Divisional szombat

1 feliratkozó

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
és hol voltak a bírók amikor szükségünk volt rájuk???
Tactful Cactus
Alapszakaszban ragadtak...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
ja és a 2. meccs alatt egy csöcs sem volt az eredménykövetőben, nem is értem

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Underkutya

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 576
Hát szerencse vagy sem, de a D# a liga egyik legjobbja, talán évek óta..... szégyen, hogy nem kapnak megfelelő támogatást a támadoktól..... évek óta....

több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
hát akkor ennyi
gamerkr
Jó kis alapszakaszcsapat vagyunk.
Kampman
Kamp, szeretnél valamit mondani a ST mai teljesítményéről?
Cypress
Az egész ST-t a földdel tenném egyenlővé, koordinátorostul, Crosbystul, mindenestül. Mindenki mehet szerintem.

Nem csak rajtuk múlott, hogy ez a vége, de könyörgök, az egész szezonban millió jele volt, hogy ez az egység döglődik, és igen, pl. egy playoffmeccs elmehet ilyeneken is.
Kampman
Ha Laflörnek van egy kis töke (márpedig van), akkor szerintem menni is fog a ST nagyrésze. Őszintén, nem kár értük.
Cypress
Neki lesz ennél komolyabb baja is.
Rodgers távozása után nagyon komolyan ki fognak derülni az ő valódi képességei. Hogy vajon képes-e egy újjáépítést levezényelni.
Vagy az lesz, mint amikor Jim Caldwell alól kiesett Peyton Manning.
Kampman
Én nagyon bízom a csávóban, szerintem a jelenlegi NFL legjobb HC-je. Nagyon taktikus, elemző szakember, akit nem ragadnak el az érzelmek. Nagyon bírom a hidegvérűHC-ket. Kevés van belőlük. Szerintem képes lesz összerakni egy új csapatot.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
felállhattunk volna 14-el is a végén ez az ST egy rakás fos

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Megcsináltuk!Azt hogy hogy ne firtassuk mert rohadt nagy mákunk volt.Viszont ennél már csak jobb lehet az O.Minden meccs ajándék,megyünk ameddig megyünk.Grat a GB nek,nagy csata volt!
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 019
Ettől függetlenül azt érzem, hogy mindkét esetben kicsit igazságtalan eredmény született. A Bengalst és a 49ers-t sem gondolom SB szintű csapatnak....
Cypress
a támadósorunk biztos, hogy nem az, a védelem viszont parádés. Az előző kőrben 3 negyeden át 7 ponton tartottuk a dallast, most meg 10 ponton a GBt
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
ez a gaz, h most elvileg nem a jobb erosebb csapat nyert. inkabb a szerencsesebb.
gabor25
Ettől függetlenül azt érzem, hogy mindkét esetben kicsit igazságtalan eredmény született. A Bengalst és a 49ers-t sem gondolom SB szintű csapatnak....
Cypress
Pedig szerintem igazságos volt mindkettő.
Mindkét 1st seed csapatról kiderült (amit azért lehetett tudni előre), hogy az alapszakasz teljesítményük bőven inflálódhat a playoffban.

Rengeteg Packers és Titans győzelem volt esetleges.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Brady már méreti is le a következő gyűrűhöz az ujját. 😅 Idén se kell nagyon kimozdulnia a jó meleg floridából, na jó még lesz neki egy californiai útja. 😃
több mint 2 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 576
Nryertünk, de nyerhetett volna Green Bay is... egyik sem volt jobb a másiknál... Jöhet a másik californiai gyerek vagy a californiai csapat?!

több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
az egész évben szokásos szenvedős meccs, el sem hiszem, hogy meglett
Tarsi
szerintem senki sem. 😉
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
hát akkor ennyi
gamerkr
Jó kis alapszakaszcsapat vagyunk.
Kampman
Kamp, szeretnél valamit mondani a ST mai teljesítményéről?
Cypress
Az egész ST-t a földdel tenném egyenlővé, koordinátorostul, Crosbystul, mindenestül. Mindenki mehet szerintem.

Nem csak rajtuk múlott, hogy ez a vége, de könyörgök, az egész szezonban millió jele volt, hogy ez az egység döglődik, és igen, pl. egy playoffmeccs elmehet ilyeneken is.
Kampman
Ha Laflörnek van egy kis töke (márpedig van), akkor szerintem menni is fog a ST nagyrésze. Őszintén, nem kár értük.
Cypress
Neki lesz ennél komolyabb baja is.
Rodgers távozása után nagyon komolyan ki fognak derülni az ő valódi képességei. Hogy vajon képes-e egy újjáépítést levezényelni.
Vagy az lesz, mint amikor Jim Caldwell alól kiesett Peyton Manning.
több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ettől függetlenül azt érzem, hogy mindkét esetben kicsit igazságtalan eredmény született. A Bengalst és a 49ers-t sem gondolom SB szintű csapatnak....
több mint 2 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
hát akkor ennyi
gamerkr
Jó kis alapszakaszcsapat vagyunk.
Kampman
Kamp, szeretnél valamit mondani a ST mai teljesítményéről?
Cypress
Az egész ST-t a földdel tenném egyenlővé, koordinátorostul, Crosbystul, mindenestül. Mindenki mehet szerintem.

Nem csak rajtuk múlott, hogy ez a vége, de könyörgök, az egész szezonban millió jele volt, hogy ez az egység döglődik, és igen, pl. egy playoffmeccs elmehet ilyeneken is.
Kampman
Ha Laflörnek van egy kis töke (márpedig van), akkor szerintem menni is fog a ST nagyrésze. Őszintén, nem kár értük.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
hát akkor ennyi
gamerkr
Jó kis alapszakaszcsapat vagyunk.
Kampman
Kamp, szeretnél valamit mondani a ST mai teljesítményéről?
Cypress
Az egész ST-t a földdel tenném egyenlővé, koordinátorostul, Crosbystul, mindenestül. Mindenki mehet szerintem.

Nem csak rajtuk múlott, hogy ez a vége, de könyörgök, az egész szezonban millió jele volt, hogy ez az egység döglődik, és igen, pl. egy playoffmeccs elmehet ilyeneken is.
Kampman
ez a gaz, h most elvileg nem a jobb erosebb csapat nyert. inkabb a szerencsesebb.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
és hol voltak a bírók amikor szükségünk volt rájuk???
Tactful Cactus

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
Ennyit a kimelésekről...
Cypress
Azt annyira sosem kellett komolyan venni, láthatjuk idén is - Két 1. kiemelt kuka.
shagi0206
jah, csak WC-n meg 6ból 5 hazai volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
és hol voltak a bírók amikor szükségünk volt rájuk???

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 019
az egész évben szokásos szenvedős meccs, el sem hiszem, hogy meglett
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
hát akkor ennyi
gamerkr
Jó kis alapszakaszcsapat vagyunk.
Kampman
Kamp, szeretnél valamit mondani a ST mai teljesítményéről?
Cypress
Az egész ST-t a földdel tenném egyenlővé, koordinátorostul, Crosbystul, mindenestül. Mindenki mehet szerintem.

Nem csak rajtuk múlott, hogy ez a vége, de könyörgök, az egész szezonban millió jele volt, hogy ez az egység döglődik, és igen, pl. egy playoffmeccs elmehet ilyeneken is.
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 352
Ennyit a kimelésekről...
Cypress
Azt annyira sosem kellett komolyan venni, láthatjuk idén is - Két 1. kiemelt kuka.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
na jóccakát, 16 óra múlva találkozunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
nah akkor jövő hétre jöhet egy rams-49ers revans
Negritis
ravenst olvastam. lol.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
ahogy mi a Dallasnak a 49ers nekünk a mumusunk a PO-ban. De egy ideig ott nem fognak velünk találkozni.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!