Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy internetes szaklap Wallace-nak 5 évre 72 millát jósol mint szerződéses összeg. Hmmm hát azért ezt egy kicsit nehezen tudom elképzelni a Steelersről, volt a történelemben olyan, hogy elkapót ennyire megfizettünk?polamalu
Hát sírva fakadok, ha ennyit adunk egy WR-nek...

Bruce Arians pedig visszavonult, ahogy xtaki jelezte, úgyhogy Tomlinnak HC-ként először 5 év után új coordinatort kell keresnie.

Harrisonék pedig Pens meccsen voltak. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 368
ha jol lattam meg nem volt :
Statement by Steelers Head Coach Mike Tomlin on the Retirement of Bruce Arians

"Bruce Arians has informed me that he will retire from coaching. I appreciate his efforts over the past five years as the team’s offensive coordinator and for helping lead our offense to new heights during his time with the Steelers. I am grateful to Bruce for contributing to our success and wish him nothing but the best in his retirement."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 599 — 毎日何かを学ぶ
Egy internetes szaklap Wallace-nak 5 évre 72 millát jósol mint szerződéses összeg. Hmmm hát azért ezt egy kicsit nehezen tudom elképzelni a Steelersről, volt a történelemben olyan, hogy elkapót ennyire megfizettünk?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Rams-Pats meccsel egyidőben azt is bejelentették, hogy 2012-ben nem lesz másik európai meccs Európában, azaz még várnunk kell a Steelers-szel. Ugyebár a pletykák szerint Rooney azt szeretné, ha Írországban lépnénk pályára, de persze vendégként. Ez ugye duplán bonyolult, mert a Wembleyn kívül még nem volt máshol meccs, ráadásul nekünk kellene találni egy hazai felet, aki hajlandó lenne minket Írországban fogadni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gilbert azt mondta, hogy a csapat záró találkozóján elhangzott, hogy nagy valószínűséggel jövőre ő lesz az LT. Nem meglepetés, Colon pedig RT lesz, de én mindenképpen húznék viszonylag magasan egy OT-t a drafton.Soldados
OT-re mindenképpen szükség lesz, mert a két valószínűsíthető kezdő, Gilbert és Colon mögött így fest a helyzet:
- Starks: UFA, ACL-szakadás, szinte kizárt, hogy új szerződést kap
- J. Scott: teljesítményének és 2.7 milliójának köszönhetően az egyik legegyértelműbb cut
- Essex: UFA, nem egy nagy szám, de már jó ideje itt van, a fal minden posztján bevethető, minimális pénzért talán meg tudjuk tartani
- Meredith: RFA, egy snapnél sem volt a pályán
- Chris Scott, Trevis Turner: future contract

Elképzelhető, hogy hozunk egy olcsó FA-t depth miatt, de szerintem még akkor is kellene OT-t húzni a drafton, ha Starks-t esetleg megtartanánk (de szerintem nem fogjuk). A tippem továbbra is második vagy harmadik pick, és talán még a hátsó körök egyikében is.vassadi
Mindenben egyetértek. Annyi különbséggel, hogy én 1-3. körben várom az OT-t, még akkor is ha jelenleg én is inkább az ILB mellett lennék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Gilbert azt mondta, hogy a csapat záró találkozóján elhangzott, hogy nagy valószínűséggel jövőre ő lesz az LT. Nem meglepetés, Colon pedig RT lesz, de én mindenképpen húznék viszonylag magasan egy OT-t a drafton.Soldados
OT-re mindenképpen szükség lesz, mert a két valószínűsíthető kezdő, Gilbert és Colon mögött így fest a helyzet:
- Starks: UFA, ACL-szakadás, szinte kizárt, hogy új szerződést kap
- J. Scott: teljesítményének és 2.7 milliójának köszönhetően az egyik legegyértelműbb cut
- Essex: UFA, nem egy nagy szám, de már jó ideje itt van, a fal minden posztján bevethető, minimális pénzért talán meg tudjuk tartani
- Meredith: RFA, egy snapnél sem volt a pályán
- Chris Scott, Trevis Turner: future contract

Elképzelhető, hogy hozunk egy olcsó FA-t depth miatt, de szerintem még akkor is kellene OT-t húzni a drafton, ha Starks-t esetleg megtartanánk (de szerintem nem fogjuk). A tippem továbbra is második vagy harmadik pick, és talán még a hátsó körök egyikében is.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Apró hírek:

- Future contracttal leigazoltuk a kedvenc PSU-s egyetemi elkapómat, Derrick Williams-t. De sajnos nem sok esélyt látok rá, hogy nálunk megragadjon a rosteren. 😕

- Troy lemondta a Pro Bowlt

- Ryan Clark 21-esre változtatja a mezszámát, ha Mewelde Moore (UFA) nem marad a csapatnál. Ez Sean Taylor tiszteletére történne.

- 2012-ben ismét 2 hazai meccsen fogjuk a retro mezünket viselni. Én örülök, mert nagyon bejövős az a mez nekem.

- Gilbert azt mondta, hogy a csapat záró találkozóján elhangzott, hogy nagy valószínűséggel jövőre ő lesz az LT. Nem meglepetés, Colon pedig RT lesz, de én mindenképpen húznék viszonylag magasan egy OT-t a drafton.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az öreg nyugdíjazásával kapcsolatban csak egy kérdés. Esetleg hosszútávon nem lenne jobb megoldás ha mégis elmenne? Itt most igazából arra gondolok, hogy Butler gondolom (lehet rosszul) az ő nyomdokain haladna tovább, de lassan annyit kell várnia arra a posztra, hogy előbb-utóbb lehet megunja és elmegy. Hívták már tavaly is. Csak egy kósza gondolat volt de azért várom az okosabbak véleményét.kittli
LeBeau olyan ember a szakmában, hogy ő addig marad, amíg akar. Ebben benne van, hogy így esetleg elveszítjük Butlert, de LeBeau-t elküldeni vétek, sőt, mérhetetlenül mnagy tiszteletlenség és hálátlanság lenne, ezt pedig egy Steelers nem fogja megtenni, mindig is a megbecsülés jellemezte ezt a franchise-t még ha ez adott esetekben áldozattal is jár.Soldados
Alapvetően egyetértek Veled. Egy ikon és Ő volt aki ezt a védelmet felépítette. Minden tiszteletet megérdemel ezért. Hál istennek a képernyőn keresztül nekem az jön le, hogy jó erőben van, (szeretnék 60 évesen ilyen aktív lenni mint Ő közel a 80-hoz) csak ott érzek egy kis zavart az erőben, ha jól gondolom ez lesz a harmadik olyan év aminek úgy futunk neki, hogy ez lesz az utolsó. Ha két éve azt mondja, hogy csinálom amíg bírom az számomra erőt, biztonságot sugallna, így enyhe bizonytalanságot, gyengeséget érzek. Kövezzetek meg érte de így gondolom.kittli
LeBeau sose mondta, hogy eddig vagy addig marad. Csak annyit mondott, hogy korára való tekintettel éves alapon dönt a folytatásról. Ez teljesen érthető, ebben a korban már bármi történhet, noha szerencsére egyelőre a legapróbb jele sincs a leépülésnek. Viszont mai napig az egyik legjobb D-coord a ligában, ha nem egyenesen a legjobb.

Azutolsó évet, azt többnyire én mondogattam "erre" a csapatra, s azt hiszem ez meg is volt most 2011-ben. Ezért gondoltam és gondolták mások is, hogy ez lehet LeBeau utolsó éve. De hát ha ő folytatni akarja, akkor csinálja. 😊 Tegye le a Steel Curtain következő reinkarnációjának alapjait. 😊 Igazából az ő személye garancia arra, hogy a D megint megfelelő számokat fog az asztalra tenni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na tessék,új kordinátor kintről vs playoffba jutás.

http://www.post-gazette.com/pg/12020/1204704-66-0.stm?cmpid=steelers.xmlBlitzburgh
Mintavételhez kevés😛kishaszi
Ráadásul ez nem statisztika kérdése, hanem szervezeti kultúrával összefüggő terület, HR feladat. Lehet kívülről hozni OC-t, csak nagyon oda kell figyelni a kiválasztásánál, hogy vezetői készségei, stílusa szinte tökéletesen illeszkedjen a Steelers szervezeti kultúrájába. A gyakori belső kinevezésekkel ez a figyelem óhatatlanul csökken.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na tessék,új kordinátor kintről vs playoffba jutás.

http://www.post-gazette.com/pg/12020/1204704-66-0.stm?cmpid=steelers.xmlBlitzburgh
Mintavételhez kevés😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.post-gazette.com/pg/12020/1204707-66-0.stm?cmpid=steelers.xml




[...]

There have been discussions about Hood possibly moving to nose tackle, where he has practiced and where, in essence, he has lined up in some passing situations. At a listed 300 pounds, he weighs maybe 50 pounds less than Hampton, but there is more than one way to play nose tackle, and it does not always have to be played by short, squat linemen. Hoke, for example, is listed at 305 pounds, and he started 10 games -- all victories -- and played well for an injured Hampton in '04.

If they move Hood to nose tackle, they would move Heyward up to starter but would need to find depth at end. They have good regard for prospect Al Woods, but he ended the season as their only other end. If Hampton and Hoke are not here next season and they do not move Hood, they need to draft a nose tackle.

[...]


"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na tessék,új kordinátor kintről vs playoffba jutás.

http://www.post-gazette.com/pg/12020/1204704-66-0.stm?cmpid=steelers.xml
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Az öreg nyugdíjazásával kapcsolatban csak egy kérdés. Esetleg hosszútávon nem lenne jobb megoldás ha mégis elmenne? Itt most igazából arra gondolok, hogy Butler gondolom (lehet rosszul) az ő nyomdokain haladna tovább, de lassan annyit kell várnia arra a posztra, hogy előbb-utóbb lehet megunja és elmegy. Hívták már tavaly is. Csak egy kósza gondolat volt de azért várom az okosabbak véleményét.kittli
LeBeau olyan ember a szakmában, hogy ő addig marad, amíg akar. Ebben benne van, hogy így esetleg elveszítjük Butlert, de LeBeau-t elküldeni vétek, sőt, mérhetetlenül mnagy tiszteletlenség és hálátlanság lenne, ezt pedig egy Steelers nem fogja megtenni, mindig is a megbecsülés jellemezte ezt a franchise-t még ha ez adott esetekben áldozattal is jár.Soldados
Alapvetően egyetértek Veled. Egy ikon és Ő volt aki ezt a védelmet felépítette. Minden tiszteletet megérdemel ezért. Hál istennek a képernyőn keresztül nekem az jön le, hogy jó erőben van, (szeretnék 60 évesen ilyen aktív lenni mint Ő közel a 80-hoz) csak ott érzek egy kis zavart az erőben, ha jól gondolom ez lesz a harmadik olyan év aminek úgy futunk neki, hogy ez lesz az utolsó. Ha két éve azt mondja, hogy csinálom amíg bírom az számomra erőt, biztonságot sugallna, így enyhe bizonytalanságot, gyengeséget érzek. Kövezzetek meg érte de így gondolom.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 599 — 毎日何かを学ぶ
Mert egy elkapó csak elkapni szokott az NFL-ben? Még véletlen sem blokkol, véletlen sem szerepel speciális egységben, vagy valami. 😀 Sőt, mondjuk ki, buták az edzők, hogy ennyi elkapót pakolnak rosterre. Phillyben meg egyenesen hülék, év végére 6 elkapó volt rosteren 😊Deny
Jó a Phili edzők hülyék, de hogy jön ez ide? 😀tenorx
Csak arra akartam rávilágítani, milyen intelligensek a Steelers vezetői, hogy csak 5 elkapót tartanak 😀Deny
Mi ezt tudtuk, hogy nagyon azok 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tudom, de fölös tartani 5. számú WR-t 2 db elkapásért/szezon😊kishaszi
Mert egy elkapó csak elkapni szokott az NFL-ben? Még véletlen sem blokkol, véletlen sem szerepel speciális egységben, vagy valami. 😀 Sőt, mondjuk ki, buták az edzők, hogy ennyi elkapót pakolnak rosterre. Phillyben meg egyenesen hülék, év végére 6 elkapó volt rosteren 😊Deny
Jó a Phili edzők hülyék, de hogy jön ez ide? 😀tenorx
Csak arra akartam rávilágítani, milyen intelligensek a Steelers vezetői, hogy csak 5 elkapót tartanak 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tudom, de fölös tartani 5. számú WR-t 2 db elkapásért/szezon😊kishaszi
Mert egy elkapó csak elkapni szokott az NFL-ben? Még véletlen sem blokkol, véletlen sem szerepel speciális egységben, vagy valami. 😀 Sőt, mondjuk ki, buták az edzők, hogy ennyi elkapót pakolnak rosterre. Phillyben meg egyenesen hülék, év végére 6 elkapó volt rosteren 😊Deny
Jó a Phili edzők hülyék, de hogy jön ez ide? 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tudom, de fölös tartani 5. számú WR-t 2 db elkapásért/szezon😊kishaszi
Mert egy elkapó csak elkapni szokott az NFL-ben? Még véletlen sem blokkol, véletlen sem szerepel speciális egységben, vagy valami. 😀 Sőt, mondjuk ki, buták az edzők, hogy ennyi elkapót pakolnak rosterre. Phillyben meg egyenesen hülék, év végére 6 elkapó volt rosteren 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 599 — 毎日何かを学ぶ
Végül is volt WR edző is nálunk, meg most QB edző ugyebár. Szerintem sem lenne olyan istentől elrugaszkodott. Sok helyen megy a találgatás BA-ról.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Te mit mondasz Fichtnerre?kishaszi
NFL-ben még nem volt coordinator, de NCAA-ben mindkét helyen (Arkansas State, Memphis) megállta a helyét számos iskolarekordot ért el csapataival. Asszem spread Offense-t játszatott. A tekintetben is örülnék neki, hogy ismeri nálunk a rendszert és a játékosokat, mivel 2007, azaz Tomlin érkezése óta nálunk van. Tehát ha Arians megy, nem lennék ellene, hogy ő legyen az utód, az egyetemi csapatoknál igencsak hatékony volt, ami ugye éppen a mi legnagyobb problémánk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 599 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem meg ha nem fog sok zsét akkor nem felesleges, mert lehet hogy vannak, lehetnek olyan meccs végeredményt befolyásoló játékok amikor elő lehet húzni a zsebből a nyulat, Őt nem videózták ki tudhat újat mutatni.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Te mit mondasz Fichtnerre?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, de fölös tartani 5. számú WR-t 2 db elkapásért/szezon😊kishaszi
Vannak 5 WR-s felállások, plusz lehetnek sérülések. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tudom, de fölös tartani 5. számú WR-t 2 db elkapásért/szezon😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kó Cserri maradni akar, én örülnék neki, és annak is örülnék, ha több szerep jutna neki.kishaszi
Jó lenne, ha maradna, de sokkal nagyobb szerepe nem lesz, csak sérülés esetén.

1-2. WR 1000 yd, 3. WR jó esetben 800 yd, TE: 500, így a 4-5. WR-nek (Ward, Kocseri) nem sok jut, max 200-300 yd, plusz ugye RB-k is kapnak 200-300 yd-ot), ez így már bőven 4000 yard felett van.Soldados
pontosan ez a fajta bebetonozott sematikusság nem tetszik, ezzel az erővel lehetne fullback is a csapatbankishaszi
Az 1-2. Wr attól 1-2. WR, hogy jóval több 4-5x annyi labdát fog kapni, mint a 4-5. WR.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azér likadunk az Ofalba - mer Roo3 aszondta, hogy konkrétan kettő azaz kettő emberünk van a falba Pincsi és Zsüliber ( mögjegyezném, hogy Mórickával is nagy gondok lesznek ha minden évben összeszed valamit) valamit tuggyák hogy a Lőcs csak egyre elgyötörtebb és töredezettebb lesz.
Nude visszny Áriushoz, szóval az a futás, az a FB poszt, azoka blokkolások - samit érzek ( nem a samott) hogy anagyon sokminden ki lett próbálva már itten , legutóbb a Wardotlanítás, tehát szabad szabászat volt azt mégse jutunk előre, persze magyarázni mindent meglehetsutianap
Fal nélkül nincs futás (s pl ez az idény végére nagyon összeállt, Mendy is virgonckodott amíg meg nem halt, ha van classic FB a rosteren, ha nincs 😉, az RB sikere, a blokkoktól függ, nem attól, hogy ezt FB-vel csinálják vagy nélküle), meg passz sincs fal nélkül. Ez a nagy büdös helyzet. És szarból kezdtünk várat építeni, majd mire feljöttünk közepes szintre, akkor volt, hogy mindenki arról beszélt hogy az AFC team to beat csapata a Steelers, no utána mindenki meghalt, s így fal nélkül az offense is visszaesett. Arról nem (csak) Arians tehet, hogy Starks nem volt rosteren az 1-4. fordulóban, s nélküle meghalt az Offense a csodálatos Jonathan Scott miatt, majd arról sem ő tehet, hogy a végén már a fal 60% ült a padon fájlalva valamijét. Ez pech, nem kifogás, csak pech. Viszont ilyen fallal, aki 30 pontokat vár, az megintcsak nem ismeri ezt a játékot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!