, kérdés: ha nyerünk mi és s Green Bay, akkor ki megy Seattle-be? Mi 6. kiemeltként de jobb mérleggel, vagy a Packers 4. kiemeltként, de rosszabb mérleggel?Tocy
Mi, és megint megy a "lázongás" főleg a SF médiában emiatt a rendszer miatt. Szar sajnos, de ez a szabály. Nem hiszem, hogy a közeljövőben megváltozna, bár most hogy a 49ers is érdekelt, lehet hogy legalább szóba kerül a tulajdonos találkozón.Gyurma Pappa
Szerintem jól van ez így. Amennyiben a mérleg lenne az elsődleges, elveszne a Div Champ cím értéke, vagy ha nem is veszne el teljesen, csökkenne az biztos.
Néha szarul jön ki belőle egy-két csapat, máskor meg jól, de így legalább néha becsúszik egy-egy underdog akinek szurkolhat a "nép" 😊undisputedly
Értem ezt az oldalt is, de azért nem értek vele egyet, mert a cím értéke megmaradna. Lásd, a Cards nem jutott be, úgy hogy több győzelme van, mint a bejutott két csoportgyőztesnek. Nyilván kevesebb értéke lenne, de pl. lásd a mi esetünket: egyik csoportgyőztessel sem játszottunk idén, és mégis hátrébb soroltak minket, az SF meg megverte GB, és mégis ők mennek oda. Mi és ők is azért szenvednek, mert van erős csapat a csoportban, tehát ez nem a Philly vagy a Green Bay érdeme, hanem a Hawks és a Panthers érdeme. Mégis a Packers és az Eagles profitál belőle.Gyurma Pappa
Én megértem az érveid, igazából szerintem itt két egyenlő mértékben jó rendszer áll egymás mellett, mindegyik mellé rengeteg érvet lehet sorakoztatni. Én személy szerint úgy vagyok vele,hogy a liga ciklikusságából adódóan kb egy 4-7 éves periódus alatt minden csoportban létrejön olyan mértékben vetésforgó,hogy ne kelljen arról beszélni,hogy egyik csapat folyamatosan szív,mert bivaly a csoport. Most a Cards lemaradt a Westből pedig játékerőre és mérlegre is bejutott náluk gyengébb, 3 éve viszont ugyanez a West negatív mérleggel küldött minket csatába (Ugye emlékeztek 😛 ) , tehát egyszer ad, egyszer meg elvesz.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Srácok, kérdés: ha nyerünk mi és s Green Bay, akkor ki megy Seattle-be? Mi 6. kiemeltként de jobb mérleggel, vagy a Packers 4. kiemeltként, de rosszabb mérleggel?Tocy
Mi, és megint megy a "lázongás" főleg a SF médiában emiatt a rendszer miatt. Szar sajnos, de ez a szabály. Nem hiszem, hogy a közeljövőben megváltozna, bár most hogy a 49ers is érdekelt, lehet hogy legalább szóba kerül a tulajdonos találkozón.Gyurma Pappa
Szerintem jól van ez így. Amennyiben a mérleg lenne az elsődleges, elveszne a Div Champ cím értéke, vagy ha nem is veszne el teljesen, csökkenne az biztos.
Néha szarul jön ki belőle egy-két csapat, máskor meg jól, de így legalább néha becsúszik egy-egy underdog akinek szurkolhat a "nép" 😊undisputedly
Értem ezt az oldalt is, de azért nem értek vele egyet, mert a cím értéke megmaradna. Lásd, a Cards nem jutott be, úgy hogy több győzelme van, mint a bejutott két csoportgyőztesnek. Nyilván kevesebb értéke lenne, de pl. lásd a mi esetünket: egyik csoportgyőztessel sem játszottunk idén, és mégis hátrébb soroltak minket, az SF meg megverte GB, és mégis ők mennek oda. Mi és ők is azért szenvednek, mert van erős csapat a csoportban, tehát ez nem a Philly vagy a Green Bay érdeme, hanem a Hawks és a Panthers érdeme. Mégis a Packers és az Eagles profitál belőle.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, kérdés: ha nyerünk mi és s Green Bay, akkor ki megy Seattle-be? Mi 6. kiemeltként de jobb mérleggel, vagy a Packers 4. kiemeltként, de rosszabb mérleggel?Tocy
Mi, és megint megy a "lázongás" főleg a SF médiában emiatt a rendszer miatt. Szar sajnos, de ez a szabály. Nem hiszem, hogy a közeljövőben megváltozna, bár most hogy a 49ers is érdekelt, lehet hogy legalább szóba kerül a tulajdonos találkozón.Gyurma Pappa
Szerintem jól van ez így. Amennyiben a mérleg lenne az elsődleges, elveszne a Div Champ cím értéke, vagy ha nem is veszne el teljesen, csökkenne az biztos.
Néha szarul jön ki belőle egy-két csapat, máskor meg jól, de így legalább néha becsúszik egy-egy underdog akinek szurkolhat a "nép" 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Srácok, kérdés: ha nyerünk mi és s Green Bay, akkor ki megy Seattle-be? Mi 6. kiemeltként de jobb mérleggel, vagy a Packers 4. kiemeltként, de rosszabb mérleggel?Tocy
Mi, és megint megy a "lázongás" főleg a SF médiában emiatt a rendszer miatt. Szar sajnos, de ez a szabály. Nem hiszem, hogy a közeljövőben megváltozna, bár most hogy a 49ers is érdekelt, lehet hogy legalább szóba kerül a tulajdonos találkozón.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Srácok, kérdés: ha nyerünk mi és s Green Bay, akkor ki megy Seattle-be? Mi 6. kiemeltként de jobb mérleggel, vagy a Packers 4. kiemeltként, de rosszabb mérleggel?Tocy
Ti.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Srácok, kérdés: ha nyerünk mi és s Green Bay, akkor ki megy Seattle-be? Mi 6. kiemeltként de jobb mérleggel, vagy a Packers 4. kiemeltként, de rosszabb mérleggel?
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
" Egyedülálló csapat vagyunk abban a tekintetben, hogy visszahordásból és a védelem által sem szereztünk egyetlen TD-t sem."

Eljött az ideje,hogy ezen változtassunk!