Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 4 éve
Roiden: Igen.De ha most a vezetőséget küldtük volna el,és van Wilson akkor minden okés lenne?Szvsz 40% esely van ra a Schneider nyilatkozat utan, hogy DK-t meg a Draft elso Seahawks huzasaig elcsereljuk.Az már tényleg padlássöprés lenne. Most tényleg lebontjuk a házat az alapokig. miközben a kúpcserép még mindig rajta van?
undisputedly
garrett27
Zman77
Bovebben: Az NFL-ben remenyt adsz el. A csapatok cirka 97%-a veszit minden evben, mert csak egy nyerheti a SB-t. A csapatok cirka 50%-a viszont el tudja adni a remenyt a szurkoloknak, hogy adott evben jo lesz oket nezni, mert esely van a sikerre. PC-vel es JS-el nincs remeny, igy meg egy esetlegesen szarabb stab sem lenne gond, mert legalabb egy ideny erejeig remenykednenk. Amugy ennel nehez inkompetensebb stabot talalni, mint ami most van. Az FA/draft teljesitmenyunk bohozat, az elmult 10 ev leghulyebb es lebundoritobban negativ trade-jet csinalta a csapat Adams-szel, draftolni nem igazan tudunk. Mellette a palyan sem igazan villog a 70 eves p@csfej, de majd biztosan jo lesz legalabb nezni Penny 2T kozotti futasait.
(Nincs hulye kerdes, itt tobbnyire mindenki szakmailag nulla szinten van, kiveve par embert, akiknek szeretjuk is olvasni a posztjaikat.)
több mint 4 éve
Bocs!Lehet hülyeséget fogok írni,mert szakmailag nulla vagyok. De ha most a vezetőséget küldtük volna el,és van Wilson akkor minden okés lenne? Nem hinném. Hiába tehetséges QB,de azért Pete Caroll szintű edzők sem rohangálnak.Most ,hogy nincs RW (ahogy múlik az idő,heged a seb,….talán jobb is ),meg lehet nézni,hogy össze tudnak-e rakni megint valami jót. Eddig meg szerintem (nyilván van mibe belekötni …) jó dolgokat csináltak,ami az új szerződéseket ,és az új igazolásokat illeti.Nálunk is addig volt jó a helyzet amíg nem lettek sztárok a srácok,és nem ligaverő pénzeket akartak keresni. Nincs az az ember aki ezt ki tudja gazdálkodni.DK is kurva sokat fog kérni,bár én még bízom abban,hogy a normális énje felülkerekedik,és meg tudjuk tartani .Most lehetne érte jó értéket kapni,és ha a megfizethetőséget nézzűk a továbbiakban akkor … menni fog… . Vannak fiatal WR-ek a keretben ,persze még nem bizonyítottak,de talán szélesebb körben használhatók mint Metcalf. Szóval várjuk ki. Szerintem a vártnál sokkal jobbak leszünk . Bocs ha tényleg szakmaiatlan,és nincs kifejtve helyenként !Szvsz 40% esely van ra a Schneider nyilatkozat utan, hogy DK-t meg a Draft elso Seahawks huzasaig elcsereljuk.Az már tényleg padlássöprés lenne. Most tényleg lebontjuk a házat az alapokig. miközben a kúpcserép még mindig rajta van?
undisputedly
garrett27
több mint 4 éve
Iden lejar a szerzodese, szabadon igazolhatova valik es az idiota Jax (bocs IK), felboritotta teljesen a WR piacot Kirk 72 millio dollaros szerzodesevel (evi 18 millios szerzodes egy No. 2. elkaponak). Ez utan Adams mar kapott is egy 5 eves 140 millios szerzodest, majd Hill is hasonlot.Szvsz 40% esely van ra a Schneider nyilatkozat utan, hogy DK-t meg a Draft elso Seahawks huzasaig elcsereljuk.Az már tényleg padlássöprés lenne. Most tényleg lebontjuk a házat az alapokig. miközben a kúpcserép még mindig rajta van?
undisputedly
garrett27
DK pedig ez a szint lesz fizuban (akkor is, ha jobbnak tartod Adamset). JS-tol kerdeztek, hogy mi a szitu DK-val, mondta, hogy meg akarjuk tartani blablabla, de finoman oda tette azt is, hogy ezek a WR fizuk amik iden kimentek, az orulet hatarat suroljak.
Szoval iden meg kapsz erte egy 1. es 2. koros picket, viszont egy csere QB-s szezonban gyengebb a WR sorod, vagy itt tartod, es velhetoen jovore elmegy ingyen, esetleg odaadod neki a rekord penzt ugy, hogy Lockette is itt van? Mit valasztasz? Az 1. es 2. kor sokkal tobbet erne, mintha iden feltenne 1k yardot meg 10 TD-t megint. Teljesen mindegy, hogy 5 vagy 7 gyozelmunk lesz.
“When you see the numbers out there, though – and I would assume his his expectation is to fall somewhere in the neighborhood of those – how do you feel about that? Is that doable? Obviously it makes it easier when you don’t have a quarterback you’re paying $35 million a year to, but when you’re talking about a receiver, how do you feel when you see those numbers? And does that give you more urgency to get it done now, rather than let him play the year out where the numbers might go even higher?”
Replied Schneider: “There’s a sense of shock when you see where the numbers are going, especially at that position.”
“Everybody loves DK. He’s a great player,” he said. “People have to game plan for him and he influences every single game that he’s a part of, whether it’s people shifting coverages his way or him just running straight through the coverage or having guys play man (coverage) where he’s just tossing people off him, right? He influences games, there’s no question about it. And we love him. Everybody in the building loves him.”
“Specifically with extensions and contract situations, we don’t get into that,” Schneider said. “He’s an unbelievable player. It is a great question because when you look at it around the league, (because) now you’re looking at Davante and his deal and Mike Williams’ deal (for three years and $60 million with the Los Angeles Chargers) and obviously what happened with Tyreek.”
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Szvsz 40% esely van ra a Schneider nyilatkozat utan, hogy DK-t meg a Draft elso Seahawks huzasaig elcsereljuk.Az már tényleg padlássöprés lenne. Most tényleg lebontjuk a házat az alapokig. miközben a kúpcserép még mindig rajta van?
undisputedly
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Szvsz 40% esely van ra a Schneider nyilatkozat utan, hogy DK-t meg a Draft elso Seahawks huzasaig elcsereljuk.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
....azt mondjuk jelen állás szerint kizártnak tartom, hogy a Broncos Wilsonnal vágjon vissza az SB kudarcért. Mondjuk Wilson még játszik 7 évet ....áhh mi nem jutunk odaAz a SB Win, nem "Ciara férjén" múlt.Ezért majd vele együtt is elverjük őket
Helmut the Dystopian Ride
több mint 4 éve
....azt mondjuk jelen állás szerint kizártnak tartom, hogy a Broncos Wilsonnal vágjon vissza az SB kudarcért. Mondjuk Wilson még játszik 7 évet ....áhh mi nem jutunk oda
több mint 4 éve
Ő miatta pont nem,bár ki tudja... Inkább,hogy az öreg (PC) kitalált valami jót....vagy tényleg meghülyült.De remélem,hogy meglep.Jött Joel Iyiegbuniwe a Bearstől.Iyiegbuniwe miatt? 😀
Annyira kizárt ,hogy nem leszünk szarok? Én még hiszek... 🙂
Zman77
braxa88
több mint 4 éve
Jött Joel Iyiegbuniwe a Bearstől.Iyiegbuniwe miatt? 😀
Annyira kizárt ,hogy nem leszünk szarok? Én még hiszek... 🙂
Zman77
több mint 4 éve
Jött Joel Iyiegbuniwe a Bearstől.Annyira kizárt ,hogy nem leszünk szarok? Én még hiszek... 🙂
több mint 4 éve
Nem volt elég Wilson, Wagner, most kezdődik a Metcalf féle szappanopera. Megy a szöveg hogy őt sem akarjuk elcserélni. Ez meg innentől kezdve most már mindig gyanús.Potencialis scenariok, amikre latok eselyt:
Ki fog itt játszani? Átmegyünk hulladék kategóriába? Wagner meg elmegy a Kosokhoz és a Lumen Fielden (is) szétgyalul majd bennünket. Csakazértis, aztán jöhet az ő középső ujja is PC-nek.
garrett27
70% esely -PC marad meg legalabb 2 evet, alatta a rebuilddel liga also harmad, top10 draftcetlis csapat maradunk (iden az lettunk, ne felejtsuk!)
20% esely - PC marad meg legalabb 2 evet, sikerul erosebb rostert felepiteni, talalni egy system fit qb-t es PO helyert (velhetoen utolso, kibovites altal hozott 7. helyert) kudunk
10% esely - PC-t kiteszik a mostani szezon utan, annyira osszeesik a frencsajz, jovore jon az uj stab es kezdodhet az igazi rebuild
több mint 4 éve
Nem volt elég Wilson, Wagner, most kezdődik a Metcalf féle szappanopera. Megy a szöveg hogy őt sem akarjuk elcserélni. Ez meg innentől kezdve most már mindig gyanús. Ki fog itt játszani? Átmegyünk hulladék kategóriába? Wagner meg elmegy a Kosokhoz és a Lumen Fielden (is) szétgyalul majd bennünket. Csakazértis, aztán jöhet az ő középső ujja is PC-nek.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Amúgy nem hülyeség....1.) Én a mai napig nem értem miért küldtük el.Lehet nagyobb spanok voltak Wilsonnal, mint ami látszott kifelé, és amiket olvasni abból a sztoriból, lehet Wagner kiakadt és hangot is adott a kiakadásának.
1/a.) Miért nem próbáltunk kérni érte egy 2.-3.kört, ennyit BIZTOSAN adott volna valaki, mi a tökömért volt ennyire fontos ilyen hipp-hopp kivágni.
2.) Miért így kellett?
Miért a médiából kellett megtudnia? Miért nem ültek le egymással legalább tárgyalni?
Egy franchise ikon esetében ez szerintem minimum vérlázító.
akdestroyer
tomz
... na akkor ki megy még el...?!
több mint 4 éve
1.) Én a mai napig nem értem miért küldtük el.Lehet nagyobb spanok voltak Wilsonnal, mint ami látszott kifelé, és amiket olvasni abból a sztoriból, lehet Wagner kiakadt és hangot is adott a kiakadásának.
1/a.) Miért nem próbáltunk kérni érte egy 2.-3.kört, ennyit BIZTOSAN adott volna valaki, mi a tökömért volt ennyire fontos ilyen hipp-hopp kivágni.
2.) Miért így kellett?
Miért a médiából kellett megtudnia? Miért nem ültek le egymással legalább tárgyalni?
Egy franchise ikon esetében ez szerintem minimum vérlázító.
akdestroyer
több mint 4 éve
én egyszerüen nem vagyok túl azon, hogy Schneidert + Carrollt nem rakruk ki. Próbálok bedobni témákat, de semmi lelkesedés nincs bennem.
több mint 4 éve
1.) Én a mai napig nem értem miért küldtük el.1/a.) Miért nem próbáltunk kérni érte egy 2.-3.kört, ennyit BIZTOSAN adott volna valaki, mi a tökömért volt ennyire fontos ilyen hipp-hopp kivágni.
2.) Miért így kellett?
Miért a médiából kellett megtudnia? Miért nem ültek le egymással legalább tárgyalni?
Egy franchise ikon esetében ez szerintem minimum vérlázító.
több mint 4 éve
Azt hiszem hawks pályafutásom megkoronázása lesz a pillanat, amikor BWagz pályára lép ellenünk Rams mezben.Nekem Sherm 9ers kalandja volt ertelmezhetetlen vizualisan. Persze Bobby nagyobb frencsajz alak. Azok utan ahogyan elkuldtuk, megertenem, hogy dacbol elmegy a Ramsba, es drukkolnek is neki.
Azt hittem nem lehet a pillanatot felülmúlni, amikor a Bills két kezdő cornerét kibaszta Beane, és még abban az évben a 2 srác SB-t játszott egymás ellen (képletesen), Stephon utána DPOY lett...
Helmut the Dystopian Ride
több mint 4 éve
Azt hiszem hawks pályafutásom megkoronázása lesz a pillanat, amikor BWagz pályára lép ellenünk Rams mezben. Azt hittem nem lehet a pillanatot felülmúlni, amikor a Bills két kezdő cornerét kibaszta Beane, és még abban az évben a 2 srác SB-t játszott egymás ellen (képletesen), Stephon utána DPOY lett...
több mint 4 éve
Megvan a nyertesünk. Kulcsot küldjem vagy PC-t annyira utálod, hogy kidobtad az ablakon? 😉Akkor tessék az új esély a Madden NFL 22 -ért:Derrick Coleman volt Mr.Duracell, és azért mert a jó sztorinak gondolták párhuzamba állítani az elem elnyűhetetlenségét Colemanével, akinek szüksége is volt rá, miután a draft legvégén választották ki 2012-ben.
Melyik Seahawks játékos szerepelt egy elemgyártó reklámfilmjében és miért?
tomz
akdestroyer
Amúgy 3 évesen elment a hallása kb. nullára, és a hallókészülék is hangsúlyos volt a reklámban.
Szerkesztette: Vitézlő Titoknok tomz
több mint 4 éve
Akkor tessék az új esély a Madden NFL 22 -ért:Derrick Coleman volt Mr.Duracell, és azért mert a jó sztorinak gondolták párhuzamba állítani az elem elnyűhetetlenségét Colemanével, akinek szüksége is volt rá, miután a draft legvégén választották ki 2012-ben.
Melyik Seahawks játékos szerepelt egy elemgyártó reklámfilmjében és miért?
tomz
több mint 4 éve
Burns nem lesz nickel. Mivel Justin Coleman visszatért. Ez is fasza.Burns a Bearsben is a szélen volt korrekt.
De OT meg leszek én?
braxa88

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Burns nem lesz nickel. Mivel Justin Coleman visszatért. Ez is fasza.Gondolom 1/9-re oda akarunk húzni. Áhhh, az túl logikus lenne.
De OT meg leszek én?
braxa88
több mint 4 éve
Akkor tessék az új esély a Madden NFL 22 -ért:Melyik Seahawks játékos szerepelt egy elemgyártó reklámfilmjében és miért?
több mint 4 éve
Burns nem lesz nickel. Mivel Justin Coleman visszatért. Ez is fasza.De OT meg leszek én?
több mint 4 éve
Willie, irjal ram, ha kered a kulcsot. Ha nem kered, ma ujabb kvizkerdessel jelentkezek, ujabb nyertes reszere.Átadom a lehetőséget másnak, mert nekem van saját kódom.
tomz