Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kó Cserri maradni akar, én örülnék neki, és annak is örülnék, ha több szerep jutna neki.kishaszi
Jó lenne, ha maradna, de sokkal nagyobb szerepe nem lesz, csak sérülés esetén.

1-2. WR 1000 yd, 3. WR jó esetben 800 yd, TE: 500, így a 4-5. WR-nek (Ward, Kocseri) nem sok jut, max 200-300 yd, plusz ugye RB-k is kapnak 200-300 yd-ot), ez így már bőven 4000 yard felett van.Soldados
pontosan ez a fajta bebetonozott sematikusság nem tetszik, ezzel az erővel lehetne fullback is a csapatban

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Azér likadunk az Ofalba - mer Roo3 aszondta, hogy konkrétan kettő azaz kettő emberünk van a falba Pincsi és Zsüliber ( mögjegyezném, hogy Mórickával is nagy gondok lesznek ha minden évben összeszed valamit) valamit tuggyák hogy a Lőcs csak egyre elgyötörtebb és töredezettebb lesz.
Nude visszny Áriushoz, szóval az a futás, az a FB poszt, azoka blokkolások - samit érzek ( nem a samott) hogy anagyon sokminden ki lett próbálva már itten , legutóbb a Wardotlanítás, tehát szabad szabászat volt azt mégse jutunk előre, persze magyarázni mindent meglehet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 599 — 毎日何かを学ぶ
Ha már mindíg kilyukadunk az O falnál..

Az csak szigorúan a véletlen/és a sors/,hogy ennyi sérültünk volt idén a falban?
A D fal "koros",azt elfogadom,nagyobb a sérülés esélye. De a fiatalabb O fal sok sérülésében nem lehet esetleg más okot találni?/ Már ha keresünk egyáltalán../.

Európai analógiával,fociban,kosárban stb,számtalanszor látni-hallani,hogy jön egy új edző,és visz a teambe új segédeket-fizikoterapeutát,masszőrt,erőnléti edzőt stb-és drasztikusan csökken a sérülések száma.

Hogy saját példával éljek,sok évet töltöttem keleti harcművészetekkel,ott mindíg probléma volt a térddel.Amíg ide nem jött keletről egy nagymester,és megváltoztatta a bemelegítésünket,ez a szám jelentősen csökkent.Blitzburgh
Azért az O falban is a korosabb játékosok sérülékenyebbek. Gilbert kisebb sérülést szenvedett nem volt gond. Pounceynál a bokája fordult alá, azt nem lehet olyannak minősíteni mint a fájós térd. Az idősebb játékosok estek ki olyan sérüléssel ami elgondolkodtató. Viszont szerintem igazad lehet.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ha már mindíg kilyukadunk az O falnál..

Az csak szigorúan a véletlen/és a sors/,hogy ennyi sérültünk volt idén a falban?
A D fal "koros",azt elfogadom,nagyobb a sérülés esélye. De a fiatalabb O fal sok sérülésében nem lehet esetleg más okot találni?/ Már ha keresünk egyáltalán../.

Európai analógiával,fociban,kosárban stb,számtalanszor látni-hallani,hogy jön egy új edző,és visz a teambe új segédeket-fizikoterapeutát,masszőrt,erőnléti edzőt stb-és drasztikusan csökken a sérülések száma.

Hogy saját példával éljek,sok évet töltöttem keleti harcművészetekkel,ott mindíg probléma volt a térddel.Amíg ide nem jött keletről egy nagymester,és megváltoztatta a bemelegítésünket,ez a szám jelentősen csökkent.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 599 — 毎日何かを学ぶ
Igaz, hogy idénre egy ki változatosság került már a playhívásba. Az eddigi két futá egy passz helyett már volt amikor két passzal kezdtünk, azonban én akkor sem igen sírnék BA-ért, talán egy olyan OFF koord. aki passzolós csapatnál volt jobban tudná alakítani ehhez a képességhez az egységet és a book-ot. Az öregért megszakadna a szívem, őt még 100-1000 évig ott akarom látni az oldalvonal mellett.
Soldinak is igaza van valahol mert csak erős OL -el tudnánk igazán jól kihasználni a potenciált azonban, hogy ez nem BA hibája az már kérdéses, mert ha erősebben üti az asztalt akkor, lehet kap több lehetőséget. Persze csak lehet.
A fontos, most a keret meghatározó tagjainak megtartása, de nem gondolom, hogy mindenáron. Ez egy csapatjáték és ha a csapat sikeressége egy-egy fájó döntésen múlik azt meg kell hozni.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát akkor megint árral szemben - én örülnék, ha Arians elmenne, és kicsit hatékonyabb lenne az offensünk. Ilyen emberanyaggal sokkal jobb számokat is össze lehetne hozni és kicsit könnyíteni a defense dolgát (mivel most a D rebuilden van a sor).tenorx
Csak a skill playerekben jó az emberanyag, de ez csak akkor jöhet ki igazán durván, ha jó a fal. És az nem jó. Idén még a szegény embert az ág is húzta, 800 sérülés és emiatt 10 OL-felállás. Így nem lehet domináns O-t építeni és ez nem BA hibája.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát akkor megint árral szemben - én örülnék, ha Arians elmenne, és kicsit hatékonyabb lenne az offensünk. Ilyen emberanyaggal sokkal jobb számokat is össze lehetne hozni és kicsit könnyíteni a defense dolgát (mivel most a D rebuilden van a sor).
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kó Cserri maradni akar, én örülnék neki, és annak is örülnék, ha több szerep jutna neki.kishaszi
Jó lenne, ha maradna, de sokkal nagyobb szerepe nem lesz, csak sérülés esetén.

1-2. WR 1000 yd, 3. WR jó esetben 800 yd, TE: 500, így a 4-5. WR-nek (Ward, Kocseri) nem sok jut, max 200-300 yd, plusz ugye RB-k is kapnak 200-300 yd-ot), ez így már bőven 4000 yard felett van.Soldados
Az idei Steelersben a harmadik számú WR ki lett volna? Vagyis kinek kellett volna a Sanders, Ward, Cotchery hármasból 280-360 yard helyett 800-at hoznia?Deny
Idén nem volt klasszikus 3. WR. Kb meccsenként változott. Így kezdtük az idényt: Wallace, Ward, Sanders, Brown, Cotchery. Aztán ez elég hamar változott és kb meccsről meccsre változott a depth a 3-5. helyen, csak az volt tuti, hogy Wallace és Brown az 1-2., de ezt is úgy, hogy tüöbbször olyan felállásban kezdtünk, hogy Ward fent legyen kezdőként - kb tiszteletből.

Ha a jövőre vonatkozik a kérdés, akkor Sanders a válasz. 1-2. Wallace és Brown, 3. Sanders, 4-5. a két öreg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kó Cserri maradni akar, én örülnék neki, és annak is örülnék, ha több szerep jutna neki.kishaszi
Jó lenne, ha maradna, de sokkal nagyobb szerepe nem lesz, csak sérülés esetén.

1-2. WR 1000 yd, 3. WR jó esetben 800 yd, TE: 500, így a 4-5. WR-nek (Ward, Kocseri) nem sok jut, max 200-300 yd, plusz ugye RB-k is kapnak 200-300 yd-ot), ez így már bőven 4000 yard felett van.Soldados
Az idei Steelersben a harmadik számú WR ki lett volna? Vagyis kinek kellett volna a Sanders, Ward, Cotchery hármasból 280-360 yard helyett 800-at hoznia?
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ha még nem jártuk körül eléggé a témát..😊)

http://plus.sites.post-gazette.com/index.php/pro-sports/steelers/114466-ed-wilson-was-in-line-to-be-next-coordinator
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kó Cserri maradni akar, én örülnék neki, és annak is örülnék, ha több szerep jutna neki.kishaszi
Jó lenne, ha maradna, de sokkal nagyobb szerepe nem lesz, csak sérülés esetén.

1-2. WR 1000 yd, 3. WR jó esetben 800 yd, TE: 500, így a 4-5. WR-nek (Ward, Kocseri) nem sok jut, max 200-300 yd, plusz ugye RB-k is kapnak 200-300 yd-ot), ez így már bőven 4000 yard felett van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kó Cserri maradni akar, én örülnék neki, és annak is örülnék, ha több szerep jutna neki.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az öreg nyugdíjazásával kapcsolatban csak egy kérdés. Esetleg hosszútávon nem lenne jobb megoldás ha mégis elmenne? Itt most igazából arra gondolok, hogy Butler gondolom (lehet rosszul) az ő nyomdokain haladna tovább, de lassan annyit kell várnia arra a posztra, hogy előbb-utóbb lehet megunja és elmegy. Hívták már tavaly is. Csak egy kósza gondolat volt de azért várom az okosabbak véleményét.kittli
LeBeau olyan ember a szakmában, hogy ő addig marad, amíg akar. Ebben benne van, hogy így esetleg elveszítjük Butlert, de LeBeau-t elküldeni vétek, sőt, mérhetetlenül mnagy tiszteletlenség és hálátlanság lenne, ezt pedig egy Steelers nem fogja megtenni, mindig is a megbecsülés jellemezte ezt a franchise-t még ha ez adott esetekben áldozattal is jár.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyetértek, bár az valóban érdekes adat, hogy Tomlin mérlege penetránsan szar a PO csapatok ellen, ami finoman szólva is aggasztó a jövőre nézve . . .kishaszi
Azért kezdjük ott, hogy soha rosszabb 5 évet. 😊

Másrészt ez a szám valóban nem jó, de 2008-ban 3-4 volt a mérleg PO-csapat ellen. De amikor kellett mindig nyertünk, a PO-ban is. 2010-ben is többször kikaptunk, de aztán olyan csapatokat győztünk le a PO-ban, akik elvertek minket az alapszakaszban. Idén nagyon negatív a mérleg, de szinte minden PO-csapat elleni meccs, abba a 7-be esett, amikor nagy problémáink voltak (BAL, HOU, SF), ami nem, azt lehoztuk 3-1-gyel (CIN2, NE és BAL elleni loss, ami azért szoros és jövőre nézve összességében biztító volt, ellenben a másik 3 L-lel).

Szóval a kép árnyaltabb, de tény, hogy jobb mérleg kellene és főleg az AFC PO csapatai ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Az öreg nyugdíjazásával kapcsolatban csak egy kérdés. Esetleg hosszútávon nem lenne jobb megoldás ha mégis elmenne? Itt most igazából arra gondolok, hogy Butler gondolom (lehet rosszul) az ő nyomdokain haladna tovább, de lassan annyit kell várnia arra a posztra, hogy előbb-utóbb lehet megunja és elmegy. Hívták már tavaly is. Csak egy kósza gondolat volt de azért várom az okosabbak véleményét.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyetértek, bár az valóban érdekes adat, hogy Tomlin mérlege penetránsan szar a PO csapatok ellen, ami finoman szólva is aggasztó a jövőre nézve . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
fan post:

http://www.behindthesteelcurtain.com/2012/1/9/2693567/a-deep-look-at-mike-tomlins-first-5-yearskishaszi
Nem rossz, bár nyilván vannak dolgok, amivel nem értek egyet.

Pl sztem a 2007-es draft elképesztően jó volt. 4 ember nálunk volt kezdő (Timmons, Woodley, Sepu, Gay), plusz McBean a Denvernél kezdő, Spaeth pedig Chicagóban csere. 7-ből hat olyan embert húzni, aki 5. évében is NFL-ben van az igen emberes, ebből ráadásul 5 kezdő és 4 nálunk. Ez parádés draft.

Illetve az utolsó bekezdés kicsit "beteg". Az hogy BA nyugdíjazná egy dolog, ebbe most ne is menjünk bele, de hogy LeBeaut-t is... No way. LeBeau és egysége megint elképesztő számokat tett fel a táblára. Tomlin pont azzal húz jót, hogy kitart 2 coordinatora mellett, akik 5 éve során 4 PO-hoz, 3 div-győzelemhez, 2 főcsoport-sikerhez és 1 SB-winhez segítette őt. Soha rosszabb 5 évet. Az tény, hogy az AFC playoff csapataival szemben javulnunk kell, de ez semmiképpen sem a coordinatorok nyugdíjazásában keresendő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
fan post:

http://www.behindthesteelcurtain.com/2012/1/9/2693567/a-deep-look-at-mike-tomlins-first-5-years

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyrészt kulcsolom a kezem - hogy maradjon. 😛

Másrészt Arians már volt előtte HC és OC is máshol, tehát megvolt a tapasztalata, ettől függetlenül nem lepne meg, ha belülről próbálnánk ezt megoldani.Soldados
huhúúúúú látom a Kócos oldalakon is kezdenek ráharapni - my first love-effect 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyrészt kulcsolom a kezem - hogy maradjon. 😛

Másrészt Arians már volt előtte HC és OC is máshol, tehát megvolt a tapasztalata, ettől függetlenül nem lepne meg, ha belülről próbálnánk ezt megoldani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.steelers.com/team/coaches/randy-fichtner/c64ecfa5-8eb5-479f-b7d7-d0564ba28dec
a jelölt, mi bajunk van vele? hogy WR-ekkel meg Bennel is babázott?

Árians is WRkócsként debütált nálunk
sőt Manningedző is volt három teljes évigsutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én óva intenék BA nyugdíjazásával, illetve ha ezt meglépjük, akkor lehetőleg olyat kéne a helyére, aki bizonyított már ezen a poszton.kishaszi
Lényegében véve én is így gondolom. A név igazából nem érdekel. Csak azt a fejlődést szeretném látni amiről pl. Te is beszéltél oldalakon keresztül. Nagyon kevés nekem ahhoz a tudásom, hogy még nevekkel is dobálózzak.kittli
Todd Haleyt szívesen látnám, de egyébként nálam egyelőreaz a verzió, hogy maradjon, második, hogy kívülről, harmadik a belülről. Valahogy én annyira nem érzem azt, hogy egy RB, vagy QB edző hirtelen marhanagy O-stratégává válna. (Soccerben a Juvénál volt, hogy Lippi kvázi a semmiből jött és minden idők egyik legjobb edzőjévé avanzsált, abban a korszakban, de szerintem ez elég ritka, mint a fehér Zorro)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Márpedig ha jól olvasom,házon belül akarják megoldani a dolgot.. :/
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Én óva intenék BA nyugdíjazásával, illetve ha ezt meglépjük, akkor lehetőleg olyat kéne a helyére, aki bizonyított már ezen a poszton.kishaszi
Lényegében véve én is így gondolom. A név igazából nem érdekel. Csak azt a fejlődést szeretném látni amiről pl. Te is beszéltél oldalakon keresztül. Nagyon kevés nekem ahhoz a tudásom, hogy még nevekkel is dobálózzak.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én óva intenék BA nyugdíjazásával, illetve ha ezt meglépjük, akkor lehetőleg olyat kéne a helyére, aki bizonyított már ezen a poszton.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."