esz-ki-mo

Green Bay Packers

esz-ki-mo
Utoljára láttuk
11 órája
Regisztrált
több mint 6 éve
Fórum hozzászólások
397


Utolsó 10 fórum hozzászólás

2 napja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Nőknél így idén elején elég durva eredmények születnek. Gerelye valaha volt 2. legnagyobb hajítás, 100 gáton a valaha volt 2. leggyorsabb futás, és most 800 a valaha volt 3. leggyorsabb.
Sixo
800-on a wr óta (43 éve) nem mentek 1:54 alá... de Keely Hodgkinson ideje is a hatodik legjobb evör.
warr_b
Kíváncsi vagyok, tényleg elindulnak-e mindketten Londonban. (attól tartok, hogy a mai után nem, pedig a WR-re így lenne a legnagyobb esély)
esz-ki-mo
Mind2en meg vannak hívva.
Sixo
Tudom, csak nem biztos, hogy a rendezők szeretnék, ha hazai pályán ellopná a svájci a show-t... (pláne esetleg a világcsúcsot...)
2 napja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Nőknél így idén elején elég durva eredmények születnek. Gerelye valaha volt 2. legnagyobb hajítás, 100 gáton a valaha volt 2. leggyorsabb futás, és most 800 a valaha volt 3. leggyorsabb.
Sixo
800-on a wr óta (43 éve) nem mentek 1:54 alá... de Keely Hodgkinson ideje is a hatodik legjobb evör.
warr_b
Kíváncsi vagyok, tényleg elindulnak-e mindketten Londonban. (attól tartok, hogy a mai után nem, pedig a WR-re így lenne a legnagyobb esély)
4 napja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Jacobs miért van még rosteren?
nagylaza, főpohárnok
Miért, hol kellene lennie? ( azt gondolom, az ártatlanság vélelme mindenkit megillet, még egy RB-t is)
esz-ki-mo
Jaj már, mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet... Ott tartottam, hogy letartóztatták.
nagylaza, főpohárnok
Te is tudod, hogy az USÁ-ban egy férfit ( főleg feketét) bemondásra is simán becsuknak pár napra... elég sok hasonló esetben kiderült már, hogy a bejelentő hölgy mérsékelten volt szavahihető...
De ettől persze még simán lehet, hogy tényleg JJ volt a hunyó, ha ez beigazolódik, akkor nyilván kivágjuk.
4 napja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Jacobs miért van még rosteren?
nagylaza, főpohárnok
Miért, hol kellene lennie? ( azt gondolom, az ártatlanság vélelme mindenkit megillet, még egy RB-t is)
1 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
NFL Network: Packers signing veteran QB Tyrod Taylor to back up Jordan Love
casaubon
Reménykedtem h elhozzuk Richardsont Indiből egy 6. körért , tökéletes alapanyag lett volna a Malik Wilis projekt 2.0-hoz.
nando89
Tyrod szerintem egy sokkal megbízhatóbb és stabilabb backup néhány meccs erejéig, mint a kiszámíthatatlan AR.
Hosszabb távon meg tök mindegy, mert egyikükkel sem mennénk semmire.
1 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Az első kör pozitívumai

- Csak 2 CB ment ki
- Concepcion nem a 9ershez kötött ki, így vele nem kapunk szárazon seggbekukit
- Vannak még WRek is, több mint számoltam.

Negatívum

- Támadó falember board, bár ezzel lehetett számolni
zacknorb
Én is pont azt néztem, hogy elég sok CB van még bent a magasabbra értékeltek közül... végiggondolva, én most erre a posztra húznék, akár még egy kis felcserével is, ha van egy kedvencük elérhető...
Aztán a 3. körtől jöhetnek BPA alapon az OL emberek és WR-ek
1 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Én 2 WR-t legalább várok, mert elég soványak vagyunk... ugyanúgy 2 főt az OL-be.
Az 5. körig bezárólag van 5 pick, abból még legalább egy potens CB-t is kellene húznunk.
A maradékból jöhet DL, LB, vagy amit akarunk.
(ha belegondolok, a pick-ekhez képet kicsit sok a need... cap space alapján még egy trade/free agent igazolás is beleférne)
2 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
R. Walker vegul a tobbek altal josolt magy szerzodes helyett egy egyeves, 10 milliosat kapott
casaubon
Hmm.... annyit mi is adhattunk volna érte...
(egyébként meg jól elcseszte a comp. pick-ünket....😉 )
3 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Na, akkor mégiscsak jött azért egy értelmezhető ember egy hiányposztra.
A 33 év egy DT esetében szerintem még teljesen rendben van, gondoljunk csak Calais Campbell-re...

A többi valószínűleg a draftra marad, a második nap jó lenne egy jófajta CB-t és mondjuk egy kezdő OL kalibert húzni. 3 nap meg jöhet még a DL-ba ember, meg ne adj isten WR is mélyítésnek
3 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Valami azért még fog történni.... Van jelenleg közel 30 M cap space-ünk, Hobbs kivágása is fel fog még szabadítani post -June valamannyit...
Szóval ide még bőven beleférne egy komolyabb FA igazolás valamelyik hiányposztra, kompenzációs pickek ide vagy oda...
Csak már nem nagyon maradtak igazán jó jelöltek...

Legkedveltebb fórum hozzászólások

több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Egészen elképesztő, hogy várhatóan ismét a Nijman-Runyan-Patrick-Newman-Kelly O-line fog kezdeni, az ideálisnak tartott Bakh-Jenkins -Myers-Runyan-Turner ötöshöz képest...s az még elképesztőbb, hogy milyen jól teljesítenek...
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Értem én, hogy rossz matchup nekünk ez a SF, de őszintén, kivel játszanátok szívesebben a hétvégén?
A szintén ritka rossz matchup Tampával?
Vagy a mostanra brutálisan feljavuló Rams-el?
Ebben a szakaszban ne keressünk már könnyű ellenfelet....a SF-nak legalább az irányítója nem annyira jó, örüljünk ennek, s próbáljuk kihasználni, mint ahogy a sebezhetőbb secondaryt is.
Ha nem tudunk nyerni, akkor mit akarunk idén? Még két, ennél nehezebb ellenfelet is meg kellene vernünk az áhított célért, szóval ne sajnálkozzunk, hanem bízzunk a fiúkban és GO PACKS!
6 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
A "Watsonnak égeti a kezeit a labda" költői túlzásnak érzem, 4-6% százalék között volt a drop aránya az elmúlt években (ez a csapatban elég barátinak mondható, főleg amit tavaly műveltek WR-ek), idén pedig még nem dropolt. Olyan nevek dropolnak 7-8%-kal, mint Amon-Ra, Egbuka, McCaffrey, Lamb...
gbol
Hát pff nem írt be neki de hagyott pályán elkapást már idén is bőven - max nem a klasszikus drop. De a kezei nem megbízhatóak és igen, Adams is droppolt sokat karrierje elején még aztán később is még de mellette sokkal több nagy catch-e is volt. Nem kedvelem Watsont ami még változhat ma jön a pálfordulás nála de 1-2 jobbacska meccs után én még nem könyvelem el bevált elkapónak. A másik probléma a kezei mellett amit most ezek szerint ki hogy ítél meg, hogy üveg. Abba meg sajnos nem lehet belekötni hogy félszezonokat játszik csak.
alatriste
Hát, ha mindenkit üvegnek minősítenénk, akinek ACL szakadása volt....
Watson amióta visszatért, egyértelmű húzóembere a WR sornak. Lehet vitatkozni a hosszabbítás feltételein, de amíg a csapatnak nincs egyértelmű WR1-e (s min. 2 évig még nem is igen lesz...) addig lemondani róla nagy botorság lenne...
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Teljesen szürreális élmény volt a tegnapi első 50 perc (mondjuk az utolsó 10 is, de azt hagyjuk...)
7-0, majd 14-0 után eljátszottam a gondolattal, hogy ez akár egy tökéletes meccs lehet, de aztán elvetettem...s tessék.
Most egyrészt aggódom, hogy "kijátszották magukat" a fiúk, s nem marad ebből a csodából jövő hétre. Másrészt pedig továbbra sem nyomja semmilyen tét a vállukat, abszolút underdog-ok a 49ers ellen, s az ilyen fiatal csikócsapatnak (plusz AJ 😊 ) ez szárnyakat adhat.
Szóval maradjunk annyiban, hogy nagyon várom a szombat éjszakát, s ami talán még jobb, legalább annyira a következő 2-3 szezont.
több mint 5 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Időközben szépen hull a hó Green Bay-ben...
több mint 6 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Sziasztok,
régebbi (a legutóbbi SB győzelem környékére visszanyúló) Packers szurkolóként, s kevésbé régi fórum-olvasóként üdvözlök mindenkit, csatlakozva a gratulációkhoz a szezonban elért eredményhez, s szintén csatlakozva ahhoz a vágyhoz, hogy jövőre az eredményesség jobb, látványosabb játékkal társuljon.
Izgalmas free agency és draft áll előttünk, remélem, jól jövünk ki belőle!
Go Packers!
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Hát van egy elméletem arról ,hogy leesett egy szintet az egyetemi színvonal és viszi magával a Ligát is.

Szerintem alacsonyabb szintű a játék mint 5-10 éve.

Egyrészt szerintem a passz happy szabályozás miatt el kényelmesedtek másrészt az alacsonyabb szinteken már nem olyan elhivatottak.
Egyre kevesebben szeretnek focizni a fiatalok közül és egyre inkább üzlet a játékosoknak is.
TSzabi
jesszus mária, kérlek mesélj még, ez ne haragudj, de alusapkás elmélet

a színvonal semmit nem esett, sőt már középiskolai szinten eszméletlen pénzeket tolnak egy-egy QB képzésébe, most attól mert van egy ordas bust irányítótok épp a Bamáról, ne vonjunk már le az egész sportágra vonatkozó következtetéseket, mert megőrülök
r.baggio
Pár éve volt szó arról, hogy a foci helyett szívesebben mennek kosarazni meg baseballozni a tehetséges atléták, mert a pénz ott is hatalmas, viszont nem olyan sérülésveszélyes. Nincs statisztikám, de ez logikusnak hangzik. Egy másik faktor, amit meg most emlegetnek - ez is baszki, hogy amióta én nézem, kb minden top 5 irányító korszakos tehetségeként jött a draftra, aztán meg bust lett, aztán most meg Darnold vagy Baker, és egyiknél sem merült fel, csak most Youngnál, aki látványosan neccesen alkalmas az NFL-re, de valamiért mindenki kedvenc kisfia aki nem tehet semmiről - szóval amit most emlegetnek, hogy félrekezelik az újonc irányítókat, mert ahelyett hogy ültetnék őket 1-2-3 évig a padon hogy tanuljanak, inkább bedobják a kezdőbe, és a playbookot egyszerűsítik hozzájuk. Ez a kettő egyébként adhat egy ilyen látszatot, hogy esik a színvonal, miközben arról van szó, hogy 10 éve "érlelt" irányítók kezdtek, most meg "nyersek". Egyébként Darnold egy jó lakmusz papír lehet, ha még a 10. meccsen is jó idén, mert ő is ordas nagy bustnak tűnt, most jó, de azért ezzel óvatos lennék, mert nálunk is jól kezdett, aztán meg megnyekkent. De ha van is ilyen, Young szerintem tök simán csak szar, látványosan fizikailag inkább nem alkalmas az NFL-re, mint igen, viszont ami ezt kompenzálni hivatott, ami miatt 1/1-es lett, az vagy nincs, vagy az NFL-ben nem működik, vagy majd egyszer talán fog. Szerintem, B, bébébé...
SrBandi
Szerintem mindkét irányban túl hamar mondanak ítéletet egy-egy QB-ról.
Azaz ha valaki egyetemen egy szezont jól játszik végig, akkor már simán első kör, vagy akár annak az eleje a drafton, mert annyira nagy hiány van franchise QB-ból, hogy minden need-es csapat a megváltót akarja látni minden prospect-ből, aki - kis túlzással - tud három egyeneset dobni a labdával. Pedig ugye nem véletlenül tartják az összes sport közül az egyik legnehezebbnek az irányító feladatát, baromi sok területen kell kimagaslót nyújtania, s ha csak egy is hiányzik közülük, már bukás lehet belőle...
Másik oldalról pedig ha első évében, vagy akár az első néhány évben besül az újonc, vagy akár csak nem váltja be a sokszor irreális várakozásokat, akkor gyorsan lemondanak róla, s sokszor nem kap már második esélyt. Pedig erre is van több példa, hogy a környezetváltozás milyen pozitív hatással lehet egy-egy alapvetően tehetséges, de az elején nem jól használt (vagy csak gyenge csapatba/rossz rendszerbe került) irányítóra. Nekem Tannehill erre a kedvenc példám ,akit Miamiban bohócnak tartottak... de pl. Mayfieldet is temették már, vagy Goffot, esetleg Geno Smith-t, akik most egész jól elkarcolgatnak (ha nem is korszakos franchise QB-ként, de simán jó/átlag feletti kezdőként)

De hát ez egy ilyen világ... sokszor vannak megalapozatlan várakozásaink, s gyorsan mondunk ki elhamarkodott ítéleteteket is...
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
MVS --> Chiefs
3 év, 30 misi.

gamerkr
Sok sikert hozzá.

Ennyit egészen biztosan nem ér, hozzá hasonló (vagy jobb) elkapót fogunk tudni hozni a draftról jelentősen kevesebbért.
Ettől persze még egy WR igazolást nagyon várok a FA-ről, de örülök hogy nem MVS visszaigazolására tartogattuk a pénzt.
több mint 5 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Komolyan mondom, nem hiszem el, ami itt megy. Minden várakozáson felül elindítjuk a szezont, erre még mindig a drafton gyurmázik a társaság. Az élet más területén hajlamos vagyok a negatív forgatókönyvekkel kalkulálni, de ez a topik üdítő kivétel: kezd egyre világosabban kirajzolódni, hogy ebben a körben én vagyok a már-már felelőtlenül optimista. Fura szerep, még szoknom kell.
Azért szeretlek benneteket!😊
nagylaza
Nem értem, mit nem értesz. 😊
Természetesen örülök, hogy 3-0-al kezdtük a szezont. De azért rózsaszín köd nem kell, hogy leszálljon ránk, igaz? Látom, látjuk a hibákat, hiányosságokat, veszélyeket.
Amiket a drafton javíthattunk, orvosolhattunk volna.
De nem tettük. S ezért továbbra is igencsak negatív véleményem van a draftról, s ezt nem fogja megváltoztatni az sem, ha bemasírozunk a PO-ba, vagy akár tovább is.

Apropó, van szerintetek másik olyan csapat, ahol az idén az első - mondjuk- 5 körben draftoltak közül gyakorlatilag senki nem játszott eddig a meccseken?? Mert ez is egyfajta rekord lehet! (Dillon 37 yardját most nem számítanám be...)
4 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 397
Eltelt 15 év a bajnoki cím óta. Sokszor ott voltunk a döntő kapujában: kaptunk nagy verést, voltak egyéni hibák (tudjuk kik), amik meccset döntöttek el, és ennyi számított egy-egy szoros NFC döntőben. Megnéztem pár meccsünket az elmúlt másfél évtizedből és eszembe jutott egy kérdés:

Ha lehetne egy játékost választani aki évekig meghatározó, akár meccseket eldöntő lett volna, ti kit neveznétek meg? Olyat, akit elszalasztottunk mert biztosan kihúzhattunk volna a drafton / aki sérülés miatt távozott / akit elcseréltünk, kivágtunk stb.

Nekem Nick Collins ez a fickó.
Tactful Cactus
Tj Watt nekem , az nagyon adta volna magát Wisconsin miatt .
nando89
+1, láthattuk az akkor még tényleg nagyon mélyen lévő Detroitnak is mit adott amúgy, hogy egy óriási közönségkedvendet, az állam gyerekét elhozták a Wolverinesből.

Nagy problémám a kerettel most már évek óta, hogy ha akarnék is venni mezt nem tudom kinek a nevével...
Cooper áll most a legközelebb hozzá de még azért nem az a kaliber.
Nyilván Parsonst mondani most már ér de nekem Adams távozása óta nincs amúgy kedvenc Packers játékosom, holott előtte válogatni is alig tudtam. (Persze fiatalabb is voltam, nagyobb is volt a rajongás)
alatriste
Nem vagyok egy nagy Rams rajongó, de Adamst vasárnap éjjel nagyon sajnáltam...