Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL Draft 2026

1 feliratkozó

2 hónapja
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 934 — Eagles & Seahawks fan
Halihó!

Tavaly elmaradt esküvői kötelezettségek miatt, de idén újult erővel érkezem a talán már megszokott live tracker + big board kombómmal:

 docs.google.com/spreadsheets/d/1dMHuxCv3FdxdmwpFHIF4tXAahoPIPCr79lqdbzJabjo/edit?gid=620810832#gid=620810832

Leírás, aki nem ismerné:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/1stsamf/2026_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

Enjoy!

Szerkesztette: Hulkeinstein
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
nah és ki dob neki? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Bain beszelni is alig tud...
Beki
Hát a pályán nem tárgyalnia kell majd.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hú twittert nem szabad nèznem ők nagyon előre rohannak....
dande2
inkább a közvetítés késik
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Bain beszelni is alig tud...
Beki
nem az lesz a dolga

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Coopert vigyétek

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú twittert nem szabad nèznem ők nagyon előre rohannak....
2 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Bain beszelni is alig tud...
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Valszeg Stafford megmondta, hogy 1 évet játszik még. Ha valakiből, akkor McVayből kinézem, hogy 1 év alatt NFL Qb-t farag Simpsonból.
Amibe I guess bele lehet kötni az az, hogy nem tudták-e volna később behúzni, de gyanúsan ők többet tudnak arról, hogy ki akarta még kivinni, mint én.
tenorx
1 év alatt? úgy hogy van mögötte összesen 1 darab egyetemi év és totálisan limitált a srác?

ha ez összejön akkor tényleg a best ever offense mind
ZERO_L
Ő lesz a rícselt TB

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
pick is in, vajon 10 perc reklám jön?
Negritis, a vajda
A jags jön?
Sixo
Jets

2 hónapja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 216 — situational football
Valszeg Stafford megmondta, hogy 1 évet játszik még. Ha valakiből, akkor McVayből kinézem, hogy 1 év alatt NFL Qb-t farag Simpsonból.
Amibe I guess bele lehet kötni az az, hogy nem tudták-e volna később behúzni, de gyanúsan ők többet tudnak arról, hogy ki akarta még kivinni, mint én.
tenorx
1 év alatt? úgy hogy van mögötte összesen 1 darab egyetemi év és totálisan limitált a srác?

ha ez összejön akkor tényleg a best ever offense mind



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
pick is in, vajon 10 perc reklám jön?
Negritis, a vajda
A jags jön?

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Látszik hogy nem erre számított, szerintem a legjobb EDGE volt
KeyG
nálam am gyakran csúszott eddig, Ravens meg Bucs mindig tudott atomdurva EDGEt vinni
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
pick is in, vajon 10 perc reklám jön?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 668
Látszik hogy nem erre számított, szerintem a legjobb EDGE volt

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 hónapja
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 619 — Undertaker of the Cleveland graveyard
no brainer

2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Sztíl
2 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
Kérlek Jets ne vidd Sadiqot, kérlek.
labo7
be is baszna
Wester
Nagyon bírjátok (local media).
2 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Na ez sem meglepő

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kérlek Jets ne vidd Sadiqot, kérlek.
labo7
be is baszna
Wester
végül is, pass catchernek pass catcher lenne, így hogy írjátok
eddig nem gondoltam rá
2 hónapja
tenorx 14 198 — fő libsi
Valszeg Stafford megmondta, hogy 1 évet játszik még. Ha valakiből, akkor McVayből kinézem, hogy 1 év alatt NFL Qb-t farag Simpsonból.
Amibe I guess bele lehet kötni az az, hogy nem tudták-e volna később behúzni, de gyanúsan ők többet tudnak arról, hogy ki akarta még kivinni, mint én.
2 hónapja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 216 — situational football
Komolyan nem tudom mit látnak Sipmsonban, de hát 🤷
dande2
Ez egy 2020-as Love pick, a jövőre készülnek.
Kampman
Love se volt sexy prospect, de nem volt ennyire szar, komolyan ennyi erővel miért nem HS QB-kat draftolnak...
ZERO_L
Hát McWay lehet jobban ért hozzá mint mi, engem is meglepett, de nem vágok NFL HC vagy GM
Tomcsik
Az a McWay, aki kitömte Goff-ot???? köszi, de azért ezt nem kajálom be

(Belichick is csinált nagyon nagy hülyeségeket, többesszámban...)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Kérlek Jets ne vidd Sadiqot, kérlek.
labo7
be is baszna

Lesz ez még így se!
2 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
Kérlek Jets ne vidd Sadiqot, kérlek.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
de bazdki miez 2 pickje volt reklám ti faszok
Wester
Én csak nézem, de Brugleréket hallgatom YouTubeon, szünet nélkül nyomják
dancogo
én grossit lőttem be, kár hogy nem duóba tolják pernával

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
de bazdki miez 2 pickje volt reklám ti faszok
Wester
Én csak nézem, de Brugleréket hallgatom YouTubeon, szünet nélkül nyomják
dancogo
azokat általában másnap hallgatom vissza, élőben szeretem valamelyik official broadcastot nézni

Lesz ez még így se!